IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ursula5
27. máj 2012

@adikasala krásna babuľka tá Vaša Valentínka 🙂 prajeme krásne prežité spoločné chvíle 😉

katy33
27. máj 2012

@zuzancek22 Gratulujeme, malinkí sú prekrásni, bambuliatka sladunké 🙂 Prajeme kooopec zdravíčka 🙂 🙂 🙂 Zuzi, no neviem si to predstavit, ako sa porodia dve babatinka, ja by som sa aj bala 😕 🙂 Ale ty si to zvladla úžasne a malinkí majú krasnu vahu, maloktoré dvojčatka, sú take akuratne 🙂 Posielame 😲 😲 😲

katy33
27. máj 2012

@zuzanka7834 Zuzi, tak ste to zvladli, som neskutočne rada, že ste obaja vporiadku a už domka, určite s krasne uživate jeden druheho.Drobček je prekrasny 😲 😲 😲 Je dobre, že dr. neriskoval a urobil cisarsky rez, naša Vikinka tiež mala pupočnu šnuru, no u nas sa to rychlo zbehlo, prišli na to, už až ked som tlačila a nechcela vyjst von hlavinka, ono ju ta šnura tahala naspät, aj mala par dni modrinky pod očkami a na čeličku od tych tlakov ☹ Zlatko , a čo Petko? Ten musi byt neskutočne štastny a určite mu hrozne chybate a nevie sa dočkat, kedy si malinkeho privinie, synčeka prekrasneho 🙂 Držkajte sa nám, Vikinka posiela Andrejkovi pusinisko ako sa patri 🙂 😲

katy33
27. máj 2012

@adikasala No, mojenko, princeznička náááádherná je Valentinka naša, drobčiatko malinkave 🙂 Veru si sa vytrapila, no teraz, ked sa pozrieš na malinku, určite si na to ani nepomysliš a bez vahania by si si tym prešla znova. Mojenko, je dobre, že malinka spinkava aspon v noci, naša Vivka nespavala vôbec, ale naozaj, že vbec do 3,5 mesiaca, krmili sme sa takmer každu 1,5 hodinu, no prešli sme si tym a teraz to už je lepšie, i ked nas zasa zubky jeduju 😕 🙂 Držkajte sa nám, posielame Valentinke pusinky 😲 😲 😲

mirka2010
27. máj 2012

@zuzancek22 tedaaaa, to je naaaadhera, to su chlapi ako sa patri...srdecne a z celeho srdiecka vam blahozela a moooooc vam prajeme hlavne vela zdravicka, stastia a nech ste ako rodinka navzdy spolu stasti 🙂🙂🙂 ako si to zvladla??? obdivujem ta, ze si isla normalne, ako sa citis??? a kojis? juuuuj ako sa moc tesime 🙂🙂🙂

tinka9075
27. máj 2012

@zuzancek22 jéj aký sú krásny prajem vela radostí s detičkami 🙂 🙂

tinka9075
27. máj 2012

@zuzanka7834 krásny chlapček 🙂 🙂

mirka2010
27. máj 2012

@zuzanka7834 jeeeeeeeeeeeeeeeej, mojinko malicke aky je len nadhernucky.....jooooj, tak by som ho vystiskala, babiku malicku krasnu....moc si nas potesila fotockami...je chutnucky, nadhernucky...pusinku aku ma nadhernu....no a ten tvoj porod, ja som tomu Zuzi ani nemohla uverit, ved ty si tu pisala este okolo jedenstej a na druhy den som sa docitala, ze si o par hodin, teda naozaj o par 🙂 aj porodila..uzasne je, ze ti spravili cisarsky, lebo naozaj ako pises...bolo by to nebezpecne...ako si ho prezivala? no malicky je uplne skvely, urcite sa neskutocne moc tesite na ocinka...no a napis nam aky je malicky...ako papka, spinka, veeeeeelmi ma to zaujima...posielame mu obrovsky boztek...🙂

mirka2010
27. máj 2012

@katy33 ahoj zlaticko....a myslim na vas...som ti aj pisala...len asi si si neprecitala ☹ tak knizku ste kupili??? a ako malicka???

mirka2010
27. máj 2012

@mariankach jeeeej, aka krasna fotocka....ste tam spolu uplne uzasne...ako sa mate? uz si zdravucka?

mirka2010
27. máj 2012

@zuzancek22 juuuuuuj, nadhera, takyto zlatusikovania prenadherny...posielame im boztek 🙂

mirka2010
27. máj 2012

@adikasala no to je naaaadherna babika....Valentinka prenadherna....uz som sa nevedela dockat, kedy posles fotocky....aj my tu na teba casto myslime...je to urcite teraz zaberak, ale to casom prejde, najdete si system a budes tu s nami castejsie...teda aspon verim 🙂 a kojis??? a ako casto papkate??? malicka je uplne na spapkanie...inak si sa riadne vytrapila, kym prisla na svet, ale urcite si uz aj na to zabudla, vsak??? posielame malickej obrovsky boztek 🙂

kostickabonnie
27. máj 2012

@apolenka6 na hematke budeš vybavena raz-dva, co sa tyka odberu, ale potom sa čaká na primára, ja som si v čakárni posedela asi polhodinku....na genetike maju tiez trochu sklz a vo vnutri sme boli asi 15 minut....drzte sa 🙂

sijust
28. máj 2012

@cmelica zlatik,myslis poslickov?ci?cez vikend ok...sem tam stvrdne brusko,no uvidime v stredu,idem na prietoky...a az 7juna mam stretko s porodnou asistentkou...tak dufam,ze vydrzime 😉 inak sa mam fajn...zatial vsetko zvladam...a vy ako?

apolenka6
28. máj 2012

@kostickabonnie Dakujem pekne za odpovede 😉 tak dnes sa ide na to! 😉 genetika a zajtra hematologia ...
potom ti napíšem ako sme tam dopadli ,myslím vybavenie ,lebo na výsledky si ešte počkáme 🙄 🙂

dasaa
28. máj 2012

@mirka2010 Ahoj dnes idem na poradnu tak som zvedava co sa dozviem nove.No chcela by som aj fotku malej alebo ju aspon vidiet 🙂.Tak ze ste mali kamosku to je super aspon sa mohla pozriet na vasho modela ktory nam stale usmev na tvary urobi ked si pozrieme jeho fotky. 🙂 🙂

dasaa
28. máj 2012

@adikasala tfuj tfuj tfuj aka zlatucka je gratulujem 😵

dasaa
28. máj 2012

@sijust ahoj tiez sa mame dobre.Dnes idem na poradnu tak som zvedava co mi povie no chcela by som malicku aspon vidiet alebo by mi mohol urobit fotku. 🙂

mirka2010
28. máj 2012

@dasaa ahojky, tak drzkame palce na poradni a hlavne prajeme aby si malicku videla...ja som tiez vzdy maleho chcela tak moc vidiet...som sa nevedela na neho vinadivat, ked som ho videla, pokladika naseho...mali sme velmi rusny vikend, takze sme cela rodinka tak unaveni...ale v dobrom 🙂 daj vediet ked pridete z poradne, dobre? papa

katy33
28. máj 2012

@mirka2010 Zlatinko,knižočku zatial nemame,malinka mala dva dni sopliky, tak sme sa kurirovali,chudatko,sa jej nedalo dychat,dychala pusinkoua v noci chrapkala 😀 ale už je to lepšie,nemohli sme soplik ani vytahovat,hrozne plačkala-sa bala,srdienko moje lubezne ☹ Ale už vyše tyždna kakame každy den 😀 , včera sme boli tri hodiny vonku a na navšteve,i ked drobček chviločku plačkal,no potom zabuvkala a ked sa zobudila,tak už rozdavala usmevy 🙂 cez tyžden sme boli vybrat autosedačku od 9-18kg,mali sme vybratu Romer,len sme chceli,aby si malinka ju odskušala,posadili sme ju v obchode do nej,malinka sa hned vyškerila a spustila taky monolog,že predavač sa pukal od smiechu a zákaznici nakukali,čo je to tam za ukecanu kočandu 😀 a vtej autosedačke ju ani vidno nebolo 😀 😀 😝 ,ale velmi sa jej pačilo,tak sme ju hned objednali-Vivka nechce byt vo vajičku,tak nech máme autosedačku doma a ca o dva mesiace ju môžeme zamenit za vajko 🙂 😉 Mojenko,už mame za sebou mrkvičku,brokoličku a zemiačik,inak ja odstrekujem aj do prikrmov z môjho mliečka 😉 Najskôr som to brala ako výhodu,že malinká už nebude na obed papat mliečko a ja si budem môct kadečo vybavit, no poviem ti,Miruška, začina mi to byt hrozne luto,že prideme o jedno dojčenie a neskôr o viac,že si nebudem môct malinku tolko prikladat,velmi mi to bude chybat ☹ A Maroško,slniečko naše,ako sa ma,drobčiatko prekrasne,kvááákate? 😀 Vivku tieto posledne dni hrozitansky začala drkotat,ale fakt,že dost 😀 😝 😝

katy33
28. máj 2012

@sijust Zlatičko,veru o take dva tyždne, by papulka už mohla aj na svet prist,nám sa Vivka poponahlala o 18 dni skôr 😉 Mojenko,ja si myslim,že ked mavaš takto krasne posličkov,tak bude tvoje teličko krasne pripravene na pôrod,aj my sme to tak mali a malinka prišla na svet zazračne rychlo 🙂 Kiež by ste to mali i vy tak 🙂 A berieš aj železo, ja som ku koncu musela brat aj železo,aj magnezium som brala, no ja som nemala pocit,že by mi to magne pomahalo 😕 a krčok som mala tiež skrateny,myslim na 1,5cm dááávno pred pôrodoom...Aj sa ti snivka o pôrode?Ja sm ani nestihla nejako nad tym premyšlat,tak to prišlo narychlo,a bolo to tak dobre 🙂 Posielame Stelinke 😲 😲 😲 a velke objatie bruška 🙂 😲 😲

mirka2010
28. máj 2012

@katy33 ahojky, tak ste mali sopliky a to co tak??? malicka babika az chrapkala...mojinko, ale uz je v poriadku??? inak, nas idu zajtra ockovat...ach, jaaaaj...uz teraz mi je nasej lasocky luto, ako ho to bude bolkat, ako bude plackat....hrca na nozickach...teploty...ach...toto ockovanie, nocna mora 😠 😠 😠 a ci kecame??? Katuska, nas maly od rana do vecera blaboce, niekedy ani volat nemozem co ho tak pocut...inak, vcera akoby nastal obrovsky zlom, lebo do vcera sa mi pretocil vzdy len na motivaciu hracky a od vcera nemozem ani odbehnut od neho, lebo sa len chce pretacat a pretacat....taka som na enho pysna...na mojho sikovnicka maleho...aj teraz lezka vedla mna...a vyskera sa tolko na mna, ze sa ani nemozem sustredit co pisem 😀 😀 😀 ja by som mu vsetko na svete dala...a vy uz takto kraaaasne papkate??? no vy ste sikovnucki 🙂🙂🙂 parada...ze va, to tak ide a hlavne, ze kakate, to je supeeeeer...to sa tesime s vami...uz sme objednali aj tu ohradku, tak uvidime, ako si v nej zvykne, uz ju naozaj potrebujem ako sol, kedze sa ho bojim uz aj na minutu len tak nechat....a vseeeeetko ho taaaak zaujima...uz aj pri PC ked potrebujem rychlo nieco pohladat, mi po nom capka...vsetko by chcel vidiet, chytit...taky je uzasny 🙂🙂🙂 inak nas nastastie vo vajicko chce byt...tak to som velmi rada...mozno ho niekedy aj doma pouzijem, doteraz bol pekne v kresielku, ale tam sa ho uz bojim nechat...vasa mala tam este chce byt??? posielame jej sladulinky boztek 🙂

majca55
28. máj 2012

@zuzancek22 gratulujem moja krasne miery maju drobci želam vam vela zdravička a radosti z nich 😵 😵

majca55
28. máj 2012

@adikasala gratulujem moja moc malinka je krasnučka 😵 😵 posielam jej velky cmuk 😲

majca55
28. máj 2012

@zuzanka7834 gratulujem krasnučky drobček držkajte sa 😵 😵

majca55
28. máj 2012

@zuzancek22 krasnučky su super si to zvladla moja ešte raz gratulka 😵 😵

zuzanka7834
28. máj 2012

@adikasala uz sa tesim na stretnutie, niekde na sr alebo v it! Ozaj, v tej euforii som sa zabudla aj opytat, ci ste cela rodinka v poriadku, dufam, ze nikto z Vas (aj sirsej familie) nebol v oblasti zemetrasenia...

zuzanka7834
28. máj 2012

@alibabaa @apolenka6 babulienky stafeta sa chytaaaa! Ta moja putuje uz od Lucinky @fomarik -a, takze zarucene funguje 😉 A Magdalenka trafila si sa, maly je cely ale fakt cely ocinko, po mne ma snad iba krvnu skupinu 😀

@sijust cakaj cica, dockas sa 😀 Coskoroooo si budes drzat svoj batoztek v ruckach, Stelinke to nebude trvat dlhsie ako mesiac, neboj sa 🙂 @tinasc @cmelica @ursula5 bambulky a Vy sa ako citite?

@zuzancek22 Zuzanka mas nadherne deticky! Strasne su rozkosni, takto hlavka pri hlavicke, juj, na pritulenie 😵 😵 😵

@fomarik Lucinka dakujem za podavanie sprav a velmi sa tesim, ked sa o tri tyzdne stretneme 😵 Este ze nam tu postavili ten Kaufland 😀

@katy33 takze Viki je kecalka po mamicke? 😀

dasaa
28. máj 2012

@mirka2010 ahoj tak na poradni bolo vsetko ok.Simonku som videla a pekne sa predvadzala betarica jedna 😀.Nakoniec mi urobil aj fotku ale uz sa ani velmi nedalo bo mala je uz velka.Ale nakoniec sa to podarilo.Kontrolu mam az o 2 tyzdne.Tak ste mali rusny vikend ved aj to trosku treba len nie stale 🙂 aby ste newboli potom velmi vicerpany 😵 😵

alibabaa
28. máj 2012

@zuzanka7834 snaziiiim sa len ta mrcha nie a nie prist.. uz nosim estrofem v kabelke asi 4 dni a stale nic.. a musi prist. ziadny zazrak si nemozem dovolit ... ☹ bola som na rtg krizovej oblasti.. takze 😕 😕 si nahovaram, ze iba meska a dava mi priestor na dorobenie si pracovnych nestihaciek.. a test som robila vcera rano . bol negativny. tak som sa potesila, ze aspon stres zo mna opadol a ze rychlo pride.. no a neprichadza.. hnusoba jedna..
malinkemu posielam boztek a stafetu preberaaaaaam 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre