IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
12. apr 2011

@zuzanka7834 no to sú moje rovesníčky, čo som vyšla zo strednej, tak niektorým sa narodili hneď po maturite, ja som pokračovala v štúdiu, potom sme sa snažili, ale márne,no a tak sa stalo, že ich decká už pomaly na strednú budú chodiť 😀

zuzanka7834
12. apr 2011

@pici budem na Teba v sobotu velmi mysliet. Vedia lekari ake zivotaschopne su tie embrijka uz takto na zaciatku? Ci to uvidia az v sobotu?

hope2011
12. apr 2011

@alibabaa ano, ano, mas uplnu pravdu...takze ideme dalej.....budeme spolu bojovat...vsak v tom nie sme same a to je velka opora...ked chcete ist na ten Sliac????

katy33
12. apr 2011

@pici Nooo, zlatinko, gratulujeeeem, krasny počet embrijok 😉 ...už nech su len pekne krasne ...a v sobotu budeme mat z teba už tehulku 😉

katy33
12. apr 2011

No, babulky, ja som bola dnes v lekarni objednat injekcie a spytaa som sa, že kolko budem doplacat, a oni že 89,00 eur.....wauuuuuu...skoro som odpadla, chcela by som vediet, čo vlastne ta poistovna preplatila 😕 ...ale tetuška v lekarni zlata, že ona si ma pamäta, že tam dost často chodim 🙄 , tak že mi urobia ešte nejaku cenu 😝 😎 ...tak zajtra ich už budem mat domka 😀 ...ešte si k tomu musim vypytat nejake malilililnkate ihličky 😀 😀 😝

zuzanka7834
12. apr 2011

@katy33 juuuj, to je dost penazi. To cela iui vyjde raz tak draho, kuurniik! A nevraveli Ti v Heliku, ze ak to pojde cez poistovnu budes doplacat 0,5€ za kus? Ja si tak pamatam...

pici
12. apr 2011

@katy33 fuuuuuuuha to je teda fakt dost vela...

pici
12. apr 2011

@katy33 dakujem, este musia pekne rast a delit sa a bude to super

jonnie
12. apr 2011

Ahojte, ja som dnes cca tyzden po IUI a mam take tlaky, akoby som mala dostat menzes. Som z toho nestastna, ved tak skoro? ten ma prist cca az o tyzden. Moze za to Utrogestan? Ale ved ten prave by mal menzes oddialit.

tinasc
12. apr 2011

@katy33 no tak to sa ti poriadne to iui predraží... však aj ja si pamätám, že si písala, že za jednu budeš po preplatení poisťovňou doplácať iba 50 centov...

jonnie
12. apr 2011

@katy33 Uff,a to za ake? Inak ja si vzdy orientacne pozeram na www.liekinfo.sk - kolko doplacam

katy33
12. apr 2011

@zuzanka7834 No, zlatinko, jasne, že mi povedal, že 0,5 eura, mne to bolo hned divne, ale asi zabudol priratat jednu nulu 🙄

katy33
12. apr 2011

@pici
@tinasc
@jonnie Babule, ani mi nevravte, ved ja som to už davno pozerala na nete, že kolko sa doplaca a tam som už vypatrala, že je to viac ako 50 cen., ale až tolko som nečakala, ale čo už, ked je to treba a pomôže to....aspon to urychli u nas IVF, pretože na 2.IUI nebudem chciet ist, pretože, ked si to zratam aj s ukonomIUI, tak nas to vyjde 200,-eur a to by som už mohla mat odložene na IVF 🙄
@jonnie ....zlatinko, nestresuj, teraz je čas, kedy by sa fazulka mohla zavrtavat, tak klud a žiaden stres 😉 ...vraj i pri zahniezdovani je pocit ako pred ms

pici
12. apr 2011

@katy33 hej to je fakt vela....

pici
12. apr 2011

@jonnie utrogestan kym beries myslim ze menzes nedojde

jonnie
12. apr 2011

@katy33 dakujem za povzbudenie.... no normalne chodim na wc kontrolovat,ci sa nespustilo, celkom riadne bolesti brucha....

katy33
12. apr 2011

@pici ...a teba kolko vlastne zatial vyšlo IVF?

pici
12. apr 2011

@katy33 380 boli lieky a toto co si platime napichnutie oocytov, predlzena kultivacia , a neviem co vsetko mrazenie asi 700

hope2011
12. apr 2011

@katy33 takze uz mas ihlicky doma???? to je supeeer....no pri tych vsetkych vydavkoch, to nie je az tak vela...teda aspon zatial...kolko myslis ze jeden cyklus by mal vyjst???? mas nejaku predstavu????

katy33
12. apr 2011

@hope2011 ..no, mojenko, inj. budu až zajtra-boli na objednavku....no tak jedno IUI nas teraz vyjde cca 200,-eur....ak sa niečo nepokazi a nebudu zasa nejake komplikacie 🙄 ...ale verim, že nebudu....a dufam, že tych 20 ks bude plne stačit...

sijust
12. apr 2011

@jonnie mne menzses dosiel aj ked som brala utros...aj tie tlaky moze sposobovat...ja som take tlaky citila na 8den...

alibabaa
12. apr 2011

@sijust fakt? ja este stale cakam...
@jonnie a tlaky som mala tiez taky 10 den...

hope2011
12. apr 2011

tak to je celkom aj dost...ale co nedame na nase babatko....nas stalo IUI cca 80 euro, lebo my sme si nekupovali ziadne lieky...ale je to super ze uz zacnete pichat...jaaaaj, tak sa tesiiiiiiiiim🙂

sijust
12. apr 2011

@alibabaa mojko,ved este vcera sa mi spustili...a ja naivka som si myslela ze to je spinenie,ze sa usadilo 😀 a dnes rano som myslela,ze ma vynesu z postele kopytami von...ja teda mavam silne bolesti,ale toto fakt neviem co bolo...a su strasne silne,ale asi to tak ma byt...nech sa to dobre vycisti...a je to tam pripravene na dalsie ukony 😉 moja,ides hned na dalsiu IUI,ci ako?

timona
12. apr 2011

tak hlasim sa medzi clenky po neuspesnom IUI-zatial len neoficialne, oficialne to bude v piatok-vtedy idem na krv...dnes 11. deň po IUI teh. test uplne negativny.. ☹

sijust
12. apr 2011

@hope2011 mojecka,aj tak je to menej ako my...v Heliku sme platili 100€ len za IUI...mne stacil clostyl,jeden pregnyl a utros....to nech je nejakych 15-20€ a este vitaminy pre mm...dalsich 20€...

sijust
12. apr 2011

@timona to este nic neznamena,moja kamoska mala aj krv negativnu a zapar dni si spravila test a ze dve ciarky...treba dufat,nic nie je stratene... 🙂

timona
12. apr 2011

@sijust ja si uz ziadne nadeje nerobim, vlastne hned od zaciatku som neverila ze by to mohlo vyjst, keby to bolo take jednoduche, tak by som uz bola davno tehotna aj prirodzene...

sijust
12. apr 2011

@timona moja,co ti poviem?! u nas bolo tiez jasne,ze to nepojde...neviem co som si myslela?!mm ma zly spg.uz ani nejdeme na druhu IUI...je to zbytocne,u mna bolestive fyzicky a psychicky ani nehovorim,ale uz som sa vyrevala a ide sa dalej...hlavu hore!vsetko bude dobre...musi 😉

timona
12. apr 2011

@sijust a sama si Dr. povedala ze dalsie IUI uz nie, alebo ti to povedal Dr? ja neviem co spravim dalej...mm tiez spermiogram podpriemerny, tak neviem ci ma vyznam ďalsie IUI...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre