IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ludinka
27. júl 2011

@janula123 tak aj ja jej dam 10 eur- ved co je to proti tomu kolko davaju centra....

janula123
27. júl 2011

@tinara23 Jejda, tak to držím palce. Ako sa cítiš?
Ja práve idem tento piatok to budem 6.DC a potom na 12. DC, a podľa toho by sme išli tiež do toho tento cyklus.
Len mi nejde do hlavy, bo ak by som mala ovu po Clostile na 14. DC tak to je sobota. Tak neviem.

tinara23
27. júl 2011

@ludinka aj som si myslela, ale potrebovala som si to ešte potvrdiť, ďakujem, lebo to by bol gól taká zmena 🤐

ludinka
27. júl 2011

@janula123 chcela som napisat beru 😀

janula123
27. júl 2011

@tinara23 Aha, a berieš teraz aj progesterón? ten sa užíva vždy po IUI?
Pichli Ti aj Pregnyl?

tinasc
27. júl 2011

@janula123 práveže nie.. nevieme kde je problém, asi my dvaja s mm k sebe nepasujeme 😀 teda v tomto zmysle... ja mám problémy so štítnou žľazou, ale výsledky sú v norme, tak fakt neviem...

janula123
27. júl 2011

@ludinka To áno, aj s 5 by sa potešila. Ona to robí pre ľudí. je zlatá.

janula123
27. júl 2011

@tinasc A čo máš zo štítkou, aj berieš niečo?
Ja beriem Euthyrox 25, mám 2 uzlíky a vyššie protilátky, hormóny som mala v norme.

tinara23
27. júl 2011

@janula123 ďakujem, veď uvidíš ako ti to vyjde, pôjdeš na sono, ja som bola 10DC a vtedy bol folík okolo 18mm a tak som večer išla pichnúť pregnyl, to bola streda a v piatok mi robili IUI, folíky síce neboli ešte prasknuté, ale poobede musela ovulka prebehnúť, ráno už bola BT vyššia. Ja som si tiež myslela, že to vyjde na sobotu a nakoniec sa to podarilo takto. A pocity? iba bolesť podbruška a trošku kríže, prsia ma vôbec nebolia čo je jediná zmena, lebo normálne ma bolievajú od ovulky. Ale zase beriem utrogestan, tak aj ten môže robiť chaos 😉

tinasc
27. júl 2011

@janula123 ja beriem Euthyrox 75, mám hypothyreózu... výsledky v norme, teraz mi budú v centre robiť nejaké testy po potrate, tak snáď sa uvidí 🙂

janula123
27. júl 2011

@tinara23 Moc Držím palečky nech to vyjde.
Takže po Clostile hrozí aj viacpočetné tehu?

janula123
27. júl 2011

@tinasc Snáď to bude dobré.
A ako dlho berieš ten Euthyrox 75.

janula123
27. júl 2011

@tinara23 Áno pôjdem na sono, tak som zvedavá ako to tento mesiac dopadne, len sa hrozne čas vlečie, ale Tebe asi tiež, čo.

tinara23
27. júl 2011

@janula123 mne po IUI doktorr povedal, že máme mať iba 2,3 dni chránený sex, lebo, že hrozí viacpočetné tehu, že môže nejaký folík ešte prasknúť neskôr.

aby
27. júl 2011

@tinasc no to by som bola rada len ty kokos takú bolesť som si dala aj panadol kedže mi už brufen nezaberá 😒 a ty ako teraz??? mrzí ma to ako ti to dopadlo, bola som s jednou babou aj v nemocke čo sa jej to stalo a tiež hovorila, že dobre že to dcérke nepovedala povedala že bola v strese moc, že jej babka zomrela a bola na ňu moc naviazaná a nejedla hádam aj týždeň a bola psychicky na tom zle a 2týždne na to sa dozvedela, že je tehotná len sa jej v 9týždni prestalo vyvýjať dokonca tam bola baba čo jej v 25tt prestalo byť srdiečko to muselo byť strašné 😒
neboj mi sa ale všetky k tomu dopracujeme ty máš doma zlatíčko čo môžeš zmuchlať 😀 😀 😀 😉

tinara23
27. júl 2011

@janula123 veru áno, vlečie sa to, ale ja som šťastná, že od novembra som sa dopracovala k IUI. Tá potvorská štítka mi narobila šarapatu a všetko zastavila, ja inak už beriem euthyrox 65, z 25 som už na 65 😠

janula123
27. júl 2011

@tinara23 Aha.
A u Vás ako dopadli výsledky, pre IUI?

tinara23
27. júl 2011

@janula123 myslíš HP a spg? Všetko OK, len tá štítka, ale momentálne je vraj v norme

janula123
27. júl 2011

@tinara23 Fúha, a ak otehu, tak to ešte zvýšia? Bo ja beriem 25 a endokrinologička mi povedala, že ak otehu, okamžite dojsť, tak asi zvýšia dávku.

janula123
27. júl 2011

@tinara23 Tak to máte veľké šance.

tinara23
27. júl 2011

@janula123 no uvidíme, keď sa doteraz nedarilo. Jedine čo neviem, či mám priechodné vajcovody, ak je problém tam tak IUI je zbytočné, no ale vyskúšame 2x a potom už IVF.

janula123
27. júl 2011

@tinara23 Aha, tak snáď to vyjde, treba veriť.

tinara23
27. júl 2011

@janula123 jo,jo však ja verím, ja som taký rodený optimista 🙂

tinasc
27. júl 2011

@janula123 asi 5 rokov, od pôrodu dcéry 😉

tinasc
27. júl 2011

@aby áno ešte sťastie, že ju môžem stískať, no ale niekedy sa potvora nedá, sa jej nechce, už nemá čas 😀 no veru na takú bolesť aj ja som si dala brufen, tiež mi nezaberal, tak čajík a magnézko na uvoľnenie... áno, ešte že som to nepovedala nielen malej, ale ani nikomu z rodiny, by som sa zbláznila to odvolávať... takže ma vlastne ani nikto nemôže poľutovať, že čo sa mi stalo... ale asi aj tak dobre, inak by som len kade chodila tade plakala... takže takto sa z toho skôr dostanem...

aby
27. júl 2011

@tinasc presne super si sa k tomu postavila, ja neviem čoby som robila. Moj mm by sa tiež hned chválil keby som bola no ale som mu povedala, že to nieje dobré chcem to povedať až o dosť neskôr aby bosorky v mojom okolí nebosorovali 😒 😒 😒 . Neboj mi ťa tu podržíme, ja som u nás doma nič nepovedala ani o iui a o ivf už dupľom nie lebo sa za to docela hanbím 😒 idem si dať aj ja ten magnézium a asi algifen ten mi zaberie vždy 🙂

tinasc
27. júl 2011

@aby ja som o iui a už vôbec o ivf nehovorila, neviem ako by sa k tomu rodina postavila... a inak, manžel bol v tomto opatrný, tiež nechcel nič oznamovať dopredu, až po tých kritických troch mesiacoch, lebo presne toto, čo sa stalo mne, tak sa stalo v rodine začiatkom roka... takže v tomto sme boli opatrní a vidíš... aj tak sa stalo...

ursula5
27. júl 2011

@apolenka6 fakt si myslela na mňa??? zajtra máme prvú konzultáciu k IVF a rozhodli sme sa pretože iná možnosť u nás nie je vzhľadom na spermiogram aj keď som manželovi naordinovala celú kopu vitamínov 🙂 , som zvedavá či sa mu to aspoň zlepšilo. UIU nám už neodporučili, že škoda peňazí vyhadzovať. Chcem to absolvovať v septembri pretože v auguste ideme ešte na dovolenku a to by som asi nemohla ísť, ale to všetko uvidím zajtra po konzultácií čo ma čaká. Trošku sa toho obávam 😒 . A ty si ako na tom???

ursula5
27. júl 2011

@apolenka6 zabudla som sme v MT 🙂 máme najbližšie

aby
27. júl 2011

@tinasc vieš mám také opice v rodine škodoradostné tak preto 😒
joj neboj keď sa podarilo už raz a máte krásnu dcérku tak musí aj druhý 😉
u nás to vedela len svokra, je biochemička a na koľko robí na biochémii tak jej to došlo, ale tiež nás prehovárala nech nemíňame peniaze nech počkáme veď nám sa to musí aj prirodzene veď sme mladý no to hej aj tak sme šli do centra. Mimochodom mladý je mm 30r a ja 29 😀 😀 😀 veď kým by malo 20 tak mi budeme mať 50 fuuu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre