IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzanka7834
21. jan 2011

@strelicia si ma pobavila s tym nedobrym znamenim, ze na Teba nejde choroba 😀 😀 😀 Ja mam hlavu v smutku, ze som este stale chora, ziadna choroba nie je dobra, tak bud rada a kazde rano podakuj Bohu, ze si drzis zdravie, lebo ak sa v Tebe udomacnuje fazulka, najlepsie pre nu je to, ak je maminka zdravucka 😉 Inak vsetky tie Tvoje priznaky sa mi zdaju take tehotenske... Ja som z utrosu nemala nic ani predtym a ani teraz. Ani z pregnylu. Ale zase na druhej strane som iba dva dni po iui, tak pevne verim, ze po par dnoch sa nieco prejavi 🙂 Kocka, Ty to uz mas za menej ako tyzden, juuuj taka som zvedava 😉

@adikasala moje zlato, a co mas napuchnute? Stehno alebo zenske? Lebo ak zenske tak to je asi dobre, ale ak stehno, tak chod k dokymu, to neviem, co by mohlo byt... Ale vsetky ostatne priznaky sedia 🙂 Ja zatial nemam ziadne, ale zase som 2 dni pozadu v porovnani s Tebou 😉 Drz sa mi v praci, uz je piatok a caka Ta vikend, to si oddychnes 😉

katy33
21. jan 2011

@aby A čo vam ešte povedala koordinatorka a to už aj ideš pich-pich 😕 Viem si predstavit tu hromadu,,vitaminov,,brrrrrr....Budeš pichat sama, či ta pichne sem-tam mužiček 😀

apolenka6
21. jan 2011

@zuzanka7834
@katy33 mm zimnicu od strachu ešteže je môj mužík doma opora velká ja to nechápem dr.povedal,že mimomaternicové tehotenstvo tam nevidí ani nič Katy ved aj ja premýšlam kam išla sliznica?zo 17 na 10mm 😨 😨 😨 neprajem nikomu tento strach a pocit už len veriť v Božiu milosť...

strelicia
21. jan 2011

@apolenka6 joooooj moja zlata neboj saaaa, ja poznam pripad ze v 6tt este nebolo nic vidiet a teraz je to nadherne babatko. zabudni prosim ta hlavne na stresy. jasne? zakazujem ti ich!!!! 🙂 a hlavne si najdi nejaku cinnost ktora ta do druhej zabavi aby si nevymyslala hluposti.

apolenka6
21. jan 2011

@strelicia a čo tá sliznica?menšia 😔 ved v Hellíku maj 100%sono ale dobre nebudem si nič zlé nahovárať

strelicia
21. jan 2011

@zuzanka7834 ale utros niekto zvlada uuuuplne bez priznakov, to len ja som taka hakliva alebo co. minule som to inac mala omoc horsie....celych 14 dni som doslova prespala a vsetko ma bolelo, vratane vajecnikov. a po 2 dnoch este ani ja som nic nemala, to pride tak po cca 6 dni brania utrosu.

katy33
21. jan 2011

@apolenka6 Zlatinko, ved Lucinke tiež nebolo na 1.kontrole nič vidiet, tiež si pamätam, ako sa velmi bala, a ked jej zavolali, tak hcg bolo krasne hore...tak to bude a u tabe, na 100000000000% a nemohol tu sliznicu zle pozriet, lebo na to, aby ti ubudla, by si musela krvacat, aspon tak mi to vychadza, ved sliznica vychadza von spolu s ms 😕 A to nie je tvoj pripad....ved maš stale tehu priznaky a určite citiš, že fazulka tam je, tak žiadne strachy, ja viem, srdiečko, že sa mi to povie, ...zabudni na to, že ti vravel niečo o sliznici.....mysli len na to , že hcg bude hore.

apolenka6
21. jan 2011

@katy33 a nedrží mi MS utrogestan?alebo môžem dostať jooj keby tu bol fomarik spýtala by som sa jej ,ale tá je asi vškole zaokruhluje známky 😒 práveže teraz nič necítim priznaky ani bolesť.... 😕 🙄 nech už viem odpoved nech je akákoľvek nech zo mňa opadne ten strach a bezmocnosť nie som ničoho schopná ani variť všetko mi oťaželo

fomarik
21. jan 2011

@apolenka6 ani mne ešte nič nebolo vidieť. Až neskôr, na 27DPO. A endometrium som mala 12mm. Bude to dobré, uvidíš. Mysli pozitívne... ja viem, je to ťažké.

fomarik
21. jan 2011

@apolenka6 ale nie, nie som v škole. Písalla som im že neprídem. Ved oni si už nejako poradia.
Je pravda, že utroš blokuje MS, ale aby sa 7 mm sliznice vyparilo bez akéhokolvek krvácania.... to nie je možné.

apolenka6
21. jan 2011

@fomarik je to tažké...dr povedal nevyzerá to dobre tak nevie sa ničoho chytiť jedine tá krv všetko vysvetlí

fomarik
21. jan 2011

@strelicia ja tiež strašne veľa spím, som ako v delíriu. A normálne cítim, ako sa to den po dni zhoršuje. Normálne si musím dávať pozor aby som nezalomila.

apolenka6
21. jan 2011

@fomarik prosím a dakujem za slová ukludnenia....fakt práca mi pomáha aj som na silu jedla bledá som ako stena ja utroš beriem3x1 nemôže byť aj to výborná hrádza pred MS aj som chcela volať môjmu gynek.ale nemá to zmysel

fomarik
21. jan 2011

@apolenka6 juj, to ti povedal? 😔 Ale ja si spomínam, že pri 2IUI nám Galo tiež hovoril, že 21 DPO je hraničných na to, aby bolo niečo vidieť. A Krajkovič mi na 21DPO hned zfleku povedal, že tam ešte nič nemusí byť. Takže ja som sa až tak nebála. Ale chápem tvoju bezmocnosť, nemáš teraz nič, o čo by si sa pozitívne oprela... treba len čakať, bohužiaľ. ja ked som v takomto vypätí, najradšej by som to všetko prespala. Zlatinko moje preľúbezné, sľubujem ti, že hcg bude vyššie 😉

fomarik
21. jan 2011

@zuzanka7834
Lucia - VK-27 - laparoskopia, driling vaječníkov, chromopertubácia vajcovodov - 3xIUI - PMS 18.11- // našla 16.12

fomarik
21. jan 2011

@zuzanka7834- tie zlé veci 1xmissed abort a 2x kyretáž nechcem dávať do tabuľky aby to nekazilo image, OK?
takže teraz si to každá skopíruje a dopíše svoje údaje...tak si to myslela?

fomarik
21. jan 2011

@apolenka6 pri mimomaternicovom by si cítila pichľavú a bodavú bolesť na jednej strane. Pošlem ti ajelika strážneho!

katy33
21. jan 2011

@apolenka6 Zlatinko, kt. DPO si teraz? No vidiš aj fomarik, mal ešte vtedy nizku sliznicu a fazulka tam bola.

katy33
21. jan 2011

@fomarik Mojenko, môžem sa spytat , prečo si bola na kyretaži až 2x 😕 Lebo viem, že niekedy to robia z dôvodu, aby začala rast, resp. sa upravila vystelka - sliznica 😕

fomarik
21. jan 2011

@katy33 lebo prvýkrát ma zle vyčistili, krvácala som 5 mesiacov vkuse a dostala som zápal brušnej dutiny a chýbalo velmi , velmi málo aby som dostala otravu krvi. POtom som bola dlho na antibiotikách. neprajem nikomu.

fomarik
21. jan 2011

@apolenka6 anjelika som ti už poslala, je na FCB. 😉 On na všetko dohliadne!

apolenka6
21. jan 2011

@katy33
@fomarik neviem presne čo sa pýtaš?!som po 21deň po IUI a 34dc od menzes

apolenka6
21. jan 2011

@fomarik Dakujem!!!verím,že mi pomôže

fomarik
21. jan 2011

@apolenka6 ja som sa nič nepýtala zlatko.

katy33
21. jan 2011

@apolenka6 No vidiš, aj u Lucky uvideli fazulku až po 27.DPO-preto som sa pytala, ja verim tomu, slniečko moje vylakane, že to dobre dopadne...

apolenka6
21. jan 2011

@apolenka6 to patrilo katy
@fomarik

apolenka6
21. jan 2011

@fomarik ja už neviem čo píšem aj sebe to sa ma katy pýtala to čakanie je strašnéééé!!!!

apolenka6
21. jan 2011

@katy33 veru vylakané ☹ krvi by si sa mi nedorezala!!!

kavaapalma
21. jan 2011

ake vysetrenia treba a by sme mohli ist na iui

katy33
21. jan 2011

@kavaapalma Neviem, či už mate niečo za sebou, al. vas centrum ešte len čaka.....No určite treba spermiogram a treba zistit pričinu, prečo to nejde prirodzene....Ak mate toto už za sebou, tak neviem o nejakych inych vyšetreniach 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre