IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lea101
26. máj 2011

aaale... to je na dlho... ja osobne tam nechodim .. moja mamina.. tam casto chodi aj so sestrou... .. ona .. ma ocistila od "zlych energii". Ja som voci nim dost skepticka bola doposial , ale ako som uz vyssie povedala.. topiaci sa slamky chyta... a velmi mi to dnes psychicky pomohlo... Lezala som tam hodinu pod pyramidov.. ona ma "cistila" ja som zaspala.. ma urcite dar... lebo ja nezaspim takmer nikde... ani doma niekedy a toboz nie pocas dna 🙂 . Ani po utrogestane 😀 😀 😀 a tam som bola tuha... do 5 minut. 😀 😀 Pomohlo... citim sa vyrovnanejsia teraz 🙂

alibabaa
26. máj 2011

@lea101 tak super.. nech idu prec tie hnusne zle energie... tie clovek nepotrebuje, naco sa na neho lepia????

lea101
26. máj 2011

vsak ? aj ja si mysliiiiiim 🙂 🙂

katy33
26. máj 2011

@fomarik Dakujem mojenko 😀 😉 ...ooo, takže bude znova cinema MT 😀 😲 😲 ...je fantasticke, že si môžete priviest ešte niekoho a mamina musi byt neskutočne štastna, ked vidi anjelika v brušku, ved , ked ona čakala teba, nemali vtedy taketo vymoženosti, vtedy sa im takmer ani utz nerobil, vytiahlli to sluchatko na bruško, aby počuli srdiečko a hotovo 😀
Lucinka, ked si bola v 10tt - ešte stale ti robili utz zospodu? 😕 ...už by ani nemuseli, že 😕 či? 😅

katy33
26. máj 2011

@lea101 Zlatinko, na pondelok držim palčeky 😉 ..aspon si si u tety liečitelky oddychla 😀 ...sa ti určite ulavi, ked už aj po škole bude 😉

lea101
26. máj 2011

@katy33 dakujem pokladik 🙂 aj ty sa drzkaj 🙂 🙂 🙂

katy33
26. máj 2011

@zuzanka7834 No ahoooj, slniečko naše 😲 😲 😲 ....zdravi a spokojni, tak to ma byt 🙂 Tešime sa na prispevky 😀 A hlavne, ako ste nam dopadli vo štvrtok, ked ste boli na konzultacii , ved ja som taka zvedava , až som z toho nesvoja 🙂 ..tak šup, šup, šup..mali ste konzultaciu s dr. Krajkovičom?

fomarik
26. máj 2011

@katy33 áno, od spodu, mne dokonca ešte aj v 12tt, lebo ževraj mám hrubu brušnu dutinu, tak Livinku cez bruško ešte nebolo vidieť. To vieš...tá moja guľatá postava 😉

hope2011
26. máj 2011

ahoje vsetky moje 🙂 mam toho tak vela, tak nemam kedy pisat..ani neviem co mate nove, idem citat 🙂 tak vas srdecne pozdravujem 🙂

adikasala
26. máj 2011

ahojky no ja mam pauzu taku ze somk stym skoncila....momentalne mame ine problemy v rodine,,,nechcem ist do tetailov.co bude bude co sa ma stat to pride aj samo,na ivf nejdem.ja som chodila do centra nedaleko milana,ps ja zijem v it uz roky!!!zelam ti aby si bola urcite tehulka a v pondelok ti to krvicka iba potvrdi 🙂 🙂 🙂

adikasala
26. máj 2011

@katy33 ahojky katuska no mame pauzu ani na to nepomyslim ,mame ine problemy teraz....no tu v it mame strasne horucavy okolo 31 c,ale asi aj na sk je teraz trosku teplo lebo sa to tyka celej europy.na dovcu ideme ko vzdy k moru ale najskor prideme na 10 dni na sk zaciatkom augusta a potom pojdeme niekam na dovcu zo slovenska.asi na kanarske alebo na cyprus by som chcela uvidime ake budu last minutky.roky to takto robyme a vzdy sa nam dovolenka vydarila....posileam velke ojatie a bostek tvojej fazulke

kaaaty
26. máj 2011

Ahojte baby, ako sa drzite tehulky? Pribudli tu nove snazilky....prajem vsetkym skore otehulkovanie. Som tu dlhsie nebola....cakam na mrchu a od 3DC picham merional a potom na IUI, verim ze bude uspesne....Juj len nech ta mrcha pride... bo naposledy strajkovala....vlastne som este nemala mrchu po laparke

tinasc
26. máj 2011

@adikasala dúfam, že problémy sa skoro vyriešia a aj bábätko časom určite príde... držkaj sa a veľa síl 🙂

majca55
26. máj 2011

@kaaaty ahoj tak ja tiež čakám na mrchu potom budem užívať clostil.a tiež ideme na IUI. 😲 tak dúfam,že nám to vinde a pridáme sa k tehulkám,držím palce 😉

lea101
27. máj 2011

@kaaaty ahojky .. drziiim palceky ... a ta mrcha by uz nemusela chodit... nam viacerym... aspon 9 mesiacov, vsak ? 🙂 🙂

zambilka
27. máj 2011

ahojte baby krásne rano vám prajem 😉 ja idem do roboty vobec sa mi nechce 😝 konečne piatok 😎

lea101
27. máj 2011

@zambilka juuuj veriiim ti ... ze sa ti nechce.. mne sa nechce lezat v posteli a ucit sa... neviem co je horsie... 😀 😀 😀 pekny pracovny dniiiik 🙂

mimi321
27. máj 2011

Ahojte takže sa chcem oficiálne pridať do tejto témy... dúfam že nevadí... že som sa Vám sem takto vtrela. Dnes som začala špiniť. Bol to posledný prirodzený pokus pred IUI. Takže o dva dni dostanem ms a idem stimulovať clostilom. Tak dúfam že to dotiahnem do úspešného konca.

lea101
27. máj 2011

@mimi321 vitaj medzi nami... neboj... bude to dobre... trpezlivost ! - 🙂 to moja dr stale hovori a vcera mi to poslala SMSkou... tak ... asi to mysli vazne 🙂 pa a pekny dnik 🙂 🙂 🙂

micikatka
27. máj 2011

ahojte baby. som tu nova, ale rada by som sa pridala k tejto teme. ja mam problemy so stitnou zlazou, na tu beriem ale tabletky, takze by to malo byt ok. plus lekar mi od 5 dna cyklu kazal uzivat 2x1 tabletku clostylbegitu a plus pridal 2x2 tabletky estrofemu. Clostil som uz brala, myslim ze zabral. mala som aj pregnyl injekcie, dvakrat, ale tie tabletky estrofem som este nemala a neviem ani naco su mi dobre. Ale doktor povedal, ze uz ma posle do ISCARE tak verim ze na to IUI a ze to zaberie. tak prosim drzte prsteky

tinasc
27. máj 2011

@micikatka aj ja mám problém so štítkou, ak berieš lieky tak by to malo byť ok, estrofem je na rast sliznice, takže je to dosť dôležité, len pekne papaj liečky podľa pána doktora, vie čo robí 🙂

renarik
27. máj 2011

Ahojte,
o dieta sme sa pokusali 4 roky a potom sme sli na IUI, povedali nam, ze mame sancu 10 percent, mnzel ma zle semienka a ja som aj napriek maximalnym davkam clostilbegytu mavala vajicko tak raz za tri mesiace......... Chcem Vas vsetkych povzbudit, pretoze nam to prve IUI VYSLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Syn ma dnes dva roky a my sme pred mesiacom zistili ze sme mu urobili surodenca 🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))))

tinasc
27. máj 2011

@renarik tak to gratulujem, to je super úspech, nech je všetko v poriadku a detičky zdravé 🙂

micikatka
27. máj 2011

tinasc dakujem ti krasne za vysvetlenie, nemala som sa koho spytat ohladom toho estrofemu. a z prib. letaku som sa nic nove nedozvedela. Budem presne dodrziavat to co mi povie doktor, lebo na babo čakam uz takmer 7 rokov. :o( s prestavkami

tinasc
27. máj 2011

@micikatka jasne, dúfam že aj tebe sa to čoskoro podarí 🙂 inak babulky tu už brali estrofem, ja síce nie,ale myslím, že je na rast sliznice, dúfam, že sa nemýlim...

ketere
27. máj 2011

Ahojte! Chcela by som sa pridať do témy... Ja som podstúpila IUI 1.krát teraz v stredu /25.05./ a mám dosť silne krče a bolesti v podbrušku.. nie je to stále, je to tak návalovo... pol hodku mi je zle, potom to "rozchodím", zasa je to hodinku ok, a tak sa to stále opakuje.. nemáte s tým niektorá skúsenosti?

ketere
27. máj 2011

@renarik Ahoj renarik... gratulujem🙂 My máme presne taký istý problém ako vy.. .Tiež má manžel lenivé seme a moje vajíčka niekedy nereagujú ani pri maximálnych dávkach čohokoľvek.... teraz som druhý deň po IUI, tak dúfam, že to bude v poho...

franina
27. máj 2011

ahojte dievcata, chcem sa len opytat kedy sa este da vyuzit inseminacia IUI, manžel totiž má patologické spermie 🤐

micikatka
27. máj 2011

baby a chcem sa spytat, ked ste isli na to IUI uz ste mali predtym spermiogram urobeny? lebo my ho este nemame a preto neviem ci nam ho urobia az tesne pred IUI alebo ho neurobia? myslim ten spermiogram

zuzana151
27. máj 2011

@fomarik ahoj lucka , dlho som tu nebola v praci mi zablokovali net 😠 ako sa citis?? co malicka?? Ja som uz 11 tt a zatial je vsetko ako ma by klop klop klop 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre