IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzanka7834
3. feb 2011

@tinara23 ja som dovtedy o stitke netusila vobec nic, len ked sa nam nedarilo, tak som sa rozhodla, ze to chytim do vlastnych ruk a objednala som nas do Heliosu, lebo moj gyndos mi HP nikdy nerobil... Neboj sa, dolezite je, ze endokrynolog vie, ze mame problem a sme pod dohladom. Neviem, aka hodnota je na tehu ta naj, ale moja doktorka vravela, ze by ma chcela dostat na 2. Tvoja povedala to iste. Drzim nam palce obom 😉

tinara23
3. feb 2011

@zuzanka7834 ty si presne ten istý prípad ako ja, so mnou gyn. nič neriešil a tak som sa naštvala a išla do Iscare MT a tam mi tiež nato prišli. Už som sa pripravovala , že december idem na IUI a čakala na posledné výsledky HP a bum štítka. Ale na druhej strane som rada, že sa na to prišlo. Tebe aj napriek vyšším hodnotám štítky robili IUI ? Lebo ja som sa do CAR zatiaľ neozvala pokiaľ nemám výsledky, tak neviem.

petuska123
3. feb 2011

@katy33 no ja som cakala inu palku 😀

zuzanka7834
3. feb 2011

@katy33 @kaaaty @apolenka6 @petuska123 @walta Zajtra to budem vediet az okolo tretej, ako vcera. Dufam, ze vydrzim 🙂 Dnes rano som uz trosku nevydrzala, tak som testla mamatestom 10 a boli tam krasne //. Sice nie uplne silne, ale ani nie tienik, tak sa potichu utesujem, ze snad trochu narastlo od vcera to hcg, testnem aj zajtra rano, urcite... Baby co myslite, koncentracia hcg je v moci rovnaka ako v krvi? 😕

Petka zajtra Ti budeme drzat velke palce 🙂 Ked sa Ti rano bude zdat, ze musis skoro vstavat, predstav si, ze nam to trva este dlhsie, z LC 😉

Walta, kludne si v pondelok kup test, ale testuj najskor den pred terminom odberu krvi, inak je priskoro... Ja som tiez testovala myslim den pred terminom (ci dva? uz si nepamatam...) a test bol snehobiely. Psychike to velmi nepomoze a tak zbytocne vyhodis peniaze na jeden test navyse... Ja viem, ze teraz som mudra, tiez vzdy testujem, ale nikdy to nemalo vysledok (dnes prvy prvucicky krat 🙂).

@strelicia ja mam stale problem s dovolanim. Skusam vzdy aspon 6x a vacsinou sa nakoniec dovolam. Ale riadne mi to dviha adrenalin... Mas ten listok so vsetkymi ich cislami? Orange, T-mobile aj pevnu? Ak nemas, poslem Ti IP.

@andy175 vitaj medzi nami. Drzime Ti palce, nech tie vajcovody nie su neprekonatelnou prekazkou 😉

Katarinka33, sms Ti urcite poslem, ak nebudem velmi smutna. Dufam, ze nebudem 😉 Dnes som nevedela ani poriadne spat, tolko som rozmyslala nad vsetkym moznym...

Magdalenka, zavidim Ti, ze citis ovulku, ja som to nikdy necitila... Fakt nikdy, ani ked na 100 percent bola... Ak by to tentokrat nahodou nevyslo, asi zacnem s meranim BT, podla toho sa to da vraj celkom presne urcit... 😕

katy33
3. feb 2011

@pici Aha....a v Iscare si spokojna? Prebiehalo tam vyšetrenia tak isto ako i v Heliose? V Heliose ste tiež podsstupili IUI?

tinasc
3. feb 2011

@zuzanka7834 tak to je potom jednoznačné... uvidíš že zajtra Ti to len potvrdia... držím silno palce 🙂 🙂 🙂

fomarik
3. feb 2011

Tak, a od dnes znižujeme dávku Utrošu 😉

zuzanka7834
3. feb 2011

@tinara23 prvu iui mi robili v septembri, to sa spytali, ci uz beriem lieky. A ked mi robili tuto druhu, tak sa doky spytal, ako stojim s tou SZ, ze ci sa mi to nejako upravilo, ci mi zmenila doktorka lieky alebo davkovanie a ked som povedala, ze prvykrat som mala iba 25, zasmial sa, ze to je strasne slabe, ze jeho 10-rocny syn berie 25 ale ak mi to zvysili na 50 tak to musi stacit. A mal pravdu, stacilo. V tej dobe som tu vyssiu davku brala uz asi 2 mesiace. Nechapem, preco to neriesi obvodny gyndos, ved na to mi mohli prist uz napr. v 17-tich a mozno by som nikdy ziadny CAR nepotrebovala... Vrrr! 😠 Ale zase na druhej strane diky Bohu, ze sa mi na to prislo aspon teraz 😉 Lepsie neskor ako nikdy, nie? 😉

fomarik
3. feb 2011

@zuzanka7834 jééj, našla si //.....potichúčky sa radujem s tebou ♥

zuzanka7834
3. feb 2011

@fomarik 🙂

katy33
3. feb 2011

@zuzanka7834 Zlatinko tie dve // o niečom svedčia a ja verim, že zajtra mi nebudeš posielat sms smutna, ale neskonale štastna a so slzičkami v očiach od tej neskutočnej radosti...v moči je podla mna určite nižšia koncentracia HCG, ako v krvičke 😉

zuzanka7834
3. feb 2011

@fomarik nedostala si mms? 😕

zuzanka7834
3. feb 2011

@katy33 ja viem, dufam, verim, ale bojim sa, ved aj Apolenka mala krasne vysledky a ake nestastie sa im stalo... 😔

tinasc
3. feb 2011

@zuzanka7834 vidíš a ja už 5 rokov beriem 75... takže by to malo stačiť 😀

tinara23
3. feb 2011

@zuzanka7834 jeeej gratulujem k //, tak to už bude tutovka 🙂

katy33
3. feb 2011

@fomarik Paradička, nech sa fazulka citi u maminky v brušku ešte lepšie ako s utrošom 😉

fomarik
3. feb 2011

@zuzanka7834 v moči je koncentrácia hcg nižšia ako v krvi 😉 Možeš dať testík do albumu?

tinara23
3. feb 2011

@tinasc dufam, že sa aj 5 rokov nesnažíš 😉 no tak ja s tou mojou 25 -tkou som zvedavá čo sa stane 😲

tinasc
3. feb 2011

@tinara23 nie nesnažím... len posledných pár mesiacov... takže neviem či som dobre nastavená a či mi to vôbec pôjde 😉

katy33
3. feb 2011

@zuzanka7834 Zlatko, nesmieš sa bat, i ked viem, že sa mi to vravi, ja sa tiež bojim každy, každulinky den, ale nič zle si nepripuštaj, jasneeeeeee 😉

tinara23
3. feb 2011

@tinasc jaaj už som sa zlakla 😉 neboj všetko pôjde, chce to asi trošku času, aj keď mne po roku celkom dochádza trpezlivosť 😠

zuzanka7834
3. feb 2011

@fomarik teraz nemozem, som v praci. Akurat pozeram, ze mi tu mms neodoslalo 😒 Neviem preco... Kurnik, tak marne cakam na Tvoju odpoved 😉 Ale aj tak nechcem tvorit album, kym mi doky na rovinu nepovie, ze je to tehu. Potom by sa mi ta fotka velmi tazko stahovala z albumu 😒

fomarik
3. feb 2011

@zuzanka7834 pozerám na mobil, ale žiadna mmska mi neprišla. Poslala si mi testík? Aj ja som tebe ako prvej poslala prvé //!!!

fomarik
3. feb 2011

@zuzanka7834 správne, radšej nepredbiehajme udalosti, aby sme to neporiekli. Na album je čas!

tinasc
3. feb 2011

@tinara23 no to dúfam, že pôjde, mne by bol rok dosť dlho 😉

pici
3. feb 2011

@katy33 ja chodim do gynfivu :D

apolenka6
3. feb 2011

@zuzanka7834 Jéééé tak // ??? 😅 😅 😅 tak to musí byť...verím tomu potichúčky .....a akú značku testu si mala?
Zuzanka neboj sa nestane sa ti to čo mne! 😉 len mysli pozitívne 😵 😵 😵

zuzanka7834
3. feb 2011

@fomarik poslala som Ti hned po prichode do prace, len kvoli Tebe som si ho rano odfotila 🙂 Skoda, ze sa mi to nedalo poslat, mozno nemam nieco aktivovane v telefone a ja som v tomto antitalent 😉 Nevadi, ved ak by mi to krv zajtra potvrdila, urcite ho dam do albumu, ved na tu chvilku cakam uz veeelmi dlho 😉 Luci, inak dnes som vobec neverila vlastnym ociam, moj prvy testik s //, este som s nim aj ranajkovala - bez ohladu na to, z akeho materialu vyhodnotil vysledok, ja som si ho musela polozitt na stol aby som ho mala stale na ociach... 😉 Nepomysli si o mne nic zle 🙂

apolenka6
3. feb 2011

@katy33 ked si to tak prerátaš 2 eurá je dosť! 😠 no čo budem hladať najlacnejšie 😕 😕 veru aj ja si budem šetriť na cumliky.. 😉 tak by som chcela posunúť čas aby bol marec a mohla ísť na 3IUI tak už sa len vyzbrojiť trpezlivosťou....

apolenka6
3. feb 2011

Babenky ked tak nad tým premýšlam začína sa nám dariť ?! no nie?? tento rok bude pre nás úspešný .. 😠 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre