IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
19. dec 2010

@fomarik to su čiaročky ako vymalované 😉 aj ja chcem raz také 😔 inak ja by som chcela byť muškou v ordinácii ked dr povieš že si tehu 😀 😀 😀 aj odpadne bručoun jeden

fomarik
19. dec 2010

@apolenka6 Zlatko len a len pre teba- TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT . Mna prsia ani neboleli a ani ma nebolia( vieš, ja mám asi tak nulky 😖 ), ja som mala pocit akokeby som ich mala horúce. Bolo to asi pred týždnom, teda asi 7DPO. Woman secret bay ani nepoznám. Mna to testovanie tiež nepokúšalo len vo štvrtok som sa testla, aj neviem prečo, len-tak zo špásu. Testík som ocikala, položila na poličku a sadla si za pc. Po pol hodinke prídem a vidím//.... neverila som!!! Inak ja som sa na zápal preliečovala rosalginom, aspon pre mna bol najvyhovujúcejší. Odvtedy sa na mna žiadna taká pliaga nenalepila.
A čo sa týka toho mojho dr........ veľmi k nemu nechcem ísť, aby mi nepovedal, že to ešte víťazstvo neznamená mať pozitívny test...teda poslednú návštevu sa aj tak vyjadril. A ja teraz takéto taľafatky skutočne nepotrebujem!

apolenka6
19. dec 2010

@fomarik dakujem za vírusy ♥ budem si ich opatrovať 😉 teraz som prišla zo spovede úf už mi je ľahšie na duši 😀 😀 ja si myslím,že to pálenie mám asi s toho ,že som brala utroš a stále som mala intímky a žiaden vzduch 😀 😝 neboj čo ta po tvojom dr v Helíku ťa upokoja a dr Krajkovič odviedol excelentný výkon 😵 😵 ja som v živote nebola tehu a si tak predstavujem aký je to pocit .... 😔 zažijem to? aj toho môjho som sa pýtala hm....len musím veriť ako ty ved ked si spomeniem aka si bola presvedčená že to teraz musí byť ,len musím dopestovať tie pštrosie vajka 🙄 😅

apolenka6
19. dec 2010

@aby nem vaječník!kde si? 😕 😕 kde si sa nám stratila!? 😉

apolenka6
19. dec 2010

@zuzancek22 dnes som nad tebou premýšlala ako sa ti to skomplikovalo 😒 musíme vydržať a dočkáme sa krásneho konca ako náš fomárik 😲 😀

petuska123
19. dec 2010

ahojte baby ako ste vikendovali??

apolenka6
19. dec 2010

@katy33 mojenko aj ja čakám už mrchu a budeme mať približne spolu IUI rozdiel 4-5.dní ty máš mať tuším cez sviatky neplechu a mne by mala dovtedy skončiť ozaj a ako robkáš v práci cez sviatky? dufam že vám dajú vydýchnuť 😠

apolenka6
19. dec 2010

@petuska123 no ja som bola včera,dnes v práci 😝 ale len do 12 hod. to sa dalo zvládnuť

petuska123
19. dec 2010

@apolenka6 jaj tak ty este aj cez vikendy zarezavas??ja uz nastastie nie 😀 minule sme mali kapustnicu v byvalej robote a tam bola aj byvala sefka tak mi povedala ako dobre vyzeram ze som pribrala e ked som robila v kupeloch tak som bola taka vyzla a ja som jej na to odpovedla ze to preto lebo hovno teraz v praci robim 😀 😀 😀

fomarik
19. dec 2010

@aby vážne mojka, kde si sa nám stratila?

fomarik
19. dec 2010

@petuska123
@apolenka6
@zuzancek22
@katty33 a všetky moje snažilky.............úprimne vám zo ♥ želám //. Aby ste do jedného boli všetky tehulkované 😵 . Viem, že sa to ľahko hovorí, ale ja sa za vás modlím, prisahám..... niekedy to skutočne pomáha. 😔

jankaknm
19. dec 2010

@fomarik ahoj, pekny vecer zelam...pozrela som testiky, a kedze mas aj vysledok krvi tak uz mozem gratulovat. Velmi ti to zelam a hlavne nech mas pohodove tehu, ze ani nebudes vediet iba vidiet brusko rast a tie nulky 😀 , co pochybujem, kedze ta vidno na profilovej fotke. 🙂

fomarik
19. dec 2010

@jankaknm to je super podprda. môj manžel má väčšie prsia než ja. Dosť často sa na tom bavíme 😀 😀 . Ja tomu hovorím lentilky pod kobercom.
Dakujem za tvoje úprimné slová, fakt už len pevne veriť že všetko bude v poho. A ty, čo máš nové? Pochváľ sa nám.

jankaknm
19. dec 2010

@jankaknm naozaj sa nesleduj ale nechaj to na prirodzeny pochod...toto robime kazda kazdy mesiac, ze sa moc sledujeme a potom sme sklamane. Ja som bola na 3 IUI 14.12., takze ja ocakavam PMS tak tyzden pred mrchou a to bude asi po 2.sviatku vianocnom. Ale neviem cez minulu mrchu ma velmi bolel lavy prsnik akoby zdurena uzlinka. A teraz 18DC znovu.

jankaknm
19. dec 2010

@fomarik to predtym malo byt pre teba 🙂 poslala som to sebe, no neva... ja som v ocakavani asi tak. Ale uz sa velmi tesim na vianoce...hlavne, ze budeme doma bez rodicov a ze si uzijeme na chvilu velku domacnost. Doteraz sme boli v BA v garzonke vyse 6 rokov. A buduce vianoce uz budeme vo svojom domceku.

fomarik
19. dec 2010

@jankaknm Júúj, nech sa ti zadarí....... Takže Vianoce v dvojke? To je krásne. Ja budem sama, kedže manžel pracuje , ale o 22.00 ho mám doma ako na koni. Takže staviate svoj domček, Aby vám nebolo pritesno, ked sa IUI podarí 😉

jankaknm
19. dec 2010

@fomarik fiha, a to robi aj na Stedry den? a aj potom? No tesno by nam bolo doma alebo u svokrovcov ale v nasom dvojposchodovom dome snad nie, sme sa smiali, ze sa tam s muzom ani cely den nestretneme 🙂 A nepojdes k rodicom na veceru?

jankaknm
19. dec 2010

@fomarik Inac si pisala, ze skoro ste na to 3 IUI nesli kvoli peniazkom...a vidis to bol osud. Ja som to tiez tak mala naplanovane, ze len sa doki pozrie sonom na folikul a urcite to nestihneme lebo som mavala ovulku neskor a to vychadzalo na cas, ked uz neordinuju a zrazu na 12 DC mi povie, ze zajtra pridte, tak som mu nechcela protirecit a tych 100eur este naskrabala. Taky darcek som si kupila pod stromcek 🙂

fomarik
19. dec 2010

@jankaknm Ja si doobeda pozriem rozprávky, potom pôjdem s maminou do kostola, no a cubi-dub mám drahého doma. 25-teho je doma celý den aj na Silvestra.
No, my máme len 3-izbový byt, ale aj v tom sa musíme občas hľadať, nie to ešte v dvojposchodovom domčeku. To je veľa na upratovanie? Joj, zase tie príšerné bolesti..... ☹

jankaknm
19. dec 2010

@fomarik nejaky cajik by ti nepomohol? mozno si aj trosku nachladnuta, ale pardon za vyraz, ale mozu to byt aj vetry a to potom boli vsetko. 😒 No nechcela som poschodovy, ale som rada, najskor si urobime spodok a potom ked budu peniaze a kopec deti zariadime aj vrch. 🙂

fomarik
19. dec 2010

@jankaknm presne o tom sme sa včera rozprávali. Že vlastne mamina nám pomohla a prehovorila nás na ešte jeden, posledný pokus. Inak zhodou okolností, mamina bola u brata v KNM a my sme šli na prvé sono do MT...vtedy bola tá veľká fujavica a nedostali sme sa domov, tak sme šlôi aj my do KNM. Tam sme boli dva dni, maminu sme zobrali so sebou, ved ona bola aj v Helíku...čakala nás na sedačkách pri WC a videla ako niesli Mirkove spermošky...mala normálne zážitok. Takže vlastne ona bola komplet pri všetkom. Aj pre nás vianočným darčekom boli cesty do MT a všetko s tým spojené. Teraz si ešte viac budeme musieť uťahovať opašteky, ale to vôbec nevadí, ved kvôli bábike ani jesť nebudem!
Ked ja neviem aký čajík môžem a aký nie. Cítim aj že ma bolia priedušky, kašlem a neviem či si možem zvrtnúť prieduškový čajík 😔

jankaknm
19. dec 2010

@fomarik tiez neviem aky cajik, ale skus hoci aj zeleny, ved len aby ta to vo vnutri zahrialo. A ak boli brusko mozno opasat sa aspon hrubym salom alebo nieco teple prilozit ale nie moc. Tak mama bola ako moralna podpora. Urcite to vyslo aj z tohoto dovodu, ze vas prehovorila. Ono clovek, ked uz aj prestava dufat a verit sa stane zazrak.

aduskatt
19. dec 2010

@fomarik pozeram v statuse, ze ste nedavno nasli //.....tak zo srdca blahozelam🙂))a posli nejake virusiky🙂

katy33
19. dec 2010

@fomarik Juuujha, normalne by som chcela byt vo štvrtok s vami a vidiet tu krasnu bublinku 🙂 ...pytaj foto, pytaj 😉
A ozaj, ked ty maš didušky nulky, tak ja mam potom -1 😀 😀 😀 ...môj drahy ma tiež väčšie didi ako ja, ale ukludnuje ma tym, že s fazulkou bude aj to...tak si to teraz vychutnaj i ty 😀 😝 ...najlepšie je , ked ležim v posteli na bruchu a on si položi na mna ruku a nevie, či mi drži hrudniček, al. chrbatik 😀 😅 ....ale to znamena, že budeš mat veeeela mliečka, lebo to tak byva...v malych je hojno a vo velkych h....o 😎 😀

katy33
19. dec 2010

@apolenka6 Zlatino, ty ešte tu hnusobu nečakaj, čo ked ta to prekvapi a prepadne ako fomarika, hmmmmm - to by bolo uplne, že užasne 😉 ...my mame v robote zatvorene len 24.-25.12 a na Silvestra, ale snad si troška oddychneme 🙂 Vy mate už v robote asi toho dost, ked vidim, čo beha ludi po meste, brrrrr....radšej čučim doma...Ja sa budem modlit, kuriatko, aby ta mrcha neprišla 😉

apolenka6
20. dec 2010

dobré ránko! 🙄 🙂

@katy33 Vieš čo..? 😕 nie je to až také ako po iné roky ľudia kupujú ,ale myslím skôr vo väčšom meste ako je Nitra ved čo je už u nás?číňan,číňan a znovu číňan 😠 ale určite je viacej ludí kolegyne hovoria,že bývalo to omnoho lepšie ludia už nemajú tolko peniažkov je to vidno.. 😒 a aj oproti môjmu obchodu je čínsky obchod 😠 nejak sa tu až moc rozmohli ved v ktorom meste je ich tak vela?ani v Trnave asi.Dneska idem ku zubárovi ide mi nasadiť korunku tak sa "teším" 😨 😨 ..tak pekný deň vám prajem! idem sa dať korunovať..... 😵 😀

petuska123
20. dec 2010

dobre rano baby..no to bude zas silna mrcha..cecky bolia pomooc 😀

katy33
20. dec 2010

Dobre ranko, kočeny moje - dneska je normalne zo mna ranne vtača 😎 Mam taky blby pocit, že mi pride ms-a to mam ešte na 4 dni duphaston, dufam, že si to rozmyslia a opozdeju sa, pretože inak mi bude vychadzat sono 30.1-31.1. a to pochybujem, že budu v MT robit ☹
@apolenka6 Ty naša kralovna, len nech nam ta pekne okorunkuju 😎 😝 ..o tych činancoch mi ani nevrav, ved nam tu budu o chvilu vraviet, že činska štvrt 😠 Ludia by mali radšej podporovat našich. Dnes budem musiet ist ešte do mesta, ešte mi chybaju pre mm nejake ponožky...u nas je to tradicia 😀 Možno zavitam aj ku vam, len neviem, ako by som ta spoznala 😝

aby
20. dec 2010

@apolenka6 vieš fáza 😢 nezavolali z Helíku tak konzultácia na IVF v januáry a boh vie kedy všetko začne zas akosi prestávam mať silu ☹
Ešte že sú tie vianoce ale zas len dvaja 😒

@fomarik jeeeee super so veľmi rada že sa podarilo aspoň niekomu 😉

yasminne
20. dec 2010

ahojte 🙂 ako sa dnes mame? U nas krasne slnecno, mrazivo a nadherne bielo 🙂 ale pocula som ze Vianoce maju byt na blate 😒 dufam ze sa to pocasie umudri do konca tyzdna.
Kto nam tu este zostal po IUI, kto caka na vysledok?? Nemko, Jankaknm, Apolenka, Petuska123...?? Fomarik je uz tehu 😀 , tak co baby budeme aj my vsak! 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre