IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
16. mar 2011

dobré ránko, dúfam, že ste sa dobre vyspali 🙂
@fomarik dúfam, že je ti už lepšie 🙂

petuska123
16. mar 2011

bre rano

petuska123
16. mar 2011

@jalanecek a co ides varit???dako skoro??

katy33
16. mar 2011

Dobre ranko, kočenky moje 😉
@petuska123
@jalanecek ....kedy vas vlastne čaka testovanie, to uteka, ako šialene...

petuska123
16. mar 2011

@katy33 ale netaraj ide to pomaly dnes som len 5 den po iui este casu na test

katy33
16. mar 2011

@apolenka6 Zlatko moje, presne viem, ako sa tam citite.....u byvaleho zamestnavatela sme mali to iste...predavali sme kožene bundy,kabelky....ked sa nepredavalo bolo zle, ked sa vela predavalo bolo zle, či nevieme predat ešte viac...ked sme videli cez okno, že sa bliži...tak by sa nam krvi nedorezal,trpli sme, čo zasa z neho vylezie....no riadne stresy 🙄 ...nie je ta vaša šefova slobodna dievka, to by vela vysvetlovalo 😀 😎 Hlavne to ber, jednym uchom dnu a druhym von......božinku, už aby si mala inu robotku, tu mamičkovsku 😉

katy33
16. mar 2011

@petuska123 Sa ti to šuchne, ani nebudeš vediet ako...už ste si aj davali žiadost na IVF 😕

petuska123
16. mar 2011

@katy33 nie nedavali ze najprv musi byt konzultacia s docentom

petuska123
16. mar 2011

haloo kde ste ?????????????????????????????????????????????nemam co robit pomooooc 😠

katy33
16. mar 2011

@petuska123 A maš si sama robit test, al. pôjdeš priamo na krv? ...lebo naposledy si si myslim len test robila 😕

petuska123
16. mar 2011

@katy33 ano len test.uz mam narok len na dve priepustky celu dovolenku si mienim na MT 😠

jalanecek
16. mar 2011

@petuska123 uz mam skoro navarene kysly polievku zo zemiacikmi aa popritom aj uvyvam v kuchyni co ine a co ty ako sa mame???

petuska123
16. mar 2011

@jalanecek ale vsetko po starom..a ty ako??

jalanecek
16. mar 2011

@katy33 ahojky ja by som testovala aj teraz ale je to jeste skoro dnes je tyzden od iui

jalanecek
16. mar 2011

@petuska123 celkom dobre len sa mi nic nechce treba nam umyvat okna ale sa mi nechce ale dve som uz umyla a jeste ostatok ale to len tak po troske co narobime blizi sa velka noc a svokra blazniiiii 😀 😀 😀

jalanecek
16. mar 2011

a testovala by som hned ale to by sa mi jeste urcite ukazal pregnyl.... 😉 😉 😉

petuska123
16. mar 2011

@jalanecek no to by sa ukazal to mas pravdu

jalanecek
16. mar 2011

@petuska123 ako je to zle ked musime len cakat to je hroza no musime to vydraz ja uz by som aj v pondelok mohla testovat myslim no uvidime idem to do kuchyne jeste dorobit a potom hura do mesta a mi ovsem prdu korunky na ucet..

miriamka
16. mar 2011

@fomarik...to ma mrzi ze mas zapal obliciek,a netesis sa uz z pohybov 😔 Prajem skore uzdravenie!

petuska123
16. mar 2011

@jalanecek volako si menis foto z hodiny na hodinu 😀

fomarik
16. mar 2011

@jalanecek
@apolenka6
@katy33
@petuska123
@tinasc dnes mi je už o poznanie lepšie. Tie prapodivné pocity zmizli. hned večer som si dala 1000mg magnezia. Ževraj moje telo nezvláda spracovať to, že som tehu. Pre moj organizmus je to veľká záťaž, hlavne na tie obličky. V moči bola krv aj bielkoviny, čo vedie k preeklampsii. Tlak bol až 160!

petuska123
16. mar 2011

@fomarik 😲 no tak si mala riadne zvyseny tlak ale je dobre ze sa citis uz ok

jalanecek
16. mar 2011

@fomarik To je mi luto ale zasa som velmi rada,ze je ti uz lespie ench je to zo dna na den lepsie a lepsie drzim palceky...a prajem vela zdravia strastia

jalanecek
16. mar 2011

@petuska123 nie ja nahodila ine a potom som dala toto to uz je konecnen neboj sa...

fomarik
16. mar 2011

@miriamka prídu aj pohyby...čochvíla ich už budem cítiť. Zo začiatku som si aj myslela, že snád su to oni, ale časom sa to zhoršovalo a vedela som, že toto pohyby nie sú, pretože to bolo dosť nepríjemné a pohyby bábatka sú určite na nezaplatenie 😉

petuska123
16. mar 2011

@jalanecek tak ty v pondelok testujes??

fomarik
16. mar 2011

@apolenka6 ak nemáš príjemnú atmosferu v práci a šéfovú ako ako tiger, to nie je bohviečo. To je strašné znechutenie práce. Clovek sa može snažiť ako chce, ale kto chce, ten chybu vždy nájde.

fomarik
16. mar 2011

@petuska123
@jalanecek takže vy už pomaličky idete testovať? No teda, to ale letí. Tak vám držím obom palce! 😉

petuska123
16. mar 2011

@fomarik ja este nie som len 5 den po IUI ☹

miriamka
16. mar 2011

@petuska123 ... neboj,rychlo to utecie a budes moct aj ty testovat 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre