IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

si31si
6. okt 2011

@dasaa treba veriť 😉
ja som bola 2krat a nevyšlo to ☹

ursula5
6. okt 2011

@majca55 no neviem či je to zahniezďovanie už je to 12 dní a pocity sú zvláštne raz j to lepšie raz je to horšie neviem čo si o tom myslieť ale veď zajtra sa to už rozlúskne a bude to jasné 😉

majca55
6. okt 2011

@ursula5 moja švagriná špinila skoro mesiac chuda stále bola v strese ale donosila až do konca a malinká už má 9 mesiacov 🙂

apolenka6
6. okt 2011

@ursula5 aspoň budeš vedieť na čom si teraz sa len stresuješ a premýšlaš áno?nie? 😨 😕 😝

dasaa
6. okt 2011

@si31si uvidime co nam zajtra povedia.Ale aj keby to nevislo aj tak sa nevzdame a budeme bojovat 🙂 🙂 🙂 dalej

katy33
6. okt 2011

@sijust No cukríček náš, tak to je úžasne, 8 oplodnenych vajok , všetky prežiju a budu sa prekrasne delit, uvidiš to 😉 Tak v sobotu nam sem hodiš dalšie info 😉 Juj, som rada, že sa ti polavilo, pici pisala, že už to bude len lepšie 🙂 Tak hned začiatkom tyždna bude vkladiiiiiik, jaj sa tešim, mojenko...ty len pekne oddychuj a chystaj vysteločku pre bambulku, nechh sa dobre zakvačííííí 😀 😲 😲

katy33
6. okt 2011

@apolenka6 Zlatinko, no ako ste to dnes dobojovali? Som bola z teba unesena, mojenko, si krasnunka, tak ti to pristalo, vysmiata ako slniečko, užasny pohlad bol na teba, normalne si musela dobijat ludi naokolo, teda mna si nabila na 100-péro 😀 😀 😀 ...viem, že ked budeš teraz v takej pohodičke a dobrej nalade, tak to pôjde všetko ako po masle, je to hrozne dôležite a ty to vieš 😉 Už aj Petka pisala 🙂

ursula5
6. okt 2011

@majca55 moja ale myslím si že žena vie že je tehotná ja si to nemyslím nemám ani prsia naliate nič a dnes pri tom špinení som mala pocit, že už už dostanem menzes 😉

ursula5
6. okt 2011

@apolenka6 moja ja sa nestresujem som si na 99% istá, že to nevyšlo 🙂 🙂 ale nevadí ideme ďalej len budeme musieť niekde zohnať prachy mala som našetrené len na jedno a ešte zdvihli ceny ☹

majca55
6. okt 2011

@ursula5 ináč ťa moja úplne chápem presne žena to vie aj ja som to 3tt vedela a posledné dva dni som tušila to najhoršie aj tak bolo ☹ ale ideme dalej ved sme statočné 🙂

jovanka81
6. okt 2011

@dasaa a netestovala si?

jovanka81
6. okt 2011

ahojte, tak dnes by som si dala po zadku....po narocnom dni -13 hodin v praci som neodolala a na 10DPO si urobila test a len jedna ciarka 😒 hmmm, este mu davam 4 dni na rozmyslenie, xixixixxi

zambilka
6. okt 2011

@jovanka81 ja som mala 10 dpo negat a 12 už slabo pozit takže to je skoro 🙂

jovanka81
6. okt 2011

@zambilka no, tomu chem verit 🙂 vsak uvidime v pondelok 🙂

tinka9075
6. okt 2011

@jovanka81 nemala si testovat a vydržat na 14den takto sa len stresuješ ja som bola v utorok na iui a nemyslím na to úplne som to vyhodila z hlavy ako sa poznám aby som si nezabudla spravit test 🙂 ešte nie je nič stratené počkaj na krv tá je najistejšia 😉

jovanka81
6. okt 2011

@tinka9075 pocujja tiez som to mala doslova na haku ale d 😉 nes rano kao som vstala, cely den to mam vhlave...nuz, co so mnou?bolo by ma vylatat po zadku, xixii

tinka9075
6. okt 2011

@jovanka81 no veru mala by si dostat po zadku ale uvidíš čo ukáže krv mne test ukázal že nie som tehotná a ked mi zobrali krv tam potvrdili graviditu 😉 tak musíš verit že sa podarí 🙂

jovanka81
6. okt 2011

@tinka9075 ja nemam ist na krv, len si urobit test na 14 den 😉

jovanka81
6. okt 2011

@tinka9075 inak trochu som stratila pointu...ty si bola na IUI teraz a predtym si bola tehotna? ci ako?

tinka9075
6. okt 2011

@jovanka81 ved ano uvidíš na 14den budú dve 🙂

tinka9075
6. okt 2011

@jovanka81 ano ja mám za sebou už 5potratov tak teraz skúšame znovu 😉

jovanka81
6. okt 2011

@tinka9075 aha, uz som v obraze a teraz ti daju injekcie a vsetko bude tak, ako ma byt 🙂

tinka9075
6. okt 2011

@jovanka81 ano aj teraz si pichám injekcie a ked sa podarí musím pichat celé tehotenstvo skoro 300injekcij ale nevadí vydržím 😉

jovanka81
6. okt 2011

@tinka9075 jasne, ze vydrzis, to je to najmenej, co mozes urobit .-)

tinka9075
6. okt 2011

@jovanka81 jasne že vydržím ked na konci bude bábo tak musím 😉

jovanka81
6. okt 2011

@tinka9075 😉 drzim palceky -)

tinka9075
6. okt 2011

@jovanka81 dakujem aj ja tebe aby sa na teba na testíku usmievali dve čiaročky 🙂

apolenka6
7. okt 2011

@katy33 oooo 😅 😅 aké ódy si o mne Katuška popísala 😀 až sa červenám ,ale sa to pekne čítalo 😵
Vieš ja som sa veľmi tešila,že ťa vidím a to tvoje brušenko?! 😵 😵 😵 tak som sa potešila 🙂 ale Dakujem!!!,len verím,že sa na mňa tehu vírusy nalepili 😕 😀
Včera sme veru bojovali ,predali sme vonku cca 80 párov topánok 😝 deň ubehol rýchlo, počasie bolo aké by sme aj dnes potrebovali 😕 😝 ešte je vonku tma ,tak neviem čo nás dnes čaká,ale má pršať 😖 😒
Práve rosnička v teleráne hlási ochladenie ,čo už ale som riadne rozbitá ..tak idem sa ja naraňajkovať ,nech mám síl 😀

apolenka6
7. okt 2011

@ursula5 Dnes teda držím palce ! no ešte 1 % ti zostáva ked neveríš ,bodaj by si sa mýlila !! 😉 😉 veru nie je to lacná záležitosť ,ale iné nám nezostáva 😒

michelitta
7. okt 2011

@ursula5 ahoj Kati,držím Tí palce na krvi,akurát som sem kukla a vidím že pises,tak sa drz! my už valime som v takom strese 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre