IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
17. mar 2011

@jalanecek dobré ráno no ja budem variť segedínsky guláš ,ale až večer ked prídem z práce 😝 a čo dnes si netestovala? ranny moč je najlepší

apolenka6
17. mar 2011

No ja vás opúšťam papa..majte sa krásne!!!

zuzancek22
17. mar 2011

@aby joj, tak to je super, no peknučko to pôjde všetko ako má a ja budem tvoja nasledovníčka. moc myslím na teba, a budem ti držať pršteky.

petuska123
17. mar 2011

@apolenka6 tak sa maj pekne a nezrob sa vela 😉

petuska123
17. mar 2011

@jalanecek ja som vcera na rychlo zbuchala spagety....mm to zboznuje ja to nemusim 😖 veru a co ranny dnesny test????urcite ti to neda nedalo a si testla 😀

jalanecek
17. mar 2011

@apolenka6
@petuska123 ahojte moojko nie netestla som az zajtra viem ,ze je najlepsi ale radsej az zajtra skorej ukaze pravdu ja uvarim asi slepaci vyvar kasu zemiakovy a peceny bocik co ina neviem ale toto ma napdlo ako prve...

tinasc
17. mar 2011

@jalanecek hádam si sa nebudila na to, že nevieš čo variť 🙂 🙂 😀

tinasc
17. mar 2011

@apolenka6 ahoj a pekný deň 🙂

petuska123
17. mar 2011

@jalanecek my dnes zas sucha vecera mm pride neskoro dom a za ten cas co sa mi nebude podplietat pod nohy poriadim 😀

jalanecek
17. mar 2011

@tinasc prajem krasne ranko

@petuska123 nezabudla som co varit len som nnevedela co take je nas doma 7 a to musis premyslat co varit a mne nic nenapadalo a kao vyspinkane???

tinasc
17. mar 2011

@jalanecek páni variť pre 7 ľudí, no tak to je riadna fuška... no hlavne vymyslieť čo variť dá najviac roboty, teda hlavne mne 😀 😀 😀

petuska123
17. mar 2011

@jalanecek tomalo ist tinasc 😀 ale nevadi ,ja vyspata celkom fajn.kriminalku som vcera odspala 😝

jalanecek
17. mar 2011

@tinasc ved aj mne aj ked sa stiedam e zo svokrou jeden tyzden ona jeden ja tak ked mam varit len clovek rozmysla co varit..a kym na to pride je uz tolko hodin,ze potom zasa nestiha ale co narobime jsme zzeny a jsme gazdine musime zaoptarit nasich milym a ja i celu rodinku ale robim to rada ... 😎 😎 😎

petuska123
17. mar 2011

@jalanecek to musite mat aspon 3 chladnicky a 2 mraziaky

jalanecek
17. mar 2011

@petuska123 chladnicky mame jednu al mrazaky dva chovame aj dobytok takze treba na maso mame 5 prasiatok 2 telicky bycka a kozu a macky a psi nepocitam..a to sa nam ma otelit jedna telica

jalanecek
17. mar 2011

@petuska123 a ja zaspala pri modrom z neba ale nahrala som si ho kuknem dneska ked uvarim...

tinasc
17. mar 2011

@jalanecek no veď hej, keď má človek v hlave, čo má variť a hlavne nápad tak to nie je také hrozné 🙂 ja som včera zaspala pri hlavnom programe, nejako v poslednej dobe ma zmáha únava večer

yasminne
17. mar 2011

caute gazdinky 😀 mam na vas otazocku, tie ktore ste uzivali Clostyl nemavali ste po nom zvysenu BT?

jalanecek
17. mar 2011

@tinasc to mas pravdu uz sa mi vsetko vari polievka zemiaciky a masko sa pecie aj ja som unavena a uz teraz by som spala ale musim dovarit co by jedli ty moji hladosi ... 😀 😀 😀

petuska123
17. mar 2011

@yasminne to neviem cez mrchu som nemerala.. 😲

yasminne
17. mar 2011

@petuska123 hm ja beriem Clomid je to ale myslim to iste ako Clostyl, beriem to prvy krat v zivote od 3dc mala som uz len spinenie, tak BT som merala, ale mam ju o 0,2-0?3 stupna zvysenu....prave taketo vyssie teploty mavam az po ovu, tak som len prekvapena a neviem ci to mozem pripisat tym tabletkam... 😒 ,

yasminne
17. mar 2011

ozaj uvedte Ta ma do obrazu ked uz som tu opat medzi vami 🙂 ze ktora ste pred IUI ktora po a kolko dni, kolke IUI mate za sebou...ap. diky 😉

jalanecek
17. mar 2011

ahojte tak navarene upretane a asi si pojdem zdriemnut na hodku...a vy????

jalanecek
17. mar 2011

kde jste vsetci???? 😒 😒 😒 😒 😒

jalanecek
17. mar 2011

Dnes je tu nejako mrtvo kocky kde jste vsetci nudim sa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zuzancek22
17. mar 2011

@aby čo je s tebou ? čakám správičky

apolenka6
17. mar 2011

No tak ja som už doma mäsko na segedín sa už varí 🙂 na to že dnes bolo škaredo mi celkom rýchlo deň ubehol

apolenka6
17. mar 2011

@katy33 Zlatko kde si?!? máš tu dnes ty absenciu 😎 😎 😎

apolenka6
17. mar 2011

@jalanecek No tak ti budem držať palce a ráno čakám // palice !!!!

jalanecek
17. mar 2011

@apolenka6 jj dakujem ale neviem ci testnut zajtra ja testla aj dneska poobede je tam ciarka ale slabunka je vidno ale slabo neviem som ztoho zmatena ale aj tak verim,ze to dopadlo...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre