IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
19. apr 2011

@kaaaty tak super, že všetko dopadlo dobre a všetko máš priechodné 😉 len pekne oddychuj, za chvíľku budeš fit 🙂

tinasc
19. apr 2011

@petuska123 aj ja mám kútik a stále suché pery ☹

jalanecek
19. apr 2011

@dzuli08 mojko dakujem a neboj vsetko dobre dopadne budem na teba mysliet aby bolo vsetko v poriadku a verim tomu a aj ty musis som rada,ze jste v poriadku...mi chystame veci na zabijanie kravy no co uz nechce sa mi nic robit ale nenarobim nic zajtra snad uz budem odychovat vo vlaku dufam,ze pojdem zajtra a dobre to dopadne..majte sa krasne ja zasa letim pa

tinasc
19. apr 2011

@dzuli08 držíme palce, nech je všetko v poriadku a testy dopadnú výborne 🙂

dzuli08
19. apr 2011

@tinasc Ďakujem krásne, najhoršie je, že na výsledky tých testov treba čakať až 2 týždne 😠

tinasc
19. apr 2011

@dzuli08 to sú AFP testy?

adikasala
19. apr 2011

@apolenka6 @katy33@zuzancek7834
ahojte babenky tak stretko plati uz som informovala manzelika ze mame v auguste povinnosti,dufam ze sa nam podari dat dokopy super stretko tehuliek 😀 😀 😀,samozrejme kto chce sa prida!!!magdi no bolzano mame veeeelmmmi daleko to je ako prejst cele slovensko od ba do kosic,katuska nasa zaobstara priestory vo svojej restike lebo aby sme sa mestili s nasimi bruskami 😀 😀
inak babenky mam sa ok dnes som 4 den po iui prsia ma ani nebolia asi som si zvykla na inekcijku....ale uzlinka ma sem tam otravuje!!!co uz len cakat este 10 dniiiii,ale sa to vlecie ☹ ☹

adikasala
19. apr 2011

@jalanecek jej ahoj konecne si naspat ako sa mas snzilkujete prirodzene???a ocko ako sa ma???je uz doma z nemocky??

adikasala
19. apr 2011

@hope2011 jej sa tesim stebou ze ti to takto vyslo,vidis a bala si sa ze to bude na v.noc!toto musi byt osud 🙂 🙂 🙂 ked to <najmenej cakas to budeeeeee pozitivne 😲 😲 😲 tu sliznicu si mala naozaj nizku dufam ze sa da do poriadku s tabletkami,ja som mala na 11 den 7.4mm a iui mi robili na 15!!! tak len dufam ze to je dobrej ceste!!!

adikasala
19. apr 2011

@pici ahoj ako sa mas dnes??'vcera som citala ze si mala tlaky v brusku,podla mna to je super bude to urcite,,, minimalne jeden mrnous ti zostane na 9 mesiacov 😲 😲

adikasala
19. apr 2011

@hope2011 jaj prepac trosku som dobabrala tu spravu hore.chcem ti dodat ze som velmi rada ze to stihas do velkej noci aspon mas moznost si oddychnut a byt v klude...a ono to bude asi osud ked to najmenej cakas, to pride!!tentoraz to bude pozitivne 😲 😲 😲 drzim palceeeee

hope2011
19. apr 2011

@adikasala dakujem moc, moc, moc.....veru bol to riadny sok....ale uvidime...ako to vsetko dopadne....si moc zlata, ze mi tak drzis palce...a ty vies, ze aj ja tebe!!!! nestutocne moc!!!!

dzuli08
19. apr 2011

@tinasc Asi áno 😀 Nevedela som o tejto skratke. 😀

hope2011
19. apr 2011

@jalanecek ahojkyyyyy, dlho si tu nebola.....asi ste mali toho vela....tak zajtra uz cestujes????? tak ti prajem stastnu cestu....hlavne si oddychni...a ste snazilkovali???? my ideme zajtra na druhe IUI......hm

hope2011
19. apr 2011

@petuska123 ahojky, a ty sa ako mas???? uz sme dlho nepisali??? co nove u teba????

tinasc
19. apr 2011

@dzuli08 ak sú to tieto, tak sa čudujem, že musíš čakať 2 týždne, to je riadne dlho...

hope2011
19. apr 2011

@kaaaty ahooooj, tak ako si to zvladla???? boli???? som stastna, ze mas cesty priechodne...ja to napriklad o sebe neviem 😒 moc ti prajem, aby ti to pomohlo.......🙂

alibabaa
19. apr 2011

@hope2011 no veruuu, kolko sme tu rozmyslali ci cez velku noc robia... a ani si to nepotrebovala vediet 🙂 lebo ty to stihnes este pred 🙂

katy33
19. apr 2011

Ahojte kočenky, moje.....
@tinasc ....mojenko, v centre mi už ukazali, ako sa bodat 😀 ...tak nacvičene to už mam.... 😝
@kaaaty ...paradička mojenko, takže vysledky su vyborne, nebojkaj , zotaviš sa jedna radost, mne stehy same začali vypadavat , a ked som prišla na vytahovanie, tak ich hladali ako blazni 😀 , len pekne oddychuj...dalši krok za tebou, zaltino, fazulka je už v nedohladne 😉

tinasc
19. apr 2011

@katy33 to sú tiež len podkožné injekcie? ja som rozmýšľala len, až si začnem pichať, ako hlboko musí ísť tá ihla 🙂

katy33
19. apr 2011

@hope2011 Srdco moje, estrimax ti určite na slizničku pomôže,ked zajtra pôjdete na iui, tak budeš prekvapena, aka bude krasna...ono aj ja mavam velmi nizku sliznicu, to mi spôsoboval clostil, ale estrimaxom sa to krasne dobehne 😉 ...zajtra daj hned info, ako to prebiehalo 😉

katy33
19. apr 2011

@tinasc ...ono si chytiš na brušku faldik, a šup to tam, dr. mi vravel, že tuk je 5cm a nie je možne, aby si si ihlou ubližila, ano dava sa to pod kožu 😉 ...veru, skus to, nebudeš musiet behat kade - tade 😉

tinasc
19. apr 2011

@katy33 ja to určite budem robiť sama, verím, že to nič nie je.. 🙂 tuk je 5 centimetrov? to fakt? alebo ako u koho....

katy33
19. apr 2011

@tinasc ...no aj ja som na neho čubrnela, ale asi to tak bude, on tym myslel, že nemaš šancu si zasiahnut organy...., tak ja som taka šikovna, že by som to dokazalla aj s mini ihličkou 😎 ...a kedy začinate?

tinasc
19. apr 2011

@katy33 budúci týždeň... a ty na to nemáš tie mini ihličky?

katy33
19. apr 2011

@adikasala ....pchaaaa, mojenko, tam sa mesti pupkov a pupkov 😀 ....mam to otestovane na mm 😀 😝 ...v auguste to budu take akuratne krasne bruška 😀
@adikasala Zlatinko, ešte nič nemusiš citit, ked tak-až o nejake 4 dni, ale to tiež nemusi byt, totižto budeš naša bezpriznakova tehulka 😉 ...hlavne ver a debat sa s fazulkou v brušku, je tam, ja to viem 😉 ...dufam, že silno oddychuješ, lebo inak bude kaca-puca...a ta uzlinka, nech sa už uvedomi, chce byt stale stredobodom pozornosti 🙄

katy33
19. apr 2011

@tinasc ... 🙄 ...no samozrejme pytala som si v lekarni k merionalu najmenšie inličky, ake je možne mi dat, no mam take klasicke kone, akurat tak som dostala mini striekačky 🙄 😎

tinasc
19. apr 2011

@katy33 zaujímavé 🙂 no ale zvládneš to aj s takými... 🙂

adikasala
19. apr 2011

@katy33 no ved debatujem ostosest aj manzelovi som hovorila ze aby pohladkal a on na mna kuka ze ty si vhodna na psychyatriu.. 😀 😀 😀 neviem ten moj to nejak inak bere nechce byt sklamany tak sa na to nejak nespolieha...ale ked som mu zahlasila ze doki mi povedal na sone ze to vyde hned si vypocital ze by sa narodilo v januari a on na to ze ale ved tedy je zima ze on tedy nechce utekat na porodnicu.... 😀 😀 😀 jak keby to nebolo jedno ..len aby to uz bolo... 😲 😲 😲 😲 a budeeeee v januariiiiiiiii!!!

adikasala
19. apr 2011

@katy33 mrcha dosla???? urob si test podla mna si tehula!!!! 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre