IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
7. feb 2011

@apolenka6 Ja som to myslela tak, že ,,na aute,, a nie ,,v aute...tak som si ta predstavila na streche 😀 😀 😀 Nie si leniva...aj ja sa rada povozim v aute, no ked nemusim kormidlovat 😀 V buse aj hocičo zažiješ, ked som šla cez leto do TT , tak autobusar 3x zastavil, vytiahol krhle s vodou a dolieval, ja som skoro umrela a citila som, že niečo smrdka, ako keby mu brzdy horeli 😀 a ked som šla naspät, tak čo nevidim, pristavoval ten isty bus, tak som šla radšej na dalši o dve hodiny neskôr 😝

fomarik
7. feb 2011

@petuska123 áno, pri našich IUI bol moj mm stále pri mne. na všetko as pozeral, veľa sa dokyho pýtal a potom tam somnou zotrval, kým som mala ležať so zdvihnutými labkami. Je to oveľa lepšie, ked je tam somnou akokeby som tam mala byť sama.

fomarik
7. feb 2011

@petuska123 ešte som zabudla. keksíkovať sa práveže odporúča ešte v ten den, ale ako písala pici, aj ja som bola ubolená, takže my sme poisťovali len raz a myslím, že po tejto úspešnej 3IUI. No, pekne nás zavolali dnu, doky nám podal rúčku ( pevným stiskom... v ten moment zo mna všetok strach opadne), manžela krásne usadil aby mal dobrý výhľad, ja som vyhupla na kozenku. Dezinfikoval miesto činu ( mna to veľmi štípalo 😠 ), vsunul tie nástroje, pošv. zrkadlo, americké kliešte, s ktorými som chvílku ležkala. Opýtal sa ma bolí? A ja nie. Vtedy to ešte nebolelo. POtom prišla andrologička, doniesla matroš, pochválila manžela že má super bojovníkov, a začal sa mierny masaker. Zavádzanie katétra bolelo len toršku ale potom tie spermošky...no moj Bože..... čakal som kedy to skončí. Po skončení prvej dávky, však doky začal vstrekovať dalšiu dávku a to som už ronila slzy, ale musela som vydržať. Tiež som potom trošku krvácala, ale nebolo to strašné. POtom ma prykryl doky nahriatou plachtou a kým som tam spokojne ležkala 15min, rozprávala sa s nami. Manžel mal na neho veľa otázok, tak mu vysvetľovala na obrázkoch a maketkách proces oplodnovania. Bolo to velmi milé.

katy33
7. feb 2011

@fomarik Lucinka a oni sa opytaju, že či chceš, aby mm bol pri IUI, al. si sa musela ty spytat 😕 ....lebo, ak PanBožko da a pôjdeme na IUI, tiež by som chcela mat mm pri sebe-predsa oporu potrebujeme a lepšie sa to potom zvlada.

fomarik
7. feb 2011

@petuska123 ja píšem ako maďar! Doky sa s nami rozprával.

fomarik
7. feb 2011

@katy33 no, on sa spýtal úplne pri prvej návšteve, či može ísť dnu aj on, doky povedal, že samozrejme a odvtedy chodí dnu somnou automaticky.

petuska123
7. feb 2011

@fomarik diky za info tak hadam aj ku mne ho pustia lebo mi chodime do iscare v MT.no kazdopadne sa ich spytam ci moze ist somnou

aby
7. feb 2011

@apolenka6 my sme ženské nejak to prežujeme 😉 😉 😉
neboj a ide jar tak bude samá fazuľka 😉

apolenka6
7. feb 2011

@aby jéé jasné sama fazuľa 😵 😵 už aby to bolo 😠 😀

apolenka6
7. feb 2011

@fomarik tuším aj na dverách v kabínke je napísané ,že mm môže byť prítomný na vyšetrení...už to tam mám naštudované ved tam chodím ako na hodiny klavíru.. 😀

pici
7. feb 2011

@aby nie je. ale pri sexe ti nerobia zakrok a nepouzivaju sa pri tom nastroje...

pici
7. feb 2011

no mna sa nikto nepytal ci tam chcem manzela 😀 😀 a ani by som ho tam nechcela... 😀 😀 😀 neviem co by tam robil. 😀 😀 uplne stacilo ze mi tam okrem doktora kukaju medzi nohy este dve sestricky...
ale je to kazdeho vec... mna ani nenapadlo sa to pytat a moj manzel by tam asi ani nechcel byt :D kazdy sme iny.. ja ked som isla na 3DC na krv tak ma doky v centre chcel vysetrit.. lenze nebolo to potrebne, vysetrenie pockalo kym som nemala mrchu.. a keby ma aj vysetroval, manzela by som poslala von,,, na koze ma zrovna nemusi vidiet...

tinasc
7. feb 2011

ahojky, vidím, že tu preberáte dobrú tému, manžel pri zákroku 😀 inak ani ja by som nechcela, aby ma manžel videl ako som vylezená na koze 😉 ani pri zákroku, však je tam doktor a dve sestričky, neviem prečo dve ale je to tak... ani by môj chlap nechcel... inak baby vy ste po zákroku ležali? lebo mne hneď kázali vstať a ísť...

tinasc
7. feb 2011

ja som akurát rozmýšľala ako by som zabila čas, tak som upiekla koláčik 🙂 tak sa chladí, od samej dobroty som už nevedela čo mám robiť... doobeda som ešte mala vyložené nohy, zajtra už musím niečo robiť 🙂

fomarik
7. feb 2011

@tinasc áno, ja som vždy potom ležala aspon 15 min.s vyloženými prikrytá nahriatou dekou.

tinasc
7. feb 2011

@fomarik no tak to ja teda nikdy... ale však čo je raz dnu, už nevypadne nie? 🙂 🙂 🙂

fomarik
7. feb 2011

@tinasc aj ja si krátim čas. Tiež som napiekla mnamku z lístkového cesta a tiež sa chladí. 😉

tinasc
7. feb 2011

@fomarik no super, tak až nám to vychladne budeme spolu maškrtiť 🙂

fomarik
7. feb 2011

@tinasc no nemalo by! Ležala som s panvou hore, aby spermošky mali ľahšiu cestu. Ale jasné, že nevypadnú, ani ked sa ideš vycikať. ja som sa po 1IUI nechcela pol dna vycikať, že čo ak to zo mna vytečie.

fomarik
7. feb 2011

@katy33 na zajtrajší den D ti držím palce, prsty, uši...všetko!!!!! Pfuj, pfuj, pfuj...na tie tvoje vajká!!!!!!! 😉

tinasc
7. feb 2011

@fomarik ja som sa potom išla vycikať asi za 4 hodiny 😀 no lenže mne hneď po zákroku že môžete ísť... tak neviem... ja som potom doma pol dňa ležala...

apolenka6
7. feb 2011

Babulky ale pečiete?! no dala by som si,len sama sebe piecť nebudem to mi netreba... 🙄

strelicia
7. feb 2011

@little_miracle ano ano, ja idem uz zajtra. tak som sama zvedava co to bude zac.
drzte mi palce. snad to nebude nic strasne 🙂

strelicia
7. feb 2011

@little_miracle jaaaaaaj som to odoslala a som ti chcela este napisat ze: drzim ti na zajtra strasne moc palce, to daaaas. 🙂 ja som takto statnicovala vlani. takze zajtra poobede uz budeme mat obidve po tom a bude nam lahko na dusi 🙂

strelicia
7. feb 2011

@katy33 ano ano ozvem sa asi este z nemocky, berem mobil s netom 🙂 bez toho neprezijem ani den.

strelicia
7. feb 2011

@apolenka6 fuha no ja som si zobrala z roboty volno len na zajtra, som myslela ze ked jednodnova chirurgia, tak ma hned ten den pustia. no, to bude este zaujimave.

apolenka6
7. feb 2011

@strelicia uuuuu???myslíš,že ťa v ten deň prepustia?mňa pustili až na 3 deň domov no možno tam je to inak 😕 ja som sa ani necítila ísť domov 😝

katy33
7. feb 2011

@fomarik Velmi pekne dakujem, slniečko moje, snad vas tu nesklamem a budem sa môct pochvalit nejakym tym vajkom 😉 už začinam citit obe strany-trošku tiskaju, no dufam, že to nebude cysta, možno velke vajko 😕

katy33
7. feb 2011

@strelicia ak ide o jednodnovu chirurgiu - mali by ta pustit v ten isty den, no určite nebudeš môct ist do prace, asi sa nebudeš na to citit 😕 zlatino, radšej by si mala zostat doma.

katy33
7. feb 2011

@apolenka6 no moja, samozrejme soc. sme nestihli, mm tam prišiel o 15.15 a pokladna otvorena do 15.00, tak zajtra rychlo z MT utekat tam 🙄 ...už sa psych. pripravujem na zajtra 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre