IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zofi81
28. apr 2011

@adikasala Ano bola som minuly pondelok. Priznaky nemam vobec ziadne... Ziadne z tych co popisujete vy... Ale Ty to nevzdavaj, dopadne to dobre, uvidis... Ste predsa obaja zdravi a je to uz tvoje 3 IUI, ved sa aj hovori, ze do tretice vsetko dobre!!! 😉

kaaaty
28. apr 2011

Ahojte baby no tu sa to pekne rozpisalo 🙂 ...ja čakam mrchu po laparke a drillingu....verím že to nebude moc zle ☹ ...no a potom nas caká dalšie IUI

hope2011
28. apr 2011

@lea101 nebojkaj, vsetko bude ok, a coskoro aj super sprava o babatku,.....som velmi zvedana na tvoj vysledok...vela stastia prajem!!! a ak to nie je tajomstvo, vestica ti aj povedala, kedy by malo byt babo????🙂

hope2011
28. apr 2011

@zofi81 tak treba pesimiznus zmenit na optimiznus....pozri...ani ja nemam ziadne priznaky, sice som 8 den po iui ale tiez nic vynimocne necitim....proste si tiez pomyslim, ze kazda sme ina, kazda mame predsa ine telo a ine reakcie...este nie je nic stratene.....bude babo, uvidis!!!!!🙂

zuzancek22
28. apr 2011

@katy33 no aké ty máš krásne HCG, len tak ďalej.

lea101
28. apr 2011

niee nie je to tajomstvo lebo jej neverim... lebo jej nic nevyslo ... zatial:_) .. len to co som si sama vsugerovala alebo to cisto zaviselo od mojej snahy ako napr ze ma prijmu na skolu ze sa mi tam bude darit... a ze budem robit to co studujem...a podobne 😀 . Povedala v decembri ze do pol roka... potom povedala vo february ze v Maji.. a teraz moja mamina tam bola a zase jej povedala ze v Maji.. Ale jej kolegyna ina vsetica z ineho kuta mesta zase povedala ze vidi dvojicky ale nie tento rok ☹ ze nevidi " rozmnozovanie" :_((( 🙂. 😲 tak preto som sa rozhodla.. ze oni netusia... vobec len si typuju .. su dobry citatelia ludskych pocitov a povedia len tak ... ... 😲 a dakedy sa mozno trafia. 😀 ja som skusala aj podla Jonasa... hned este v zaciatkoch ale nic z toho... takze. postupujem od vestice cez jonasa az po car 🙂 uz daco musi zabrat.. 😅

zofi81
28. apr 2011

@hope2011 tak ja som to uplne este nevzdala, len uz proste nesrsim az takym optimizmom... Ono je to pre mna aj tazke nieco posudzovat, je to moje prve IUI, napchali do mna kvantum hormonov, jedny cez druhe, telo si reaguje ako vie... Uvidim v nedelu chcem testnut, uz nech to dopadne dobre, ci zle 🙂
Inak mama mi hovorila zaciatkom roka, ze citala, ze tento rok ma byt mimoriadne plodny, takze dievcata mame vsetky sancu 😀

zofi81
28. apr 2011

@lea101 Ahoj, inak ja som sa tiez pytala vestice, uplne jednoduchu otazku, ze ci budem mat babätko, nijak som to nespecifikovala, ze kedy, ci tento rok, alebo buduci... A ona mi zfleku povedala, ze nie... Ze to bola prva vec, co ju napadla... Ze by nam ho sice strasne priala, ale ze zial nie... Tak som chodila dobry tyzden s hlavou v smutku, ze teda mne dieta nikdy sudene nebude a potom som si povedala, ze ved je to len blba vestica, co sa moze mylit... Ale cloveku to v tom podvedomi predsa ostane a hned mi to napadne, ked nieco nevyjde, tak ako by malo... No a este nakoniec mi povedala, ze sa mame snazit a urobit vsetko preto, aby sme osud zvratili... 😀

hope2011
28. apr 2011

@zofi81 no vidis...to je rec...plodny rok!!!! to je povzbudene....len aby to tak bolo....ale bude...ani troska nebudeme pochybovat..budem veeeeeeeeeeeeeeelmi na teba mysliet, aby v nedelu boli na teste // a budu!!!!! 🙂

lea101
28. apr 2011

@zofi81 vidis to je presne to.... ... never jej prosim , presne aj aj som bola z toho hotova. Ale uz nejdem patrat tym smerom.. Aj moja sestra mi vysvetlila po svojom ze podla nej oni sice vidia tie tzv vestcie a to co vidia je pravda ale len v tom momente. Lebo my si sami vytvarame buducnost tym v co verime teraz v pritomnosti 🙂 take pekne mi povedalaa a verim tomu. Musime byt velmi pozitivne. Ja viem ze je to tazke... hlavne po tolkych sklamaniach... ale inak to nepojde.... klud pozitivne myslenie a radost... ze vraj. 🙂 ale naozaj tomu verim.. teoriu ovladam... len ta prax je zlozitejsia 🙂 a ty si tiez po IUI? , prepac nestihla som precitat daleko dozadu odpovede...

zofi81
28. apr 2011

@hope2011 Dakujem 🙂 Urcite dam hned vediet, ako to dopadlo... Ten rok plodny bude a hlavne pre nas, presne ako pise lea101, dolezite je to comu verime! 😉 A ty kedy ides na krv? Budes testovat aj predtym? Inak pozerala som vcera reklamu na ten super tehotensky test, co "jedine co vam neukaze, ci to bude chlapec alebo dievca" 🙂 neviem, ako sa vola... Ze by som ho skusila, vraj ukaze uz 4 dni skor, ako tie ostatne... Nepoznas ho? Alebo nemate dievcata s nim niektora skusenosti? Ci je fakt taky dobry? 😀

zofi81
28. apr 2011

@lea101 Pekne si to napisala! 🙂 Normalne tomu zacinam verit, taku novu nadej to do mna vlialo, lebo ta vestba bola strasne deprimujuca. 😒 .. Ja som bola predtym taky optimista, ze nejde to prirodzene, tak nevadi, pojdeme na inseminaciu, nevyjde nevadi, pojdeme na IVF, to uz urcite vyjde, ved preco by nemalo. No a jak mi to povedala, vsetok moj optimizmus bol smahom ruky prec... Chodila som nestastna, ako bez duse...
No uz hlavne za ziadnou vesticou nepojdem... Toto bolo vlastne prvykrat v zivote, co som u vestice nieco sondovala a aj posledny 🙄 Ano som po IUI v pondelok idem na krv, tak uvidime 🙂 Tebe drzim palceky, aby to dobre dopadlo!!! 🙂 Daj potom vediet 😉

petuska123
28. apr 2011

@lea101 no ja este neviem ako sa bude chovat neskor.no tvrdil ze mi uz nedokaze pomoct tak ma poslal do iscare.od vtedy som tam nebola

hope2011
28. apr 2011

@zofi81 osobne som ho este nemala...ale asi bude naozaj dobry...takze len si ho kup a odskusaj ze ukazuje len pozitivne spravy, dobre???? naozaj budem moc drzat palce....a pozitivne myslenie je velmi dolezite...pochybnosti su na mieste, vsak sme len ludia...ale musime doverovat tym nasim lasockam🙂

hope2011
28. apr 2011

@zofi81 to co bola za vestica???? vsak oni nemaju az take negativne veci hovorit....to ti mohla setrnejsie povedat...no prepac, ale musim napisat..to bola poriadna krava...never jej ani slovo!!!!! budes tehulka a potom jej malicke chod ukazat, ze aka je dobre!!!!!! v uvodzovkach, jasne ze!!!!! ach, jaaaaaj

oknosmas
28. apr 2011

dievcata, ziaden pesimizmus, je krasna jar, vsetko sa mnozi a plodi a my sa budeme tiez 😉 no nie? ja idem testovat v nedelu, ale ako to tak citim, zasa z toh nic nebude..ale nevesam hlavu...bude dalsi mesiac, ved maj je lasky cas 😀 😀 😀

oknosmas
28. apr 2011

a ja sa uz tesim ta to laskovanie...

tinasc
28. apr 2011

@lea101 jasné, stále sa dá vybrať a keď sa niečo nezdá, tak môžeš ísť inde 🙂 a hlavne že sa ti tam teraz páči 😉

tinasc
28. apr 2011

@strelicia tak to mi je ľúto, aj to, že z tých 15 bolo vlasne len 7 dobrých, nuž KET nech je úspešné 🙂

hope2011
28. apr 2011

@lea101 no to som tiez zaskocena....tak raz tak a raz tak ti povedala...mas uplnu pravdu, oni si typuju...a potom sa ti dostane do podvedomia...a sa tym riadis....ja som tiez volala do jojky do tej vsetiarne, som ja ale nemala....ta mi povedala, ze do konca roka urcite nie...to bolo minuly rok v auguste..a to som potom kazdy mesiac mala v sebe, a to som ani nechcela, ze to povedala...a uz to bolo v podvedomi.....takze uz nikdy viac....nechcem to vediet...nechcem byt tym ovplyvnovana....neexistuje!!!!!

tinasc
28. apr 2011

@adikasala držím palce a neboj sa, podľa toho všetkého by tam mohla byť fazulka 🙂 držím palec 😉

hope2011
28. apr 2011

@oknosmas no to je kraaasny optimiznus...inak ja si to tiez hovorim....jar prinasa svoje caro a cela priroda sa rozmnozuje, tak aj my!!!!!!! v nedelu, ale mozno bude pre teba den D a vsetko bude krasne!!! drzkam moc palce!!!

tinasc
28. apr 2011

@zofi81
@hope2011 ja som bola tiež raz u veštice, ktorej som sa všeličo povypytovala, povedala mi, že sa vydám pred skončením VŠ, že školu dokončím, že kvôli manželovi začnem chodiť do kostola a pod... zatiaľ sa toto všetko stalo, a ešte mi povedala, že budem mať dvojičky chlapcov, to jej moc nevyšlo... 😀 alebo že by? 😉 neskôr??

lea101
28. apr 2011

@hope2011 tak, to je slovo do boja🙂 ano ani ja uz. nikdy viac .. i ked... uplne uprimne povedane... strasne ma to vzdy laka ist sa opytat... ale zdrzim sa a nejdem lebo vidim zase ako by to dopadlo... no... zajtra je este stale ale April... a ona 2 krat plvedal ze v Maji... ale.. nejdem na to myslet. 🙂 aspon sa pokuuusim .. bude ako ma byt... urcite sa ozvem hned ako budem vediet vysledky. 🙂 jaj , uz nech je zajtra popoludni.

oknosmas
28. apr 2011

@lea101 to uz je skoro maj 🙂

hope2011
28. apr 2011

@tinasc hm....tak ja uz neviem,....nevravim, ze nieco na tom nebude...ale je to o nasom podvedomi a asi aj o tom, comu verime...ked to ´vies dopredu, tak sa na to smerujes...a tym padom...sa to moze aj stat...takze sa krasne smeruj na chlapcekov dvojicky...a som mooooooooc zvedava ci budu!!!!! tak moc ti ich prajem, moc, moc, moc!!!!!!!!

tinasc
28. apr 2011

@hope2011 jooooj ďakujem, ale ja som skromná, jedno by stačilo... ake keby pán požehnal, tak samozrejme aj dvojky 🙂

lea101
28. apr 2011

@petuska123 no mne vodecky praveze "pomahal" tym svojim sposobom... napriek tomu ze na spermiograme sme jasne mali napisane ze odporucene IUI a IVF... a on mi stale ze nie e nie a ze mam len jest hormony a snazit sa.. cez ovu ... ktoru som aj tak nevedela ci je presne vtedy... lebo mi nikdy neurobil sono v ten spravny cas. Okrem toho ked som unho bola ze ma hrozne boli brucho a mala som strasny vytok.. ( nakoniec to bol zapal vajecnikov, ktory nie on objavil napriek tomu ze som unho bola 6 krat s tym istm problem za 3 tyzdne a skoncila som sanitkou na urgente) on mi povedal ze ci chcem aby ma liecil na bolesti v bruchu alebo na neplodnost... hnusniak jeden.... nechcem nanho ani pomyslet. Naposledy som tam bola a povedala som mu ci by mu vadilo ak by som z vlastneho rozhodnutia isla uz do car.. a on ze este nie a ze mam pockat este 2 mesiace. Tak som sa k nemu uz nevratila. A urobila som najlepsiu vec na svete. Mne tiahne na 37 a v car co mi prve povedali ze prichadzam v hodine dvanactej ☹ a on ma tu brzdil cely ten cas. ☹ nemam nanho pekne slovo .. len sa musim pokusit odpustit mu.. za to aky je on " odbornik"

lenisko1
28. apr 2011

ahojte vie niekto poradiť kde v košiciach robia insemináciu?

lea101
28. apr 2011

@oknosmas ano 🙂 ved .. aj ja si mysliiiiim.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre