IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jalanecek
15. jún 2011

@tinasc ved zlatko dufam jeste som nemala z mm cas si o tom pohovorit dneska som citala o adopcii na internete mozno by jsme si aj adoptovali ale mmhovoril kedysik ze nech sa nebojim ze deti p[ridu tak neviem on by radsej asi svoje babetko...

jalanecek
15. jún 2011

@dzuli08 zlatko ved ale ja som predsa krvacala sice nie vela ale rekordne dlho a to 8 dni zacal novy cykllus ale na 9 dc mam peknu 12mm folikul mne tie plodne dny robia tiez co chcu inokedy mavam az 22dc a teraz uz 9 a taaaky velky folikul ved som jeste nemala cas s mm o tom hovorit a mas cislo na tu genetiku ze by som tam zavolala>>.

dzuli08
15. jún 2011

@jalanecek To číselko nemám,ale dal mi ho náš doktor. Keď si mu zavoláš, tak isto ti ho nadiktuje. Trochu dlho sa čaká, ako som spomínala, že čakacia doba je asi 2 mesiace a potom ešte 1 mesiac na výsledky.

dzuli08
15. jún 2011

@katy33 No ja som tiež mala strach pri čakaní na výsledky tých tripple testov .Ale neboj sa, všetko dopadne skvelo. Ďakujeeem, aj nám sa hneď zapáčil a nad x-landerom sme tiež rozmýšľali. Aj ten je pekný.
Ja som mala teraz dilemu, že čo si mám kúpiť také vzdušné na leto, lebo v legínach a kraťasoch som sa stále len potila, tak som si nakoniec som si objednala tieto a som veľmi veľmi spokojná.
Moje príznaky boli presne také isté. Občas ťažší žalúdok, ale grckala som len 1x. Vieš na Veľký piatok sa hovorí, že sa máš 1x za deň do sýta najesť. Tak som sa najedla a potom všetko išlo na wc :D :D. Vypiekol so mnou drobec poriadne 😠 😠 .
Nemôžem sa dočkať zajtrajška, určite okolo obeda hneď napíšem ako sme dopadli u doktorky. Drobček už kopkáva, je to krásne. Musíme sa dnes večer spolu porozprávať, aby sa zajtra nehanbilo :D

apolenka6
15. jún 2011

@adikasala aj by som ti napísala ahoj .....,ale neviem tvoje krstné meno tuším veľmi dávno si to aj napísala ,ale fakt si nepamätám 😨 Veru to by bolo radosti a možno aj už budete traja 😉 ked prídete ,viem si predstaviť ako ti chýba domov ja by som asi nedokázala odísť do sveta od rodiny a to ti nepíšem pre to ,že ťa odcudzujem 🙂
neboj mojenko aj my si tu budeme písať aké kočíky sa nám páčia a vecičky okolo toho ved sme "veriace" 😉

apolenka6
15. jún 2011

@katy33 Nó neviem ako si ten príspevok popísala asi bolo ráno ešte skoro 😀 😀 ,ale pochopila som a aj Lucka škatule ,veru aj v sobotku sme vonku a robkáme,ale ked už bude po jarmoku tak už nám bude v robote ľahšie na srdiečku,že to budeme mať z krku... ááá potom?!?budeme odratávať každá svoju dovolenku už sa na ne tešíme ,veru už som zabudla ako bolo doma ked som bola PN v jan.a febr. 😒 tak oddych padne vhod a ešte nestresuj sa budete určite v poriadku !!!! 😉 😉 😉

apolenka6
15. jún 2011

@fomarik ja mám krémovú farbu rada a je super aj predvídať ak bude druhé dieťatko ...už asi plánujete 😀 😉 a treba myslieť aj na kolieska ved ked by boli malé v snehu by sa zle vozilo ,to už ma nie jedna mamička upozornila akú chybu spravila ...
A dnes mi zas jedna v robote "zavalila " :že a ty čo kedy chcem dieťa či v 40siatke?? ☹ keby tak vedela ako ma to zabolelo a čím musím prechádzať ....či neplánujeme a ja na to,že ved v živote sa stále niečo plánuje 🙄

kaaaty
15. jún 2011

@ketere ahoj tak sa budem musiet popytat dr aj ja ako to je s tym preplatenim...ja chodim na pohotovost a tam mi to pichaju...stiham to rano pred robotou...i ked tam maju vzdy mnozstvo pripomienok....
No este 9 dlhych dni cakania....na vysledok druheho IUI 🙂
Ty ides na kontrolu po tyzdni pichania?...dobre si spominam....ja som chodila stale ked som pichala som tam bola kazdy den ktory dr robila....

ketere
15. jún 2011

@kaaaty hej, idem po týždni... potom asi každý druhý deň.... tak za 9 dní vieme výsledok????? držím veľmi palčeky🙂)) máš aj nejaké príznaky??

katy33
16. jún 2011

@apolenka6 No , zlatko moje, to, čo zasa bolo za ovcu 😠 😠 😠 ...ja som nenavidela tieti blbe reči, a vôbec nechapem, ako môže žena-kt.je ešte k tomu aj matka, spytat takuto vec, ved mna by to ani len vo sne nenapadlo. Nikdy by som sa nevedela ani len blikej osôbky na taketo niečo opytat, pretože viem, ake je to trapenie, čakala by som, kym by mi o tom povedala sama-ved ma do toho nič. Najhoršie na tom je to, že ludia kolkokrat i vedia, len si potrebuju zarypnut, aby videli tvoju reakciu, však ja by som jej aj odpovedala - potom by som sa ja divala na tu jej reakciu 😀 😎 Veru dovča sa vam bliži zavratnou rychlostou, nech je to ta najkrajšia dovolenka vo vašom živote, aby ste si otial priniesli darček, a potom dlhšiu dobu by ste dovolenkovat nemohli, tfuj, tfuj, tfuj 😀 😝 😲

kararinkabrnka
16. jún 2011

@apolenka6 z toho si nic nerob taketo veci s problemom otehotniet nepohopi zena ktora otehotnela ani nevie ako.... u nas nikto nevie ze ideme na IUI len koli reciam 😔

adikasala
16. jún 2011

@apolenka6 ahojky no volam sa andrea alias adika ako na mojej prezivke,to mi dala moja sestra ked mala 1 rok a ja 9 tak ma zacala volat,a potom mi to zostalo.a doteraz ma v rodine tak volaju....no moja mam nejake tusaky ze budeme traja,,nechcem este predbiehat 🙂 🙂 🙂 🙂 a vy urcite z dovci budete mat 3 pasaziera na spetnu cestu v lietadle..... 😀 😀 😀

adikasala
16. jún 2011

@apolenka6 este som ti chcela dodat ze rodina mi chyba to je normalne,ale podstantne je aj tu mam uz po 10 rokoch moju rodinu,ktora mi nahradza moju slovensku!!!no mi sme v rodine rozhadzany,mam mladsiu sestru vydatu v australii tak to je u nas bezne cudzina....prave teraz v auguste sa vsetci stretneme doma,uz sa neviem dockat ked uvidim moju malu sestricku po 3 rokoch,esteze existuje skype tak je zivot lahsi v zahranici 🙂 🙂 🙂 🙂

tinasc
16. jún 2011

@katy33 no veď práve, pretože sama viem, aké je to ťažké prísť k dieťaťu, tak som sa nikdy nikoho nepýtala, že kedy a kto bude mať dieťa... či vôbec plánuje... nech si každý žije svoj život a hotovo nie? 🙂
@apolenka6 hlúpe reči si nevšímaj 🙂

petuska123
16. jún 2011

ahojte baby zajtra rano prva kontrola po inekciach.dnes som sa riadne dokatovala 😢 volako mi nesla inekcia pichnut do brucha. ihla vosla ale roztok volako nie anie ist do brucha namiesto roztoku sla krv auuuu musela som si spravit 3 vpichy a potom sa uz podarilo

pici
16. jún 2011

@apolenka6 zlatko nevsimaj si.. mne spoluziacka na stretavke zo zakladnej poradila , ze "netreba" sa na to sustredit. mile nie? hlavne ked viem, ze ani im to neslo nejako moc hned sudiac podla toho ze o rok neskor sa brali ako my... no a ja som jej na to sucho povedala, ze jasne, netreba na to mysliet, druha mi zadrela, ze vydata som, deti kedy budem mat.. a ja ze coskoro... no co povies na takuto otazku? a najlepsie su poznamky, ze to naco soms a vydavala, ked nemam deti... no ? co ja viem, asi z lasky????? ludia nechapu ked neprezivaju...

pici
16. jún 2011

ja som bola na kontrole, tak v sobotu alebo v nedelu ideme po babatka :D

petuska123
16. jún 2011

@pici jej tak super..drzim palciska a poriadne 😉

pici
16. jún 2011

@petuska123 zlati a pichas si injekcie tak ze si stlacis tucik na brusku a tak si kolmo pichnes?

petuska123
16. jún 2011

@pici ano tak.dako neslo neviem preco,tak namiesto jednej dieri v bruchu mam 3 tak co budem trocharit no niee

pici
16. jún 2011

@petuska123 jasne. ved neva. ja som raz zase nedala ihlu dostatocne hlboko a mala som z roztoku bubon na kozi ale vstrebalo sa to

katy33
16. jún 2011

@tinasc Presne tak , mojenko 😉
@pici Niektori ludia su fakt zvlaštne stvorenia, čo už...a to ešte nevedia, že budeš mat dva kusky jednym šupom 😀 Takže bude krasny vikend a potom už dalšich 9 mesiacov, strašne ti to prajem, mojenko, z celeho srdiečka, ja to akos tak citim, že to tentokrat vyjde 😉 ...musiiii, ved ti ešte niečo dlžim 🙂
@petuska123 Ach ty sado-maso, maš rada ihličky, čoooo 😀 Takže zajtra na teba silno myslime, aby dopadla kontrola na jednnotku 😉 A ani si to dalej cvičit nemusiš-to pichanie, lebo tentokrat to bude naposledy a nasleduje niekolko mesačna pauza 🙂 😉

pici
16. jún 2011

@katy33 jasne ze to vide... vsetko je nachystane... naladicka takisto je pozitivna tak ideme na to...

katy33
16. jún 2011

@fomarik
@dzuli08 babulky moje, chcem sa opytat, aj vy ste mavali taky zvlaštny -ani nie tlak, ja ani neviem, čo to je v podbrušku? Ak by som mala problem, myslela by som si, že mam nejaky zapal, ale vytok nemam žiadny , ani svrbenie, ani pri cikani ma nič nepali , ani neboli 😕 ...že by si anjelik robil miesto? 😕 Vy ste už skusenejšie 😀

katy33
16. jún 2011

@pici Zlatino, ine tu ani nechcem o dva tyždne čitat, ako to, že krvička je pozitivna, jasneeee, tak na tom pracij 😀 😉

in131
16. jún 2011

Ahojte - zajtra nás čaká prvé IUI - aj sa teším aj mám strach - dufam že to dopadne na výbornú. Joj 😵

petuska123
16. jún 2011

@in131 😉 😉 😉 😉 to je uplne v poho

petuska123
16. jún 2011

@in131 no iui by som chodila aj kazdy den 😀 😀 😀

in131
16. jún 2011

@petuska123 joj nech už to je a z dobrým koncom - dufam že bude prvé a posledné

katy33
16. jún 2011

@in131 Bude to s dobrym koncom, uvidiš 🙂 😉 A o dva tyždne bude z teba tehulka 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre