IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dzuli08
20. mar 2011

@jalanecek Moja prajem ti, aby to fakt vyšlo a s utrošom si nerob problé,.ja mám ešte 2 balenia, ktoré už dúfam nebudem potrebovať a bývame blízko seba, tak by som ti ich poslala. Aby si nemusela kvôli liekom utekať do Martina. Tak nech je testík pozitívny, začínam už liečky baliť :DD

jalanecek
20. mar 2011

@dzuli08 jej mojko ty jsi zlata a ty jsi tiez po iui???ja mam v trvdosine gynekologa dr saska...

petuska123
20. mar 2011

@jalanecek cecky po stranach mna pobolievaju a vies co je sranda???ze vobec niesom hladna 😲 nepocitujem hlad vcera som zjedla len polievku za celi den..schudnem 😀 😀 😀 😀

dzuli08
20. mar 2011

@jalanecek Ja tiež :DD. No ja som absolvovala 3 IUI a neúspešne a hneď na to ďalší mesiac (kým sme čakali schválenie žiadosť na IVF) som prirodzene bez liekov otehotnela :D Zázrak

petuska123
20. mar 2011

@dzuli08 veru zazraky sa deju.a aky ste mali problem??

dzuli08
20. mar 2011

@petuska123 No ja žiaden, iba pred 3 rokmi pozitívne chlamýdie, ktoré mi na 2x preliečovali. No a mm mal 1% morfologicky zlých spermií, čo vraj extra veľký problem nebol. U mňa bol problém asi v psychike. Ináč si to neviem vysvetliť

jalanecek
20. mar 2011

@petuska123 ved a ak si chuda nepotrebujes chudnut to ja zasa jem co vidim nechapem sa som stale hladna a hlavne vecer a to som nikdy vecer nejedavala mam taky pocit,ze nam to vyslo... 😀 😀 😀 😀

jalanecek
20. mar 2011

@dzuli08 aj u nas to tak bolo mm 1 percento dobrych spermii z troch a ja som mala aj normalnu ovulaciu a vsetko ale inac nechpem a potom si ako otehotnela normalne prirodzene???

dzuli08
20. mar 2011

@jalanecek Úplne prirodzene, bez clostilu, bez duphastonu, čo som považovala za dosť veľký risk. Ja som na to tak prestala myslieť, že až v 6 týždni som zistila, že som tehotná. Až potom som začala brať duphaston, tak chvála bohu sa dovtedy nič zlé nestalo. Ja som štíhlej postavy a po Vianociach som pribrala asi 3 kilá, prestala som fajčiť, brala som babyplan, pila veľa vody... asi toto mi pomohlo. Ale bola to asi psychika, ja som sa cítila zúfala, už som sa psychicky pripravovala na ivf, bála som sa a potom to prišlo. Prestala som na to myslieť aj preto, že asi 5 dní po ovulácii som začala špiniť, doky mi povedal, že všetky tie lieky čo som dlho brala mi rozhádzali celý cyklus a ani nepripustil, že to špinenie je zo zahniezďovania. Preto som bola už beznádejná a vtedy sa to podarilo.

dzuli08
20. mar 2011

@jalanecek Zajtra idem do prvej "oficiálnej poradne", tak sa trochu bojím či je všetko ok. Možno sa tam niekedy spolu stretneme .DD

jalanecek
20. mar 2011

@dzuli08 aj ty chodis k dr.saskovi velmi drzim pesticky nech je vsetko v poriadku a verim,ze vsetko bude v poriadku... 😀 😀 😀

dzuli08
20. mar 2011

@jalanecek no áno chodím, ale najčastejšie natrafím na doktorku Kovaľovú, aj ona je super. Ty chodíš len k doktorovi?

jalanecek
20. mar 2011

@dzuli08 nie ved ked je tam aj pani kovalova aj k nej idem obaja su super lekari a aoni mi tiez hodne pomohli su zlaty...

dzuli08
20. mar 2011

@jalanecek To je pravda, sú to skvelí lekári a ty si priamo z NO?

katy33
20. mar 2011

@apolenka6 Achoooj, zlatko, no v robotke je už čistučko a pekne 😉 ...mali sme v piatok už otvorene a bolo kvantum ludi aj včera, tak sme z toho vytešeni, všetkym sa velmi pači 🙂 ....ked nezabudnem odfotim a v utorok ukažem 😉
No a ms stale nikde, kuriatko moje 😔 , ja už začinam byt fakt z toho zufala, ja neviem, čo robit, po vyvolavačke mi ms vždy prišla do 3-4dni a teraz????? Vaječnik ma boli o čosi viac, tak si myslim, že ta cysta asi aj podrastla ☹ 😔 ...neviem ani dokedy mam čakat na ms a kedy by som mala ist k dr. znova? 😕 ....som prave pozerala, že poslednu ms som mala 30.1....pekne, však 😕

katy33
20. mar 2011

@dzuli08 No mojenko, kraaaaasa, gratulujem, určite budeš nosit svoju fazulku minimalne dalšich 30 tyždnov pod srdiečkom 😉 ja si tiež myslim, že psychika robi velmi vela...a zazraky sa deju stale 🙂

katy33
20. mar 2011

@jalanecek takže zajtra robiš testik, kt. bude mat na 100000000% krasne dve // lyžiny 😉 ...hned nam daj vediet, akoooooo?????...verim, že aj s apolenočkou budete mat zajtra prekrasny dnik, moooc vam to prajem a modlim sa za to 😉

jalanecek
20. mar 2011

@dzuli08 nie niesom primo z namestova byvam kusok od namestova v dedinke
@katy33 moja neboj dam zajtra hned vediet a verim,ze tam budu dve krasne ciarocky..

apolenka6
20. mar 2011

@katy33 je to možné?!? 😨 😨 MS ešte nemáš?!! ved už bude koniec marca pomaly 😒 teda ty to máš zložité no možno čaká na schválenie injekcií 😕 🙂 já ti neviem povedať v čom je problém budeš musieť asi skočiť za dr čo ona na to ?!
Teší ma ,že už máte krásne prerobené a máte aj fajne ludí tak to má byť !! 😉 len nech to ide aj na dalej nech sa vám investícia pekne krásne vráti 😎 a dnes ešte do práce a zajtra si pekne oddýchni 😉 určite si unavená

adikasala
20. mar 2011

@fomarik ahojky ja som momentalne po ovulacii v normalnom cykle mrcha by mi mala prist okolo 30.3.no nemusela by,nebudem proti!!!.trosku sme sa posnazili tento mesiac.no a v aprili zacinam stimulku a hor sa na tretiu iui!!!

fomarik
20. mar 2011

@dzuli08 Páni, takže prirodzenne bez akýchkolvek hormonov! Super!Srdečne gratulujem, a želám, aby ste to aj s fazulkou dotiahli do úspešného konca!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

apolenka6
20. mar 2011

Dnes sa cítim unavená a nevedela som prečo a som si zmerala telesnú teplotu a mám zvýšenú 37.2 😖 Dúfam,že nebudem znovu chorá ☹

andy175
20. mar 2011

@apolenka6 no moja, ja mám zvýšenú teplotu od stredy, keď som bola na insemináciu. vtedy som mala večer 37,5. celý týždeň mám tak okolo 37. Neviem čo to, sice mam nadchu, no nie už takú ale aj tak...
snáď si ozaj neochorela...

apolenka6
20. mar 2011

@andy175 no nič iné zatial necítim 😕 nádchu a podobne
ty si tuším PN aspoň môžeš doma oddychovať 😉

andy175
20. mar 2011

@apolenka6 no veď to áno môžem oddychovať. chcela som ísť na PN hlavne kvôli oddychu, ale k tomu sa mi pridala aj choroba... tak dúfam, že to bude o.k. 😉 ... aj ty 😉

jalanecek
20. mar 2011

ahojte mojka tak co ako sa ndeska citime jste akesik chorucke????to z toho cakaniea ci ako 😉 😉 😉

jalanecek
20. mar 2011

je tu niekto dneska sa ale nudim a riadne.... 😲 😲 😲 😲

tinasc
20. mar 2011

ahojte, zdravím vás, riadne ste toho popísali, my sme boli na prechádzke a potom nakúpiť, trošku pohybu aby sme mali 😀 svietilo síce slniečko, ale fúkal riadne vietor 🙂

fomarik
20. mar 2011

@apolenka zlatko zvýšená teplota može byť aj na zač.tehu. je to jeden zo sprievodných javov. Pokial ta nič nebolká a nekašleš, tak by to malo byť OK, Zajtra budem na teba myslieť a silno, silno držať palčiská!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fomarik
20. mar 2011

@katy33 no teda! Mojenko, posledná mrcha 30.1?! A to si ešte brala aj duphaston? Ked sa s...erie, tak sa s...erie poriadne. Je mi luto, že sa ti to takto brzdí. No ale ked píšeš, že máš aj bolesti, určite by si mala zájsť ešte raz k svojej doktorke. Ved i po vyvolávačke tá mrcha predsa mala prísť 😠 😠 😠 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre