IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jovanka81
1. okt 2011

@tinka9075 mne prve robil tomas a druhe pani doktorka. uvidime, ci bude mat viac stastia ako doktor 🙂

walta
1. okt 2011

@sijust ahojky... super, tesim sa, ze si na tom dobre... a drzim silno palce, aby to vyslo 😉 😉 😉

walta
1. okt 2011

@zuzanka7834 ahoj Zuzi... no co ti budem hovorit, mna furt nadrapuje jak gumu na gatiach, strasne nieco... ja som uz v 14.tt a nevolnosti tohto typu prave zacinaju... co ma este cakaaa???? 😒

tinka9075
1. okt 2011

@jovanka81 ja som bola na sone ktoré mi robila doktorka je velmi milá ale s docentom vždy pokecám ked sme boli na prvú konzultáciu tak sme tsm sedeli skoro dve hodiny a prebrali sme všetko asi preto mu viac dôverujem ved uvidíme kto má štastnú ruku pozerám že si z Dolného Kubína moji rodičia sú z Oravy a cez kubín často chodíme 🙂

jovanka81
1. okt 2011

@tinka9075 no, ja somspoznala najskor pani doktorku a az potom docenta....obaja su super, ale mne osobne sa lepsie ikecalo s pani doktorokov asi preto ze s doktorok som nikdy nemala taku sancu pokecat..napriklad doktorka po IUI cely cas bola pri mne a kelaci sme ked mi IUI robil docent isiel za PC a tukal si tam..takze tak .-) ale som rada, ze chodim k nim 🙂 na orave mam aj ja rodicov, uz tam 3 roky nezijem, som vydata na povazi 😉

tinka9075
1. okt 2011

@jovanka81 ved uvidíme ale musíme verit že obaja majú presnú ruku vidíš to je dobre ked s tebou kecala ja som v piatok pokecala s docentom a nechcela som ho zdržiavat tak povedal že po iui pokecáme viac tak uvidím ale obaja sú ozaj fain ja som už prešla viacej centier ale až v iscare cítim že mi chcú pomôct 🙂

jovanka81
1. okt 2011

@tinka9075 veru, je to tam take rodinne a komorne a hlavne pozitivne 🙂 a ty si odkial? mas uz babo nejake, ci este nie? my po 2 rokoch nic, tak sme sa hned vybrali za odbornikmi 😉

tinka9075
1. okt 2011

@jovanka81 ja som z Bošian to je okres Partizánske babo ešte nemám bohužial ale mám za sebou 5potratov ale to je už minulost musím íst dalej ked chcem mat bábo a som rada že chodím do iscare ked tam prídem mne to pripadá ako keby som prišla k známim na kávu 🙂

jovanka81
1. okt 2011

@tinka9075 partizanske, no takze podstatne teplejsie ako orava, xixixi 🙂 mas v nebicku 5 anjelikov, neboj, verim, ze coskoro sa dockame vytuzeneho babatka 🙂alebo aj dvoch , ci troch 🙂ano, aj moj pocit odtiaol je super, prvykrat som isla s obavami, ale teraz tam chodim rada, aj ked, najstastnejsia by som bola, kebnyze uz tam chodit nemusim a vsetko je na spravnej ceste 🙂

tinka9075
1. okt 2011

@jovanka81 ja by som už pristala aj na dvojičky ale dúfam že sa mi podarí aspon jedno a budem štastná ja tam tiež rada chodím aj ked prvý raz ked som tam šla tak som mala strach ale teraz je to v pohode 🙂

jovanka81
1. okt 2011

@tinka9075 no dvojicky by prijal aj moj manzel 🙂

tinka9075
1. okt 2011

@jovanka81 aj môj bolo by to síce viac roboty ale pri jednom by sme mali dve 🙂

jovanka81
1. okt 2011

@tinka9075 veru, hlavne nech ej vsetko v poriadku a zdrave..no nic idme si lahnut, po dnesnom narocnom dni, papa 🙂

tinka9075
1. okt 2011

@jovanka81 veru presne tak nech je všetko ok tak dobru nocku 🙂

apolenka6
1. okt 2011

@sijust no mojim dr. v H je K 😀 😀 😀 ale už som bola aj u G,G..sranda a prečo takto píšeme??
No tak to ešte bude trvať ked schvália a potom zas čakať na termín pohovoru s koordinátorkou 😝 jak ja by som už najradšej mala všetko absolvované..no čo kto si počká aj sa dočká 😉
a tvoj dr je kto??

apolenka6
1. okt 2011

@jovanka81 ahoj! reagujem na to ,že ked je žena chorá a má IUI tak otehotnie..u mňa sa to potvrdilo pri 2 IUI bola som strašne chorá presne na Silvestra som ho mala 😕 dobrovolne ,nasilu som tam išla ked som už bola objednaná ,najradšej by som vtedy zostala doma ,ale išla som,celú cestu som bola pod dekou čo mi bolo zle a+ kašel som mala kt,bol hrozný 😖 po IUI som len postel doma videla ...moc som na výsledok nečakala aký bude 😕 no nakoniec bol úspešný,ale len krátko 😒 ..a neviem ,či aj tá choroba nebola toho príčinou ..
Prajem úspešné IUI!!! 😉

mirka2010
2. okt 2011

@apolenka6 ahojky, presne tak..mala som tam taku bielu siltovku 🙂 ako dobre si pamatas 🙂

mirka2010
2. okt 2011

@sijust ahoj zlaticko, tak ako bolo v heliku,??? cakam, ze mi napises, ako ste dopadli...velmi na vas myslim 🙂

sijust
2. okt 2011

@mirka2010 ahoj mojinka,prepac prosim...ty si taka zlata,ze na nas myslis...no idem zajtra na kontrolu,este nie su foliky celkom dozrete...takze punkcia by mala byt v stredu alebo vo stvrtok...uvidim zajtra a ty zlatik?ako 4D?aky je anjelik?urcite najkrajsie na svete...vsak? 🙂

sijust
2. okt 2011

@apolenka6 neboj moja,ani sa nedazdas a bude to...ja som podpisovala ziadost 19apr.a mam pocit,ze to bolo len vcera 🙂 nasa Dr.je Gatova...ale podla mna su vsetci zlati,aj ked nie vsetci su s nimi spokojni,ale ja zatial som...to je hlavne,kedy ides na konzul.?ci sa tam nahodou nestretneme,lebo ja tam teraz chodim ako na klavir 😀

adikasala
2. okt 2011

@walta ahoj tebe je este spatne?nemala by si uz mat nevolnosti zasebou? no co ma teda caka? ja som zacala 10 tyzden neviem sa dockat ked mi bude lepsie,uz ani na nete nedokazem byt 😉

aby
2. okt 2011

@apolenka6 neboj 😉 to sa nestane 😉

mirka2010
2. okt 2011

@sijust ahojky zlaticko, no veru myslim na teba, ved ako inak....som hned v heliose ako som tam prisla si na teba spomenula, ze ako ste tam dopadli...no to vies, ze nas malicky je pre nas ten najkrajsi na svete....bol to neskutocne nadherny zazitok....ked som ho uvidela, tak som hned zacala slzit, lebo vidiet ten najvytuzenejsi poklad bol pre mna neskutocne emotivny...laska nasa milovana....🙂 kazdej z vas to prajem a naozaj verim, ze sa coskoro dockate takehoto nadherneho zazitku....🙂
tak foliky este nie su celkom dozrete???? to nevadi, vsak uz len 3,4 dni a bude punkcia, co znamena, ze uz si len malicky krocik od vaseho vytureneho babatka 🙂 o vsetkom ma informuj, dobre???

sijust
2. okt 2011

@mirka2010 jasne moja,hned, ked sa zajtra vratime,tak ti napisem...drz palce,aby uz boli dost zrele....nech uz idu von 🙂 taka som rada,ze ste anjelika videli,to musel byt krasny pocit...moc sa s vami tesim,len ma mrzi,ze sme sa nestretli ☹ kedy ides na matersku?

dasaa
2. okt 2011

Ahojte, rada by som sa spytala ci mam nadalej brat tabletky Ustrogestan ked test mi ukazal negativny.Som po IUI (Transfer embrya).Na kontrolu mam ist 7.10.

mirka2010
2. okt 2011

@sijust no zlaticko moje, nastup na matersku mam niekedy v polke novembra, takze este dlhsie, ale som PN, vies? malicky nemoze byt v prostredi, kde by sme mohli ochoriet...a takto mame klud domka, pekne spinkame, aj ked stale nieco robime, ale je to o inom, ako ked chodime do prace...a nebojkaj, zajtra budu foliky ukazkove, uz budu von a ty si uricte aj oddychnes, je to asi riadny zaberak pichanie, aj tieto kontroli...kolko to mate kilometrov do MT? ale co sa neurobi pre vytutene babatko...a kolko si chcete nechat vlozit? jedno, ci dve lasocky????zajta budem netrpezlivo cakat 🙂

mirka2010
2. okt 2011

@dasaa ahoj...myslim, ze by si mala utrogestan uzivat az do krvneho testu...tak to aspon mne povedali 🙂

dasaa
2. okt 2011

Diky za odpoved.No mne Dr. Gatova hovorila ze mam ist aj na ultrazvuk.Len teraz rozmyslam ci mam toho 7.10 rano zobrat tabletky alebo nie.Dost skoro rano vstavame aby sme tam boli medzi 7-8 hod.

mirka2010
2. okt 2011

@dasaa tak rob tak, ako ti povedala doktorka...treba sa riadit tym co ti oni hovoria 🙂 a to bolo tvoje prve IUI?

dasaa
2. okt 2011

Ano moje prve IUI.Aspon sme sa trosku pohli po tolkych rokov.Aj ked moj manzel veril ze sa to na prvy krat podari.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre