IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
23. mar 2011

@jalanecek tak potom v dalsom kolo si testy nerob tak skoro nema to vyznam .pekne cakaj ako ja 😀

jalanecek
23. mar 2011

@dzuli08
@petuska123 takze kocky volala som do mt nemam vysadzovat lieky a mam sa o tyzden ozvat ci som zacala spinit alebo nie ak nie urobit si o tyzden test a potom zavolat a ak bude negativny tak na sono a krv povedali mi ze mocove testy niesu tak dolezite ako krv no tak mam si jeste nechat nadej jeden tyzdeNN asi mi nic ine neostava 😲 😲 😲

dzuli08
23. mar 2011

@jalanecek No vidíš tak ešte si nezúfaj a utroš máš?

jalanecek
23. mar 2011

@dzuli08 jj moje zlaticko mam bola som vcera predpisat mm mal cestu do tvrdosina tak jsme tak zaskocili boli jsme kusok od lekarky keby ma aspon takl neboleli prsa je to hrozne.....

petuska123
23. mar 2011

@jalanecek no tak to iste vtedy povedali aj mne..ja som cca o 3 dni meskania zacala spinit

jalanecek
23. mar 2011

@petuska123 budem cakat ak mam dostat dostanem aj cez to ze uzivam lieky....

petuska123
23. mar 2011

@jalanecek jasne cakaj... 😉

petuska123
23. mar 2011

@jalanecek preco nezajdes k tvojmu obvodnemu gynciarovi na krv??

jalanecek
23. mar 2011

@petuska123 bola som tam vcera lieky predpisat ved ak nedostanem do piatku rano testnem a ak tam nic nebude tak vysadim lieky a uvidime
😉 😉

zuzancek22
23. mar 2011

@tinasc no tak ja už vážne neviem, lebo ja som si dávala žiadosť začiatkom decembra, ale potom mi zistili že musím ist na konizáciu a dr. v centre mi povedala že to aj tak nemá význam lebo to platí iba 3 mesiace.

katy33
23. mar 2011

@jalanecek No takže, nadej tam stale je, supeeeer, fantasticke, ja to stale tvrdim, že ty s tym tvojim postojom, si si určite fazulku musela uchylit minimalne na 9 meiacov, pevne tomu verim, mojenko....tak nech ta hnusna ms nepride - ja si to radšej odkrutim i za teba 😀 😉

katy33
23. mar 2011

@petuska123 Petik a tyy kedy budeš testovat?

katy33
23. mar 2011

@apolenka6 Kuriatko moje, zle dni ujdu rychlo preč...a ver tomu, že s tymi čiernymi kruhmi od špiraly to je na zlaknutie sa samej seba v zrcaaaatku 😀 ...take ličnie už nie je davno ,,in,,.....a tym tvojim krasnym očkam slzičky vôbec ale vôbec nepristanu 😠 😝
A ozaj, čo v robotke, ako to dopadlo?

petuska123
23. mar 2011

@katy33 neviem 😲

jalanecek
23. mar 2011

@katy33 dakujem nadej je mrchu som odohnala daleko vari sa mi vyhne no uvidime ja riadim aspon na to tak nemyslim kz by ten tyzden ukazal uz tehu stastna by som bola..... 😉 😉 😉

petuska123
23. mar 2011

tak baby testla som a ideme na IVF....

katy33
23. mar 2011

@petuska123 ....a nie je zavčasu? Skus neskôr testnut... 😕 ...kolky den si po IUI?

petuska123
23. mar 2011

@katy33 12 den som po iui

walta
23. mar 2011

dievcata, zdravim vas.... vcera som bola na kontrole po hysteroskopii, moja sliznica sa dr. nepacila z toho titulu, ze boli v nej male polypy, ale tie zvyknu s mrchou odist prec, a ze aj s liekmi sa to da upravit. Vcera som bola 12 DC, a folikul bol 1,86 cm velky, dr. povedal, ze ako z ucebnice. Tento cyklus skusame bez liekov, hadam praskne a uvolni sa vajicko, len aby bolo aj oplodnene. Uvidime. Ak nie, ideme na IVF, ziadost uz mame podanu na poistovnu. Zlaty bol dr. Normalne mam dobry pocit z toho. Nebola som tu dlho, neviem, ani co ste debatovali, citat sa mi to nechce, je toho vela.
Pekny dnik vsetkym 🙂 🙂 🙂

petuska123
23. mar 2011

baby ja som si to nejak zle vypocitala som si myslela ze mrcha mi mam dojst v piatok ale ona az v nedelu ma prist.

katy33
23. mar 2011

@walta Takže da sa povedat, že v podstate je to vporiadku 😉 ....tak ti daju nejake tabletky na tu sliznicu? A prečo sa tam vlastne tvoria tie polypy 😕 kolko už čakate na schvalenie žiadosti?...dufam, že to bude už čoskoro.....teraz budete skušat prirodzene?

katy33
23. mar 2011

@petuska123 tak potom bolo ešte priliš skoro na test 😕 ....urob si až v čase, ked budeš čakat ms 😉 ...verim, že tam budu //

pici
23. mar 2011

@petuska123 tak este nie je nic stratene :D

fomarik
23. mar 2011

Ahojte dievčata- Od včera večera mam hnačky, zvraciam- ani vodu som ráno v sebe neudrzala, krče v zaludku. Obvodna lek. amoj gynekolog mi odporučili hospitalizáciu na in ternom odd. aby mi dali spon infuzie. Tak sme šli s mm pekne domkov, zalila som sa . A viete čo? Nikto tam na mna nemal čas. Ziadny lekár ktorý by ma prijal na oddelenie, pohadzovali si ma tam ako nejaku handru a kazali nám čakat na nejakú dr. z geriatrie, ktorá sa ani po 4 hodinách umorneho čakania v nemocnici bez WC neunuvala prísť. Tak sme sa na to pekne vys...rali a prišli sme domov. MM mi navaril kuraci vyvar, kupil čierne uhlie,kt. možu aj tehulky a ja teraz dufam, že ma to prejde. Oproti včerjšku je mi už ovela lepšie, len mám strach o mim. Ak sa mi nepolepší do rána, v tom momente cestujeme do Lučenca, kde sa snad na mna nevykašlú. A oni chcu zvýšené platy! Hovno im treba! Joj, som velmi podráždená a nervozna.

pici
23. mar 2011

@fomarik ani sa ti necudujem. dneska ked niekoho nepoznas v nemocke tak si v riti.

apolenka6
23. mar 2011

@fomarik Ahoj Lucka!chúdatko naše ☹ hnačky a zvracačky neznášam strašne to oslabuje organizmus ...a to si bola v nemocnici??!! 😠 😠 😠 to snád nie je ani možné 😨 😨 prístup nula bodov Zlatinko naše budem na teba myslieť aj na bábo aby sa ti to upravilo a bola si v poriadku...to ozaj musíš mať všetko ? 🙄 len pekne oddychuj verím,že sa rýchlo zotavíš ♥

apolenka6
23. mar 2011

@katy33 Ahoj no chvála Bohu dopadlo to v práci dobre 😝 😝 to by ešte chýbalo ved by šéfová zase "úradovala"
Dakujem ti za nádhernú IP si môj pokladík a dakujem že si ♥ vieš ako človeka nabudiť .. 😉 😉 😉 Verím,že sa dám znovu do kopy a budem znovu bojovať 😕 😕

apolenka6
23. mar 2011

@jalanecek Ešte nie je nič stratené ved tá tvoja viera že si tehotná ťa nemôže sklamať 😉 verím tomu!!

apolenka6
23. mar 2011

@petuska123 ty tiež zopakuj test neskôr 😉 😉

katy33
23. mar 2011

@fomarik Ale ty moje chudatenko - vidiš to, tak sme tu naozaj už dva paranormalne javy, to naozaj musiš mat všetky možne komplikacie 😕 ....jajha, slniečko moje....pekne lažkaj , oddychuj, snaž sa troška dostat do seba tekutinky.... Vieš čo, ja si ta asi pridem zobrat sem-ku nam, to čo je tam za starostlivost, haaaa 😠 😠 😠 ....hnusaci jedny, to čo zasa maju za prietrty.....jaj zasa by ma tam poznal cely personal, byt tam ja....tak im zo mna ešte teraz bzuči v ušiach 😝 😠
No sice neviem, či by sme tu u nas so starostlivostou v nemocnici vyhrali - všakže Magdušik 😕 🙄
Nespapala si nič, čo by ti mohlo ubližit na žaludoček, či?...možno nejaka infekcia črevna, alebo čo, ach jaj ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre