IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
6. sep 2011

@tinasc totizto mi sme o tej malte snivali uz dobrych par rockov ale nikdy sa nam nenaskytla ta spravna prilezitost.asi nam to bolo osudom a tam to na nas cakalo to nase male stvorenie 🙂

jovanka81
6. sep 2011

11 DPO tehotensky test negativny ☹ uz by mal byt aspon duch, nemyslite?

adikasala
6. sep 2011

@tinasc naozaj stoji za to!!!!je to krasny ostrov!!!,som si ista ze mi sa tam este vratime za par rockov aj snasim pokladom.....

adikasala
6. sep 2011

@jovanka81 este je skoro nezufaj pockaj na 14 den

tinasc
6. sep 2011

@adikasala bude to krásne, ale kým sa my dostaneme na dovolenku do zahraničia, tak už budem na deti stará 😀 teda na plodenie 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😔 😔 😔 😝

jovanka81
6. sep 2011

@adikasala hmmm, ked ma akosi presla chut ☹ asi som do toho davala vsetko....ach jaj, musim ist nieco robit, lebo ma svihne, hlavne ze bazalna teplota je nad 37, ale tobude asi tym hnusnym Utrosom 😉

adikasala
6. sep 2011

@tinasc ale co si...nebolo to az take drahe....vyslo nas to na 1400e pre dvoch na 11dni to sa da zvladnut aj zo slovenskymi platmi 🙂

tinasc
6. sep 2011

@adikasala no neviem 🙂 uvidíme 🙂

adikasala
6. sep 2011

@jovanka81 no to je urcite tym utrososm ta bazalka,vydrz baby co tu boli po iui uspesne mali pozitivny az na 13 den....to bola tvoja 1 iui?

adikasala
6. sep 2011

babenky pre dnes koncim dojde mi mm ked ma tu najde bude po chlebe ze nelezim 🙂

jovanka81
6. sep 2011

@adikasala ano prva , daval som do nej vsetky nadeje, lebo....desim sa toho, ako teraz budem chodit do centra, ked mi vyprsala dovolenka, z prace ma neuvolnia a mozem cakat pomaly dalsi rok do prazdnin .-( alebo pojdem na PN

zabka60
6. sep 2011

@zuzanka7834 prsicka nebolia absolutne,len ma posva svrbi s toho utrogestanu 😠 ...nic viac...a pregnyl ako ovplyvnuje vyssledok??

zabka60
6. sep 2011

@jovanka81 nooo to uz mozeees,aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem....uz si naspat????aky mas vysledok????isto pozitivny 😉

jovanka81
6. sep 2011

@zabka60 negativny ☹

zabka60
6. sep 2011

@jovanka81 😕 aale nieee,moja netraap sa,este je skoro,aj mna upozornovali v centre,ze nemusim skor bo vysledok bude urcity az v 14 den,takze nebojkaj,mas este 3dni,aby sa to potvrdilo,mozno este testik nezacitil hcg...nezufaj...ja zacinam mat tiez strach,ako to dopadne,nezabudnem na ten pocit v sobotu po zakroku,citila som sa tak uzasne,ako keby mi uz oznamilli,ze som tehu...uvidime

jovanka81
6. sep 2011

@zabka60 aj ja som tomu takmer uverila 🙂

zabka60
6. sep 2011

@jovanka81 aaale este nehadz flintu do zita,preco...este mas 3 dni,ako pisem,nebojkaj,aby si nebola velmo prekvapkana...a isto tam nieje ani slabulilinky duch??

jovanka81
6. sep 2011

@zabka60 nic nebolo, smarila som ho do kosa, nech ho nemam na ociach 😉

zabka60
6. sep 2011

@jovanka81 jooj vidim,ze si dost nahnevana,neboj,myslim,ze este pockaj a ja som na tom tak isto,este neviem aky bude vysledok a ak to nevyjde ideme dalej bohuzial ale chceme dosiahnut svoj ciel

jovanka81
6. sep 2011

@zabka60 tak samozrejme, ze ideme dalej, nic ine nam ani neostava 🙂

alibabaa
6. sep 2011

@zabka60 pregnyl je hormon tusim hcg, cize by ti mohol ukazat ciarku aj ked nie si tehotna, kedze sa z tela nevytrati tak rychlo... drzim palceky

alibabaa
6. sep 2011

@jovanka81 aj tinasc mala negativny test den pred krvou a krv vysla pozitivna 😉 este si pockaj..

zabka60
6. sep 2011

@alibabaa aha,no asi preto sa hned objednava aj na krvicku,no ale mne povedali,ze ak nedostanem,tak ze sa mam objednat na foliky a znova iui

alibabaa
6. sep 2011

@zabka60 len ked beries utros, tak by si nemala dostat. cize ten 14 den krv je smerodatna. a ano aj my sme tak boli 1 a 2 iui. prve neuspesne... krv, mrcha, 5-9 den clostik, na 11 den krv,sono a potom iui. ja som ale mala rozdiel v tom, ze iui bolo 12 den lebo foliky boli uz len tak tak, volali ze nepichat a prist rano 🙂 ale ... aj tak nic... ☹
po 3 neuspesnom ideme na ivf v oktobri. cize hned po dalsej mrche sa na to vrhneme

cmelica
6. sep 2011

Ahojte!tak my 5 den od IUI....zatial ziadne pocity,ani bolesti,teda sem tam v podbrusku,ale zrejme je to normalka... 😲

zabka60
6. sep 2011

@alibabaa aha a aky mate problem???my len potrebujeme ovulku bo mam pco vajka..inak vsetko ok...no utros ma trapy trochen bo ma svrbka secko doleeee vrrrrr 😠 😠 .....aj my sme boli 12 dc a foliky pekne zevraj klasika 18mm a zrele po jednom na kazdom vajku,takze nas upozornil na dvojickY

zabka60
6. sep 2011

@cmelica JA 4 DEN A LEN PICHACKY VO VAJKU A NEVIEM CI STRESOM,ALE JE MI OD VCERA NA GRC A DNES MA TAK BOLO ZALUDOK STRASNE UZ LEZIM JE MI ZLE AKO PSOVI

tinasc
6. sep 2011

@zabka60 ja som na jednom iui mala 5 vajok a niiiiiiiič 🙂 ono to nie je také horúce ako sa zdá, ale prajem Ti aj tie dvojičky (samozrejme ak ich ty chceš 😉 )

zabka60
6. sep 2011

@tinasc a ako pokracujete dalej???,a dvojicky preco nie dvojnasobne stastie...sme sa tak namotali na dvojicky,ze ak nebudu budeme plakat za nimi ha ale staci mi jedno som skromna a nech je zdravucke a nic viac uz nepotrebujem

tinasc
6. sep 2011

@zabka60 jasné ja som tiež skromná, aj jedno mi stačí, však jedno ma už trápi doma 😀 ale nie žartujem... no ako pokračujeme mám podanú žiadosť na druhé ivf, čakám kedy mi zavolajú že je schválená 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre