IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
2. nov 2010

@jankaknm ja som sa docitala ze IUI ma 15%uspesnost a IVF 25%..hm tak niesu to dake vysoke hodnoty 😕 ☹

katy33
2. nov 2010

@apolenka6 😅 a dik za babkáče 😀 To ja som na tom ešte fajn, ale moji bratia maju 13 😀 😀 😀 Drahy sa mi vždy rehni, ked ideme do obuvi, že načo pozeram topanky, nech si hned radšej vyberiem nejake krabice 😔 No a dnes som behala po meste - po lekarnach, zhanat clostil 😝

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katy33
2. nov 2010

@zuzancek22 Zlatíčko, nič to, ide sa dalej - ako píše fomarik - do tretice všetko dobre 😉 Z olomouca si prinesieš ,, čechuna,, 😀 Treba verit, že do Vianoc budeme pod srdiečkom nosit fazulky 😉 Držkam palce.

katy33
2. nov 2010

@jankaknm Presne tak moja, psychika robi divy, takže musime silno verit a ono to vyjde. Nas čaka teraz 1IUI, ale tiež sme rozhodnuti vyskušat 3x a potom IVF - musime bojovat, pokial sa nam da. Teraz vam to určite vyjde na 100%

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katy33
2. nov 2010

Fuj a mne ta hnusna mrcha ešte stale nedorazila 😠 Čím viac chcem, tym si dava načas, svinucha jedna. Ale, ked nebude mat prist, potom bude blikat ako červena na semafore. Nič, drahemu som oznamila, že dnes v robote varim červene vinko a budem cuckat 😀

katy33
2. nov 2010

@jankaknm A ten test na protilatky, čo zistuje?

fomarik
2. nov 2010

Tak a už som späť od zlej tety zubárky!! Som ja ale šikulka! 😉

katy33
2. nov 2010

@fomarik No požaluj sa nam, čo ti ta potvora robila? 😅

fomarik
2. nov 2010

@jankaknm takže si 4den po 2IUI? IVF je 41,9% úspešnosť...aspon tak mi to poslali z Heliosu na môj email.

fomarik
2. nov 2010

@katy33 ja som bola len na preventívke. Aj sa ma pýtala, či ideme vrtať, a ja že eeeee. Tak som sa objednala na 8. 12 aj s manželíkom 😀 😀 😀 😀 ...ešte o tom nevie.

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fomarik
2. nov 2010

@jankaknm ešte som zabudla odpovedať na tvoju otázku: cez doktorov to riešime niečo cez 3 roky. Ale do centra chodíme od marca. Dovtedy som bola na laparke, prefukoch,drilingoch,a bla, bla, bla. Napokon moj doky povedal, že on už pre mna nič nemôže urobiť, tak nás odporučil do CAR.

fomarik
2. nov 2010

@jankaknm ale to, že je sobota, to nevadí, či...? 😕 mne 2x robili IUI v sobotu.
Ahááá...sa mi to hned nejak nezdalo. A ovulku máš sama od seba, nemusíš ničím stimulovať... ti trošíčku závidím 😔 .. a ešte aj cítiš ovulku... no to je požehnanie! 😉

katy33
2. nov 2010

@fomarik Aaaaaa, ten ta pochvali, ten bude uuuuurčite rad, si to dobre zariadila - nech trpi aj on, čoooo 😅 A ešte si to ako oddialila, že až v decembri 😀 Ale treba potom zubarke povedat, že bude mimi 😲 , aby ti nedala inj., al. nejaku plombu, čo by uškodila drobcovi 😝

fomarik
2. nov 2010

@katy33 a možnože mi strach nedovolí tam vobec prísť.... ja mám strašný strach zo zubárov, ale moj drahý je ešte väčší strachopud, čo sa tohto týka. To radšej 100xIUI!!!!!!!..... 😵

fomarik
2. nov 2010

Idem zvrtnúť palacinky! Mám chuť na niečo sladké.
Chcem 😲 ...aspoň jedno 😔

strelicia
2. nov 2010

takze mam vysledok krvneho testu - negativny!!!!!! nemozem tomu uverit....nechapem to. a neviem co mam teraz robit....ci ist na laparku (a teda cakat min. dva mesiace kym ma len objednaju, potom kym sa zotavim mesiac), alebo skusit hned druhe IUI....vobec neviem a je mi z toho zle.

strelicia
2. nov 2010

sice som povedala v heliose, ze idem do druheho kola, ale aj tak neviem, ci by som nemala ist najskor na tu laparoskopiu vajecnikov....co myslite? a co to vlastne je? nemoze to byt problem? a ako dlho trva, kym mi daju termin operacie? vazne nad tym rozmyslam.

zuzancek22
2. nov 2010

@strelicia juj tak to ma moc mrzí, presne viem ako sa cítiš, ja som si dnes už aj poplakala, a ked príde drahý tak asi este aj budem. skus ist aj na laparku ale kým ťa objednajú tak chod este na IUI, bo mne trvalo cca mesiac kým som dostala termín na laparku,

strelicia
2. nov 2010

@zuzancek22 coze, mesiac???? to ma dovtedy aj klepne

strelicia
2. nov 2010

@zuzancek22 inak....mali mi volat do 15-tej. ale nevolali. tak som tam volala ja, asi 15 min. som sa pokusala dovolat a nikto to nebral. potom mi to zdvihol nejaky pan a ten slubil ze mi zavolaju naspat.
no s tou laparkou....to ta vlastne kto na nu poslal, tvoj gynekolog? napisal nejaky papier a s tym si niekam isla alebo ako to bolo? nechapem ze kazdy to musel absolvovat, iba ja nie...

zuzancek22
2. nov 2010

@strelicia no takže mna operoval moj gynekolog, takže som nikam teda skoro chodiť nemusela on mi dal žiadosť a tu som si zaniesla na poisťovnu, kde mi pani povedala že to trvá kým to schváli cca 2-3 týždne. tak som si o 2 týždne volala a schváli mi ju a tak ma doki objednal na najbližší volný termin hned mi robili predoperačné vyšetrenia a cca o 1,5 pol som bola na laparke (to bola u mna už 4 -tá) , a zotavovanie nebolo vôbec zlé operovali ma vo štvrtok a v piatok ráno som už aj vytrásala domov. a po najbižšom menzese som šla na iui.

zuzancek22
2. nov 2010

@strelicia a preto skus este IUI kým vybavíš laparku

strelicia
2. nov 2010

@zuzancek22 ale ked ja sa jej bojim. citim sa dezinformovana. neviem co mam robit.

fomarik
2. nov 2010

@strelicia Zlatko tomu nechcem ani uveriť. Po 3 // testoch? I ked slabučkých, ale predsa. 😔 Ja by som tiež najskôr riešila 2IUI, kým bude laparka. Mna môj gynekolog objednal a o dva týždne som už išla na Sliač. Ráno ma laparoskopovali a večer o 19.30 som už išla domov. mala som zavedené drény, to preto som nemohla skor odísť. Celý zákrok s uspatím a so zobudením trval 95 min. O týžden na to mi vyberali štichy... to bolelo viac ako samotná laparka 😝 . Ja som išla na laprku kvôli driingu vaječníkov a odstráneniu zrastov po predchádzajúcej operácii a zistili , že mám nepriechodný ľavý vajcovod, tak hned poriešili aj to 😉
Inak ja som nemusela čakať na žiadne schválenie od poisťovne ako zuzanka 😕

zuzancek22
2. nov 2010

@fomarik čakať som musela kôli tomu že som zmenila poisťovňu, inak pretým som vôbec nečakala na nejaké schválenie.

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre