IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kaaaty
21. apr 2011

@fomarik Vsetko najlepsie tebe aj malej bambulke 🙂

kaaaty
21. apr 2011

Baby u mna sa ta chripka pekne prejavila...bojujem s nou...dufam ze zajtra bude lepsie....po laparke rany ok este stale krvacam...ale nic ma tam dole neboli....

marvilka
21. apr 2011

@kaaaty testik som si robila, v utorok, ale bol negativny, takze uvidime, dako pochybujem, ze by mi teraz oznamili pozitivnu odpoved....no nevadi, pojde sa na IVF a bude 🙂

oknosmas
21. apr 2011

@marvilka drzim palec, aby ta spravicka bola pozitivna 😉

aby
21. apr 2011

@pici 😉

@apolenka6 jasné veď nieje všetkým dňom koniec 😉
@katy33 kačurka ty toho napíšeš 😉 mňo ja som dneska nakázala mm nech zastre žalúzky keď bude odchádzať tak som poležala do 8mej no teraz som sa naraňajkovala kým som ja háveď obriadila tu na mňa potvorky mňavčali že majú prázdnu misku ešte že je havko vychovaný heh
Dneska zas krásny deň a pôjdem trošku povychovávať krpatú a fajnu jarnú polievočku si urobím kopec zeleninky mi mm doniesol 😀 😀 😀

katy33
21. apr 2011

@marvilka Držim palce a daj nam hned vediet, ake vyoke je hcg, určite bude ajajajaaaaj 😉 ...sono ti nerobili?

hope2011
21. apr 2011

@pici no vidis...ja prve iui som naozaj tak tajne dufala, obaja aj s manzelom sme to prezivali, ze mohlo by sa nam to podarit...ale teraz...vieme ake mame sance, ach jaaaj, a ty ako sa dnes mas???? este stale netestujes??? boze toto cakanie je priserneeeee🙂 ja uz chcem od teba tu najkrajsiu spravu!!!!!

katy33
21. apr 2011

@aby ....jeeeej, ja ai pridem k tebe na prazdniny 😀 😀 😝 ...mne by sa u teba taaaak pačilo, zeleninkova polievočka 😝 a tie zvieratka, ja ich milujem...preto teraz s mm už planujeme, že by sme na jar začali stavat domček, len musime tento rok vysporiadat pozemok, no a aby sme potom mohli mat kooooopeeeec zvery 😀 😀 😝 ....budeme mat bio vajička....ale zabijat nič nebudeme, mm povedal , že u nas to bude zomierat na starobu, lebo to by bolo luto skantrit 😀 😝

marvilka
21. apr 2011

@katy33 dam vediet hned ako budem mat vysledok 🙂 sono nerobili, iba krv mi zobrali....na sono by bolo moc skoro, dnes som 13 den po iui 🙂

aby
21. apr 2011

@katy33 jasné prídi budem sa vytešovať 😀 😀 😀
no najlepšie zvieratko je mm 😉 nemá problém niečo zavraždiť ho to babička naučila ja som pri tom revala keď sme kačky vraždili , keď killoval zajky tak to som nemohla ani jesť 😖
My sme mali aj kačky aj zajky, teraz vymýšlam nad vtáčikmi a hava ešte ale to až keď sa presťahujeme a svokra má slepice 😀 😀 😀
Máme teraz len mačulky domáce, mačulky záhradné, havka a koňule 😀 😀 😀

dzuli08
21. apr 2011

@katy33 Ahojky, tak dnes sme boli v poradni a všetko dopadlo zatiaľ výborne. Maličké nám kývalo 😀 Zobrali nám aj krv na tie tripple testy, tak teraz sa už len modliť,aby všetko dobre dopadlo. O výsledky budem volať asi na budúci piatok. A pýtala som sa doktorky na to magnézium a hovorila, že to sa berie iba už vo vyššom štádiu tehotenstva, aby netvrdlo bruško a hovorila, že aby som to radšej neužívala, keď to telo zatiaľ nepotrebuje. Lebo výsledky krvi boli v pohode. Ona má taký názor, že ak je všetko tak ako má, tak zbytočne to do tela nemáme dávať. A o tých múdrych detičkách nevedela, že vraj to ešte nikto nikdy nikde nenapísal, tak to asi nebude pravda :D :D Povedala len,že veľa zeleniny a ovocia.Už sa teším na leto, lebo keď som bola dnes v Tescu a videla to ovocie napichané éčkami, tak mi prišlo až ťažko. Neviem či je lepšie ju jesť, alebo nie.

zofi81
21. apr 2011

Ahojte dievcata, som tu nova a potrebovala by som od vas radu. Tento pondelok som bola na mojom prvom IUI, bolo to na 14. den cyklu. Bolo dost bolestive, ale prezit sa to dalo. Na udrziavanie som dostala klasicky utrogestan 2 rano a 2 vecer, vkladat. No a moj problem... Uz v utorok vecer som zacala citit prsia, zacali ma boliet, ako ked mam dostat menstruaciu, citlive bradavky atd. Samozrejme som chytlila paniku a stres, ze tak a je to stratene, uz mam priznaky kramov... Moze to byt ale sposobene aj tymi vsetkymi hormonmi, co som dostavala od clostilbegyt, cez pregnyl a potom ten utros? Ved to poznate, topiaci sa aj slamky chyta... Dakujem

alibabaa
21. apr 2011

@zofi81 ahoj, no je to tymi hormonmi.. mna pichal pravy vajecnik, boleli prsia, bola som unavena,... a tak.. nic ine neostava len to vydrzat .. 😅

zuzancek22
21. apr 2011

@zofi81 ahojček ano presne to mohlo byť tými hormonmi, mne dokonca prestalo aj chutiť jesť, a motala sa mi hlava.

hope2011
21. apr 2011

@zofi81 ahojky, tak vitaj.....aj ja som mala take podobne pocity po prvom iui....teda ked som si zacala davat utros, ale to je asi normalne, su to hormony a tie v tele predsa robia svoju robotu...takze moze to byt sposobene tym...napriklad...vcera nam robili druhe iui...a uprimne...mi je stale na zvracanie....ani jest mi nechuti....a to mi pridali dalsie tabletky na rast sliznice...takze si myslim, ze to bude asi reakcia na to....a v ktorom centre ti robili zakrok a aky mate problem???? drzim moc, moc, moc palce...aby to vyslo!!!!!

hope2011
21. apr 2011

@marvilka ahoj, tak moc drzim palce, aby ti to vyslo....mne robili druhe iui vcera...to cakanie na vysledok je strasny, vsak???? 🙂

oknosmas
21. apr 2011

@zofi81 este nepanikar, fakt mas cas 😉 myslim, ze je to urcite vsetkymi tymi liekmi... ja tak nemam rada duphaston, vzdy som z neho na nervy, bolia ma prsia a brucho ako pred mrchou..

katy33
21. apr 2011

@zofi81 Mojenko, neboj sa, ono to bude spôsobene tymi hormonmi a o par dni to bude spôsobene tehu, uvidiš 😉

@hope2011 A tebe je , chrustik môj, zle?... 😠 ..to, čo toto, tiež tvoje teličko nema rado hotmony...ale nebojkaj sa, polepši sa 😉

katy33
21. apr 2011

@dzuli08 ....tak ste si kyvali s fazulkou, hovoriš 😀 😀 😝 ...muselo to byt nadherne 🙂 ...no a ja som si dnes doniesla z lekarne magnezium, tak ho pekne krasne dam do skrinky, ale sem-tam si dam 😝 ...testiky budu 100%, ved si sama dnes videla, ako sa ma drobček krasne 😀 😉

katy33
21. apr 2011

Inak, babulky moje, nemam rada utroš 😠 ...ono to vyteka a ja nič ine nerobim, len utekam na wc, či nekrvacam, lebo mam mokro 😠 ...rano som si robila test-viem, som truba, mala by som to už nechat tak, a bola tam slabunka čiaročka, no za to hned po ocikani bola vidiet....snad to bolo len tym, že to bol iny test, než som si robila...nesmiem na to mysliet....Bola som dnes u mojej dr. a so sestričkou som sa dohodla, že v utorok pridem a urobime znova hcg testy, aby sa videlo, či rastie..

hope2011
21. apr 2011

@katy33 ahojky, no co ty nasa tehulka??? stale obavy mas??? ukludni sa, vsetko bude dobre...mysli na to, ze si tehu a ze treba byt co v najlepsej nalade, aby malickemu sa darilo.....
no mne hormoniky nerobia asi dobre....naozaj mi uz dva dni je zle na zaludok, ale co uz...zvykam si, moze byt horsie....inak aj ja ten utros nemam rada, lebo naozaj vyteha, ale mam intimku...tak v poho...
tak uz mojko klud...utorok je tu co chvila a vsetko bude uplne v poriadku!!!!!

hope2011
21. apr 2011

@dzuli08 ahooooj, tak som rada, ze malice ste videli a krasne sa mrvilo,...musel to byt krasny zazitok🙂

katy33
21. apr 2011

@dzuli08 Mojko, aj teba tak tiskalo brucho v začiatku - mne sa to tak orientuje na lavu stranu...sem-tam ako na ms 😕

zofi81
21. apr 2011

Dakujem kocky, ste zlate, trochu ste ma ukludnili a uz to cele nevidim az tak cierno, len to cakanie, to budu dlhe 2 tyzdne, este ze budu tie sviatky a clovek sa trochu odreaguje 😒

zofi81
21. apr 2011

@hope2011 zle od zaludka je aj mne, hlava sa mi tiez toci, a vkuse by som spala... Uzasny zazrak, mohli by to pouzivat ako lieky na spanie 😀 My sme boli v Heliose, chodime tam uz dlhsie a konecne sa zacalo aj nieco robit, lebo tie vysetrenia vsetky mi pripadali ako zacarovany kruh. Moj muz ma horsi spermiogram, ja by som mala byt v poriadku. Tak sme cakali na opakovany, potom hned geneticke vystrenia, potom sme dokoncovali dom a cele sa to len odsuvalo, uz som z toho zacinala byt kvalitne nervozna... Tak uvidime ako to teraz dopadne. Inak citala som ten tvoj vcerajsi prispevok a v duchu som s tebou sucitila, lebo u mna to tiez neprebehlo zrovna hladko, aj ked vo mne sa doktor stural len par sekund, kym mi nasiel krcok a dokoncil zakrok, ale bolelo to slusne...

marvilka
21. apr 2011

@zofi81 ahoj, ja som bola na iui pred dvoma tyzdnami a tiez ma boleli prsia a v podbrusku som citila, ako keby som mala dostat menstruaciu, teda vlastne citim to celu dobu, od kedy berem ten utrogestan🙂

zofi81
21. apr 2011

@katy33 Dakujem, no kiez by si mala pravdu 🙂 Uz som aspon kludnejsia 🙂

zofi81
21. apr 2011

@marvilka Mna v podbrusku neboli nic, bolelo ma to prve 2 dni, ale to bolo asi tym, ze sa mi doktor nevedel dostat do maternice a musel hladat krcok... To som aj trochu krvacala, ale teraz je to uz lepsie... Strasne sa sledujem, ale to je asi pri prvom raze normalne, ze? 🙂 Drzim ti palceky, aby si dnes mala pozitivny vysledok 😉

marvilka
21. apr 2011

baby, tak, teraz som dovolala a test bol negativny, takze sa ide dalej :( po velkej noci mam prist na konzultaciu, ci skusit druhe iui, alebo vypisat ziadost na IFV

hope2011
21. apr 2011

@zofi81 hm, tak to sme na tom podobne s viacerymi vecami🙂 moj mm tiez horsi spg...on ma vsetky normy v poriadku....len ta morfologia, ach jaaaj...spermosky su proste ineho tvaru...nevadi, my s tym bojujeme a aj s takymito spermijkami bude babo!!!! no ja som vcera naozaj prezila bolest obrovsku...trvalo to nekonecne dlho...ale co neurobime pre tie nase vytuzene lasky????? inak mne utros sposobuje taku spavost, ze by som tiez len spala a spala...asi je to normalne!!!!! uvidime, co bude dalej...dnes mi je od toho zaludku zle....a picha ma po tom vcerajsku...si myslim, ze to tam mam rozdrazdene, tak preto...tak drzkam moc palce.....neboj, nejako to zvladneme a onedlho si budeme pisat uz len tehu veci🙂🙂🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre