IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
3. apr 2012

@mirka2010 moja dakujem vam ste moja veľká podpora a Maroško krásne pohladenie pri srdiečku 😲 😲 kašlem strašne až ma už bolí celý hrudník ☹ mm mi išiel niečo kúpiť aja stále dohováram fazulke až sa pekne drží u mamičky a na vianoce budeme všetci spolu 😵 😵

majca55
3. apr 2012

@tinka9075 to veru budeme ešteže si napísala idem hned pichnuť skoro som zabudla 😝 teším sa stebou

tinka9075
3. apr 2012

@majca55 ja už pre bábo vydržím všetko 🙂 🙂

majca55
3. apr 2012

@tinka9075 verím ti ved ajja 😵 teraz čakám na krásny koniec o 9tt 😵

sherny
3. apr 2012

cafte kocky.nemam dobru spravu.negativne,zas...

tinka9075
3. apr 2012

@majca55 neboj teraz sa to podarí idem moja lebo zachvílu do roboty ale potom už budem na peenke 🙂 🙂

majca55
3. apr 2012

@sherny je mi moc ľúto ☹ ale nádej umiera posledná hlavu hore zachvílku budeš tehulka uvidíš tfuj tfuj 😵

kuspitka
3. apr 2012

@majca55 lebo som mala folikul v nepriechodnej strane.

majca55
3. apr 2012

@kuspitka jaj takže o mesiac ešte?žiadosť na IVF už podaná? 😵

katuska54
3. apr 2012

ahojte snazilky,mam otazku. vcera o 22 som si dala pichnut ovitrelle a na iui ideme 4.4. nebude to uz neskoro? nepresvihli sme ovu?

dasaa
3. apr 2012

@majca55 ahoj moja jeeej tak uz mas fazulku v sebe to je super drzim prsteky aby ste boli zdravucke.A ako sa inak mas? 😵

dasaa
3. apr 2012

@cmelica ahoj moja dlho si tu nebola.Ako sa mi mas a co malinke ako sa ma? 🙂

majca55
3. apr 2012

@katuska54 nie je to presne tak 36 hodín pred IUI neboj sa 😵

majca55
3. apr 2012

@dasaa dakujem moja amo už je u mamičky tak len nech sa pekne zahryzne 😲 😲 trápi ma silný kašel a inak celkom fajn 😝 a ty moja?už tie bolesti nemáš?

katuska54
3. apr 2012

@majca55 dakujem,ale uz stresujem. toto uz bude nase 2 iui tak chcem aby to uz konecne vyslo.

dasaa
3. apr 2012

@majca55 mam sa dobre malinka je dnes kludna tak asi spinka. 🙂 uz len sem tam citim bolesti aj to nie kazdy den.Ale nadalej beriem lieky.Jooooj tak ze kasel ta trapi 😢 len nech ide prec ten kasel prec prec

mirka2010
3. apr 2012

@majca55 mojinka zlata, to ma mrzi s tym kaslom...ach, jaaaj...a prave teraz, ked fazulka sa zahniezduje...ale to asi este mozes nieco proti kaslu...teda aspon myslim..hlavne na ukludnenie..aby ti to preslo...a skus si nejake zabaly na priedusky urobit...alebo chod radsej k doktorke, aby ti nieco na to dala...vsak my sa fazulka zahniezduje, urcite nieco mozes....mojinka malicka, len nech sa pekne zahniezdi, poriaaaaadne, aby Vianoce bola krasne s vami...a tuk, tuk, tuk....samozrejme aj bude 🙂🙂🙂

dasaa
3. apr 2012

@mirka2010 a ako sa mate a co Marosko ? 🙂

majca55
3. apr 2012

@katuska54 tak držím palce 😵 😵

majca55
3. apr 2012

@dasaa moja tak som rada,že ti je lepšie a pekne oddychuj 😵 cmelica ma pokazený modem tak hádam dnes jej ho opravia 😝 už sa nevie dočkať 😀 chýbame jej.je mi lepšie ked ležím tak ležím až fazulka není ako na trampolíne chuda moje ale jej dávam 😕

katuska54
3. apr 2012

@majca55 dakujem 🙂 a citam tu,ze uz mas fazulku? tak drzim palce aby si to dotiahla do uspesneho konca. citala som Vas tu dievcence a preto kazdej drzim palce aby to dotiahla do uspesneho konca,lebo sama viem aka je to dlha cesta k vytuzenemu babatku.

majca55
3. apr 2012

@mirka2010 juj moja ležím a som vklude radšej vydržím 🙂 teším sa ajja a hrozne verím,že fazulka sa pekne uhniezdi 🙂 teším sa už na vaše dalšie fotečky 😲 Maroško ako spinká?kojíš moja?

majca55
3. apr 2012

@katuska54 dakujem verím,že toto je ta pravá a Tutovečka 😲 😲 kolko máš folíkov?

dasaa
3. apr 2012

@majca55 oddychujem ved sa mi nic nechce ani robit a ani nike ist som nejaka leniva 😀.Jeeej tak bude mat co robit @cmelica nasa aby si vsetko precitala co babenky popisali.Len pekne lez a oddychuj a nic take nerob a nenamahaj sa. 🙂 Moja budem koncit prisla mi navsteva tak sa idem venovat.Prajem ti pekny dnicek a pohladkaj za mna fazulku 😵 😵

katuska54
3. apr 2012

@majca55 iba jeden ☹ ja s tym mam problem tak som rada aj za tento jeden. esteze existuje clostil 😉 ja mam len strach,ze to nestihneme ked som mala vcera ten ovitrelle 😒

majca55
3. apr 2012

@dasaa dakujem moja aj ty bambulku pohladkaj papa pekný den prajem 😵 😵

majca55
3. apr 2012

@katuska54 veru ešteže su tie hormony a pomáhaju nám 😵 kolko si ho brala denne?kam chodíš do centra?ja do Heliosu v Martine som veľmi spokojná 😵 😵

katuska54
3. apr 2012

@majca55 mala som 1 tbl denne a 10 DC mi pozrela folik. vtedy som ho mala 14 mm a za dva dni bol 18 mm. tak mi hned predpisala ten ovitrelle a zajtra sup na iui. inak chodim do iscaru v bratislave 😉

majca55
3. apr 2012

@katuska54 mohli ti skúsiť dať aj dve denne 😵 no čo už tak nech sa pekne podarí 😲

katuska54
3. apr 2012

@majca55 ked uz teraz to nevyjde,tak asi skusim 2 denne. ale ja uz teraz idem s tym,ze teraz to bude tutovka 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre