IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mmattulik1
24. mar 2015

@lina129 Ahoj,robili mi priechodnost a aj u mna ok.Ja este stale verim ze IUI bude uspesne.Kde Ti robili?Nam doporucuju Brno tak sme sa s manzelom dohodli ze ak aj 2.IUI bude nulove tak na 3x pojdeme do Brna

verroni28
24. mar 2015

@lina129 Ahoj, mne brali krv, strery a kontrolovali preichodnost vajecnikov a vsetko bolo ok. Mala by som prosim absolvovat este nejake ine vysetrenia pred tym nez sa rozhodnem na IUI?

mmattulik1
24. mar 2015

@verroni28 myslim ze netreba,imuno a genetika je dolezita ak si po MA.Ak ide o prve tehu tak postacia zakladne vysetrenia

lina129
24. mar 2015

@mmattulik1 no ja som bola 3x na IUI v Gyn-fiv v Ba... ☹ neviem, ci je to centrom, alebo co... no my tiez rozmyslame, ze este raz skusime v Brne... a potom uz asi len IVF... a kam do Brna ti odporucaju? Reprofit?

verroni28
24. mar 2015

@mmattulik1 hej prve tehu, no tak ja este stale dufam, ze sa podari prirodzene a ked nie tak tiez sa asi dame na IUI.
Tak dufam, ze sa aj vam vsetko vydari 🙂

katarinche
25. mar 2015

@verroni28 ja som zistila, ze nie su testy ako testy. Napr. teraz mi lekar navrhol hematologicke testy. Ukazala som, ze ved tie mi uz robili inde. Vysvetlil mi, ze to je sice fajn, ale skumali len 2 faktory z mnohych. Sice tie najrizikovejsie, ale ze je ich este kopa dalsich, ktore treba vysetrit. Cize nie len, ze aky typ vysetrenia, ale aj do akej podrobnosti.
Beriete obaja aj nejake vitaminove doplnky?

mmattulik1
25. mar 2015

@lina129 ano Reprofit😊mozno centrom a mozno Ti nevedia nasadit vhodnu liecbu.Mne napr povedal Dr.na imunologii ze nie vsetkym zabera klasicka stimulacia clostilom.Drzim Vam palce 😘

mmattulik1
25. mar 2015

@verroni28 Ako dlho sa snazite?Sksala si napr Inofolic?Neboj IUI je uplne bezbolestne a nie je to az tak velky zasah do tela 🙂 Drzim prsteky😘

maminee
25. mar 2015

my mame dve neusespe iui a ideme na ivf. uz tretie iui odmietam. Skusali sme aj inofolic, aj rozne lieky ( babyplan, ryb. olej, kyselinu listivu, zelezo, vitamin E, B komplex, gél pre-seed , striedam alchemilku a pakost podla cyklu, napchavanie sa grepom aj ananasom a stale nič. Neviem už o čom to je, čo telu dať a nedať , takže viva Reprofit - Brno a žiadosť o IVF. u nas iui nezabralo ( na svk ) ( a to mame ukazkovy spermogram aj maternicu ) ani po najvacsej davke ( stimulacia ) , kedy si lekarka myslela, ze to budu dvojicky , sa to nepodarilo. :( Ale! Do 3 mesiacov budem v tom. Pri-sa-ham!!! 🙂

lina129
25. mar 2015

@maminee no pises mi z duse... ja tak isto, nic take nam nezistili, ja som bola aj na prefukoch vajcovodov - mam priechodne, manzel ma taky spg, ze by sa s nim malo dat v pohode otehotniet... beriem v podstate vsetko co si napisala 😀 no a stale nic ☹ ako som pisala vyssie, tak 3 x IUI, raz s Clostilom stimulovana, 2x v prirodzenom cykle, lebo ovulacia normalne prebieha... ale uz ideme tiez do Brna 😉 tak sa pridavam k tebe 😉 budeme tehulkovat spolu 😀

maminee
25. mar 2015

@lina129 tiez som bola na priechodnosto 🙂) človek už nevie čo si ma o tom mysliet, ked je všetko v poriadku a ta palička furt biela!!! Tak drzim palce v Brne.My sme tam este neboli ani na konzultacii, ale verim, ze to tam pojde a podari sa 🙂

lina129
25. mar 2015

@maminee urcite ano 🙂 my sme boli na konzultacii a hned nam navrhli protokol - ivf soft 😉 dokonca nam navrhli este jedno IUI u nich, ale neviem, ci este skusime jedno alebo rovno ivf... Ale ide to tam rychlo 🙂 aj vam drzim palce!

lina129
25. mar 2015

@mmattulik1 aj vam drzim palce nech vyjde 2. IUI 🙂 potom napis, ci bolo uspesne, verim, ze ano 😉 treba asi aj pozitivne mysliet, to je tiez cast uspechu...

maminee
25. mar 2015

@lina129 tak to je skvele. aj ja by som rada na Soft. U nas to moc robit nechcu ( lebo peniaze ) a tam uplne naopak ( lebo vedia čo robia ) 🙂

verroni28
25. mar 2015

@katarinche tak to mas super ze ti lekar navrhol aj ine testy..mne proste nic ine okrem IUI nenavrhli, odisla som velmi sklamana aj napriek tomu ze som vraj zdrava...ocakavala somze priechodnostou vajcovodov to neskonci, ved moze byt dalsich x dovodov preco sa nedari 😒 Vraj ak si to rozmyslim s IUI tak sa mam objednat, ako by len o ten jeden zakrok islo 😒 Brala som Femibion a teraz beriem mesiac a pol Macu Peruansku

verroni28
25. mar 2015

@mmattulik1 snazime sa rok. Ja sa ani nebojim tak IUI ale nejak stale dufam, ze ked som zdrava, ze by to mohlo ist prirodzene. Mozno keby mi povedali, ze je tam to a to preco odporucaju IUI tak idem, no ja proste neviem, necakala som ze budem taketo veci niekedy riesit ☹ a co je prosim Inofolic?
Dakujem ti krasne za drzanie prstekov, ja tiez prajem aby sa si mala yz uspesne IUI

katarinche
25. mar 2015

@verroni28 stale je nadej, ze sa to podari prirodzene, rok este nie je az tak vela 🙂 ja som tomu uz prestala verit, teraz som sa upla na to, ze na klinike nam pomozu a s manzelom sa kazdym dnom utvrdzujeme v tom, ze sme si vybrali prave tu spravnu. Lekar nam napisal na kartu, ze tento rok otehotniem, dalsi rok sa narodi babo. Lekar, nie vestica, tomu verim 🙂
Uz planujeme poslednu letnu dovolenku, kde bude babo len v brusku. Na najblizsie uz bude potrebovat svoju postielku 🙂 Drzim palce, aby ste to aj Vy tak mali. Treba byt pozitivny.

verroni28
25. mar 2015

@katarinche jeee tak to vam velmi prajem 😉 ja som tento mesiac tak pozitivna ako nikdy, takze na sibacku cakam dobre spravy 🙂 uz teraz som hovorila priatelovi ze na velkonocny pondelok musi byt na mna jemny 😀

katarinche
25. mar 2015

@verroni28 🙂 zdiela tvoj priatel pochopenie pre kazdomesacny optimizmus? Ten moj tomu celkom nerozumel. Vraj je to iracionalne. Ano, trochu je.
Az ked sme boli na takej prednaske, kde hovorila zena, ktora si tym tiez presla, zistil, ze nie som jedina. Vraj ako keby o mne rozpravala. Az tam to nejako pochopil.

zuzka56
27. mar 2015

Kočky ktorý deň od IUI ste sa testovali ? dik

zinica
27. mar 2015

@zuzka56 ja som uz 9 dni po mala ducha a 11 dni uz slabu peknu ciarku.

aluska01
29. mar 2015

Ahoj...keby sme zvažovali IUI...možno moje otázky blbé, neviem a preto sa pýta a vopred dakujem za každé info...na merať folíky chodím každý den do centra? muž má len 1% dobrých spermijok,má vôbec zmysel uvažovať o iui? aj ked ich mi stále dobrých viac ako 53 000? 🙂 je vobec šanca?

terka866
29. mar 2015

Ahoj Zuzka56 aj ja som bola tiez 20.3.na IUI no a dnes som urobila test a negat; (ty si uz skusala?mas nejake priznaky?drzim palceky

terka866
29. mar 2015

Ahoj Aluska01 do centra pojdes tak10-12ty den cylku zmeraju ti foliky a podla toho ti povedia ci prides na kontrolu o 2-3dni a mozno ti daju pregnyl ak budu dost velke..no to je vse vec dohody...a s tymi spermijkami neviem podla mna sanca je vždy. Citala som aj o babach kt.povedali ze nikdy neotehotneju ze su velmi zle spermiogr.a sa im podarilo prirodzene dokonca.Nech sa rozhodnes akokolvek drzim palčeky

janina1007
29. mar 2015

Ahojte babule... mam dilemu.... v aprili sme mali ist na prve IUI... lenze nastupujem do prace, kde taham 12ky v turnuse den, noc, volno - ten den ked rano koncim po nocnej a dalsie rano mam opat dennu a za tym 2 nocne... a takto je to dokola... otazka ako mam teraz ist na IUI?
Nastupit do prace som musela nakolko som bola dlho pnku... co teraz ? ako to mam riesit? poradite mi? dakujem...

aluska01
29. mar 2015

@terka866 dakujem za odpoved...tak prvého sme mali prirodzene, ale teraz mám pokročilejší vek a 2,5 roka sa nedarí...nie je načo čakať. tak skúsime ešte iui a ak to má vyjsť tak to vyjde 😉

zuzka56
29. mar 2015

@terka866
ahoj, nie zatial som netestovala este je skoro a bojim sa sklamania.... vo stvrtok mam ist na krv bud pockam na vysledok alebo sa testnem vo stvrtok rano. Este nevesaj hlavu skus tesnut neskor este nie je nic stratene 😉

zuzka56
29. mar 2015

@terka866
tehu priznaky som nespozorovalanziadne, jedine, ze by som v kuse spala ale to bude asi z tych hormonov, ktore tlacim.

hlubik
29. mar 2015

Ahojte, ja som bola na iui prvykrat a vcera bol 10 den a na teste krasna slaba ciarka. Dufam, ze bude silniet.

hlubik
29. mar 2015

@zuzka56 aj ja idem vo stvrtok na krv, drzim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre