IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dadka0110
30. máj 2016

@xxxena ja som bola na ET presne pred dvoma tyzdnami v pondelok....budem ti drzat palce aby to vyslo 😊 daj potom vediet 😊

xxxena
30. máj 2016

@dadka0110 dakujem samozrejme dám . 🙂 a ty si bola na ET po predlženej kultivácií? tak to si bola presne tyžden predo mnou. mne vkladalali jedno embyjko osembunkove na tretí den. v piatok som bola na Opu a v pondelok bol vklad.

dadka0110
31. máj 2016

@xxxena ano mali sme PK a vkladali na 5 den tiez jedno ☺.....krvne testy dnes som volala tak negativne (ako som si myslela) talze pojdeme na KET ☺

xxxena
31. máj 2016

@dadka0110 tak to ma mrzí ,že vam to nevyšlo ,držim teda palce aby KET bolo úspešne!
na ktorý deň si bola na krvi? ja mám v práve že mám prisť teraz vo štvrtok(11deň po vklade) a potom pondelok. že až po dvoch negatívnych testoch z krvi to bude isté. lebo že HCG u každej stupa inak. tak teraz neviem. ja stále verím, že to je u nás na dobrej ceste. uvidím čo povedia krvné testy

dadka0110
31. máj 2016

@xxxena ja som bola na 14 den ale nebola som v centre ale u svojho gynca a musim ho vymenit lebo ani sono mi nerobil a ked mi sestricka zahlasila ze naco som teda prisla ked som dostala MS ze to zbytocne bereme krv tak som mala dost 😃😃😃😃.....

xxxena
1. jún 2016

@dadka0110 ja som mala tiež takeho. hladam si noveho. načo robia lekarov a sestričky ked im to robi problem. radšej nech to nerobia ked su neochotny!!!

isabellita
2. jún 2016

Dievčatá čo ste po IUI, je pravda, ze uzivanie Progesterone 200mg 1tbl.denne vkladam, ze moze udrziavat bazalnu teplotu hore? Ja som dnes uz 15den po IUI, meriam si BT (zacala som par dni pred IUI) a zatial sa pohybuje vzdy okolo 37.0 Vcera som mala ist na krv no som odvestovana do piatka.. Testnut sa bojim. Citim len bolest krizov a dnes aj podbrusko (ale to vzdy pred MS). Moze progesterone aj pddialit MS?
Dnes som 34DC, max som mala 33 asi 2x min.rok, inak pravidelne 27-29Dc. Je pravda ze tento mesiac som mala posunutu ovulaciu este na 19DC ked robili IUI boli folikuly tesne pred prasknutim, cize ovu bola okolo 20DC. Ale aj tak uz mam letealnu fazj dnes 14dni.. Co mi poradite?

alexslovakia
2. jún 2016

@isabellita urob si testik..... Držím palce

hranoska
2. jún 2016

@isabellita Progesterone vraj zvysuje BT, ale u mna to teda nefungovalo, ja som sa nad 37°C ani nedostala a to som merala asi este 5 dni po pozitívnom tehu teste..podla mna tvoj graf vyzera velmi pekne..Progesterone by mal predlzovat LF, po vysadeni by mala ms prist do 4 dni, ale niektorym to ms velmi neoddiali a pride aj napriek uzivaniu..aj u mna to tak bolo..podla mna si na velmi dobrej ceste 😉 sprav test...velmi drzim palce!!!

isabellita
2. jún 2016

@hranoska pokial viem tak pri dvoch IUI som brala Duphastone a viem ze MS som dostala presne na 27DC, 1.krat dokonca o 2dni skor -25DC. Ci Progesterone je ine? Malo by to byt v tej trojici ze Duphastpne, Utrogestan, Prpgesterone. Tak uvidim no mozno sa odhodlam testnut.. 🙂

hranoska
2. jún 2016

@isabellita mozno su tam rozdielne davky toho progesteronu a podla mna je dufik najslabsi..no ved uvidis, ale ten test sprav, nemas sa coho bat 😉 bud bude jedna, alebo dve ciarky ..posielam tehu bacily 😉

bedova
2. jún 2016

Ja som bola teraz 9.5 na iui,uzivala som utrogestan,menstruaciu som dostala na 30 den dc,na krv som bola na dalsi den,poobede mi volali ze mam pozitivne vysledky,dnes som bola znova na krv,ale hcg mi kleslo zo 138 na 85,takze samovolny potrat.Doktor ma aspon troska utisil,ze aspon vieme ze to ide,tak teraz mesiac pauza a ideme dalej skusat.

kakatulik
2. jún 2016

@hranoska jeeej ty si tehu?:::ESTE SOM TO NEZAREGISTROVALA gratulujem.A ako sa podarilo,po IUI,alebo sponntanne.?

hranoska
2. jún 2016

@kakatulik dakujem ti 😉 tak ja som to este nikde ani nespominala 😊 Az zajtra idem ku gyn, ale teda testy mam pozitivne, ze to uz viac nejde, tak verim, ze tehu som 😄 No a bohuzial prirodzene sa nepodarilo, tak nam pomohli v Brne, boli sme na soft.. som vsak najstastnejsia na svete, ze sa to hned podarilo 😊 Uz len dobojovat do konca 😊

kakatulik
2. jún 2016

@hranoska jwjooo,to je super,ved ani to sa kazdemu hned nepodari.

hranoska
2. jún 2016

@kakatulik no ved prave, velmi som vdacna, ze yme mali to stastie.. Zo softu sme mali 5 prvotriednych emryi, to sa len tak nevidi 😉 No ale este som opatrna, prvykrat si vydychnem zajtra, potom ked bude srdiecko a potom az ked bude po 12 tt..

kakatulik
2. jún 2016

@hranoska vlozili ti jedno emryjko?

hranoska
2. jún 2016

@kakatulik do Brna sme isli s tý,ze dame dve,ale prehovorili nas,ze nech dame jedno,tak sme suhlasili a sme nakoniec aj radi 😉

zuzsat
2. jún 2016

@hranoska gratulujem tfuj tfuj tfuj... prosim ta ako si sa dostala do brna? len si sa objednala? kolko krat si tam musela ist a co vas vysiel soft cyklus?

hranoska
2. jún 2016

@zuzsat dakujem moja 😊 ano,staci sa objednat, ale my sme mali stastie, ze mi kamoska prepustila termin, inak sa dost dlho caka..boli sme tam len na uvodnej konzultacii a potom na odbere a vklade..medzitym som mala dve folikulometrie u svojho gynekologa..cele nas to vyslo cca. 2000€, ale my sme nesli cez poistovnu..

zuzsat
2. jún 2016

@hranoska no tam v cesku sa asi ani neda cez slovensku poistovnu.to neviem... no dost to vyslo ale stalo to za to. to je to ze nic nie je 100% ... keby som vedela ze nam sa to tak podari tak sa nazberaju peniazky ale co ked by to nevyslo... vecna dilema

hranoska
3. jún 2016

@zuzsat nejak sa da, ale su s tym próblemy..a soft sa mi zda nepreplacaju vôbec...stalo to dost, viem, ze repro genesis su lacnejsi a tam je velmi dobry Stelcl, ale nelutujem...urcite to stalo za to!! istotu nikdy nemas v nicom, my sme to od zaciatku brali tak, ze je to 50:50, nerobili sme si zbytocne nadeje..a som rada, ze sme najskôr skusili soft,lebo ja som sa teda nechcela dopovat velmi hormónmi, kedze u nas nenasli ziadny problem..

zuzsat
3. jún 2016

@hranoska ved toto... ja idem buduci tyzden niekedy na tretie IUI, a rozmyslame nad IVF ale to chce este cas... tiez nie su zname ziadne problemy u nas dvoch :( a dnes si bola na krvičke?tak co, ako pis

hranoska
3. jún 2016

@zuzsat no, ja som tiez rozmyslala nad dalsim IUI, ale zdalo sa mi to uz ako strata casu, alebo to bola teda nasa netrpezlivost..dnes som bola na krvi, ale vysledky az v pondelok poobede ☹ neskutocne sa to taha, uz som z toho na prasky...pritom som mala uz vyse tyzdna vediet vysledky, ale nechcel ma moj gyn zobrat skor, ze je to este skoro a nemusi to byt pravdive kvôli hormónom..ale tak testy robim a uz nesilneju, lebo uz viac ani nemozu 😀

zuzsat
3. jún 2016

@hranoska juuu kedy si videla // kolko dni po vklade?

dadka0110
3. jún 2016

@xxxena ahoj...ako si dopadla?? 😊

hranoska
3. jún 2016

@zuzsat prveho dusika 5 dni po vklade 😊

xxxena
3. jún 2016

@dadka0110 Ahoj ,dakujem za opytanie. Krv bola pozitivna, v pondelok má čaká ďalší odber krvi, aby sa to potvrdilo, tešíme sa veľmi. a veríme že to dotiahneme do úspešného konca,a tehulkovanie budem.mať cp najmenej problémové,

zuzsat
3. jún 2016

@xxxena no gratulujem a prajem nech hcg stupa. citala som ze pred krvou boli testy negativne. zaujima ma ci si ich robila aj nadalej a kedy vysiel prvy duch

xxxena
3. jún 2016

@zuzsat Ahoj robila som si iva 9deň po Et tam bol slabý duch, a 10deň keď som išla na krv tak som si robila ešte ráno a tam bol už silnejsi duch. Ja som mala takého tusaka už keď som si robila 9den tak že to tam bude. Som rada,že to nebolo vsugerovane. Ďakujem, Aj ja verím že v pondelok bude hcg vyššie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre