IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
28. jún 2011

@ludinka citim sa fajn.strach som mala najme z narkozy a nakoniec ani neviem ako a uz som spala.este som im pocas odbere aj vykrikovala zo sna povedali mi sestricky po prebudeni tak mali veselo 😀

pici
28. jún 2011

@ludinka aj je. ale ty sa tym teraz vobec nezaoberaj... kazde telo reaguje inak. a hovorim. da sa to prezit...

ludinka
28. jún 2011

ved hej clovek toho vela znesie ked musi ale toto je dobrovolne, a ja som zbabelec 🙄

fomarik
28. jún 2011

@zubrienocka mne driling aj prefuk robili presne rok pred tým, ako som otehotnela.

katy33
28. jún 2011

Fujtajbl, okna doumyvane, polievočka navarena, idem sa hodit na kanapku 😀 😎 😝 Všade tak fuči? Musela som sa silno držat okna, som myslela, že ma ufukne 😀

tinasc
28. jún 2011

@katy33 no tak tu u nás fúka tiež riadne... takže ty si sa ponamáhala pri oknách? no to musel byť riadny zaberák... no oddýchni si 🙂

fomarik
28. jún 2011

@katy33 zlatko, ty umývaš okná, ked si tehulienka? 😕 Ja sa šetrím celé tehu, bo sa bojím. A ešte pri takom vetre...no ale bruško ťa zabrzdí 😀 😀 😀

fomarik
28. jún 2011

@tinasc no tak to už vo štvrtok budeš vidieť bodečku určite!!! Ej, ale sa budeš vytešovať no a my s tebou samozrejme!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 . Ten utroš, to je otrava 😖 , ale ked treba tak treba. 😉

tinasc
28. jún 2011

@fomarik no tak to dúfam, že tam uvidím bodečku... a srdiečko tiež samozrejme 🙂 nooo ten utroš, no ale treba, však sa berie tuším do 12 týždňa, takže...

katy33
28. jún 2011

@tinasc Oddychovat budem až do večera 😀 😀 😀 Ešte musim ist mm niečo kupit, zajtra bude mat meninky a ja sa hanbim, ale ešte nič nemam 😕 😵 ...pôjdem pohladat nejake trencle a slubila som mu upiect krtkovu tortu 😀 😀 😎
@fomarik Mojenko, umyala som ich lažo-plažo a medzikaždym somm si dala pauzičku a niečo dobla 😀 Ale umavala som bez stoličky, lebo som sa bala , aby sa mi hlava nezatočila, tak som umyla po kade som dočiahla 😀 😅 Veru, bruško zabrzdi, ved za posledne dni neskutočne vyskočilo, mam tam taky melonik 😀 😀 😝

tinasc
28. jún 2011

@katy33 jaaaj, tak manželík je na sladké? krtkova torta? to bude mňamka 🙂

kaaaty
28. jún 2011

@tinasc ahoj ty teraz pojdes prvy krat na ultrazvuk? odkedy si tehu?

kaaaty
28. jún 2011

@katy33 ahoj aj ja zhanam darcek k zajtrajsim menimam na poslednu chviľku 😀 ....nie si sama

tinasc
28. jún 2011

@kaaaty hej vo štvrtok idem na prvý ultrazvuk... vklad bol 25. mája... 😉

kaaaty
28. jún 2011

@tinasc tak to uz budes počuť aj srdiečko 🙂 🙂 🙂 , u nas bola inseminacia 10 júna, v piatok mi povedali ze USG o 2týždne t.j. 8.júla (sa mi to zdá skoro)....

tinasc
28. jún 2011

@kaaaty vo štvrtok bude tri týždne od druhého krvného testu... takže už by mohlo byť niečo vidieť, neviem sa dočkať, dúfam, že je všetko v poriadku 🙂

kaaaty
28. jún 2011

@tinasc tak tebe robili krvicku 2x....no mne zatial raz...určite bude všetko ok 🙂 🙂 ...kam chodis do centra?

tinasc
28. jún 2011

@kaaaty no áno, lebo po transfere teda po čerstvom sa robí 2x a pri iui len raz 🙂 ja chodím do BA

walta
28. jún 2011

@zuzanka7834 ahoj zuzi.... vies co? myslim, ze mame rovnaky cyklus... aj ja cakam mrchu v tychto dnoch a akonahle pride, idem pichat... aj ty, no to je sranda... uz mas doma aj injekcie? ja mam merional.... ake silne davky si mas pichat? ja 225 jednotiek denne, a potom na 5. den pichania idem do CARu na kontrolu a snad tam bude nieco rast vo mne, myslim foliky. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 A celkom sa na to uz tesim. Ty si ako na tom?

zubrienocka
28. jún 2011

@apolenka6 Ahoj, nevies, ci sa moze cvicit Mojzisova aj po IUI, ci radsej pockat na vysledok? .... aby som "nieco nepokazila"... 😖

apolenka6
28. jún 2011

@zubrienocka ahoj 🙂 neviem či sa môže Mojžičová cvičiť aj po IUI ja sa tomu moc nerozumiem 😕 ale niekde som čítala tuším,že aj teh.to môžu ale neviem ktoré cviky áno a ktoré nie

lennulik1
28. jún 2011

Ahojte, baby viete mi prosim poradit ohladne IUI - dnes som bola v gin-five a lekarka mi predpisala lieky - bud.mesiac by sme mali podstupit IUI. chcem sa spytat, da sa ist kratko po IUI na dovolenku? jedna sa mi o ten utrogestan, neviem ci sa pri tom moze ist do bazena, prip.do mora. dakujem 🙂

pici
28. jún 2011

@lennulik1 mne neodporucil lekar ani lietat, ani sa namahat, ani sa macat po zakroku... kym neviem vysledok... a bazen by som ja neriskovala. pri IUI je vyvijany tlak na krcok, a ja osobne som spinila dva ci tri dni... takze kupanie v mojom pripade nebolo vhode...

lennulik1
28. jún 2011

@pici fiha, skoda, myslela som, ze to nebude az taky problem. u nas v praci je problem vziat dovolenku, mam ju nahlasenu od januara, co sme este netusili, ze vobec gin-fiv existuje. i ked sme radi, ze je to taky rychly proces. uz tolko tuzime po babatku.... a je potrebne ostat aj na PN, alebo nieco take po zakroku? kludovy rezim a tak?

pici
28. jún 2011

@lennulik1 to je len moja osobna skusenost. mozno lekar ti povie nieco uplne ine... na pn nie je potrebne ostat... po IUI myslim ze nie... kludovy rezim, nic tazke, ziadne atb atd ako tehotna...

lennulik1
28. jún 2011

@pici dakujem aj tak za radu, si mila.🙂 neviem v tomto este behat.

pici
28. jún 2011

@lennulik1 za malicko :D

hope2011
28. jún 2011

@sijust ahojky moja zlatucka...aj ja sa velmi hambim, lebo mam toho az nad hlavu a nestiham sem chodit....a tak mi vsetky kocky tu chybate....ale co mam robit....je toho moc, moc, moc....ako sa mas ty????? co nove u vas???? napis mi urcite, dobre????? pa mojka

hope2011
28. jún 2011

@zuzanka7834 ahojky zlaticko nase 🙂 tak samozrejme, ze babatko je to najdolezitejsie...ale uvidis...aj ty uz o chvilku budes krasna tehulka....tesim sa konecne, kedy nam to tu oznamis...co planujete teraz v najblizsich dnoch????? inak ten cas neskutocne leti...je to veru tak......nam uz aj brusko zacina veru vytrcat 🙂 moc vam to vsetkym prajem.....naozaj z celeho srdiecka naozaj moc, moc, moc va, prajem aby ste vsetky ktore tuzite po babatku boli co najskor tehu.....uricte si to to velmi zasluzite....posielam boztek 🙂🙂🙂

majca55
28. jún 2011

@kaaaty ahoj mna čaká prvé IUI je to bolestivé?kedy sa ide na prvé sono?ktorý deň cyklu ti ho robili? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre