IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
4. jún 2011

@bibi11 ahoooojky, tak ako krvicka, hladala som ta tu a nic si nedala vediet....dufam, ze to dopadlo dobre 🙂

pici
4. jún 2011

@hope2011 no mrcha ma trochu potrapila.. vies ze cakala som teraz na nu skoro o dva tyzdne dlhsie ako bezne tak uz som dufala ze by sa aj zazracne mohlo podarit a pche... nic... dostala som vyvolavacku a na druhy den tu pekne krasne aj bola.. ale nevadi... uz beriem lieky a o dva tyzdne mame KET tak sa moc tesim...

hope2011
4. jún 2011

@pici tak to a mrzi....le na druhej strane...uz o dva tyzdn vklad...tak to je krasa..to sa musite velmi tesit....juuuuj, budem na teba tolko mysliet, ako minule....🙂 inak mas peknu fotocku 🙂

pici
4. jún 2011

@hope2011 dakujem... jasne ze sa tesime...

hope2011
4. jún 2011

@pici no jasne ako inak....ved to je uzasna motivacia🙂 vsetko dobre dopadne a budes tu s nami aj ty coskoro tehulka 🙂

jalanecek
4. jún 2011

@pici mam ist na sono v stredu a moc sa teskam len nech uz je streda a vsetko dopadne dobre mooocinky sa teskam
@fomarik dakujem zlaticko budem dufam aj ja vikend prejde ako voda a streda je tu za chvilku
@tinasc dakujem zlaticka moje verime,ze vsetko dobre dopadne
@hope2011 joj mojko ved az vs tredu len trapi to brusko ze ma pobolieva ale to je asi normalne moooc sa teskam na stredu uz nech je to tu... 😉 😉 😉

pici
4. jún 2011

@jalanecek no super... dufam ze bude vsetko v poriadku

fomarik
4. jún 2011

@tinasc ja som si krčok nekontrolovala, ani teplotu som si nemerala, takže ti neporadím 😔

fomarik
4. jún 2011

Dnes nám prvýkrát stvrdlo bruško, a nie je to nič príjemné!!!!! ☹

tinasc
4. jún 2011

@fomarik juj, dúfam, že bude všetko v poriadku, drž sa 🙂

fomarik
4. jún 2011

@tinasc mojka, aj ty si to mala, ked si čakala vašu dračicu? 😉 ja som to pocítila ako taký poroadny kŕč a následne nato mi stvrdla časť bruška - pod rebrami. Opakovalo sa to niekolkokrát. práve sme sa s maminou vracali domov z gulášpárty a trafilo ma tona križovatke plnej áut. Ledva-ledva som došla domov. Musela som si u maminy dať medzipristátie a oddýchnuť si. Mirka mám v práci aj ocino je v práci, nemal ma kto hodiť domov. No našťastie už to prešlo, ale zľakla som sa ...a mamina tiež..ten strach v jej očiach 😕

fomarik
4. jún 2011

@tinasc ale teraz, ako sedím pri pc, pociťujem akokeby také mierne dozvuky toho všetkého 😨 .. v pondelok mám poradnu tak sa na to opýtam. vlastne ja ani neviem, či ide skutočne o tvrdnutie bruška, ale pohybby to neboli, to by som rozoznala.

tinasc
4. jún 2011

@fomarik bohužiaľ, alebo našťastie?? toto som nemala... takže neviem ti poradiť... ale na tej poradni určite sa na to opýtaj, na to sa tuším magnézium berie... ak sa nemýlim...

katy33
4. jún 2011

@pici no ahooooooj, takže už chystaš vysteločku pre miminka 😉 Zlatinko, tentokrat to bude 100000% uspešne - a pekne oba kusky zaraz 😀 Máš teraz asi len niečo na sliznicu, či? zmrzlinky su dobre , kvalitne magnumy 😀 , to bude to najlepšie z najlepšieho, krasne a rozmrazia a zakutkaju u maminky v brušku 😉
@fomarik Slniečko, nič sa neboj, nič zle to nebude, ja mam knižôčku, v kt. som sa dočitala, že tvrdnut bruško môže, no nemalo by to byt viac ako 6x za den, pi pekne magnezium 😉 No ale najskôr ti Livinka dava najavo, že už chce byt v tvojom naruči a teška sa na teba a na tatinka a rozširuje si apartman 😉

katy33
4. jún 2011

@jalanecek Zlatkooooo, dobre to je 😉 ...nebojkaj sa v stredu budu len tie najlepšie spravičky 😉 🙂

tinasc
4. jún 2011

@katy33 tak toto si napísala krásne... v obidvoch prípadoch 🙂

katy33
4. jún 2011

@tinasc 🙂 ...mojenko o tom krčku, ja tiež zavadzam utroš a ti poviem, že z toho krčku som bola tiež dobre na nervy, dokonca som pisala do jednej poradne, že aky ma byt krčok na začiatku tehu, lebo ja ho mam raz hore, raz dole, raz mäkky, raz tvrdy a sem-tam aj citim štrbinku, že je pootvoreny....a dr. mi odpisala, aby som kašlala na krčok, lebo, ja v žiadnom pripade neviem určit aky je, vraj sa nemam tym zapodievat, takže krčok u mna nič neznamena...včera večer som ho mala pootvoreny , vyššie a mäkky a dnes rano zasa tvrdy a nizko 😕 😉

tinasc
4. jún 2011

@katy33 jaaaj takže ani toto nie je ukazovateľ... takže nič... no ty sa už teraz tým nezapodievaj, aby si sa zbytočne neplašila, presne ako ti radila tá doktorka 🙂

jalanecek
5. jún 2011

ahojte babulky je tu nieto???????????????????????????????//prosim Vas zacala som krvacat ale ziiadne kusy nic ani ma brucho neboli len take ruzove s normalnou cervenou krvou co mam robit som v koncoch.. ☹ ☹ ☹ ☹

jalanecek
5. jún 2011

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

tinasc
5. jún 2011

@jalanecek ja som tu, no neviem čo na to povedať.... ☹ mrzí ma to krvácanie, veľmi na Teba myslím...
ja mám zase také bolesti v podbrušku, ako keby mala mrcha prísť...

pici
5. jún 2011

@katy33 ano ano.. dovam si tri krat denne estrofem aby sliznica bola fajnovucka pre moje babenka

pici
5. jún 2011

@jalanecek zlatko... krvacanie este nic neznamena... neboj...moja kamoska mala menzes do 15tt az vtedy zistila ze je tehu. naozaj to nemusi nic znamenat.. nemas doma nahodou duphaston?

fomarik
5. jún 2011

@jalanecek zlatko, žiadna panika. Aj katy33 trošku krvácala a vid..... babatko je v poriadku. To sa v začiatkoch može stavať. Hlavne nech z teba nejdu veľké kusy zrazenej krvi. A krvacaš tak normálne, alebo si si našla krvičku na papieri ked si bola cikať?

fomarik
5. jún 2011

@fomarik vidíš, pici má pravdu, skus si dať duphaston ak máš!!!!!!

fomarik
5. jún 2011

@katy33 @tinasc co sa týka toho krčka, ja som si ho pozorovala ešte v uplných začiatkoch, ked sme sa začali snažit o mimi, ale ja som bola z toho jelen, tak som sa na to vybodla. ja som nevedela kedy je makký a kedy zase tvrdý.
Inak ja som spozorovala že pohyby mojej malinkej su čím dalej tým akési zvláštnejšie...intenzívne. Vlní sa mi celé brucho, nhiekeey mám pocit, že sa mi chce obtočiť okolo celej chrbtice ako hadík. Vždy nadránom cítim ako sa zobudí a tie kopanceky su také užasné.... také vydutinky sa mi robia, dokonca mám pocit, ked vystrčí rucku, že cítim pršteky...no nie som paranoidná? 😕

fomarik
5. jún 2011

@jalanecek ja trubka, ja som si to poslala sama sebe. Skus si dať ten duphaston, ako hovorí pici.. to je najlepšie, čo možeš urobiť.

jalanecek
5. jún 2011

@tinasc to je mi luto musime verit,ze vsetok raz bude dobre a vsetko raz ppride...
@pici duphaston asi nemam zlatyicko kedysik som ho uzivala ale teraz ho nemam len utrogesan to hej..
@fomarik zlaticko krvicku som nasla rano nna papiery a tak normalne ziadne kusy zo mna nejdu vobec len krv cerveno hneda ani podbrusko ma neboli vsetko je ok musim verit aj jasi mysli,ze keby zo mna isli kusy tak je zle ale ni e vobec len krvicka ciska a aj ruzovkasto cerveno hneda...

pici
5. jún 2011

@jalanecek skoda...lebo ten by ti pomohol.. je na udrzanie tehu... ale myslim ze to nebude ziaden problem....

tinasc
5. jún 2011

@fomarik tak to je krásne 🙂 mne sa tiež takto bruško vlnievalo, však moja malá zlatá bola dosť veľká keď sa narodila, takže ona mi tam robila premety a kotrmelce, sranda vtedy som si bruško vystrčila a pozerali sme na to ako sa vlní... takže možno aj Livinka bude riadna baba a už jej je tam tesno 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre