IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
15. apr 2011

@oknosmas no vidis,ake pozitivne myslenie 🙂 len tak dalej...

katy33
15. apr 2011

@aby Ty aj ja to tak mavam, kokokrat som hore o 4, o 5-tej a potom neviem zaspat, poprechadzam sa po byte a potom znova zalahnem a otvorim oči o 10.00 😕 ...mavam akesi divoke sny v poslednej dobe, najnovšie pravideln e ocikavam tessty a su tam dve // a ja potom s nim beham ako šibnuta a každemu ho ukazujem 🙄 ...no už mi začina kapat na karbit 😀 😎 ...chuda muž, že si musi zobrat volno, aby si oddychol, to ten môj mi aj teraz piluje do ucha, sa pekne napapal, tak teraz hodil šlofika - čiste babo mam ja už teraz doma 😎 😝

katy33
15. apr 2011

@oknosmas Presne tak , mojenko, no posnaž sa mužička akosi nahovorit na tut-mutu 😀 ...použi všetky dostupne paky, zaberie to, uvidiš 😉 😎 ...je to zvlaštne, že nerobia cez vikend 🙄 ...a čo ak žene vychadza, napr. prave vklad ET ? 😕 ..len sa pekne teš na dovolenečku, ako si oddychneš a ja mam taky pocit, že tam budete oddychovat už 2v1 😀 😀 😉

aby
15. apr 2011

@katy33 len aby si sa nezubudila a bola by to pravda heh to by bolo super 😉
to vy máte dneska veget? mne sa nič nechce akosi mi je biedne oči a hlava bolí a svalovicu na rukách mám 😖
Tak rozmýšlam kde si urobíme s mm výletík po marodke mmmm

katy33
15. apr 2011

@aby ...no mame veget , ale už len taku hodinku a ideme do prace 🙄 ...veru, len si pekne urobte vyletik, nadychat sa čerstveho vzduchu...juuuj, hned by som šla 😉 ...a čo si ty zasa porabala, ked maš svalovicu?..priznaj sa 😀

fomarik
15. apr 2011

@kaaaty tabuľka je v albume @zuzanka7834

aby
15. apr 2011

@katy33 to sa aj tešíš do roboty 😀
ja ti ani neviem som sa naťahovala s malou žeby od vtedy no neviem ti akási je so mna omáčka heh minule mi začala skákať práčka, že ju reku zaťažím sadnem na nu a pretancovala so mnou celú kúpelňu 😀 😀 😀
sa idem aj pobaviť navrhujem si kúpelnu a kuchynu teda za rozumnú cenu lebo peniažky budeme ešte potrebovať 😉

alibabaa
15. apr 2011

@kaaaty

ani ja nevieeeem BABYYYY kam mam cumiet aby som to videla????? 😖

alibabaa
15. apr 2011

@zuzanka7834 no ja som doma 14 den robila test, lebo bola sobota. a v pondelok na krv... ☹ a boli negativne... aj test aj krv... ale mrcha stale nist... vcera som cuckala citronik 😀 tak dufam ze najskor pride az v sobotuuuu 🙂 a teba teraz najblizsie caka testovanie?? kolky si den??

zlatanka30
15. apr 2011

@oknosmas drzim ti palce.v martine v iscare su super.my sme dnes odstartovali druhy pokus ivf

kaaaty
15. apr 2011

@zuzanka7834 ahojky no ja asi nevidim tu tabulecku bo si si ma nepridala ako kamosku....pridáš si ma? budeme sa kamosit??? uz len chvilku a idem domenko 🙂
dakujem

hope2011
15. apr 2011

@sijust ahojkyyy, neboj ja ta tu nenecham🙂

hope2011
15. apr 2011

@zlatanka30 ahojky, takze ides na druhe IVF? moc drzkam palce.,...moc, moc!!!! a kde???

hope2011
15. apr 2011

@alibabaa ahojkyyyy, este MS neprisla???? a to je ako mozne??? to mas kolky den po vysadni utrosu??? mne prisla ms do troch dni....a co ten sliac???? kedy sa chystate???

sijust
15. apr 2011

@hope2011 ahoj moje,no esteze tak...uz som sa zlakla 🙂

hope2011
15. apr 2011

@oknosmas aj my tam chodime...su naozaj uzasniiiiii....ale, tiez sa bojim ze nam dalsie iui vyjde na velku noc a to budeme smutniiii....ale co uz pockame....inak som nevedela ze zakrok cez vikend nerobia...

hope2011
15. apr 2011

@sijust ahoooooj, no tak ako sa dnes mas???? konecne ide vikend...tak sa tesim....aj na to ze v pondelok bude sono...a u teba v utorok...🙂

hope2011
15. apr 2011

@zuzanka7834 ako sa mam dostat k tej tabulke???? a mimo toho, co nove,???? stale myslim a verim, ze si tehuuuuu 🙂

sijust
15. apr 2011

@hope2011 pekne pocasie nas caka na vikend,tak sa tesim...jasne,ty mas v pondelok sono,som zvedava moc,ako budete napredovat,ja neviem,asi nebudem mat sono...my sa zrejme budeme bavit o dalsom postupe,podpiseme ziadost na ivf...urcite ti dam vedit,ved sme si slubili,ze sa budeme informovat 😉

sijust
15. apr 2011

@hope2011 zlatko,tabulka je zuzky v albume... 🙂

sijust
15. apr 2011

@alibabaa este neprisla?!no my obidve sme extrem...ja dostanem ms este veselo beriem utros a ty ju nedostanes ani po vysadeni....a nebudes ty ten pripad ako moja kamoska,ktorej vysla krv neg. a ms furt nic?...a bola tehotna...to bola po druhom pokuse na iui...skus este raz test...

alibabaa
15. apr 2011

@sijust ako mohla byt krv negativna??? no ja neviem stale som unavena a uz cakam tu hnusnu mrchu ale najlepsie az zajtra 😉 aby sme mohli ist uz tento cyklus na 2 iui 🙂 myslim si ze to budu zbytocne vyhodene peniazky za ten test... uz ma ani prsia nebolia a jak boleli pri utrosi???? jak blaaazen.. taka intenzivna bolest. taku som este nezazila. utros je teda velka svina ked to sposoboval prave on. a myslim ze aj to pichanie ustupilo
a ako sa do jej albumu dostanem????

alibabaa
15. apr 2011

@hope2011 sliac?? to je ta pani kopacova? niekedy koncom mesiaca najskor lebo teraz mam vela prace 🙂 a nemozem si dovolit skoro odist ... a mrche sa nechceeeeee prist... to sa stava strasne malokedy...

sijust
15. apr 2011

@alibabaa lebo nebolo este uhniezdene a nezacal sa vyplavovat hcg...stale jej nechodila ms...tak si spravila test a boli //...isla na krv a hotovo 🙂 ma ta zuzka medzi priatelmi?

alibabaa
15. apr 2011

@sijust este nema.. to bude asi pricina... ☹ no ale to by bolo hodne divne keby nebolo to moje uhniezdene, to by muselo byt strasne strasne lenive... lebo iui mi robili uz na 12dc... a dnes mam 32 dc a 5 den odkedy som prestala pchat utros..

sijust
15. apr 2011

@alibabaa moja,ja ti len hovorim,ze sa takato vec stala...proste to tomu krpcekovi trvalo dlhsie,nezacali sa este vyplavovat hormony....vsetko sa stava...a toto sa naozaj stalo...a maly bude mat 2roky 🙂 pridaj si ju medzi priatelov,ked ta potvrdi,budes sa moct pozriet aj do albumu...

alibabaa
15. apr 2011

@sijust sak ja nehovorim ze sa to nemohlo stat.. ja len ze by muselo byt straaaaaaaaaaasne lenive to krpate.. ale zasa na druhej strane malo by byt po kom 😀
a u zuzky cakam na potvrdenie 🙂

hope2011
15. apr 2011

@sijust no, aj ja som velmi zvedava co bude dalej, lebo ako ratam tak ratam...vypada to tak...ze zakrok by sa mal robit cez velku noc...a to bude centrum urcite zatvorene...tak neviem, ach jaj

hope2011
15. apr 2011

@alibabaa nie, nie, p. Kopacova je v piestanoch....no ja to teraz troska flakam s tym co nam naordinovala....som strasne demotivovana z toho nesupechu...takze zacnem zase az od pondelka....inak som prekvapena ze ti to tak dlho nechodi...to je fakt ako naschval, vsak?

alibabaa
15. apr 2011

@hope2011 tak tam zavolaj a budes vediet na com si.. a ked uz budes "pripravena" tak mozete snazit o sto sest a mozno to vyjde aj samo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre