IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
19. mar 2012

@cmelica moja to sa pocita do 12+0 vlastne 12 tyzden ukonceny,ti staci brat utros,,,,aj ked prvy trimester sa konci myslim az 13 tyzdnom podla tabuliek

cmelica
19. mar 2012

@adikasala jeee dakujem...ved to mi neslo do hlavy ako to vlastne je...ci sa pocita 12tt ukonceny az ked bude 13+0...ach jaaaaaaj zlozite je to 😝 😝 😝
a ty ako???malinka sa uz tlaci v brusku,co??? zachvilku ju mas v naruci a to bude kraaasa 🙂 🙂 🙂

petuska123
19. mar 2012

@cmelica mne doki povedal ze uz nemusim brat utros sama od seba som ho nevysadila.ale brala som ho presne tie 3 mesiace

cmelica
19. mar 2012

@petuska123 ja idem na poradnu a to budem 12+0...tak som zvedava co povie...bo ja beriem k nemu aj duphaston...ty si ho teda brala do toho 13tt????

petuska123
19. mar 2012

@cmelica asi ano

katy33
19. mar 2012

@tinasc Mojenko, sme rozhodnuti, že vakcinku kupime, nechcela by som vidiet malinku v nemocnici na infuziach, ja už len tažko beriem, že nas dnes čaka očkovanie, ani nejem, nervozita pracuje o 100/200...
A čo mate vy nove, ja vôbec neviem, ako ste teraz daleko....viem len, že ste chceli začat po novom roku, no nič viac 😔 Naozaj nebolo času na nič....malinka je moja ,,nonstopka,, 😀
Malinka nam rastie ako z vody...neskutočne..ma stale modre očka, čo mi s mm nemame-sme hnedooki, tak čakame, či sa nam kukadla ešte zmenia, al. zostanu ,,nebičkove,, 😕 😀

katy33
19. mar 2012

@adikasala Zlatinko, nebojkaj, teraz sa to už tak neskutočne rychlo šuchne..ani nebudeš vediet ako...presne viem, čo mysliš bolestami klbov a nespavostou...mna napr.hrozne boleli aj kolena a tie citim ešte stale aj teraz... 😕 ...s nespavosotou je to aj teraz 😝 ...ale ono si normalne telo na to zvykne, že mu nedavame tolko spanku, kolko treba...a musi fungovat i tak, jaked naspim za noc 4-5hodin, tak som preštastna 😀 ....
Tak budete mat majovčatko a možno,,aprilčatko,,-tak ako ja 🙂
My budeme teraz tyžden bez tatina, ide do IT-Dolomity lyžovat a už teraz to tažko preživa, ako vydrži bez malinkej 🙂 Joj, uvidiš sama, aky je to rasny pohlad, ked si mm privinie Valentinku k sebe a v očiach ta nekonečna laska 🙂 Držime na poradnu velmi palčeky 🙂 😲 😲

katy33
19. mar 2012

@sijust Takže už maš po sladkej vodičke, brrrr 🙂 ...no hlavne, že je test negativny, sa tešim, tak to ma byt, o chvilu už budu aj posledne utz a už len pohlad naživo 🙂 😲 😲 Bude krasne mat letne babatinko, nemusite tak naobliekavat, naša laska to nenavidi, sa smejeme, že modelka z nej nebude, jej je najlepšie, ked je odbalena s holou šušinkou 😀 😝 😝 Malinka sa hrozne meni, teraz mam pocit, že je to cely tatino, aj bruška maju rovnake 😀 😕 😝 , aj apetit ma po nom 😀
Stelka-prekrasne meno,mojenko, ste vybrali, naozaj krasne a že 800g, no baba ako sa patri, o chvilu maminu predbehne 😝 ...posielame princezničke bokanky a nech maminku tolko nekopka...aj mna Vikinka tolko kopkavala a aj jej to zostalo 😀 ....ona je taky živel, stale v pohybe, aj v spanku stale šuchori 😀

katy33
19. mar 2012

@cmelica Zlatinko a ja som si až teraz všimla, že vy nam už budete končit 3.mesiac, no tak to je krasa...ja som vedela, že sa to čo nevidiet podari 😀 Velmi gratulujeme a prajem kooopec zdravička 😲 😲 😲

cmelica
19. mar 2012

@sijust ani mi neprislo,ze si mi odpisala 😝 😝 😝 😝
no nespinim,ani nekrvacam...len v stredu som mala hnedy hlien tak som zachaosila a bezala k dr...kazal mi brat stale utros aj duphaston a k tomu askorutin...ten sice neberiem,bo sa bojim...
ja planujem ist do Banoviec 🙂 som tam lezala 2x na gynekologii a som spokojna 🙂 ty ides do TN???
ci si si vybrala niekde inde?

cmelica
19. mar 2012

@katy33 jeeej dakujem moooooc!!!! veru podarilo,sice po IVF,ale mame nase drobcatko 🙂 🙂
no veru leti to ako voda,sice mne ani nie ked som PN,ale vy krasne rastiete a malinka uz je veru slecinka ako sa patri 🙂 🙂 🙂 len toj si bola v porodnici a aha ,ze 3 mesiace 🙂 🙂
a ako sa mate???

adikasala
19. mar 2012

@katy33
@cmelica kocky az sa mi slzy tlacia do oci ked vas citam..ved ja si to uvedomujem az teraz ze nam uz vela nechyba...uz sa jej nevieme dockat...neviem si predstavit ako budem plakat od stastia ked valentinku budem mat v naruci,,,,este stale nemozem uverit tomu zazraku ze som sa dockala byt maminou 🙂 🙂 🙂

cmelica
19. mar 2012

@adikasala veru moja,je to take neuveritelne,ze ked niekomu idem povedat,ze sme tehotny,tak mi to pride az take divne 🙂 🙂 🙂 tolke roky a zrazu je to tuuuuuu 😀
a ty budes mat uz Valentinku zachvilku pekne u seba v naruci a to bude este krajsie si ju pohladit a pocicikat 😵 😵 😵 😵

ketere
19. mar 2012

@cmelica @tinasc @zambilka @walta @fomarik ...a ostatné... Ahojte kočky, tak sa hlásim, že sme už aj doma z pôrodnice.. máme krásnu dcérku Martinku, narodila sa 10.3.2012 o 15,28 s mierami 2840 gramov a 48 cm... taký náš malý drobček 😀 Na svet prišla cisárskym rezom, obe sme v poriaku 🙂 ďakujeme, že ste na nás mysleli 😉

tinka9075
19. mar 2012

@apolenka6 ahoj my máme roboty požehnane v sobotu som bola už unavená šest dní ráno vstávat nič moc 😒 ale dá sa zatial 😉 😉

buba13
19. mar 2012

@tinka9075 🙂 jasne

adikasala
19. mar 2012

@ketere gratulka velka..zelame hodne zdravicka!!.kedy si mala termin? 🙂 🙂 🙂

cmelica
19. mar 2012

@ketere ahooooj maminka 🙂 🙂 🙂 🙂 Gratulujem k Martinke a prajem velaaaaaaa zdraviiiiiiiiiiicka a vsetkeho dostatok 🙂 🙂 🙂 a tebe moja aby si sa rychlo zotavila 😵 😵 posialm objatie a malickej cmuka 🙂 🙂
ako sa citis???

tinka9075
19. mar 2012

Ozaj babulky dnes som videla troch bocianov tak som si spomenula na všetky maminky tehulky a snažilky snád je to dobré znamenie a tento rok bude plodný 🙂 🙂

tinka9075
19. mar 2012

@buba13 ahoj tebe tie týždne pekne pribúdajú a v robote ako dúfam že už máš pohyblivú pracovnú dobu 🙂 🙂

cmelica
19. mar 2012

@tinka9075 no to veru bude tfuj tfuj tfuj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
19. mar 2012

@cmelica ved musí pekne sa to tu rozbieha 🙂 🙂

buba13
19. mar 2012

@tinka9075 no nejako ano. ide to rychlo. nemam ☹ pohyblivu prac. dobu. ale su okaslani. od 1.4. budeme robit od 6:30 tak uvidime ci to bude ok. bolel ma spodok asi 5 dni. jedna kamoska hovori,ze je to ok a druha, ze ked mala ona take bolesti, tak sa otvarala a musela ist na PN-ku. tak tuto stredu idem do poradne a uvidim co bude.
ty sa citis dobre uz?

tinasc
19. mar 2012

@ketere zo srdiečka gratulujem k dcérke, nech je zdravučká, pekne papá a rastie, nech je stále spokojná 🙂

tinka9075
19. mar 2012

@buba13 to ma mrzí že ráno musíš vstávat ☹ som zvedavá čo ti povedia v poradni ja idem dnes volat docentovi a oznámit mu že som tehu uvidím čo mi povie či ma nebude chciet vidiet tak si urobíme výlet do blavy 🙂 teraz mi je celkom fain len mi je tak čudne ked už bude na sone vidiet bodka tak idem na peenku 🙂 🙂

tinasc
19. mar 2012

@katy33 no nám sa podarilo 2 ivf, no vliezli mi do toho zdravotné komplikácie, už skoro mesiac mám kašeľ, tak mám obavy, teraz tu s kočkami riešim dokedy brať utroš, lebo v centre mi už kázali vysadiť a nejako sa mi ešte nechce 😉
je neuveriteľné ako sa bábätko rýchlo mení a rastie čo? 🙂 inak bábätká majú najprv modré očká, časom sa to zmení, ak vy dvaja nie ste ani jeden modrookí 🙂 tak sa jej to zmení 🙂

tinasc
19. mar 2012

@cmelica tiež riešiš dokedy brať utroš? 🙂 🙂

tinasc
19. mar 2012

baby tak akurát mi došiel mail, že doktor v stredu neordinuje, takže mi nemá kto ten utroš predpísať, ja sa picnem chápete to? ordinuje raz do týždňa a on tam nie je!

cmelica
19. mar 2012

@tinasc hej riesim bo som mala problem s tymi tyzdnami 🙂 😀 aj tak uvidim co mi povie vo stvrtok na poradni,do kedy este...v stredu ked som tam bola s hnedym hlienom,ze som mala tak jednoznacne stale brat aj ked bolo vsetko v poriadku... ale ty ho urcite ber!!!ublizit ti neublizi,len pomoze 🙂 🙂
kedy ides k dr??

cmelica
19. mar 2012

@tinasc moja skus napisat @dasaa ta mala navyse utros a uz ho nepotrebuje...teda ak ho uz niekomu neposunula...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre