IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzana151
7. jún 2011

@tinasc myslis ze je to super vec?? lebo ja nad tym uplne vazne uvazujem len priatel nechce, ale ved on rodit nebude tak snad si o tom mozem rozhodnut sama 😎

tinasc
7. jún 2011

@zuzana151 presne tak on rodiť nebude, tak neviem prečo nechce, jeho pôrod bolieť nebude.... len epidurálku si treba vybaviť skôr, lebo treba na konzultáciu s anesteziológom a treba to mať dopredu zaplatené... ak by však pri pôrode nebola použitá tak sa peniaze vrátia 🙂 ja som bola s epidurálkou v pohode, no trošku mi to spomalilo pôrod, ale to zase dali na to infúzku, takže to bolo v pohode... ale inak som nič necítila...

zuzana151
7. jún 2011

@tinasc to vazne ty mas s tym skusenost??? Takze naozaj si necitila ziadnu bolest??? a niekde som citala ze potom nemozes asi tri dni poriadne hybat s nohami ze si ako ochrnuta . A priatel nechce sa boji ze to zle pichnu a zostanem ochrnuta tak ma strasi , boze ja sa fakt bojim vsetkeho. a ze aj ta samotna epiduralka boli ked ju pichaju, ja neviem co mam robit. a kolko cca stoji ? a vedela si potom kedy tlacit ked si nic necitila? dakujem za info 😅

micikatka
7. jún 2011

@zambilka a kolko clostylu budes papkatt?

jerryjanka
7. jún 2011

baby to su strašne hovadiny o tej epiduralke, epi v podstate nebolí aspon teda ja som ani riadne nevedela že mi ju pichli, pri tych kontrakciach to bola malina, a to s tym ochrnutim to by musel byť aky ožraty ten anesteziolog aby si ochrnula... popravde som nikdy nič take nepočula že by sa naozaj stalo...

tinasc
7. jún 2011

@zuzana151 pozri sa moja, keby to malo také strašné vedľajšie účinky, tak by to asi ani nerobili 😉 samozrejme môžu sa objaviť, ale to je len ojedinele... ale môžu sa objaviť... mne absolútne po pôrode nič nebolo... nedaj na chodbové reči, radšej sa poriadne porozprávaj s anesteziologičkou (alebo neviem aký je postup v nemocnici v ktorej chceš rodiť... ale v tvojom prípade je to ešte skoro, nad tým rozmýšľaj posledný mesiac ako budeš chodiť do tej nemocnice do poradne)... všetko čo budeš chcieť vedieť a čoho sa bojíš to sa jej opýtaj... epidurálka sa pichá nie do chrbtice ale do priestoru medzi stavcami (neviem ale presne medzi ktoré) a najprv sa pichá injekcia na znecitlivenie okolia, takže prvé cítiš ako ti pichnú sú znecitlivujúcu injekciu a potom už nič nebolí😉 epidurálka začína pôsobiť asi za 10 - 15 minút, potom ju anesteziologička príde vždy raz za hodinu dopichnúť 🙂 tesne pred tlačením sa epidurálka už nepichá, aby si spolupracovala s tlačením a potom po pôrode môžu pichnúť, aby si necítila šitie hrádze 🙂

jalanecek
7. jún 2011

@tinasc ved mojko uvidime v p[iatok a ako jsi dopadla ty jsi ci niesi tehulka??podarilo sa?? 😉 😉

tinasc
7. jún 2011

@jalanecek ešte druhý test mi to musí potvrdiť a ak áno tak o mesiac dúfam, že niečo nájdu aj na sone 🙂 takže som veeeeeľmi opatrná 🙂

jalanecek
7. jún 2011

@tinasc budem na teba zlatko mysliet a zelat ti nech ti to dobre dopadne vela stasticka tak potichucky...... 😉 😉 😉 😉

tinasc
7. jún 2011

@jalanecek 🙂 🙂 🙂

zuzana151
7. jún 2011

@tinasc aha tak super za diky este raz za rady. Urcite sa na to budem informovat 😎

zuzana151
7. jún 2011

@jerryjanka uz radsej nebudem citat ziadne diskusie PROTI epiduralke ale iba ZA 😉

zambilka
7. jún 2011

@ketere ano moja idem do dalšieho kola 🙂 ty máš zajtra krvičku však? 😉

zambilka
7. jún 2011

@micikatka mojka 2 tabletky od 5 dc 🙂

micikatka
7. jún 2011

@zambilka jeje tak to budes mat tak ako ja. a ako potom budete pokracovat? na ktory den ides na sono?

ketere
7. jún 2011

@zambilka hej, zajtra je ten deň s veľkým D 🙂

zambilka
7. jún 2011

@micikatka na 10 dc mam ist na sono 🙂 len teraz ktovie kedy mi dojde menzes dnes som len vysadila utroš 😕 a ty ako pokračuješ?

zambilka
7. jún 2011

@ketere a ako sa cítiš? 🙂

renika1
7. jún 2011

@fomarik Ahoj, nevadi nemusiš sa ospravedlňovať niesi prvá 🙂 .

ketere
7. jún 2011

@zambilka nijako výnimočne 😢

zambilka
7. jún 2011

@ketere mojka toto je tvoje 1 iui? lebo v tom mam mix 😒 test si si nerobila?

ketere
7. jún 2011

zambilka, ano, je to prvé IUI, hej.... aj ja mam v tom mix, je tu veľa ludí.... netestovala som.... čakám až na zajtra... ale neviem či to vidím nejak ružovo.... Idem sa na to vyspať, nech už nerozmýšľam toľko, zajtra sa ozvem, ako to dopadlo.... Dobrú noc, pa

micikatka
7. jún 2011

@zambilka ja idem zajtra na sono uvidime ako sa mi vyvyjaju folikuly

zambilka
7. jún 2011

@ketere držím strašne palčeky 🙂

zambilka
7. jún 2011

@micikatka fu tak tebe sa to už blíži 🙂 kolky den cyklu si?

micikatka
7. jún 2011

@zambilka ja som zajtra 15 den ale ja mam cyklus az 35 dnovy tak preto mam ovulku neskor

jalanecek
8. jún 2011

ahojte bambulky,zelam krasne ranko,Vcera ked som tak lezala v posteli premyslala som vlastne o tomto co sami stalo.Ze preco sa mi ukaze na testoch aj druha ciarka a nakoniec nic z toho teda jeste to neviem na isto ale uz ma ani prska nebolia ze preco ma niekto z hora takto stale skusa......neviem na to prist...

dzuli08
8. jún 2011

@zuzana151 Tak gratulujem ku knižočke, ale to len uteká, však? Ja som mala tiež silný pocit, že to bude chlapček a nakoniec to bude asi (na 70%) dievčatko. A tiež mám bruško také dopredu, nie rozliate a takisto som vraj opeknela, čo je na chlapčeka. A napriek týmto všetkým "príznakom" to bude asi dievčatko. Vôbec to nejak tento rok (aj u ostatných kočiek ) nevychádza. :D :D :D. Ja som bola predtým štíhla a už som pribrala 8 kíl. Myslela som si, že keď toľkoto priberiem, že budem ako slon, ale troška mi to udrelo do zadku a teraz to ide len do bruška a vôbec to nie je katastrofa.No a to pohlavie? To je rôzne, kedy sa to dozvieš. Ak je to chlapček, tak ti to asi povedia skôr, u dievčatiek je to troška horšie, lebo vraj sú hanblivejšie. Aj naša malá od 19. týždňa bola vždy tak nejak divne pokrútená, že ani za svet nechcela ukázať, či niečo medzi nôžkami má. Dievčatká sú vraj hanblivejšie :D :D

dzuli08
8. jún 2011

@jalanecek Moja takto som to mala aj ja. Nesmieš takto rozmýšľať. Proste takáto je tvoja cesta životom a s tým nič nenarobíš. Neboj, však uvidíš čo a ako v piatok. A robila si si test? A berieš ešte ten utrogestan?

jalanecek
8. jún 2011

@dzuli08 ved ja viem mojko ale preco mi teda testy ukazali ano a nakoniec asi nic z toho nie nerobila som si test a lekar mi nepredpisal ziadne lieky vzhladom anto ze v maternici nevidno nic len zvetsenu sliznicu a neberiem ani utrogesan zasa ak by som naozaj nebola tehotna porusila bych si cykluch...ach ja nic uz nechapem....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre