IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jonathana1
23. máj 2013

@turzovka iui mame len pred sebou,aj ked si myslím tiež,že v našom prípade to je tiež zbytočné...ale uvidíme,minule sme odmietli iui a teraz to asi skusime...aspon raz.

rica1
23. máj 2013

@jonathana1 no šak to , ja som to tušila lebo ja mam ovuláciu potvrdenú už mnohokrát že u mňa prebieha, a doktor povedal že sa mi to aj pekne strieda raz vľavo raz v pravo, a tým clostylom no neviem neurobilo mi to dobre, plus ešte teraz tá bolesť ☹ dúfam že po mrche sa to dá do normálu

jonathana1
23. máj 2013

@rica1 neboj,možno ani mrcha nepríde 😉 nádej tu je podla mna 😲 a aspon vieš ako reaguješ na tie lieky,ja mam z nich nervy hlavne z duphastonu...už to nebudem brat.

rica1
23. máj 2013

@jonathana1 no podla mňa by som niečo badala keby sa to podarilo, minimálne brucho by ma pobolievalo ako minulý mesiac týžden pred mrchou tak som mala bolesti ako pri mrche a to som si už pomaly aj začala klamať že by to mohlo výsť.. no mrcha prišla a teraz proste ten pocit mám že to nevyšlo .. ale potrebujem pauzu takže teraz mi to je vlastne jedno, buduci mesiac budeme možno snažiť ale len tak keď bude chut a potom dovolenka a po dovolenke zase začnem aktívnejšie. A čo Ti bolo z duphastonu??

jonathana1
23. máj 2013

@rica1 ja sa všeobecne po tých liekoch necítim bohvieako,stale nafuknuta,brucho plné,večne by som niečo jedla 🙄 ale vydržím všetko len aby to konečne vyšlo,aj ked najradšej by som si dala pauuzu aj ja,skusime teraz asi iui a potom uvidím.

rica1
23. máj 2013

@jonathana1 kolko sa už snažíte nepamätám si.. a IUI podľa mňa treba skúsiť... ja ak to tieto najbližšie 3 mesiace ešte nevýde prirodzene tak pojdem aj ja na IUI

jonathana1
23. máj 2013

@rica1 snažíme sa cca 1,5roka a do car chodíme od marca...myslím,že sa zajtra aj dohodneme na iui,dufam budem zdrava lebo momentálne nevladzem ani vstat 😖

rica1
23. máj 2013

@jonathana1 tak oddychuj, dúfam že Ti bude zajtra lepšie☹ potom napíš som zvedavá koľko budeš mať tých folikov

zelenagw
23. máj 2013

@turzovka veru veru uz som bola 3x v pondelok mam ist na krv no ale sa mi tam ani nechce ist myslim ze nic tam nie je no ale mm ma prinuti tak pojdem a vysledky budu dufam ze v utorok... ale pondelok si spravim test pre istotu... zaz budem mat v pondelok depku.... a mozno uz bud mesiac pojdeme na ivf ale to sa rozhodneme v utorok...

turzovka
23. máj 2013

@zelenagw jasne, ze chod...nikdy nevies. Mozno bude dobra sprava, bodaj by!! 🙂Ja som dnes cela nejaka divna, brucho zacina boliet na mrchu, rano som sa nad tym celym rozplakala. Taka dobra depka sem tam neni zla 😀 inak to je zvlastne ze mas vysledky krvi az na druhy den, v gf mas hned poobede. A Ty si uz samoplatca, ze mozes ist hned na dalsi mesiac na ivf? Ja som zvedava, ci nam to vobec schvalia, ked do caru hodime len nejakych 8 mes.

jonathana1
23. máj 2013

@rica1 jasné napíšem,cítim aj ja vaječníky tak uvidíme,ráno ideme skoro aj som tam volala,že som chorá,ale že musím stale chodit na kontroly ked beriem lieky 🤐 a ty kedy mas dostat MS?

jonathana1
23. máj 2013

@zelenagw @turzovka baby nevešajte ešte hlavy 😎 bolesti nemusia znamenat vobec nič,vačšinou su take iste aj pri otehotnení ako pred MS 😉 počkajte si na krvičku 😉

rica1
23. máj 2013

@jonathana1 ja mam MS dostat za 3-4 dni od zajtra.. 😕

zelenagw
23. máj 2013

@turzovka ved ja chodim do gf ale nepojdem tam ale ku svojej doktorke tam mam dost daleko a tu je to tak ze bud na druhy den malo by byt alebo aj dlhsie si pockas skusim v pondelok test aby som sa na utorok vedela pripravit...teraz som citala ze na ivf musis cakat aj mesiac na tu ziadost tak bud mesiac to asi nebude no uvidime ako sa situacia ukaze no iui uz sme sa rozhodli ze nebudeme absolvovat...
@jonathana1
pockame no pripravit sa musime neako ja to pondelok testnem cikanim...ale priznak nie je ziadny ani najmensiiii 😒

jonathana1
23. máj 2013

@rica1 prajem ti,aby neprišlaaa 😅 ... z tolkych folíkov by mohlo niečo byt 😉

jonathana1
23. máj 2013

@zelenagw cikni 😉 kolko dni mas pred MS?

zelenagw
23. máj 2013

Baby asi idem urobit tabulku som zvedava ci vlasne to iui ma vyznam kto tam chce byt napiste kolky raz ste absolvovali iui a na kolky x bolo uspesne.... snad sa mi to podari

@zelenagw GF IUI 3x 12.5.2013 vysledok ....

zelenagw
23. máj 2013

@jonathana1 mavam cykli aj 26- 30dnove tak ak bude 26dnoví tak uz v pondelok...

neznama99
24. máj 2013

@zelenagw včera - štvrtok som bola 2x IUI a na krv 06.06.2013. No a ak to nevyjde... dam pauzu aspon 3 mesiace, pôjdem na dovolenku a užijem si leto a ak sa podarí odložiť nejaké eur navyše tak skúsime IVF. Ibaže z toho mám obavy... neviem ako to poriadne prebieha a mam len také útržkové info.. ako pichaie inj do brucha a na to neivem či sa cítim. A pri tých všetkých nevydarených pokusoch o ktorých sa píše.. no neviem. Kolegynina znama bola na tom 10x a stále nič...pribrala 20kg.
Pevne verím, že Tvoje výsledky budú dobré

rica1
24. máj 2013

@jonathana1 no šak toto že z tolkých folikov fakt mohlo niečo byť ale čudné to bude keď sa to nepodarilo ani z tolkych, to už potom fakt neviem...

kalista32
24. máj 2013

@neznama99 ja som bola raz na IVF nevyšlo to a tiež mi ostali desať kila 😒 😒 😒 no neva a ta kolegynina ka čo známa čo postúpila 10 krat ?

jonathana1
24. máj 2013

@rica1 tak som dopadla 🙂 iui neodporučane tentokrát...opat len planovany styk,mám 4dominantné folíky plus nejaké menšie a som 10DC a su na prasknutie...nechapem ako sa to posunulo...takže nas čakaju 3pekne dni 😉 a ked nevyjde,pojdem sa dohodnut s mojím dr za laparoskopiu,či mam priechodné vajcovody...aby sme zbytočne neplatili za iui.

jonathana1
24. máj 2013

@zelenagw no tak cikni v pondelok a uvidíš 😉 držím palce

rica1
24. máj 2013

@jonathana1 takže a Tebe tiež nedoporučili IUI koli tomu že je možné viacpočetné tehotenstvo?? ale skusať prirodzene budete nie, aj my sme a ja som mala 8 a aj tak nevyšlo ☹ viem že nevyšlo... a pichli Ti pregnyl či to nechali tak ???

jonathana1
24. máj 2013

@rica1 hej kvoli tomu,že by mohli byt dvojky alebo trojky 😀 a že prirodzene možme,že tam taká šanca velmi nie je a pregnyl mam pichnutý...iba nechapem,že tak skoro mam plodne dni...aj som rada,že najprv pojdem na laparku ak to teraz nevyjde a až potom iui.

rica1
24. máj 2013

@jonathana1 ja mam za sebou nie laparku ale iba hysteroskopiu preichodnost vajcovodou... a vidíš nám nedoporučovali ani prirodzene.. mne pichli pregnyl na 13DC a snaženie bolo až 14DC a 15DC tak som zvedavá ale píšem že mám pocit že mrcha príde.. a keď tak nech aspon presne, nemám rada keď sa mi cykly predlzuju 😝

jonathana1
24. máj 2013

@rica1 a ten priechod ti robili v narkoze?ževraj to dost boli a neda sa vtedy odstranit ak tam niečo je,tak mne hned odporučili laparku.

rica1
24. máj 2013

@jonathana1 áno bola som v narkoze a potom som normalne fungovala iba dva dni som spinila po tom zakroku, mne vysiel lavy nie jednoznačne priechodný tak stým moc nerátam ked je ovu , a pravý uplne v poriadku.... na laparku sa mi zatial nechce to je viac invazivne, uvidíme ako budeme pokracovať

jonathana1
24. máj 2013

@rica1 tak super ked mas priechodny pravy...to stačí,podla mna by vam iui hned vyšlo...nam teraz povedla,že je to bežne,že prirodzene aj 5krat nič a po takom množstve clostylu potom iui a na prvý šup sa podaria dvojičky 😀

rica1
24. máj 2013

@jonathana1 no čo sú niektoré kočky aj kvázi zdravé že im neprišli na príčinu tak ani 5krát IUI niekedy nevyšlo ☹ ja fakt už neviem od čoho sa to odvíja ..... akože dobre som pochopila že 5krát prirodzene nič a potom po clostyle a IUI hned dvojičky? no nam sa prirodzene nedarí 7mesiacov ( ja viem že to neni veľa ale ja nechcem čakať ) a ak sa nepodarí kým neskončí leto tak potom asi IUI ale v prirodzenom cykle skúsime lebo ja ten clostyl zatial už jest nebudem, bolesti mam strasne este stále ☹ pri ovu som ani nechodila čo to tak bolelo.. a po ovu tiež stále bolesti to koli tým zväčšeným vaječníkom z tých tabletiek a ak sa dám niekedy nahovoriť na ten clostyl tak potom jednu denne na skušku ešte že čo spraví taká dávka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre