IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
7. okt 2011

Ahojte kocky 🙂 Tak dnes som bola v Heliku na krv a ultrazvuk ci to vyslo alebo nie.Tak mne to na 1 IUI nevyslo ☹ Ale my to nevzdame a ideme na 2 IUI 🙂 🙂

apolenka6
7. okt 2011

@ursula5 tak už je to isté ☹ ☹ ☹ škoda ,určite je to náročné na psychiku ako píšeš 😔 ale další pokus už bude na 100% 🙂 🙂 🙂

tinasc
7. okt 2011

@alibabaa no na prvú kontrolu, keď dostaneš menzes po začatí pichania tak musíš prísť na od 2 do 4 dňa, ale iba cez pracovné dni, ak ti vyjde prvý deň v piatok, tak pôjdeš v pondelok, ak ti vyjde 4 deň na nedeľu, tak pôjdeš v piatok... potom na kontrolu na krv a sono sa chodí aj cez víkendy... mne vyšla jedna kontrola v sobotu... potom je to ľahšie volajú ti oni 😉 na kontrolu som chodila po prvej kontrole cez menzes cca. každý druhý deň...

apolenka6
7. okt 2011

@alibabaa dakujeme za info o Zuzke 🙂 tešíme sa ked napíše

tinasc
7. okt 2011

@dasaa to ma mrzí... chystáte sa aj na druhé iui?

dasaa
7. okt 2011

@tinasc Ahoj ano pojdeme aj na druhe 🙂

tinasc
7. okt 2011

@dasaa tak moc držím palce, aby to vyšlo 🙂

dasaa
7. okt 2011

@tinasc diky 🙂 🙂 🙂 🙂

apolenka6
7. okt 2011

@sijust rúžová tabletka je zázračná??!! 😨 😨 vraj aj modrá 😕 😀 😀 ozaj ako dlho si tam ležala po narkoze ?
Veru dnes sme boli v tej zime na jarmoku a bolo hnusne 😠 😠 som zvedavá či to nenechá následok,verím,že nie ,lebo ma porazí ,nič iné nepotrebujem ako ochorieť ...ale som si dala horúúúcu sprchu a šup pod deku 😕 vedla mm 🙂 🙂 a čajík k tomu,,,dobrá kombinácia 😉

alibabaa
7. okt 2011

@apolenka6 veru vyborna kombinacia 🙂

katy33
7. okt 2011

@ursula5 😔 A ja som tak verila, že bambulka tam bude...no ona tam bude-další pokus 100% úspešný....vždy sa splni to, počom tak veľmi túžime 🙂 😉 ...držkaj sa, mojenko...a kolko vam zostalo ešte baburiatok? A inak, ja by som si tiež vydupala vložit dve 😉

katy33
7. okt 2011

@pici
@sijust oooooo, tak vy nám budete zaraz tehulkovat, to je paradička 😀 Baburiatka budu prekrasne, životaschopne 😉 Ja tiež pijem vela vodičky, lebo ma akosi začalo prehanat a ja neviem z čoho? 😕 ...bojim sa aj z wc-ka vstat 😀 😕 ...už som si aj horkej čokolady šupla a nič...Vikinku som pozdravila aj pomojkala, že sa velmi teši na kamaratov-ky 😀 😀 😉

katy33
7. okt 2011

@apolenka6 Mojenko, som na teba myslela hned ako som rano vstala a pozrela von oknom, hrúza 🙄 Veru, len sa pekne učučkaj a mm ta prelieči 😕 😀 Ja štrikirujem o sto-dvesto, dorobila som čelenočku a dnes mi prišli - santa-clausovske šatky pre malinku, tak som sa dala robit vianočnu čiapočku, uvidim, čo z toho bude 😕 😎 😉

pici
7. okt 2011

@katy33 aj za mna malinku pohladkaj a manzel nech da pusinku na brusko :D

walta
7. okt 2011

@sijust ahoj.... len pekne pi a vela, OHSS je nevyspytatelny. Ja som este chora, kasel mam strasny, ked zakaslem, cely dom sa trasie, vaaaaazne 😀

michelitta
7. okt 2011

@ursula5 moja to ma strasne mrziiiiiiii,ale ver tomu ze bez hormonov Ti bude lepsie a KET vyjde..drzim Ti palce velmi!!!zasluzis si to,uz len pre to aka si silna!

cmelica
7. okt 2011

@dasaa 1, @ursula5-kocky je mi to moooc luto!!! ☹ drzte sa!!!
@pici v utorok budem na teba mysliet a drzim peste ,aby vsetko dobre dopadlo 🙂

pici
7. okt 2011

@cmelica dakujem.. a ty ako pokracujes, ako idu zabaly?

apolenka6
8. okt 2011

@alibabaa áno výborná kombinácia ,ja som včera o pol9 zalomila spať, taká únava na mňa prišla 😝 a ešte k tomu v telke futbal ..nič ma nedržalo byť hore šup do postielky 🙂

apolenka6
8. okt 2011

@dasaa 2 ,3 IUI býva úspešnejšie 😉

apolenka6
8. okt 2011

@pici , @sijust tak bude naraz tehulky 😵 😵 paráda !! 🙂

zambilka
8. okt 2011

dobré ránko babulky 🙂 tak 3 iui máme za sebov už len čakat 😅 baby mala ste niektorá na druhý den po iui hnedý výtok? 😕 ja som zatial nemala a teraz mám . nebol to utroš lebo teraz som si dala prvu dávku 😕

kavaapalma
8. okt 2011

@zambilka ake vysetrenia mi este musia robit pred prvym IUI? Zatial idem len na prefuk a hned potom volam dokimu do centra... absolutne netusim co a jak...
@dasaa ty si bola v KE,alebo inde?

sijust
8. okt 2011

@mirka2010 @pici @katy33 @apolenka6 @ alibabaa @walta @cmelica @tinasc @ursula5 babulky moje,tak som dnes so stiahnutym hrdlom volala do H. a nasi mrnuskovia sa vsetci krasne delia...vsetky embrijka su 1tkove....jemine,v to som ani len nedufala,ze by sa im mohlo takto pekne darit...len nech pekne pokracuju,lebo nic nie je iste...tak silno na ne myslime,nech vydrzia...este mam volat v pondelok rano,ci bude transfer v ten den,alebo az v utorok...dievcata,vsetkym vam dakujem za podporu,vela to pre mna znamena 🙂

jovanka81
8. okt 2011

vokend nezacal moc pekne...pocasie sa zopsulo, vcera ma zorplakali zly ludia a dnes 12 DPO som si urobila test a nic ☹ takze som velmi smutna a zacinam vobec uvazovat, ci to ma zmysel takto silit a nenechat to naozaj len tak.....na prirodu

jovanka81
8. okt 2011

@jovanka81 teda, gramatika nula bodov...uz ani nevidim cez opuchnute oci....takze este raz.... vikend nezacal moc pekne...pocasie sa zopsulo, vcera ma rozplakali zli ludia a dnes 12DPO som si urobila test a nic...ostatne je citatene, xixixixi

pici
8. okt 2011

@sijust no vidis... som vedela ze prdinkam sa bude pekne krasne darit... coskoro budu u teba v bezpeci a ostanu takych 9 mesiacov v podnajme :D

pici
8. okt 2011

@jovanka81 co to tu citam... 12DPO nemusi nic znamenat... a ked je to naozaj negativne, neznamena to , ze sa veci silia, iba im dopomahame... zlatko nesmies to takto rychlo vzdavat... pozri sa , niekomu sa zadari hned, niekomu neskor... ale kazda velmi chceme a babatka sa dockame. ja ty, vsetky... nesmies prestat verit... nepodarilo sa.. nevadi. ideme predsa dalej...

pici
8. okt 2011

@zambilka ano mala som vytok... taky hnedy... to z manipulacie krckom... vsetko je ok... drzime palce a pevne nervy

pici
8. okt 2011

@apolenka6 tak to ano. velmi sa tesim...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre