IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
2. sep 2011

@pici viem,ze by sa to nemalo,no ja som si znizila davku koli cystam...predtym sme sa s lekarom o tom rozpravali,ze by sme to skusili...no po tej velkej cyste som sa rozhodla,ze to skusim...nepredpokladala som,ze nas tak rychlo objednaju na IUI...predtym som pri davke 2x1 mala cystu a jeden folik...teraz tam boli 3 foliky...asi tolko 🙂 🙂

cmelica
2. sep 2011

IUI uspesne za sebou...fuuu to bolio nervy.🙂 ...

tinara23
2. sep 2011

@cmelica a ako ? bolelo ? či pekne bezbolestne 😉 držím palčeky 🙂

alibabaa
2. sep 2011

@zuzancek22 dipherelinom.cim si zacala ty? no ja sa obavam, ze mi ta mrcha pride uplne inak ... po 2 iui mi dorazila po 19 dnoch.. tak sa obavam, aby sa to nezopakovalo.. ja budem pokracovat gonalom.

alibabaa
2. sep 2011

@adikasala nooo ja dufam, ze ano 🙂 pekne sa opatruj a ako povedal doktor: nohy hore! 😉

adikasala
2. sep 2011

@cmelica drzim palceky a by si mohla tesit o dva tyzdne 😲

noa_33
2. sep 2011

@pici ziadne ine vysetrenia na zaciatok? len sono? zacali ste hned s IUI alebo po clostile ste sexovali? 😉 😉 😉

noa_33
2. sep 2011

@hope2011 z toho sperm. partner vobec nestrusuje 🙂 🙂 robi si z toho srandu, ze aspon bude presne vediet na com je 😉 🙂

adikasala
2. sep 2011

@alibabaa no len som este v praci ale snazim sa sediet a nehybat sa.povedal ziadne dlhe chodenie.....vecer zacinam gaucovy rezim 😉 😉 a nasadim vsetky lieciky.dufam ze to zaberie a fazulka ma neopusti
citim sa trosku optistickejsie.musim jej verit ze to zvladne,ved sme na nu cakali 4 dlhe roky 😲

cmelica
2. sep 2011

@tinara23 hej trosku bolelo...nemohol sa mi dostat cez krcok,tak ho posunul trosku dole a to bolelo...no samotne zavedenie a vstreknutie bolo bez bolesti...trvalo to asi 1-2 min...
@adikasala Dakujem Vam koceny 🙂 🙂 dufam,ze to dotiahneme do uspesneho konca 😀
ozaj dal mi tablety na vkladanie utrogestan...

alibabaa
2. sep 2011

@noa_33 na zaciatok sono, partnerov spg. ak si mala horm.profil urobeny u svojho gyndosa, tak rovno na iui.. teda ak ta predtym neposle na laparoskopiu vajecnikov ci su priechodne...
mna poslal...

katy33
2. sep 2011

@adikasala Babulka, nebojkaj sa, ako dr. vravel, nohy hore a oddych...presne ja som mala tieto iste pocity nafuknitosti v čase, ked som mala to špinenie-krvacanie, podla mna je všetko vporiadku, ja som mala tiež utroš , a ked som začala krvacat, dr. mi pridala ešte aj duphaston a kvapky kanavit-na zastavenie krvacania 😉 Ty budeš mat tehu s takym istym priebehom ako ja 😉 V pondelok čakam na spravičku 😉
@pici Som rada , mojenko, že si popisala o tej pupoč. krvi, nemam sa s kym o tom podebatit, nikto v našom okoli si ju nedal vziat 😕 Ono bude na tom niečo pravdy - s tym verejnym zoznamom.

adikasala
2. sep 2011

@katy33 katka no len sa modlim aby to bolo ok vecer hned beriem lieky a dufam ze zaberu a sa mozem tesit z tehulka 😉 😉 dakujem si moc zlata 🙂

zuzana151
2. sep 2011

@katy33 ajoj mojenko, tak napisem ti o tom vysetreni na tehu cukrovku. Vypit sa to dalo ani citron mi tam nemuseli davat...co sa tohto tyka ok, ale ja som tam odpadla ☹ Ja som strasne labilna ja to nechapem, ja neviem co bude pri porode az sa hanbim sama za seba ze som taky slaboch 😅 Brali mi krv z prstu pred vypitim tej sladkej vody potom som isla do cakarne , kupila som si casopis Mama a ja tak som bola za zodpovednu 😀 no a som tak rozmyslala ze boze co ked mam tu cukrovku? a v tom ma zalialo a uz som klopala na dvere ze ja odpadnem a uz mi len vykladali nohy aby sa mi prekrvil mozog. No trapne, chuda moje malinke takuto mamu ma ,co nic nevydrzi 😔 ale neboj vydrzat sa to da, mne tie dve hodky ubehli teda rychlo lebo som sa postarala o rozruch 😀 kedy ides na to ty?? Inac ja som taka sklamana z mojej doktorky, som jej hovorila aj o tych klboch ze ma bolia tak ma pozrela, ze ci sa neotvaram,lebo ze to oze znamenat aj to a z e nie neotvaram sa ze to ma od chrbtice boli ale ani nic co mam s tym robit nic, ja to uz nezvladam ja uz ani obsediet nemozem,ani lezat co ma tak bolia krize. Potom pozerala aj malinku cez utz a ani mi ju neukazala ani nic nepovedala ,hlavne ze si platim 100 eur rocne za takuto jej "nadstandardnu" starostlivost ☹ ja neviem ci ju vobec este do porodu uvidim pri takomto jej pristupe, rozmyslam, ze si zaplatim este jedno 3D ja ju chceeeem uz vidiet 😲

katka143
2. sep 2011

ahojte,je tu niekto po iui a manžel má oligospermiu?

katy33
2. sep 2011

@zuzana151 No, mojenko, tak si sa im tam postarala o rozruch 😀 ....počkaj to, nakoniec to tam švihne aj so mnou a bude 😀 😎 ...ono ti mohlo prist zle aj od toho, že si bola nalačno a zaliali ta tou presladkou žbrndou 😖 A pôrod zvladneš lavou-zadnou, malinka bud na maminku pyšná 😉 No s tou tvojou dr. 😕 ...mala si jej povedat, že chceš malinku vidiet , ja by som jej stale hustila do hlavy 😝 , a to s tou chrbticou, mne aspon poradila, že by bolo dobre chodit plavat a cvičit na fit-lopte, tak sa ju chystam kupit, s tym plavanim to u mna nepôjde nakolko som na pn a chodia kontroly 😠 😖 A teraz maš ist kedy na sono, ešte sa chodi v 30tt, mylsim, či? Práve aj z tohoto dôvodu sme sa mi rozhodli chodit na všetky sona do MT-do car-u, tam nám malinku vždy poukazuju zo všetkych stran, vidi jju aj tatino a potom nabudení a dobití energiou stade odchadzame..asi nemala dr. svoj den 🙄 A vysledočky z toho cukru boli hned? 😕 Hlavne, že už maš po tom 😉

zuzana151
2. sep 2011

@katy33 no mohlo to byt aj tym veru ze som bola na lacno a uz bolo po 11tej 😀 ale ma moja dr. je takato stale, ona je inac moja dr. z caru tam bola premilunka na nas a nahovorila as aby sme chodila k nej aj do poradne ze tam to nie je mozne chodit na utz. len ze sa tam teda plati. Tak sme si povedali ze ok, vsak aka je mila..no hned prva navsteva nas vyviedla z omylu - ukazovala utz. vzdy iba priatelovi ,mne nie a ked som povedala, ze aj ja chcem vidiet,ona nema cas.Tak a teraz som bola sama a ona si otocila ako keby naschval tu obrazovku 😠 ☹ Inac mam aj taky vytok aj to som jej spominala a jej odpoved to je normalne v tehotenstve. Vyhodene peniaze zela jej starostlivost o mna. Ja neviem ci je este v 30tt utz ak aj je, tak ja z neho urcite nebudem nic mat, este ze sme boli v tom Hlohovci, inac by sme doteraz nevedeli ani pohlavie ona sa ozaj ani neopytala ako bolo v tom Hlohovci, co budeme mat skratka nic a to som jej hovorila ze sme tam boli..ale musim uzant, ze ked jej tam denne pride 10 tehuliek asi ani mna by to uz nezaujmalo pokial by mi nebola nejaka blizsia😀 vysledky neboli hned, ze mi bude volat keby nebolo nieco v poriadku. To plavanie moze byt veru super na tu chrbticu,ale ked ja mam teraz take depky chodit medzi ludi v plavkach 😀 asi bude ta fitlopta lepsia. Inac ja pracujem 12 hodin denne to moze byt aj tym a este k tomu len sedim ani nohy nevylozim ...uz nech som na materskej 😉 tak drzkam prsty aby ste zvladli to vysetrenie a vsetko bolo ok 😉

noa_33
2. sep 2011

@alibabaa dakujem za info 🙂

sijust
2. sep 2011

@katy33 dakujem mojecka 🙂 ale myslim,ze u nas sa bude zazrak to,ked sa podari IVF...ja nemam velke oci a som zmierena aj s tym,ze sa to nepodari...pohladkaj za mna Vikinku... 🙂 a opatrujte sa...

tinasc
2. sep 2011

@dzuli08 hej malo by to byť nato... my sme sa rozhodli, že bude malá viac zabezpečená....

tinasc
2. sep 2011

@adikasala dúfam, že všetko bude v poriadku, držím palce 🙂

majca55
2. sep 2011

@pici vieščo lenže mne teraz bolo hrozne zle aj som volala do helíku tak som dobre urobila.ja som aj pri nižšej dávke reagovala dobre a sami sa čudovali prečo mi dali takú vysokú dávku😒 tak preto 🙂

hope2011
2. sep 2011

@pici no tak super...aspon sa poriadne namotivujes malym zazrakom 🙂 si pomaly zvykaj...oktober sa blizi 🙂 jooooj, moc, moc, moc ti budeme drzkat palce 🙂

hope2011
2. sep 2011

@adikasala moja zlatucka, nebojkaj sa,....to prejde a dr ti nic neodporucili, alebo ako vlastne na to reagovali? neviem, uricte musis byt z toho riadne smutna, ale netreba panikarit a verit len v to najlepsie...vsak v pondelok sa uvidi, nic nerob, len lezkaj a nezatazuj sa...nech sa o teba manzelik pekne stara....a dva dni prejdu ako voda a v pondelok budu len a len dobre vysledky...inak pred tym ako som rano testovala, myslim ten vecer predtym som aj ja citila ako zastavene vetry, mala som vyslovene krce.,...ale tym ze som brala utrogestan, tak som nespinila....a mala som bolesti cely vecer...a na druhy den som testovala a boli //. takze pocity mozes mat take...a to spinenie...vela kociek to mava na zaciatku tehu, niektore dokonca aj krvacaju....verim a moc vam to prajem, aby to preslo a aby ste boli v co najlepsej pohode....budem na teba velmi mysliet !!!!!!

hope2011
2. sep 2011

@tinka9075 tak to som rada,ze mas rovnake pocity....ako som uz pisala, my sa tam citime neskutocne dobre...my sme predtym boli aj v inom centre v MT a to sa neda ani zrovnavat...ale to je len a len moj subjektivny nazor, viem, ze kazdy ma moznost vyberu a ide tam, kde mu to najlepsie vyhovuje....docent Tomas je uzasny odbornik, on ked nieco povie, tak to ma vahu, takze mu plne doverujeme a verim, ze ak povedal, ze vam pomoze, tak to tak aj bude......je to naozaj clovek s velkym C, takze budeme drzkat taaaaak silno palce, nech co nasjkor ste tehu 🙂🙂🙂

hope2011
2. sep 2011

@noa_33 no tak to je super, ze mas takeho manzelika 🙂 niektori chlapi to tak vobec neberu a poriadne z toho stresuju, takze je skvele, ze tvoj manzel je taky pohodak...potom daj vediet, ako ste dopadli, dobre?

tinka9075
2. sep 2011

@hope2011 ved aj ja som bola v nemenovanom centre v MT a tas sme boli len čisla aj ja docentoviTomašovi plne dôverujem a som štastna že sme konečne v dobrych rukach a ozaj čo som sa ho spytala na všetko mi odpovedal a ked som mu povedala čo som prežila mam za sebou5potratov tak povedal že ma obdivuje že idem dalej a nevzdavam to je to naozaj pan doktor a aj super človek 🙂

hope2011
2. sep 2011

@tinka9075 mojinka, ale to ta obdivujem aj ja.....teda naozaj neskutocne moc....musis byt silna osobnost a naozaj klobuk dole, ze idete dalej a hlavne ze sa nevzdavate....uvidis....teraz sa to podari....a coskoro sa stanes stastnou mamickou.....oni vam tam pomozu a netreba si pripustat ani jednu inu myslienku...naozaj treba docentovi len plne doverovat......a potom male pride...oni vam pomozu.....mooooooc drzkam palce 🙂🙂🙂

cmelica
2. sep 2011

@tinka9075 naozaj klobuk dole ako pise @hope2011...si silna zena a za to ti patri moj neskutocny obdiv ...Prajem ti aby co najskor vsetko dobre dopadlo 🙂 🙂

tinka9075
2. sep 2011

@cmelica musim byt silna lebo chcem mat babo a to ma taha dalej a neprestanem kym nebudem držat v naruči svoje dieta a poviem mu ja som tvoja mama jaj velmi sa na tu chvilku tešim 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre