IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
21. apr 2011

@formarik vseeetko naj 😀

pici
21. apr 2011

@katy33 xixixixi tak to ano ale ona ma len take vcelicky s tenkou ihlou tak to ani necitis :D

@alibabaa vidis ja som nejaka dopletena :D
@hope2011 v nedelu asi budem testovat... neviem ci naberiem odvahu

tinasc
21. apr 2011

@pici len testni, však sme zvedaví, ako keby sa to nás osobne týkalo 🙂

pici
21. apr 2011

@tinasc testnem... uvidime... ved do nedele este casu:

katy33
22. apr 2011

Dobreeeee raaanečko, bambulky moje 😉 ...my tu mame naaaaadherne slniečko, dnes to isty nejaka prechadzočka 😉
@pici Zlatko moje, zajtra na teba silno myslim, tak silno, ako sa len da....a bosorujem ti krasne //...hned nam daj vediet a budeme si prosit aj foto dokumentaciu 😀 😉

dzuli08
22. apr 2011

@katy33 Áno, moja, treba len veriť a ja siiilno verím. To magnezium určite neuškodí a okrem iného ešte aj psychicky upokojuje a to je fajn :D :D. Dnes ráno som mala poriadne fofry. Prvýkrát za celé tehotenstvo ma poriadne natiahlo na vracanie, až som si myslela, že bude prvá tehu grcka a ono to nakoniec prešlo a nebolo z toho nič 😠 😀
J to naozaj krásne, keď sa bábo hýbe, včera nám zakývalo a potom sa otočilo zadačkom, to nám už urobilo druhý krát :D

dzuli08
22. apr 2011

@hope2011 Áno, bolo to krásne, len škoda, že ho ešte necítim, ale musíme si ešte počkať :D Aj tvojej babuľke je v brušku výborne a za chvíľku ju už budete s dr. okukávať 😀 😀

katy33
22. apr 2011

@dzuli08 😀 😀 😀 , tak najskôr zamava a potom ritku otrči 😀 ...no po kom to bude mat 😀 😀 😎 ...len budte zdravučki a nefofruj...

dzuli08
22. apr 2011

@katy33 Aj jaqs to cítim väčšinou na ľavej strane. No a tie pocity som mávala stále. Je to také nepríjemné ako pred ms, až sa človek zľakne. Mne sa to opakovalo tak 4x za deň a na konci 3 mesiaca sa to skoro úplne vytratilo. Neboj, viem, že človeka to tak nastraší, ale je to v pohode, aj moja mamina mala také nepríjemné pocity a som tu :D Hlavne sa nestrachuj, kým nekrvácaš je všetko v pohode. Teraz budeš cítiť rôzne pocity, prsia budú čertovsky bolieť, stále ťa bude niečo pichať, bolieť, koža sa bude naťahovať, ale všetko sú to sprievodné javy. Veď sme tehotné a v našom tele sa odohráva toľko zmien, že niečo sa musí prejaviť pichnutím alebo pálením. Mňa teraz zospodu tak pichá, že som si myslela či nechýtam nejakú mykózu, ale dr. pokukala a povedala, že to tým, že sa maternica zväčšuje. 😅

katy33
22. apr 2011

@dzuli08 ....mna normalne trapi, že mi nič nie je, iba to, že ma prska sem-tam pobolievaju a to som už tiež cela bez seba, ked na chvilu prestanu, tak ich magorim, ako šialena, chudata si užiju 😀 😝 ....ani bruško už tak nectim, chutit mi chuti uplne všetko, no žiadne problemy, až sa toho bojim, radšej by som grckala každy den s vedomim, že naša laska je tam....Fuuuu, som si vydychla, že aj teba bolieva jedna strana, som sa hrozne bala, ked dr. sa pohraval s možnostou mimomat.teh.....to nepripustima tiež si vravim, že ved v auguste som bola na LSK a prefukoch a vtedy mi povedali, že vajcovody su krasne priechodne, žiadne zrasty , nič....tak verim, že naša fazulka je na spravnom mieste 😉 ...i ked som mala sliznicu len 9mm 😕 ...vôbec mi nič nebude vadit - bolesti, pichanie, vracanie, nechut, len nech viem, že fazulka je so mnou....ty si vlastne prve dni tehu prežila bez stresov, ty si až neskôr prišla na to, že si tehu, však? A dakujem, mojenko, že ma prevadzaš prvymi dnami tehu, lebo ja som taky dokakanec 😀 😎

dzuli08
22. apr 2011

@tinasc Ďakujem moja, áno je to úžas, také uvoľnenie. Doma a cestou k dr sa strachuješ čo ak náhodou a podobne a potom keď vidíš, že je všetko ok, tak ti taký balvan zo srdiečka spadne, že až. A je po strachu. Za chvíľočku tu budeš už aj ty takto básniť, tehu je v posledných dňoch nákazlivé 😀 😀

dzuli08
22. apr 2011

@katy33 Presne viem, o čom píšeš moja, Ja som prišla na to, že som tehotná, keď som bola 5+6, takže dosť neskoro a tie úvodné stresy som nemala, lebo na sone bolo už vidno 17 mm gestačný vačok. Ale potom tie stresy začali, lebo tým, že tam videli tento vačok tiež ešte nebolo všetko vyhraté. Mohlo to byť OK, mohol byť gestačný vačok prázdny alebo mŕtvy plod. Možno nie je celkom fér, že ti tu píšem aj takéto negatívne veci, ale chcem ti len týmto povedať, že tým, že sa stresuješ nič nevyriešiš. Myslíš si, že o 2 týždne budeš už úplne pokojná? Nie, lebo zase bude 1000 dôvodov čoho sa báť. A teraz som v druhom trimestri a nemysli si, že som pokojná, tiež sa stále niečoho bojím.
Dôležité je, nemyslieť na to. Občas sa deň aj ja spozorujem, že mám hrozné predstavy, ale k ničomu to nie je dobré. 9 mesiacov ubehne ako voda a ja nechcem spomínať na toto obdobie ako na obdobie plné strachu, ale spomínať si na každú poradňu, sono a deň len s radosťou.
Preto moja, si tehulka, tak si to láskavo užívaj. Moja kámoška vracala 5x denne a má rovnako zdravé bábo ako ja, ktorá som ani raz nevracala, ani ma nejak extra brucho nebolelo, ani som nemusela ležať v nemocnici, ani som nemala na nič extra chuť, varím v pohode a pachy mi vôbec nevadia.
No proste som tehulka, ktorá ako keby ani nebola tehulka a to je na tom to krásne, pretože na tehulkovanie môžem spomínať zatiaľ fakt len v dobrom.
Však my snažilky sme si už dosť vytrpeli preto nám právom patrí krásne bezproblémové tehulkvoanie.
Zatiaľ nekrvácaš, tak nemáš dôvod myslieť si, že sa stalo niečo zlé. Všetko je fajn a tak to aj ostane, keď budeš krásne usmievavá a veselá. 😀 😀 😀 😀

dzuli08
22. apr 2011

@katy33 No to neviem po kom bude, asi to bude hanblivec :D :D.

katy33
22. apr 2011

@dzuli08 Maš pravdu moja, ten strach tu bude neustale, aj ked už budeme mat tie naše krasne uzličky v naruči, zasa sa len budeme obavat, aby bolo zdravunke........a ty maš tiež utroš?

dzuli08
22. apr 2011

@katy33 Presne tak, preto sa neoplatí stresovať, ale užívať si. Ja som užívala duphaston, nie utroš. No a od 12 tt som ho začala postupne vysadzovať, takže teraz som bez liekov :D. Ono keď je už placenta vyvinutá, je ho už zbytočné užívať. A ešte nezľakni sa, keď budeš mať taký hrudkavý žlto-biely výtok. Aj to je v pohode a býva to až dovtedy, kým ho nevysadíš.

apolenka6
22. apr 2011

Dobré ránko hlásim sa vám tak na rýchlo idem variť ,upratovať atd...včera som bola už KO 😝 v robote sme sa dorobili aspoň dnes je voľno 😵 ráno mi prišla aj návšteva riadne na čas ako hodinky mrcha mrchavá 😠 no aspoň som doma ked iné nič prvý deň je najhorší 😖

@katy33 Zlatko žiadne strachy!!! jasné?!!všetko je v poriadku aj tá čiaročka je krááásnučka ,pekne počúvaj čo ti píše dzuli08!

pici
22. apr 2011

@katy33 milacku zajtra je len sobota ,,, skusim v nedelu ok?

katy33
22. apr 2011

@pici jejeeeeejda, to ja som bola včera doma z roboty, tak som akasi pomylena, myslela som v nedelu 😀 😀 😝 ...kuriatko moje, uvidiš, že budu // - stavme sa 😀

pici
22. apr 2011

@katy33 xixix... ja nerada prehravam :D

katy33
22. apr 2011

@apolenka6 Rozkaz šefe 😀 😀 😀 ...nemyslim už nato.....tak dobre, prekukla si ma, myslim na to 😔 😀 ....ale nebudem stresovat, slubujem - čestne iskričkove 😀
A čo dobre dnes navariš 😝 ....snaž sa i trošku si oddychnut...potrebuješ to, mojenko...

katy33
22. apr 2011

@pici Taaaaaktoooo sa mi to pači, teraz budeš vitaz na plnej čiare 😉

pici
22. apr 2011

@katy33 baby si zvykli robit test na 9 den po ET alebo KET a ukazal ak boli tehu.. tak skusim aj ja...

katy33
22. apr 2011

@pici a ty si teraz kolky den po ET, ja som prave pozerala album mojej znamej, ak by si si dala ...FOTOBLOGY-ZOZNAM UŽIVATELIEK-potom vybrat okre Trnava a tam by ti hned na 1.str.mali vyskočit fotoalbumy bab a ona je hned na 1.str ...,,ericka a ona testovala tušim ešte aj skôr po ET, pozri si to 😉

pici
22. apr 2011

@katy33 ja som dneska 7my den :D idem kuk

aby
22. apr 2011

@pici držím moc moc prsty 😉 ja som tiež testovala 9ty, ale vlastne to som ti už písal 😉

@katy33 ty si trdlo, len ty bud pjekne v pohodke a užívaj si to 😀 😉

katy33
22. apr 2011

@aby 😉 ....jasaaaaan,nesmiem sa bat, lebo budeme mat fazulku strachopudika 😀 😀 😀 ...som si prave odštavila pomarančiky a do toho jeden grepik, vraj čerstva pom.štava je najviac bohata na vitaminC a kyselinu listovu 😉

aby
22. apr 2011

@katy33 práve preto 😉 dobrú chuťku jj to hej mňo dobré je že Cčka sa neprevitamínuješ 😉
Dneska je zas fantastický deň 😀 😀 😀

tinasc
22. apr 2011

dobré ránko všetkým, alebo dobré predpoludnie 🙂 ja som sa doteraz zvŕtala v kuchyni, nakŕmila bandu a teraz trošku relaxujeme pri telke 🙂
@katy33 moja nestresuj sa, bábatku to škodí, zbytočne sa strachuješ, bude všetko v pohodke uvidíš 🙂
@pici no vidíš, my sme nedočkavejšie ako ty 😀
@dzuli08 vďaka 🙂

apolenka6
22. apr 2011

😠 😠 😠 zas sa nám upchalo umývadlo v kúpeľni,kuchyni to je jeden spoločný odpad ...ach jo 🙄 🙄 som odstavená od varenia zas sa všetko odsunie a to dávame pravidelne sifo čistič sifónov a teraz vôbec nezaberá 😨 mm krtkuje ,ale neviem či niečo z toho bude ?!? 🙄 voda neodteká ☹ a že volníčko...
@katy33 mám v pláne upiecť rybu +zemiačiky a šalátik ked je dnes ten pôst ,len neviem kedy začnem ryby som umyla a potom začalo umývadlo štrajkovať 😖 bez vody sa zle varí ani zemiaky nemám kde umyť 😨

tinasc
22. apr 2011

@apolenka6 ach takéto trampoty máte, no na voľný deň je to dosť nafigu 😠 tak nech sa závada rýchlo odstráni...
na obed máme rovnaké menu, rybu so zemiakmi a šalát... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre