IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
30. júl 2011

@walta a čo tu máš rodinu? ked ho tak dobre poznáš 😕 🙂

tinasc
30. júl 2011

@apolenka6 možno to niečo znamená, čo ty vieš, možno si prinesiete domov malého Egypťana 😉 😉 😀 😀

apolenka6
30. júl 2011

@tinasc najradšej budem ked to bude Slovák ..to by bolo keby bol Egypťan 😀 😀 ale chápem ťa ja ,len srandujem

tinasc
30. júl 2011

@apolenka6 no však preto 🙂 😉 😉

apolenka6
30. júl 2011

@tinasc idem sa ja venovať mm ved už dovolenkujem-tak pekný večer prajem! 🙂

walta
30. júl 2011

@apolenka6 aj rodinu, aj som tam chodila do skol, a som tam aj pracovala a mam tam naj kamosky 🙂 🙂 🙂 ale zijem pri nitre, tu mam manzela, dom.

tinasc
30. júl 2011

@apolenka6 juuuj, no tak to bežkaj, môj je preč aj na noc 😉

katik80
30. júl 2011

@dzuli08 Ahoj . Prosim ta aké lieky ti dali na zápal? ja som brávala na to diclobene a mi to pomohlo. Prestalo to uplne na dlhši čas ale teraz to začína sa znova rozbiehať. Diky

dzuli08
30. júl 2011

@katik80 Aký zápal? Myslíš zospodu? Ak áno, tak ja vždy, keď mám takéto problémy si pýtam predpísať gynazol. To je taký krémik, ktorý sa aplikuje jednorázovo a vždy mi super pomohol.

katy33
31. júl 2011

@adikasala Slniečko moje, tak toto je určite posledna mrška pred viacmesačnou pauzou 😉 🙂 Možno i my pôjdeme práve do NR a uvidime sa, to by bolo 😀 Zlatinko, my by sme mali vediet, čo naša lasočka ukrýva medzi nôžkami o týžden 😀 ...8.8. ideme do MT na velke sono, tak snad dr.pofoti nejake tie prve akty 😀 😀 😎 ...dúfam, že to nebude hamblivka po mne, lebo to zistíme až pri pôrode 😀 😝
Máme teraz rozbúrany byt, v obyvačke nám ešte asi pred troma mesiacmi spadla omietka z plafona a ešte len teraz nám to prišli urobit, natahovali sadrokarton, samozrejme stihli poškriabat steny, tak sme už museli aj vymalovat a hned sme menili aj podlahu, chceme tam urobit pre anjelika našho detsky kutik, tak nech je to tam už vynovene 🙂 😉 a ešte stále to nie je hotove, ale už sa aspon vytešujem, že budeme noví 😀
Mojenko posielam tebe i apolenočke obrovsku davku tehuvirusikoch -TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT, nech nam tu o par tyždnov oznamite, na čo už velmi dlho netrpezlivo čakame, jasan 🙂 😉 Inak, čitam tu o tal.papanice a už mám gebriny až po kolena 😀 😝

aby
31. júl 2011

@walta tak gratulujem zajtra to bude na 100% tak paráda 😉

katy33
31. júl 2011

@walta No zlatinko, ja som to už tušila, ked si pisala, že si cela nafučana, že sa tam fazulky krasne uhniezduju, len, mojenko, krasne oddychuj, nenamahaj sa, lažo-plažo 😉 Neviem, aky si si to robila testik, ale ja som mala Rapiclear a ten niee je až taky dobry, ostatne testy som mala pozititvne a on mi ešte nič nezachytil, skus kupit mamatest, al. nejaky iny a uvidiš tam už bude aka kolajnica až do Košíc 😀 😀 😀 Zajtra bude HCG krasne 😉

katy33
31. júl 2011

@apolenka6 Zlatinko, ty pekne pridi domkov s darčekom, ale nie egyptskym , ale slovenskym 😀 😀 😀 Davajte na seby velky pozor a ešte raz TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT, ked som ta nemohla popluvat osobne , tak prenašam cez pc, ale ed aj takto sa da chytit dobry virus 😀 😀 😝 A po dovolenečke, zostane mm ešte domka? Aby ste mohli pokračovat v aktivite 😕 😝 😀

aby
31. júl 2011

Babmbulky keďže už tu nepatrím sem tam vás kuknem držím pršteky všetkým nech to víde a tehulkám ľahký pôrod a veľa veľa zdravíčka 😉
Nám sa nič nepodarilo vajka slabé tak všetko je v .... skončilo to nebude žiadny transfer ani nič 😢 😢 😢
neviem čo bude ďalej asi operácia a neviem čo ešte boh vie či budú niekedy ešte nejaké vajka 😢
Neviem čo som komu urobila, ale pravdepodobne to muselo byť strašné 😢 😢 😢
paa
tak sa tu mávajte krásne a veľa šťastia

katy33
31. júl 2011

@aby Mojenko a ty ako sa mi maš? Ako sa maju embrijka a vlastne ti už aj povedali, že ako to je s vkladom...čitala som tu, že si pisala, že je tam jedna blatocysta a morula? 😕 ..neviem, čo to je, ale hrozne chcem, aby zmizli, praskli, vyschli...proste nech su už preč 😠

katy33
31. júl 2011

@aby ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...a to som ti prave pisala 😔 ...mojenko, tak to ma teraz fakt nas...., ako je to možne, že sa ti to vždy muselo takto skomplikovat, nemmohlo tu slabost vajok spôsobit ta mrcha, čo je tam? Je mi z toho na prt ☹ Velmi sa hnevam, neviem na koho ani na čo, no hnevam sa....nechcem, aby si to vzdala, chcem, aby sa poriešilo to, čo ma - cysty a tak, a aby prišiel potom čas, kedy budeš vediet, že si pripravena na to , ist do toho znova, no s uspešnym vysledkom....ty budeš mat dietko, ved sa tak krasne staraš o tie svoje potvorky a lubiš ich najviac, ako sa len da, maš kopec lasky, takže ešte taka jedna-dve potvorky určite pribudnu, ja to viem 😉 a velmi si to želam 😉 ...mam ta rada, slniečko, a i ked na dialku, ta velmi objimam 😲

walta
31. júl 2011

@aby dakujem moja.... dufam, ze krv ma nesklame 😀 😀 😀

walta
31. júl 2011

@katy33 ahojky... no, si predstav, ze ten moj test je rapid clear... citlivost 10... a ukazal mi uz ciarocku.... myslis, ze nie je dobry??? 🙂

aby
31. júl 2011

@katy33 si zlatá ale žiaľ momentálne nemám silu pokračovať kým sa spamätám a dám sa dokopy tak to bude minimálne rok trvať a vieš čo nieje mi súdené mať svoje deti 😢
No nič bolí ma celý človek a nemôžem sa ani vyčúrať a bojím sa toho že keď pôjdem na operáciu tak ma vykuchajú, lebo ako ich poznám aby nemali druhý krát robotu idem sa dať na alternatívnu liečbu, idem sa riadne vybučať a schúliť do klbka. 😢 😢 😢
Krásne tehulkovanie 😉

walta
31. júl 2011

@aby ahoj... mrzi ma, ako to je u teba, ale.... snad sa nevzdas??? nechcem ti davat rozumy, ani nic podobne.... pauzu si daj, treba si oddychnut, som za, ale po istom case hor sa do boja opat... nic nie je take horuce, ako sa navari... ver mi, bude dobre, tak hlavu hore, oki? Myslim na teba, zvladnes to . Posielam ti vela energie a nadej 🙂

adikasala
31. júl 2011

@aby zlatino ani nevies ako ma to zobralo este vecer som na teba myslela ze dnes budes mat vklad,velmi ma to mrzi....viem neni to lahke....ako pisu kocky naber sil oddychni si a o par mesiacov sa odhodlas skusit znovu a to uz bude urcite zo stastnym koncom 😉 poselam ti krasne slnecne objatie z IT..... 😎

katy33
31. júl 2011

@walta Mojenko, verim tomu, že ked ti ten ukazal čiaaročku, tak na inych budu ine kolaje, ja som to tak mala 😉

adikasala
31. júl 2011

@katy33 je katik moja ja potesila by som sa keby sme sa vydeli naozaj 🙂 🙂tehu vyrusiky potrebujem....8.8 uz budem asi na dovolenke.tak tvoji spravicku sa dozviem neskor.....mohla by si mi cenknut ked pojdete do nitry az budem doma by som sa rada stebou stretla.....dakujem za tehu virusiky 🙂 🙂 🙂 verim ze ich tentoraz vyuzijem naplno 🙂 s vasim bytikom ro je dobre...vsetko zle je na nieco dobre takto aspon urobyte kutik malinkemu davidkovi 🙂 🙂 jaj krasny vianocny darcek budete mat 🙂

adikasala
31. júl 2011

@apolenka6 no vidis dosla ja som to vedela....nejako sa mi nevideli posledne 2 mesiace asi som ani nemala ovulku,no ale teraz si to vynahradime urcite 😀 😀 tie tvoje bociany ti urcite chceli dat vedet ze co mas cakat v buducom mesiaci 😲 😲 😲.uvidis ze nase dovolenky budu plodne,hlavne mysli pozitivne ze to bude a hotovo 🙂 🙂 🙂 prajem ti krasnu vydarenu dovolenku,budem na teba mysliet 🙂 🙂 🙂 podmienku poznas 😀 😀

walta
31. júl 2011

@katy33 myslis??? zajtra rano ocikam ten druhy test, co bol v baleni, mozno trosku stmavne... ved zajtra uz idem na krvicku 🙂

adikasala
31. júl 2011

@walta ahojky uvids ze zajtra bude superrrrr cisielko,ako pise katka asi to bude uz vysoke cislo tak na dvojicky.ked si mala uz na 10 teste pekne kolajnicky tak zajtra to uz len bude....... 😲 😲 😲 😲 😲

walta
31. júl 2011

@adikasala jaaaaaj, babenky moje... som aj ja dost zvedava, co to bude za cislo.... ako budem vediet vysledok, napisem.... mozno uz zajtra mi ho aj povedia 😎

katik80
31. júl 2011

@dzuli08 Nie myslela som na tie zuby. Prepáč nebola som konkrétna. Aj ja som mala zápal trojklanného nervu.

tinasc
31. júl 2011

@katy33 a mne kto pošle vírusy háááá??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinasc
31. júl 2011

@aby je mi to tak ľúto, že sa ani k vkladu nedostanete... a urobia aj nejaké vyšetrenia, aby sa vedelo, prečo nemáte dobré vajká? juj veľmi ma to mrzí...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre