IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
12. apr 2011

@timona mne povedala hned,ze ked IUI nevyjde,naco ma trapit dalej,ze skusime IVF...najskor som si myslela,ze budem trvat na dalsich pokusoch,ale teraz viem,ze v nasom pripade je to zbytocne...kaslem na cele IUI...bolelo ma to a ked som som dostala menzes,aj napriek Utrosu,myslela som, ze z koze vyskocim...a vobec, zle som sa citila ten druhy tyzden...to uz je na Vas ako sa rozhodnete...poradte sa a uvidis...

katy33
12. apr 2011

@timona ...naozaj je ešte zavčasu na test, ked tak skus si ho urobit vo štvrtok, a definitivne to bude aj tak až z krvičky 😉 ...kolko, že ste mali vajok pred IUI?

timona
12. apr 2011

@katy33 dve sme mali, ale asi je fakt hlavny problem v spermiach..

sijust
12. apr 2011

@timona a aky je problem?znizena poh.,morfologia,,,,?

timona
12. apr 2011

@sijust hlavne je znizena pohyblivost a morfologiu mame hranicnu 70%patologia...a spravili na aj DNA fragmentaciu, ale vysledko este nemam, tak dovie ako nam ta vysla..

sijust
12. apr 2011

@timona moja,u nas je 100%na pat. takze 2IUI uz asi nee...

alibabaa
12. apr 2011

@sijust takze mam ocakavat velke bolesti.. hm.. no tak ja som hned dnes zacala s detoxikaciou.. mam doma tekute aloe vera a nech sa telo trosku precisti.. v noci som sa zobudila, ze som az spotena zo snov a za minutu triaska jak hovado.. ten utros so mnou robi divy.. esteze posledna davka bola vcera rano... chystam sa do centra zavolat nech mi daju termin na dalsiu konzultaciu a dohodnem sa s nimi .. necham to na dr uvidim co navrhne.. este ideme mrknut jedneho chlapika, ktory pomohol nasim 2 kamaratom... tak som zvedava ako to dopadne....
predpokladane 2 iui mesiac maj..
lebo v aprili mi to vychadza ze by som mala ist na krv cez sviatky a to krv neberu.. tak by bolo zbytocne do toho tento mesiac ist.. trapit telo zbytocne sa mi zrovna nechce...

sijust
12. apr 2011

@alibabaa aloe je vyborne,to odporucam fakt vsetkymi desiatimi...ja som tiez este nevolala,ale zavolam,ze co dalej...ja uz na IUI nejdem...my uz mame aj v papieroch je IVF...v nasom pripade je to na vacsiu istotu...a co sa tyka toho menzesu....nemusi sa ta boliet brusko...mna bolieva aj obycajne,ale teraz to bol masaker 😒 a utros mi robil strasne zle...ja som si myslela,ze su to vsetko priznaky tehu a to ten hajzlik Utros 😠

hope2011
12. apr 2011

@sijust no my v iscare sme platili 75 euro, ale to co si aj ty napisala, tak plus, munus, nech je to do 85. manzelove vitaminy a liecbu co mam do toho nepocitam....inak ja som mala teraz pri ms tiez priserne bolesti....tak ako aj ty pises...ale ms bola velmi slaba...hm, tak neviem

katy33
12. apr 2011

@hope2011 ...jajha, babulky moje, ja to radšej ani nebudem ratat, mm mal tiež vitaminy-profertil-50,-...ja mam vitaminy a ešte aj cestu , ked si vezmem, je veru toho dost....a ešte mam obavy, že ak tie injekcie nezaberu, tak čo potom 😕

tinasc
12. apr 2011

@katy33 my sme platili 85 euro so všetkým, čo k tomu patrí... nie je to málo, keď si spomeniem, že som mala 4 iui, keby som si to odložila, tak by som už mala na lieky na ivf 🙂

alibabaa
12. apr 2011

@sijust no ved aj ja som si myslela ze su to priznaky .. a bol to len slahnuty utros...

dzuli08
12. apr 2011

@walta @petuska123 @hope2011@tinasc @zuzancek22 Fakt som Vás nechcela vystrašiť babenky, ale myslím si, že je lepšie rátať so všetkým, aby sa naše-vaše snažilkovanie ešte neskomplikovalo. Ale vidíte aj zuzancek22 to povedali v centre. Mne to hovoril, iba obyčajný gynekológ, takže na podrobnosti som sa ho nevypytovala. Je pravda, že sú to nekresťanské peniaze. Na všetkých stránkach car centier sa píše, že prvé 3 cykly sú uhrádzané poisťovne. A preto sme aj my nainvne si mysleli, že doplácať nebudeme nič, maximálne pár eur a nie, že to pôjde na vyše 1000.
Aj nás upozorňovali na takúto sumu, našťastie sme našetrené peniažky môhli využiť inak ako na ivf.

tinasc
12. apr 2011

@dzuli08 tak to máte super, že už nemusíte na ivf... veľa sa vám tým uľahčilo 🙂

apolenka6
12. apr 2011

@adikasala jasné snažíme sa jedna druhú podporovať ak to ide ved preto sme tu 😉 vždy je koho povzbudzovať,radiť,tešiť sa
Veru pohrávam sa s myšlienkou ešte jedno IUI a presne ako si mi napísala bolo by to v júni no ešte neviem určite teraz IUI neplánujem no ,len sa musím ešte s mm poradiť on už moc nechce ,ale pre mňa to určite spraví 😠 😠 no nie?? 😀 😕

jonnie
12. apr 2011

@sijust takze uz asi nic z toho.... je to strasne nespravodlive, vysoky vek, peniaze na IVF nie su... odsudena cely zivot starat sa len o cudzie deti.

apolenka6
12. apr 2011

@fomarik Kde že !?? 😕 ty ma nikdy neotravuješ mamulka naša krásna 😵 vždy si rada prečítam ako sa ti teda vám darí prežívam to s vami ked opisuješ fazuľku ,ked už ťa kopká trošíčku a ako sa má dobre v brušku ...len tie patálie okolo tvojho zdravotného stavu 😒 ozaj??ako ti je??tlak a veci podobné dúfam,že už lepšie 🙂 🙂 🙂 Ešte laškujem s myšlienkou IUI ,ale až v júni ...možno 😀

apolenka6
12. apr 2011

@katy33 Zlatko!! čo to to??a nestálo by to náhodou menej v inej lekárni?? 😕 😕 veru ked si to prerátaš cestu a to tam budeš teraz chodiť tam častejšie a všetko okolo toho 😒 normálne nechápem čo by sa dr tak sekol?? myslím tú cenu ,no len teraz poisťovne majú problémy možno preto je to už drahšie ako by malo 😖 no ked si sa na to dala skús 1 pokus a potom máš tú druhú možnosť -ťažšiu

katy33
12. apr 2011

@apolenka6 ...no mojenko, ešte, že som bola prave v tej lekarni sama, my blbaky vyliezli 😀 😕 ...už som to akosi vstrebala....sa teraz už s mm smejeme, lebo zajtra budu nove nohy na stoly - do roboty, ideme menit tie stare a to budee okolo 100eur....tak, že bud sa budem pichat s nohami od stola do rebier,al.budu stoly na striekačkach 😀 😝 ...veru sme tak rozhodnuty, že ak toto IUI nevyjde, takisto si dam cez leto pauzu a potom na jesen IVF...aspon niečo došetrime...
A ty sa s velice dobrou myšlienkou pohravaš - IUI...ja suuuuuhlasim, a myslim, že sa tak i rozhodnete a ja to stale tvrdim, že my budeme spolu tehulkovat aj kočikovat...preto som nemala doteraz vajka, aby som ta vyčkala a teraz šups na to a ja ta zasa vyčkam, tak do toho 😉

katy33
12. apr 2011

@tinasc ..no ved to,zlatino, ja presne tak isto uvažujem, ak by som mala ist na tri IUI, ako nam doporučili a že až potom IVF, tak to určite nie, ved to by sme už mali aj cele IVF a predsa je to väčšia šanca, i ked samozrejme i väčši zasah do organizmu, ale to budem tak, či tak i teraz po inj.....a tiež si myslim, že ani nebude možne ma stimulovat inj. viac cyklov po sebe...

tinasc
12. apr 2011

@jonnie a prečo by si ešte nemohla otehotnieť, však nemáš ešte zase toľko rokov 🙂 😉

tinasc
12. apr 2011

@katy33 ak mi toto ivf nevyjde, tak ma to asi už položí 😉 vkladám do toho veľké nádeje, toľko prachov a keby z toho nič nebolo... ťažko by som to rozdýchavala ☹

adikasala
12. apr 2011

@katy33 dakujem kati davam velku nadej do tejto poslednej iui tak mi to uz konecne musi vyjst aj doki mi povedal ze to vyjde,tak myslim pozitivne 😀 😀 😀

adikasala
12. apr 2011

@katy33 ta tvoja cena inekcii ma teda polozila!!!aj moje inekcie stoja dost na 6 pichnuti to je 163ex 2 ale nastastie mi preplaca poistovna inak by som zbankrotovala plus 140 euro za iui a sono

adikasala
12. apr 2011

@hope2011 ahoj dakujem za vasu podporu ste zlate!!!vsetkyyyyyyniekto to uz musi nalomit tu tehulkovsku lavinu co pride tento rok v tejto temicke 😀 😀

adikasala
12. apr 2011

@zuzanka7834 jaj zuzi uz aby bolo takto o tyzden aspon vies na com si a ja uz na pol ceste skoro.....velmi chcem aby nam to v tomto aprili konecne vyslo ved sme mali spolu 2 iui a teraz aj 3 tak osud nam musi dopriat....aky dzusik teraz pijes uz si nepamatam ako to bolo najskor grepovy a po ovulke anannasovy?alebo naopak? 😀 😀 😀

adikasala
12. apr 2011

@tinasc zo srdca dakujem!!!!ty by si tiez mohla este vyskusat 1 iui 🙂 🙂 🙂 prvu kocku ako ste mali prirodzedne alebo s iui?

tinasc
12. apr 2011

@adikasala no s iui, nám to prirodzene jednoducho nešlo... a potom nej ani ťuk... skoro 5 rokov... takže teraz len iui, čo doteraz nebolo úspešné alebo ivf... posledná šanca...

adikasala
12. apr 2011

@apolenka6 uvidis ze to bude to uspesne ked to podstupis ved aj katy ti napisala ze budete kocikovat spolu!!!vzdy je nieco na nieco dobre navzajom sa pockate!!!!to bude super tehulkonie spolu s katy!!!!nevzdavaj sa!!!! 😲 😲

hope2011
13. apr 2011

@katy33 mojko, to ani nepochybuj, ze by to nezabralo, samozrejme ze to zaberie a uz co chvila budes tehulka...takze dnes by si mala mat uz ihlicky doma, vsak????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre