IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
23. jan 2012

@adikasala @cmelica @dasaa @majca55 @tinasc @alibabaa @pici @walta @tinka9075 @katy33 @apolenka6 @ursula a ostatne na dievcata,na ktore som si nevedela v rychlosti spomenut(prepacte) Mirka2010 je uz domka,maju sa fajn...malicky je krasny,pekne spinka a zajtra by sa uz mala ozvat...vsetky vas pozdravuje! 🙂

adikasala
23. jan 2012

@sijust dakujeme za odkaz..tesime sa na foto maroska aky krasny valibuk to je 🙂

tinka9075
23. jan 2012

@kostickabonnie ahoj no mešká mi 4dni tak to neberiem ako tragédiu ale bola som chorá tak asi preto 🙂

tinka9075
23. jan 2012

@sijust ahoj Mirušku pozdravuj a nech si užíva bábetko 🙂

buba13
23. jan 2012

@dasaa ahojcek, nejako dlho som ani nevedela sa dokopat do zapnutia pc. ale je mu uz lepsie. ale dnes ma ako si boli brusko neviem co s tam, tak sa pokusam prespat bolest.
ako sa mas ty? chodis do prace?

majca55
23. jan 2012

@sijust dakujeme za odkaz teším sa na fotečky a prajem im veľa zdravíčka a pozdravujem ich a objímam 😲 😲

dasaa
23. jan 2012

@sijust dakujeme za info tak to je super ze uz su doma. 🙂

dasaa
23. jan 2012

@buba13 mam sa dobre v stredu idem na krv.A na kontrolu idem 2.2 ku svojmu 🙂 Som doma ale sem tam sa zastavim v pizzerke ze co maju nove 😀.To je super ze sa citis dobre a ty kedy ides na kontrolu alebo na sono? 😵

buba13
23. jan 2012

@dasaa super, tak to ma byt 🙂 ako pozeram, tak ti to poriadne rychlo uteka... myslim tt 😉 to ides na nejake kontrolne vysetrenia?
ja idem teraz 27 do poradne a dostanem aj knizku

dasaa
23. jan 2012

@buba13 no mne sa zda ze mi to ide pomali tie tt 🙂.Aspon co som citala na internete tak by mi mali robit tripple test tak som zvedava ci mi bude robit alebo nie.Jeeeej tak to uz budes mat tehotensku knizku to je superrrr 🙂 To uz si v 10tt?

tinasc
23. jan 2012

@walta tak to je nepríjemné takéto stavy, dobre si to pamätám, nebolo to tak dávno veru... tak dúfam, že už ti bude dobre 🙂

buba13
23. jan 2012

@dasaa nooo v piatok budem 9w6d 🙂

cmelica
23. jan 2012

@sijust dakujem za pozdrav a tesime sa kedy sa nam ukazu 🙂 🙂 🙂 pozdravuj ich a vela zdravicka prajem 😵 😵

sijust
23. jan 2012

@cmelica moja,tak ako?dufam,ze zvladas netestovat...a odpocivas 😉 drzim palce a myslim na teba 🙂

sijust
23. jan 2012

Dievcata moje,prosim vas pomozte...ja uz nevladzem,cele noci nespim... 😒 tuto noc som uz bola na tom tak zle,ze som isla do obyvacky,aby som nezobudila mm a revala som tu jak male decko... 😢 mne ani megnezium nepomaha...poradte nejaky recept na spanie,prosim

dasaa
23. jan 2012

@sijust ahoj och moja ta to co je stebou 😢 Vyskusaj citat knihu to vraj pomaha na spanok.Aspon mne to pomaha.Zacnem citat knihu a o pol hodky uz sa mi oci zatvaraju. 🙂

sijust
23. jan 2012

@dasaa moja,citavam pred spanim...zaspim na pol hodinu,na hodinu a zase som hore...potom mam od unavy uplne krvave oci,ze sa mi ani citat neda...je to strasne... ☹

majca55
23. jan 2012

@sijust moja a nejaké čajíky upokojujúce si neskúšala?možno aj večernú prechádzku by som skúsila 😉

apolenka6
23. jan 2012

@sijust Ahoj! no čítanie knihy tu už bolo spomenuté ...ale ma napadlo či si cez deň pospíš 😕 ak áno tak by som to zrušila a potom by si možno večer spala ... 🙂

katuska54
23. jan 2012

ahojte dievcatka,mam otazku na Vas. bola ste niektora z Vas na laparoskopii v iscare? chcem vediet,ci to aj tam robia a kolko to stoji. 😒

cmelica
23. jan 2012

@sijust ahoj moja!Dakujem moooc 🙂 🙂 hej zatial sa drzim a aj sa bojim testovat..to moj mm uz by testoval najradsej od 2 dna 😀 priznaky skoro ziadne..sem ta zaboli brusko,ale cici povolili 😒
moja skus si uvarit teple mliecko s medom...ja vzdy po tom spim ako kojenec...a dobre je aj na oci a celo si dat studeny uterak...schladi to hlavu a oci a myslienky podvedome su fuc 🙂
a inac sa mas ako??zachvilku budes vediet ci modra alebo ruzova 🙂 🙂

tinasc
23. jan 2012

@sijust ja najlepšie zaspávam pri telke, inak akonáhle idem do postele, tak kukám do stropu 😉 ale u teba to asi nebude také jednoduché... a cez deň si nepospíš? či nechceš?

tinasc
23. jan 2012

@cmelica držím moc palce, viem, že je to nadlho, ale musíš vydržať 🙂

cmelica
23. jan 2012

@tinasc dakujem 🙂 snazim sa nemysliet ,ale je to tazke 😝 receotik bude zajtra...uz sa mi nasla pisanecka moja 😀
a ty moja ako??

tinasc
23. jan 2012

@cmelica ja viem, veď aj ja som si už svoje odčakala 🙂 no ja v pohode, akurát odpadávam od únavy, teraz sme sa vrátili domov, ešte som bola s malou na tanečnej, takže teraz už snáď voľný večer 🙂

ursula5
23. jan 2012

@sijust tak to som rada, že sú už doma a že sa im darí 😉

kostickabonnie
23. jan 2012

@sijust kniha Anna Karenina jednoznacne...tam som zaspala zarucene po 2 stranach, nikdy sa mi to pri inych knihach nestalo 😀 😀 , ale ako pise @cmelica teple mlieko s medom je perfektne a teple papucky na nozky, lebo ja nezaspim, kym su podchladene...a tiez sa dava pod vankus vrecusko plnene levandulou. 😉

kostickabonnie
23. jan 2012

@cmelica kasli na cici, vsetko je urcite v poriadku 😉 , kedy mas 14.den? buduci pondelok?

cmelica
23. jan 2012

@kostickabonnie 🙂 🙂 v utorok moja az 😝 😝 😝
co si dnes porabala??

kostickabonnie
23. jan 2012

@cmelica ja som dnes vybavovala, mam novy kontrakt - novu pracu od februara, a treba este co-to vybavit. Takze som si urobila trasu, casovy rozvrh a vsetko som stihla pobehat za 4 hodiny 😎 😎 😎 😎 akurat socialku som si este nechala otvorenu...stale nie som rozhodnuta, co s DNP 😒 a ty?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre