IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
5. apr 2011

@zuzanka7834 ahojky, tak to som velmi rada, ze mas take krasne foliky. ale myslis ze ti nebudu sonom kontrolovat folikulky aj v Heliose a tam ti pridu nat obrovsky???, ty ale mat tri vajka takej velkosti a taku krasnu sliznicu, to je nadhera, to proste tanto krat musi vyjst....ani nevies, ako moc ti to prajem, ako sa tesim, ze sa vam to podari a budes stastnou tehulkou....
ja testujem vo stvrtok, to bude za den...teda dufam, ze bude kraaaaaaasny a pre nas zlomovy...nic zasadne totiz necitim...myslim tym ze by ma prsia boleli, alebo nieco podobne...tak sa bojim ze to nevyslo....no uvidime🙂 drzkam teda palceeeeeee, moc, moc, moc🙂

8558
5. apr 2011

@katy33 ahojky,no ja by som bola v poriadku,mužovi povedali,že to zatial,teda pred dvomi mesiacmi,nebolo na IUI,len na planovany,alebo rovno umele oplodnenie,dr.to vyriešil zatial planovanym ,čo sa nepodarilo,mužiček uživa Tribulus 2 mesiace a k tomu ečko.My mame 7 ročneho chlapčeka,podaril sa nam po 4 rokoch snaženia,teraz snažilkujeme 6 rokov a nič,dufam,že nam to IUI vyjde.

mirus11
5. apr 2011

@alibabaa no mna strasne boleli prsia,caste mocenie,a hlavne strasne bolesti v podbrusku a tiez ten jeden vajecnik na strasne pychal,a hop,ze tehotna.

hope2011
5. apr 2011

@alibabaa no si velmi zlata....stvrtok je veru ten den!!!! den D!!!! ale uvidime v akom zmysle...no ja zasadne nic take nepocitujem, normalne ako vzdy.....a hlavne nechcem na sebe nachadzat nejake veci, ktore aj tak nie su,....teda nechcem si nic nahovarat........mna prsia nikdy nebolia....takze keby aspon tie boleli, bolo by to hned nadejnejsie...ale dufam, ze este nic nie je stratene....a ked nebudu // pojdeme dalej.....mozno vam ostatnym to vyslo a budete stastnucke tehulky🙂

hope2011
5. apr 2011

@yasminne ahoj, tak aj ja moc drzim palce aby vysledok z IUI bol len a len pozitivny!!!!!!! dufam, ze das vediet....budem moc, moc cakat......a preco mas pocit, ze to nevyslo??????

hope2011
5. apr 2011

@fomarik no tak to je kraaaaaaaaaasna spravaaaa.dievcatko bude????? aj ja chceeeeeeeem....mat malu princeznu....to je nadhera, hlavne ze je v poriadku a ze ste ju vidieli a je zdravucka...to mam naozaj upromne obrovsku radost a tesim sa na fotocky......🙂🙂🙂

zuzanka7834
5. apr 2011

@alibabaa @8558 @hope2011 kocky a aku ste mali sliznicu na sone pred IUI? Dik.

@tinasc srdienko a kolko mas rokov ak sa smiem spytat? Ale vzdy je lepsia situacia, ked mas schvalenu ziadost a nechce sa do toho ist Vam ako keby ste velmi chceli a schvalenie by Vam natahovali 😉 Drzim palce na piatok, nech sa uz rozhodnete akokolvek 🙂

hope2011
5. apr 2011

@zuzanka7834 no ja som mala skoro 10 sliznicu...povedal ze to je krasna pred IUI🙂

zuzancek22
5. apr 2011

@fomarik tak to je krásne, musíte byť neskutočne sťastný, moc moc vám držim päste aby bolo už všetko len v tom najsamlepšom poriadku.

zuzanka7834
5. apr 2011

@hope2011 mne pred iui sono nezvyknu robit, len naposledy mi ho na poziadanie spravil po zakroku, tak ja verim, ze dovtedy bude ten obrik prasknuty 😉 A ak nie, tak sa budem tvarit ja nic ja muzikant, ze som o tom nevedela 😅

Este som Ti chcela napisat, aby si nestresovala s priznakmi-nepriznakmi... Ja som vzdy mala kopec priznakov a nikdy nic z toho a ked som nakoniec tehu bola, tak som nemala fakt ale fakt ziadne priznaky, ani tie najmensie... Inokedy ma prsiska boleli ako dive, boli naliate, napuchnute, bolelo ma brucho, bola som unavena, casto som cikala, citila som cudne vone, mala som zvlastne chute, nalady... Proste cista nahovaracka 😉 Jedine co bolo v tom uspesnom cykle, tak asi dva dni po potvrdeni tehu som mala akoby menstruacne bolesti, ale aj to iba zo dvakrat a iba chvilku. A prisia sa zvacsili tiez az potom, takisto caste mocenie... Takze este mas cas na priznaky 🙂 A uvidis, ze stvrtok bude Vas najkrajsi den v zivote 🙂 Teda - az kym sa to drobca nenarodi, lebo od toho dna bude ten tym najkrajsim 🙂 😵 😵 😵

zuzanka7834
5. apr 2011

@hope2011 aj ja som mala 9,5 tak duuuufam... musim sa doma pozriet aka bola naposledy 😉

hope2011
5. apr 2011

@zuzanka7834 no naozaj si strasne moc zlata...si ma fakt potesila, vliala do mna nadej, ze este to naozaj nemusi byt stratene....naozaj, mne nic nie je...ale vies ked citam, ako kazdu bolia prsia, je unavena, picha tam a tam,...tak ja si len pomyslim a mna nic!!! jooj, keby si tak mala pravdu s tym stvrtkom, ze prave ten den okrem narodenia nasho baba bude tym najkrajsim🙂🙂🙂 klop, klop,klop ze mas pravdu.......
tebe nech vsetko dobre ide....to ak mas take vajinka...tak to musi vyjst...a hlavne si naozaj mozes povedat, ze raz to uz vyslo a teraz to uz bude ze uplne naozaj!!!!!!!
moc ti to prajem a budem staaaaale drzat palce a mysliet na to, aby to viedlo len k // a krasnemu babu🙂

zuzana151
5. apr 2011

@katy33 diky mojenko za pozitivnu energiu 😅 si zlata, ale ked ja nemam ziadne priznaky , nic mi nie je 😖 a ked este citam ze ta moznost po IUI je 15 % ...ach boze, uplne som bez naladicky moja

zuzana151
5. apr 2011

@sijust to ja som si robila uz treti test ..som nevydrzala 😅 Na prvych dvoch bola taka slabulinka ciarka tak som sa pomaly zacala tesit, pozerat veci (fakt som uz z toho asi na hlavu 😅 ) no a tento treti ma uzemnil....
obdivujem ta ale ze si tolko vydrzala bez testovania..a kedy ides na krv??? Ja teraz v piatok

sijust
5. apr 2011

@zuzana151 ja by som si uz tiez najradsej urobila test...ale normalne sa bojim,ze su vsetky pokazene,lebo ukazuju len jednu carecku 😀 ...v pondelok idem na krv...a uz sa nemozem dockat, lebo mi je dost blbo...mam stale teplotu,normalnu aj bazalnu 37,7...boli ma podbrusko a prsia,mam vytok,unavena som jak maca...len neviem, ci to nie je z toho Utrošu..fakt neviem...neverim,ze by nam vysla IUI na prvy krat...

sijust
5. apr 2011

@zuzana151 zuzi,drzim moc palceky,aby tam bolo malinke a boli ste stastni 🙂

zuzana151
5. apr 2011

@sijust ved prave, ani ja tomu moc neverim ze na 1x .....to je mala pravdepodobnost,u mna teda urcite...ale ty ekd mas taketo priznaky tak mam take tusenie ze tebe to vyjst mohlo..daj urcite vediet, som zvedava. a ty sa necitis dobre po ustrogestane??? tiez si ho vkladas? Ja si rano, vecer po 2tbl a nic...ani enviem ze ho tam mam. Ale ked som bola na IUI a cakala som na ten zakrok s jednou babenkou tak ta uz bola 2x tam - mi hovorila ze jej tiez robil strasne zle, tak jej doktor dal radsej duphaston. Ty ides az v pondelok na krv? Ja uz v piatok a bola som 25.3 na IUI asi ako ty

zuzana151
5. apr 2011

@sijust aj ja tebe moc drzim palce, inak ja som tiez z TN ako ty 😎 len uz zijem v BA , ty kam chodis do centra?

zuzancek22
5. apr 2011

Ahojte, tak včera som bola na HP v centre kôli tomu aby mi mohli konečne odoslať žiadosť, a dopadlo to "celé zle", hned poobede mi volala doktorka, že vyšiel zle a že či som nebola vystresovaná, že možno z toho, ale ja som bola uplne kludná,práce naopak som sa neskutočne tešila, že sa posunieme niekam ďalej, takže budem musieť isť o mesiac na nový HP a ked to bude také isté tak žiadosť neodošlu že a asi to budu nejakými liekmi riešit. Nemáte s tým niektorá skúsenosť?

sijust
5. apr 2011

@hope2011 moja,hore hlavu,nemusis mat nijake priznaky a moze tam byt mimi,neboj...ja sa praveze bojim,ze vsetky tie priznaky nemam z tehotenstva,ale z nejakej choroby,neverim,ze by to prave mne vyslo na prvy krat...nechcela som,aby si sa trapila,ze nemas nijake priznaky...ja som len strasne predposrata 😀 a neviem s kym sa mam o tom poradit...ziadna z mojich kamaratok si to extra nepamata...budem na teba mysliet,aby ti to vyslo 🙂

sijust
5. apr 2011

@zuzana151 zuzi...ja chodim do Martina do Heliosu...bola som v sobotu 26teho...tiez som si prve dni vkladala utros dva krat po dve,ale to sa nedalo vydrzat,som sa isla zblaznit...tak som jej volala,ze co s tym?tak ho teraz musim zapijat tri krat za den po jednej...taka som zvedava,do toho pondelka ani nevydrzim...u nas to je tak,ze ja som ok,len manzel ma zhorseny spg-znizena pohyblivost...vies,po tom,co tu citam ako sa dievcata marne snazia,co vsetko uz podstupili,tak ja by som si to snad na prvy krat ani nezasluzila...tak ty uz ides v piatok?moja,drzim palcure...joooj...si nervozna?neboj,niekedy nemusi byt ani jeden priznak...a je mimi...ja si myslim,ze ich mam,ale ci to tak naozaj bude,to budem vediet az v pondelok....

zuzana151
5. apr 2011

@sijust a ako ze si to nemohla vydrzat?? Ta to stipalo alebo palilo? lebo ja teda neviem vobec o nom cely den 😀 Ja uz nervozna ani nie som po tom teste si myslim ze nic, o to vacsie by to bolo prekvapenie aj radost keby to vyslo
Ale presne ako si napisala, tiez ked to citam co museli niektore snazilky vsetko podstupit a ja sa snazim zatial len nejakych 4-5 mesiacov tak je to nic ...a ja som inak v ten IUI isla este do prace , mala som velke stresy lebo mi oznamili ze zmluva ktora sa mi mala predlzit na dobu neurcitu sa mi nepredlzuje , tak sme sa s priatelom zhodli ze nabuduce si to zariadime obidvaja inak - zoberieme dovolenku a poistime IUI este sexikom 😀

aby
5. apr 2011

@zuzancek22 hoj, vieš čo našla som toto tak ak chceš sa na to pozri možno ti to pomôže 😉

sijust
5. apr 2011

...stipalo,palilo...nemohla som ist ani na malu...som to po kvapkach pustala...v noci ma to budilo,prve dni nic...a od utorka do piatku som to mala takto,manzel sa uz nemohol divat na to,tak ma prinutil volat doktorke...my sa snazime rok aj pol...ale ked bola furt len jedna ciarka,tak sme sa dali na boj a celkom rychlo to islo...1.2 sme boli v centre prvy krat a 26.3 uz mi robili aj IUI,tom mozem byt stastna,lebo fakt vela parov ma neskutocne problemy sa k IUI len dopracovat...ty si isla este do prace?tak to ta obdivujem...nebolelo?nemala si nijake problemy?

sijust
5. apr 2011

@zuzana151 ...stipalo,palilo...nemohla som ist ani na malu...som to po kvapkach pustala...v noci ma to budilo,prve dni nic...a od utorka do piatku som to mala takto,manzel sa uz nemohol divat na to,tak ma prinutil volat doktorke...my sa snazime rok aj pol...ale ked bola furt len jedna ciarka,tak sme sa dali na boj a celkom rychlo to islo...1.2 sme boli v centre prvy krat a 26.3 uz mi robili aj IUI,tom mozem byt stastna,lebo fakt vela parov ma neskutocne problemy sa k IUI len dopracovat...ty si isla este do prace?tak to ta obdivujem...nebolelo?nemala si nijake problemy?

kaaaty
5. apr 2011

@alibabaa Ahoj v ktorom centre ti IUI robili v sobotu?

alibabaa
5. apr 2011

@kaaaty v GF v ba.. preco?

kaaaty
5. apr 2011

@alibabaa No ja som bolo v Iscare na prvom IUI, vcera som sa dozvedela ze neuspesne...myslim ze ovu bola v sobotu (podla bolesti) a IUI mi robili az v pondelok...tak len preto sa pytam.
...drzim ti palceky...

alibabaa
5. apr 2011

@kaaaty aha...no to mi je luto.. a oni ti podla vysledkov krvi nevolali?? ja som s nimi volala o 14,30 kvoli tomu ze ako mam postupovat dalej, o kolkej pichnut pregnyl.. a tak.. a oni ze uz ani nepichajte, zajtra rano o 7,00 -teda v sobotu- nabehnite aj s polovickou...

hope2011
5. apr 2011

@sijust no vidis, tak je super, ze citis, ze mas priznaky...a to ze sa nemas s kym poradit, tak to uplne chapem, lebo ja mam presne ten isty problem....ja ti to tiez taaaak moc prajem.....byt tehu.,.....a to ze ta vsetko pobolieva ako ma, to je super.....ja budem aj za teba veeeelmi stastna, ked budes tehu....aj ja mozno tieeeez🙂 este stale moc dufam a nestracam nadej🙂🙂🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre