IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jalanecek
7. mar 2011

Ahojte kocandy
Tak teraz som dosla z MT vajicko je nadherne ma 18mm a sliznica 10mm dnes o 22 hod na pohotovost pichnut pregnyl a v stredu o 11 hod ideme na to velmi sa tesim a verim,ze to dopadne a tebe apolenka gratulujem a nech sa to podari a vajicko sa oplodni majte sa krasne zatial mam jeste robotku ale potom dojdem pa pa

fomarik
7. mar 2011

@jalanecek jééj, to je skvelá správa. Tak nech to tentokrát pekne krásne vyjde!!!!!! Vajko krásne a sliznica tiež!!! 😅 😅 😅

fomarik
7. mar 2011

@apolenka6 to je super, že si mala aj sono. Ten Krajko ale zlatý!!!! No, tak teraz už len pekne poisťovať ako sa dá a čakať.... ale to vydržíš. O chvílku ti začnú tri roky prázdnin! 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

tinasc
7. mar 2011

@apolenka6 tak to je super, za dva týždne čakám na super správy 🙂 🙂

tinasc
7. mar 2011

@jalanecek aj tebe držím palce a verím v pozitívny výsledok 🙂 🙂

apolenka6
7. mar 2011

Ďakujem všetkým čo ste na mňa mysleli a držíte palce ..... 😉 veru už ,len čakať...??

jalanecek
7. mar 2011

@fomarik dakujem mojko verim,ze to dopadne dobre ale kocandy mam na vas otazocku chcem sa spitat neviem ci som taka hloupa ale bo tak chcem sa spitat pregnyl sa vlastne podava na to,aby ti dozriali vajicka teda to moje jedno krasne a nemoze prasknut??A potom ho vajecnik vystreli do vajcovodou a tam putuje do delohy tak je to asi ano vsak??Neviem asi nemam dostatok info...No verim,ze to dopadne dobre len sa mi zda ze sa pregnyl bude podavat skoro dnes o 22 neni to skoro???

jalanecek
7. mar 2011

@tinasc dakujem moja dakujem tesime sa s milacikom na stredu a potom na pozitvny vysledok...

zuzancek22
7. mar 2011

@apolenka6 moc moc držím pršteky, a už sa teším ako za 14 dní nam napíšeš, aké vysoké HCG máš. 😀

tinasc
7. mar 2011

@jalanecek pregnyl sa pichá aby praskli folikuly myslím, že 24 až 36 hodín pred iui 🙂

apolenka6
7. mar 2011

@jalanecek ty si bola dnes v Mt? aj ja a kde chodíš ty do akého centra,lebo sú tam dve...?? 😕 😕 no pregnyl sa podáva tuším na to aby vajko prasklo a sa uvolnilo..ak to tak nie je tak ma opravte!
Pýtala si sa či nie je zavčasu pichať pregnyl...myslím,že nie aj ja som si ho bola dať pichnúť v sobotu a až dnes 3IUI...budem držať palce a budeme spolu čakať 🙂 😕

apolenka6
7. mar 2011

@tinasc už si vybavuješ predoperačné na laparku?a dík
@zuzancek22 no rada by som o 2 týždne mala krááásne hcg...? tak už mi zostáva ,len veriť 😵 ale musím mať aj zadné vrátka ktoré by som nerada použila... 😒 chápeš len som opatrná nič nemáme zaručené

apolenka6
7. mar 2011

@fomarik To som bola prekvapená ako puk,že sono po IUI fak bol zlatý Krajko a aj sa mi splnilo ,že mi to robil on 😝 😵 pekne sme sa porozprávali a mi aj povedal ,že kludne si môže pacientka vybrať lekára na zákrok,len treba dať vedieť...a nie vždy sú tam všetci.Dnes tam bol sám chudák dr Gaťová musela zostať doma ochorela jej dcérka a aj obvolávali niektoré pacientky aby nechodili ak sa to dá...veru vydržím všetko 😀 a to ešte poistíme veru riadne ma bolí ľavá strana vajko už ruplo a čakám ešte tretie 😕

apolenka6
7. mar 2011

@katy33 Jáááj zlatinko moje ďakujem za organizované držanie palcov a všetkého čo palce pripomína 😀 😀 😀 to môže napadnúť,len teba 😀 pobavila si nás ako vždy ...ale pomohlo to určite hypnozu som cítila na dialku 😉 mala som strach,ale ako ma dr zavolal všetko so mňa opadlo (aj šaty) 😀 noo skoro som prišla k autu?! sedeli sme s mm na chodbičke v kreslách oproti mládenec a nechal si na stolíku položené kľúče od auta, tak som ho potom naháňala či mu nechýbajú ...A ty mojenko ešte nemáš schválené injekcie? či kedy by to malo byť? 😕

lucy1311
7. mar 2011

ahojte baby,
bola som v gynfive u dr. Drabeka, bol mily, mala som pocit, ze sa snazi zlahcit moju situaciu, aby som myslela pozitivne nakolko moj gynekolog mi naposledy zapotil taku vec, ze som pomaly s revom odchadzala ... mam 28 rokov, o babo sa snazime 1,5 roka ... ja mam hormony rozhadzane, nemam ovulaciu, skusala som 3x s clostilbeghytom otehotniet a nepodarilo sa, priatel ma spermiogram dobry. Idem teraz 31.3. do Ruzinova na laparoskopiu a uvidime, ci mam vsetko ok a potom by som isla na inseminaciu. uz ma zacina chytat depka ako to zase vsetko zvladnem psychicky ustat :( ... po tych neuspechoch s clostilbeghytom som to dost prezivala ... chcem sa spytat, ci nema niektora skusenost s gynfivom, s dr. Drabekom, ze ked ste mimo BA a treba chodit na folikulometriu, ci ste museli dochadzat na to do BA (co sa mi zda dost nepredstavitelne nakolko som zamestnana) alebo stacilo, ked Vam to urobili u Vasho gynekologa a uz len na inseminaciu do BA?
Trpnem, co bude, co ked vyjde laparka ok a inseminacia sa nepodari, alebo co ked vyjde zle a budem musiet ist na IVF ... ako to sklbim s pracou casovo, ako financne, este popritom studujem, idem v septembri do 4. rocnika a musim uz platit ... uz som z toho vsetkeho na prasky ... tak som sa Vam prisla trosku vyzalovat 😨

jalanecek
7. mar 2011

@tinasc ok ale ked ti praskne folikul ako moze byt oplodneny???oplodnene vajicko ked praskne???
😕

jalanecek
7. mar 2011

@apolenka6 jaj aha mne totiz nejde do hlavy ze ked praskne vajicko ako moze byt oplodnene potom ked je prasknute ach aka som len nic neviem..Ja chodim do iscare v mt a som velmi spokojna je tam vyborna atmosfera a vseci su tam mili hlavne pan docent.budem ti drzat pesticky nech to vyjde a nech sa obidve tesime z nasho uspechu a ako dlho cakas na babetko a uz jsi mala nejaky potrat ale bo nieco take???

apolenka6
7. mar 2011

@lucy1311 Ahoj lucy1311 to je dobré,že si sa prišla požalovať ved to treba poznáme to každá a že nás pochopí,len ten čo má tento problém ako my ..Ja nechodím do BA tak ti neporadím .. 😒 ako to sklbiť s prácou,školou je to ťažké každá ma asi problém.. ja ani nie s prácou ako mm mi chodí preč do práce na týždňovky .no nejak si to zariadime pre dieťatko spravíme všetko musíš si aj ty tak myslieť! 😉 my cestujeme do Martina.Neboj všetko raz musí prísť verím tomu...možno ti holky napíšu nejakú radu ako to všetko sklbiť do kopy tak sa drž! 😉

aby
7. mar 2011

@jalanecek držím zajtra moc moc prsty 😉

Ja zajtra zas teda frčím do Helíku no som zvedavá či tam bude tam aj tá cysta 😖 a troška krvičky zobrať heh 😀 😀 😀

apolenka6
7. mar 2011

@jalanecek aj ja som veľmi spokojná s Heliosom 🙂 no o dieťatko sa snažíme 4roky ..no 2 IUI som mala úspešné ,len mi potom plod nerástol ,zanikol tak teraz dúfame,že by sa to mohlo podariť a až do úspešného konca ..tak uvidíme ?! 😨 Nevie na isto,ale vajíčko je v obale ktoré ked praskne sa vyplaví vajko a to sa oplodní tak si to myslím...

jalanecek
7. mar 2011

@aby ahojky a ako dlho sa snazite a co uz mate za sebou??? 😎

aby
7. mar 2011

@lucy1311 neboj bude dobre len sa nestresovať, neboj každá sme tu prešli niečím podobným 😒
My sa snažíme 5rokov a nič a o dva týždne idem na IVf ale teším sa. Tiež som mala depky čo bude, ale teraz som ochotná nechať aj robotu kôli fazuľke . Neboj všetko sa zvládne hlavne keď máš niekoho kto pri tebe stojí 😉 😉 😉 😀

aby
7. mar 2011

@jalanecek jaj no a za sebou kade čo od vtedy čo som prišla kôli jednému ,,gyndovi" o vaječník sa snažíme , ešte k tomu endometrióza, zaujmave že mrcha stále pravidelná 😒
nu takto pred rokom som dola na HSG a kázal nám sa ešte aspoň pol roka posnažiť a ak to nevíde nech skusíme Helík no a nepodarilo sa tak sme išli na 1IuI neuspešné a 2IUI neuspešné tak sme sa rozhodli dať si žiadosť a konečne budúci týžden idem na odber vajíčok sa vytešujem a ešte aj slniečko svieti. Neboj aj ja som sa nabučala a bola som psychicky na tom na prd ale ešte že máme jedna druhú a podržíme sa a aj môjho mm 😀 😀 😀

jalanecek
7. mar 2011

@apolenka6 jaj aha ja nad tym teraz tu remyslam a je to asi tak ako pises tak to je mi luto ale nezabudni nadej umiera posledna treba to do 3 vyjde ver tomu a bude dobre..Mi sa snazime o babetko 5 rokou pred 6 rokami som mala samovony potrat v 7-8 tyzdni tehot. no a od tej doby nic ale mam take tusenie ze teraz po dlhodobom odhodlani s tym nieco robit sa to podari a my vsetci budeme drzat v rucickach nase vytuzene babetka...Zelam Vam vsetkym co sa snazite nech vam to vyjde a mate len a len usmev na tveri...

jalanecek
7. mar 2011

@aby No ved neboj mojko vsetko bude dobre vsetko zle je na nieco dobre aj ked sa jedna o nase babetka to nieje prijemne..Mi jsme dlho necheli nic riesit teda skorej mm ale potom som ho akosi prehovorila a teraz je to ok no snad sa vsetky dockame a bude nam hej uz sa mooocinky tesim ktora z vas napise som tehu a potom sa budeme vsetky od radosti triast zelam vela stastia

aby
7. mar 2011

@jalanecek ja viem že bude všetko dobré a budeme mať všetky fazuľky 😀 😀 😀
Ide jar plodné obdobie heh 😀 😀 😀
A koľko máš rokov???

jalanecek
7. mar 2011

@aby hej hej plodne obdobie mas jednake myslenie aj ja som na to myslela ze je teraz teda bude plodne obdobie ja mam 24 rokou a priatel 25 ale jsem spolu od mojich 17 rokou jsme spolu uz 7 rokou leti to ako vodicka v rieke.....A ty ams kolko rockou?>??mam toolko robotky ale sa mi dneska kosik nic nechce robit ale musim co narobim...

aby
7. mar 2011

@jalanecek joj tak to sa ešte posnažte alebo máte nejaký problém???
no ja mám 29 a mm 31 no ja to ani nepočítam koľko sme spolu no zobratý sme 4tý rok 😀 😀 😀
A kde pracuješ ? ja som už na Pnke 😀 😀 😀

jalanecek
7. mar 2011

@aby Ano pracovala som v zavode ale som na pn ale pani dr mi ju uz ukoncila od 14 marca a potom uvidime co a ako nie nemame ze by nejaky problem ja mam cyklus v poriadku folikuly rastu ale mm ma problem zo spermikami morfologiu ma tam len 1 percento dobrych ma ich vela ale zly tvar ved sa snazime uz dlho ael co ked sanechce prilepit..Ach ja neviem ani pisat same preklepy ale vary to precitas..A chcela som sa spitat ako je to po iui potom kedy do centra znova..?????

aby
7. mar 2011

@jalanecek vy pôjdete na IUI ups nie som v obraze heh
no po IuI 14deň na krv myslím ale ja som bolo raz len u svojej doktorky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre