IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
28. mar 2011

@jalanecek klapka na recepciu je 116??

jalanecek
28. mar 2011

@petuska123 jaka klapka??????????????????///

petuska123
28. mar 2011

@jalanecek cislo na recepciu ci sa konci 116 😀

jalanecek
28. mar 2011

jj konci 116 je to presne 043 401 2116 toto je to cislo...na recepciu 😀 😀 😀 😀 😀

petuska123
28. mar 2011

@jalanecek no idem zavolat

jalanecek
28. mar 2011

@petuska123 volaj volaj a daj vediet netrpezlivo cakam... 😉 😉 😉

petuska123
28. mar 2011

@jalanecek 😠 😠 😠 😠 😠 😠 no tak som vybavila velke hovnooooooooooooooooooo.......kedze len tak spinim ako som im opisala mam ist zajtra na krv k svojmu gynciarovi a dnes si spravit test

alibabaa
28. mar 2011

@petuska123 fu, tak ty mas este sancu, ze to vyjde 🙂
@jalanecek strasne ma to mrzi, ale nabuduce to uz vyjde, budem drzat palceky.

petuska123
28. mar 2011

@alibabaa mam presne to iste co som mala po 1 iui a to iste co ma jalanecek az nato ze je som nemala pozit.test

jalanecek
28. mar 2011

@petuska123 no tak si sprav a uvidis...

jalanecek
28. mar 2011

@alibabaa dakujem mojko budem verit aj ked uz testom nie iba krvicke niekedy je lepsie ked is clovek nieje taky isty aspon to sklamanie potom tak neboli...

alibabaa
28. mar 2011

@petuska123 tak som zvedava. ten test si kvoli centru aj tak urobit musis... daj potom vediet ako si s nim dopadla.. drzim palceky.. 😉

pici
28. mar 2011

@petuska123 no som zvedava na vysledok 🙂 🙂

jalanecek
28. mar 2011

@petuska123 n tak co mojko testla jsi aky je vysledok????? 😉 😉 😉

dzuli08
28. mar 2011

@jalanecek Moja je mi ľúto, že to nevyšlo. Vyzeralo to nádejne. Som rada, že si ma počúvla a išla si na krvičku :D Ja verím, že sa Vám to už čoskoro podarí. Ale aj tak nechápem to centrum iscare. Veď oni podľa mňa sa nemôžu rozhodnúť či je žena tehotná na základe toho, či jej príde ms. Koľko ženy sú tehotné a prvé dva mesiace majú normálne menzes.

jalanecek
28. mar 2011

@dzuli08 ja viem aj ja som nad tim premyslal mm je moocinky sklamany a ja som skalama z neho tiez ho to moc boli do poslednej chile dufal ale som objednana do mt 7 aprila na ultrazvuk a hned ako mi urobia iui tak na 14 den idem ku vojmu gynekologovi na krv nebudem cakat vobec takto som si dokazila cyklus riadne a tie bolesti co mam niedkedy sa to neda vydrzat..

dzuli08
28. mar 2011

@jalanecek Veď určite to nie je zdravé, keď sa umelo predlžuje cyklus. Preste ako hovoríš, krv je naistejšia. A aspoň nemusíte toľko behať do Martina.

tinasc
28. mar 2011

@jalanecek ale nieeeee ☹ tak som sa tešila, že ti to vyšlo... je mi to ľúto, že to takto dopadlo... tak hor sa do druhého kola, a potom ako si správne poznamenala na 14 deň hneď na krv, nemá zmysel to umelo naťahovať 😒

zuzancek22
28. mar 2011

@aby ahojček ako sa cítiš, ja som sa dnes konečne rozhodla, že žiadne čakanie nebude a pojdem nato čo najskor ako to len pojde, bo dnes mi volali sami z centra, že maju moju žiadosť a este ju neodoslali , že nemaju hormonálny profil, takže je to také zvláštne , lebo ja som v januári ked som sa dozvedela že musim isť na operáciu žadosť zrušíla. a povedala že sa ozvem.

hope2011
28. mar 2011

@jalanecek moja, tak to ma neskutocne moc, moc mrziiiiii. ja som tak dufala, verila, priala ti.....ale co uz ak je to tak, tak je to tak,....dalsie IUI sa podari....uvidis....netreba stracat nadej...a mozno sa to prave podari tento mesiac a prirodzene....moja, stiskam ta na dialku aby si citila, ze som pri tebe.....

hope2011
28. mar 2011

@aby no ja sa do cajov nevyznam....asi mas pravdu....mne kazali pit ten caj co som uz spominala a mam pocit, ze na sliznicu mi to pekne zabera....

kaaaty
28. mar 2011

@katy33 @tinasc dakujem baby....to cakanie je pekna psychiatria 😀 ...na krv idem 4.4. ale cez vikend uz urcite testnem...aby som v pondelok nebola sokovana z vysledku....

apolenka6
28. mar 2011

@jalanecek nevešaj hlávku zlatko!ja viem to ti píše ta pravá 🤐 ale ty ako všetkému veríš tak to inak ani nemôže byť a další pokus bude úspešný 😉 ja viem,že mm a aj ty ste sklamaní ale len dočasne o mesiac to už môže byť úplne inak 😲

apolenka6
28. mar 2011

@petuska123 tak zajtra testík???som zvedavá ved to je hrozné aby ani jedna z nás troch nebola tehu!? 😠 😕

katy33
28. mar 2011

@jalanecek No, mojenko, tak to mi je luto 😔 .....ale presne tak, ako vraviš, hor sa do dalšieho kola a to musi byt uspešne....zasa ta ta tvoja intuicia neslamala...kolko maš ks clostilu za den?

apolenka6
28. mar 2011

@tinasc jasné začnem týždeň bez depky ...ved aj tebe sa to už musí podariť ked laparka dopadla na 1* 😉

petuska123
28. mar 2011

cavte jasne testla som a samozrejme negat.vysledok ako inac

katy33
28. mar 2011

@hope2011 Ty si zlatičko 😲 ...presne tak - jeden, či dva kusky 😀 ...to je už jedno, len nech nejaky anjelik je 😉
Ja ani neviem, kolky den cyklu teraz som 😕 ...tento cyklus som bez tabl., tak sa akosi nesledujem...ale ms by som mala dostat zhruba tak koncom aprila a pichat budem hned 1.DC 😉 Musiš verit, že teraz to bolo to prave vajičko a bojovnici su šikulky a našli ho bez problemov 😀

apolenka6
28. mar 2011

@katy33 Ahojček!!no ja hrud nevypínam 😀 😀 skôr brucho -brušisko jááj dnes mi je už lepšie ,ale nemal som čas myslieť na blbosti bol tovar 😝 😝 topánok a topánok +kabelky aj sa mi snívať bude 🙄 narobené sme ako kone kríže bolia 😖 a to sme ešte nearanžovali 😕 😕 nedá sa ked sú aj ľudia a musíme baliť tovar aj na iné predajne ....
Teraz tu pekne sedkám osprchovaná pri PC a TV stíham oboje 😀 no ja ked sa dnes doplazím do postele bude dobre a ked ráno vstanem bude ešte lepšie! 😨 😉

katy33
28. mar 2011

@martina172 😠 😠 😠 ....potvora jedna hnusna 😠 ...to si teda dava načas....toto milujem, mne sa to tiež takto natahuje, ked potrebujem , aby prišla tak, ako ma 🙄 ...tak 3.DC bude krvička, verim, že testiky budu ok...a potom asi dalši cyklus budete môct ist na to, či 😕 ...zlatinko, saamozrejme, že sa nam to podari, všetkyyyym 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre