IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
22. máj 2012

@sijust ale to je uuuuuplne normalne, ze si uz teraz s vami robi co chce...pockaj ked bude na svete..to jej budete davat na maximum uplne vsetko...aj ten nas pokladik to tak robi...ja by som mu vsetko dala...vsak ako kazda mamicka...no a to aby si zvykala aj na hluk, aj na samostatnost, tak to je naozaj dobre naucit babatko...lebo ti bude domacnost stat...a do sameho vecera, kym nepojde spinkat, budes len okolo nej...ale na to je kopec pomocok, napriklad tie hrazdicky, putave hracky...kresielka atd...vsak uvidite 🙂

cmelica
22. máj 2012

Ahojte kocky!!!tak sme doma z poradne...vsetko je v poriadku a drobcek vazi 380 +-55gramov...je krasny a hned sa nam pekne ukazal... BUDEME MAT CHLAPCA !!!!!!!!!!!
Juj a kocky schdla som na vahu ked mi davali tehu knizku...cize vaha z prvej poradne :D

zuzancek22
22. máj 2012

Ahojte, kočeny, tak už čakáme v nemocnici kedy sa chlapci rozhodú ísť na svet, snád to do konca týždna zvládneme. držte nám päste.

mirka2010
22. máj 2012

@tinka9075 no tak parada...to prejde raz dva a coskoro budes tehulka krasna a stastna 🙂 uz teraz mysli len a len pozitivne, dobre??? 🙂

mirka2010
22. máj 2012

@cmelica jeeeeeeeeeeeeeeej, takze stafeta odovzdana uuuuuuplne presneeeeee, Marosko odovzdal stafetu presne ako sa patri....juuuuj, taka som stastna...neviem preco...ale dnes som taka dojata z tych vsetkych krasnych sprav...akurat som gratulovala cez okno susedovi co sa im dnes narodil syncek...tak mi az slzy tecu, to je tak krasne ked pride na svet taky maly cloviecik 🙂 malicky vas je uz teraz uplne prenaaaadherny 🙂 krasna fotocka 🙂 tesime sa s vami 🙂

mirka2010
22. máj 2012

@zuzancek22 ahojkyyyyy, no vy ste kraaaaasne vydrzali...malym sa este nechcelo ist von??? tak moooooc drzkame palce, hlavne aby malicky prisli na svet zdravucki a v poriadku....ako ides rodit-cisarskym? naozaj, moc, moc, moc drzkame palce 🙂🙂🙂

zuzancek22
22. máj 2012

@mirka2010 ano este sa držíme, ale sme v nemocnici, tak to asi preto, zatiaľ to vypadá na normal pôrod

katy33
22. máj 2012

@cmelica No mojenko, tak predsa chlapčúrik 😀 😲 ,parádička,doteraz same kočeny tu boli a šup ho už tu bude aj chlapsý klub 😉 A drobček krásne rastie 🙂 😲 😲

katy33
22. máj 2012

@zuzancek22 Zuzi,držime moooooc palčeky, určite všetko dobre dopadne, viem si predstavit,ako sa velmi na drobčiatka tešiš,no zaroven aj maš obavy,ale tie su určite zbytočne 🙂 Budeme čakať,kedy nám napíšeš,ako ste všetci vporiadku a zdravunkí 🙂

cmelica
22. máj 2012

@mirka2010 Juu Miruska ano stafetka bola dokonale odovzdana 🙂 🙂 🙂 tesime sa moc! Dakujeme 😵 😵 😵 😵 😵

cmelica
22. máj 2012

@katy33 Dakujeme 😵 no veru teraz tu vedu chlapci 😵 😵

cmelica
22. máj 2012

@zuzancek22 Drzkajte sa a drzime palce,aby vestko dobre dopadlo 😵 😵

katy33
22. máj 2012

@mirka2010 Veru,aj tu to vyzera na burku,aj začina vypadavat signal, ja som bola s malinkou vonku hodinku, aj to som bola rada,že sme sa aspon chvilonku ,,vyvenčili,, 🙂 Dnes malinku zasa potrapili zubky,už ma v pusinke tri bubienky opuchnute, som zvedava,kedy jej vylezie prvy zuboček,ani dnes nespinkala - možno nejakych 40minut,chudatko moje sladunke,tak sa mojkame,lubkame,aby si tolko bôlku neuvedomovala..A o tej knižke som počula, a ked su tam aj recepty, to je dalšie + 😉 ked ja sa ani do knihkupectva neviem dostat 😖 Ja som si zvykla čitat vždy večer,ked malinka zaspinka, čitam si pri nej, je to taky oddych a počuvam malinku ako si odfukuje 🙂 máme aj babyphone, no ja som nesvoja,ked som v inej miestnosti,než kde ona spinka...Inak mali sme monitor dychu a musela som ho dat preč, pretože,sa mi parkrat v noci spustil - malinka sa prevracia kade-tade a zošuchla sa z neho-väčšieho strachu som nikdy nezažila,potom som už do rana nespala...ja sa i tak teraz zobudim pri každom najmenšom šuchnuti...

tinasc
22. máj 2012

@cmelica no tak gratulácia k chlapčekovi 🙂 no a čože robíš, že máš váhu ako z prvej poradne há? 🙂

tinasc
22. máj 2012

@zuzancek22 tak čakáme na správičky, kedy chlapci prídu na svet 🙂

cmelica
22. máj 2012

@tinasc Dakujem 🙂 no bola som prekvapena ako puk, ked som sa na tu vahu postavila so strachom ake cislo tam naskoci 🙂 🙂 ani nic nerobim...ved jem normalne 🙂

apolenka6
22. máj 2012

@cmelica Jééé krásna fotka Branka ?? 😕 😀 gratulujem ,tvoje pocity ťa nesklamali 🙂

alibabaa
22. máj 2012

@zuzancek22 vyzera to tak, ze stafetu od teba preberiem ja od zajtra predpokladam, ze mrcha pride naraz, zacnem brat estrofem 🙂 a sup na KET drz sa a uzivaj si posledne dni, potom nabehnes na rozbehnuty kolotoc 😉

alibabaa
22. máj 2012

@cmelica gratulujem 🙂

mirka2010
22. máj 2012

@zuzancek22 moja zlata, tak priordzeny porod...juuuuj, mooooooc ti drzkame palce...naozaj mooooc, budeme na teba velmi mysliet...aby sa malickym podarilo prsit na svet hlavne zdravucki a aby to ich maminka co najlepsie zvladla 🙂 urcite nam daj vediet 🙂 a ako sa citis?

mirka2010
22. máj 2012

@cmelica aj my sa tesime, ani nevies ako..hlavne ze je malicky v poriadku...🙂tak bude teda Branko?

cmelica
22. máj 2012

@apolenka6 dakujeme 🙂 veru intuicia fungovala na plne obratky 🙂
@alibabaa Dakujeme 🙂 🙂 🙂
@mirka2010 ano je rozhodnute po tazkom boj to bude Branko 🙂

mirka2010
22. máj 2012

@katy33 tak myslis ze uz idu zubocky??? a mozno este nieeee...kym prve vykuknu, mozno to este potrva...nas maly ten trha vsetkym tak po dasienkach, tiez mam uz normalne pocit, ze mu tie zubocky podju, ale myslim, ze je to este skoro....ale to ze si ju krasne mojkas, tulkas...to jej urcite pomaha...nas si zvykol posledne dni tak knuckat...normalne mam az bolku ked ho tak pocujem...ale uz viem, ze to je len tak...rad sa pocuva a kazdy novy zvuk vydava potom niekolko dni dookola...je to take milucke...joooj, ked sa na neho pozeram, to je naozaj ten najvacsi poklad na svete...inak k tej knizocke-to je akoze dva v jednom...ta hlavna kniha obsahuje vela uzitocnych rad od babatka az po niekolko rocne deticky...je tam vela psychologie, rad ako sa k babatku spravat, co mu je ked place tak a tak...a vela dalsieho...naozaj skvela kniha...a pritom v jednom baleni je aj ta kucharska knizka...paradna vec, naozaj 🙂 inak my sme mali tiez monitor dychu a nikdy sme ho ani neppouzili a uz som ho aj predala...neviem, sme sa chystali, chystali, az sme ho nakoniec ani nenamontovali....tioez babyphone pouzivame, a ked aj nie,, tak chodim kazdu chvilu maleho kontrolovat ze ako spinka...lasocka nasa milovana....🙂

apolenka6
22. máj 2012

@zuzancek22 Zuzanka tak sa mi moja držkaj ,budem moc držať palce a Kubko a Maťko budú na svete ,spomínam si ešte ako ste išli na vklad a bolo to napínavé 😀 ste nestíhali či čo a ty si bola v strese 😝 uháňali ste ako o život na aute ...a teraz chlapci prídu na svet 😵
Budeme čakať ,že nám aspoň na krátko oznámiš kedy sa narodili a ako sa máte ,už nebudeš mať toľko času pri doch mládencoch 😉

mirka2010
22. máj 2012

@cmelica tak malickeho Branuska pozdravujeme...a preco po boji??? kto ho viac chcel? ty alebo manzel?

apolenka6
22. máj 2012

@katy33 Katka ,moja švagrinká chodila na kupko aj s malou Nelkou v pohode (7.mesiacov mala ) ,kojila ju tam ,mala pri sebe aj kočík tak ju uspávala a mali aj taký polostan ,určite vieš čo myslím ,malá bola v tieni ,tiež sa tam malá pogulkala a sa jej tam veľmi páčilo ved vela vody ,ludí mala na čo pozerať a sa aj naučila na výlety 😉

cmelica
22. máj 2012

@mirka2010 pozdrav odovzdany 🙂 akurat sa hybe 😀 no po boji,ze sme si nevedeli vybrat meno ... tak padol vyber na Branka 😵 😵 😵 nad dievcatkom sme nevahali ani minutu 🙂 my pozdravujeme Maroska a posielame Cmuk 😵

apolenka6
22. máj 2012

@mirka2010 Mirka už si dávno fotky nedala malého 😕 rada by som si ho pozrela krásavca,modela vášho 😵

tinka9075
22. máj 2012

@mirka2010 neboj ja myslím pozitívne už dlho a ked mi zavolajú že žiadost je schválená tak idem na peenku 🙂 🙂

ursula5
22. máj 2012

@zuzancek22 držte sa! prajem hladký priebeh pôrodu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre