IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
9. feb 2011

@katy33 tak moja priprav sa na nedelu bude sprrrrška vírusov ...!!! 😀 😀 a ktoré sa už na teba nezmestia tak ich beriem.... 😵 😵

tinasc
10. feb 2011

@walta ale nemusí to byť tvoj prípad, stále treba veriť 🙂

petuska123
10. feb 2011

dobre rano babenky 😉

walta
10. feb 2011

@tinasc ahoj, ahoj.... dnes budem volat o vysledky krvi, to mi povie, na com som 🤐

petuska123
10. feb 2011

@walta a o kolkej???

walta
10. feb 2011

asi o hodinku.... nebodaj si nedockava? asi viac ako ja nie je nikto 😉

petuska123
10. feb 2011

@walta no som zvedava 😀

petuska123
10. feb 2011

@walta a test si si robila???bol pozitivnjy ci negativny???

walta
10. feb 2011

@petuska123 robila, pred 3 dnami, a negat

petuska123
10. feb 2011

@walta a dnes si si nerobila???takze v 11 dc po iui si si robila .

walta
10. feb 2011

@petuska123 nie, 13 den od IUI.... uvidim, co povie krv

petuska123
10. feb 2011

@walta tak potom napis som zvedava

walta
10. feb 2011

@petuska123 urcite napisem 😎

apolenka6
10. feb 2011

Ahojte dievčatá!!
@walta strašne držím palce!!! a čakáme 😵 😵 aj ked viem ako sa teraz cítiš

walta
10. feb 2011

@apolenka6 citim sa tak zvlastne, ale moc si od toho neslubujem.... ☹

apolenka6
10. feb 2011

@walta ani ja som tomu neverila a bolo to... 😉

walta
10. feb 2011

@apolenka6 a co siuzivala ty po IUI? asi tiez nejaku formu progesteronu, nie? a ked si to vysadila, mrcha nedosla?. lebo ja sa toho bojim, ze dojde. Vcera som si dala poslednu davku Crinonu (progesteron)

walta
10. feb 2011

taaaak baby, nic z toho nie je... hCH je nizke... skoda, musim sa otriast a ist dalej, ine nam neostava, no nie?

petuska123
10. feb 2011

@walta ☹ skoda.....co teraz ???este raz iui ci ivf??

apolenka6
10. feb 2011

@walta ja som užívala utrogestan po IUI ale ked,že som mala krv pozitívnu HCG 99 tak mi kázali užívať ho dalej...ale pri kontrolnom HCG o týždeň už bolo HCG 0 tak mi ho kázali vysadiť a mrcha prišla ten utrogestan mi ju pravdepodobne držal

apolenka6
10. feb 2011

@walta ☹ ☹ tak to ma mrzí....veru treba sa otriasť a ísť dalej ved nás tu je kopu čo tak musíme spraviť ....tak,že hor sa do boja!!!! 😠

petuska123
10. feb 2011

preco sa nam nedari???????????????su zli bojovnici alebo zle vajka??? 😢

katy33
10. feb 2011

Ahojte babulky...
@walta 😔 ...to mi je luto, no hor sa do dalšieho boja, kt. bude-musi byt uspešny....idete na dalšiu IUI? Zlatino, musiš mysliet na to, že sa to podari, tak načerpat sily a šup za svojim snom 😉

katy33
10. feb 2011

@little_miracle ...dakujem, mojenko, no ja si myslim, že prave ja budem pripad, kt. bude potrebovat konske davky 🙄 ...a aj si stimulovala clostilom? Ake si mala davkovanie? Ak by mali inj. pred IUI stat 200-300 eur, ako mi jedna kočka pisala, tak sme sa s mm rozhodli, že IUI sa podstupi iba raz a potom ideme hned do IVF, pretože tie korunky, čo dame na IUI+inj., tak to bude už pekna suma, kt. radšej dame na IVF a možno bude i väčšia šanca. Vždy som tušila, že u nas to pôjde len IVF a tak aj bude 😔

fomarik
10. feb 2011

Tak a sme späť 🙂 . bábika je v poriadku, meriame už 5,1cm. NT dopadlo na jednotku!!! Maličké sa veľmi mrvilo, nechcelo nám pekne zapozovať, ukázalo nám ručičky, nožičky, ktoré si aj prekrížilo, srdiečko bilo tak ako malo... no proste všetko dobre dopadlo. Máme aj fotočku, ale dosť nekvalitnú, kedže nevedelo vydržať na jednom mieste. Zajtra si ideme po knižočku a konečne na prvé odbery... už by bolo na čase! Dalšie sono až v 20tt. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katy33
10. feb 2011

@fomarik Zlatinko, som tešivaaaaaaa z toho, ako sa fazulke dari a ako sa ma u teba dobre 😉 Takže už žiadne stresy, už všetko bude tak, ako ma byt 🙂 ...po kom bude fazulka taka neposedna 😀 😀 😀 ....zajtra dostaneš tu najkrajšiu knižočku, aku kedy môže žena dostat ako dôkaz, že je v tebe novy život 😉 ...juuuj, tešim sa s tebou, Lucinka, 😲 😲 😲 ..na dalšom sone už budeš vediet, či sa budu kupovat modre , al. ružove vecičky 😉

apolenka6
10. feb 2011

@fomarik tak som sa dočkala a ta tiež teším s vami 😵 😵 😵 určite to bol zážitok... 😲 😲 som rada,že je bábika v poriadku a budeš znovu kludnejšia 😝 no tak budeš mať nový preukaz 😀 😀 a bol tam Krajko asi pravda? a tú genetiku ste si nedali robiť si spomínala.. 😕 😕

tinasc
10. feb 2011

@walta tak to mi je ľúto, že to nevyšlo ☹ ale skúsiš ďalšie a určite sa podarí 🙂 🙂 🙂

tinasc
10. feb 2011

@fomarik veľmi sa teším že je bábika v poriadku, dobre sa o ňu staráš 🙂 🙂 🙂 a nech aj odbery sú OK 🙂 🙂 🙂 🙂

petuska123
10. feb 2011

@fomarik tak super ze sa babetko dari 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre