IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
1. máj 2011

@petuska123 Bože, ja som dnes videla upútavku Zo zákulisia markízy na ten príbeh a s maminou sme plakali ako besné. to je strašné. Snád jej Božia vôľa pomôže. ja sa za nu budem modliť aj za jej babatko.

@zuzana151 ešte ohladom toho dobrovolného nemoc. poistenia.... ja som si to tiež platila - po 15 eur mesačne a teraz dostávam viacej ako na výplatu. Ale ja viem, že si to musíš platiť viacej 36 týždnov pred termínom porodu...no ale to sa mohlo zmeniť. Teraz neviem ako to funguje. Ja ako som na PN od decembra mám uľavu od messačného platenia tých 15 eur. A ked budem na materskej mám možnosť využiť ošetrovateľský príspevok zo sociálky vo výške 120 eur k tej materskej. Už som sa na to pýtala, lebo ja už tento mesiac musím vybavovať všetko okolo toho.

@hope2011 zlatko, držím palce na tu stredu, nech je pre teba šťastná pfuj, pfuj, pfuj. Pekne ocikaj testík, nech máš prekrásne lyže!!!! 😀

@apolenka mojenko , juj, tak dávno som ťa tu nevymákla. Co máš nového? Stále si v práci a zarezávaš?

fomarik
1. máj 2011

Tak toto je fotečka zo včerajška - 24tt.

fomarik
1. máj 2011

@aby mojenko, a čo s amohlo pokašľať? Nie je možné, že je na testovanie ešte skoro? Ale ked už mrcha mala prísť, tak..... no, neviem. radšej treba zájsť za dokym, nech sa to zbytočne nepredlžuje. Takže určite máš pekný dník za sebou a ešte krajší večer pred sebou. Snád vám na tej opekačke nepršalo, ako u nás. 😉

@oknosmas 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 Fajn, že si sa do toho takto zahryzla!!!!! Veľmi ti budem držať palce aj tvojmu mm, nech vám všetko dobre dopadne!!!

fomarik
1. máj 2011

@adikasala kuriatko, ... 😔 😔 😔 ..... Tak ako ti písala @apolenka, vaše prosby budu určite vypočuté!!!! Len bohužiaľ nevieme, kedy. Držkaj sa mojenko...posielam tehulkovské objatie a k tomu ešte vírusíkyTTTTTTTTTTTTTTTT, ved človek nikdy nevie, kedy to vypáli!!

apolenka6
1. máj 2011

@fomarik Ešte si tu? 😕 😕 bola som sa osprchovať ,veru už dávno sme si nepísali 🙂 ja tehu teraz neriešim ,nepôjdem na IUI 4 teraz nech si telo oddýchne odhormonov a sliznica sa trošku zregeneruje ... plánujeme dovolenku kt.bude v prvé dva týždne augustové,len nevieme kde ešte 😕 😀 ty už budeš vtedy hádam rodiť 😕 bruško nádhernééé čo viac dodať 😉 😉 😉

katy33
1. máj 2011

@fomarik ...Prekraaaasne brušinko nam maš, jaaaaaj by som uhladkala do plocha 😀 😀 😝 ..sa tam Livinka ma ako v bavlnke 😉 ...tešime sa už na fotočku z 4D kina 😀 ...tak na nas mysli a hned sem s nou 😉

katy33
1. máj 2011

@aby....ach jaj, blby test...ale určite to nebude nič važne, mojenko, to viem, ved si spominala, že ani nemvaječik ani nič...ak ma prist ta hnusoba, tak nech radšej pride do utorka, nech sa zasa nemusiš trmacat k dr...a aky bo vikendik?
@oknosmas ...je užasne, že sa takto krasne hned vrhneš do dalšieho kola, tak to ma byt, nestihneš sa spamätat a už znova budeš ocikavat test, no ten bude tentoraz už s krasnymi // 😉

katy33
1. máj 2011

@apolenka6 Cicuštek môj , zajtra zasa do toho blaznca 🤐 ...dufam, že tej vašej ,,fešande,, nebudu zasa šmykat remene 😖 😀 ..a aky ste mali vikendik, včera dobre lialo 😕

apolenka6
1. máj 2011

@katy33 Ahoj Micuštek 😀 no veru idem ,no teším sa ,že ma čaká voľný víkend a možno si zoberiem v piatok aj dovolenku ,len uvidím aké bude počasie 😕 tak to by som jej radila aby jej remenec neprešmykoval !! 😠 heš,heš! také myšlienky 😖
No víkend bol v pohode ,bol aj ten krtko a už konečne všetko prerazil a vodička tečie ... 😵 😵 si predstav povedal,že to sifo upcháva potrubie a aby sme to tam nedávali ,vraj sa to tam celé nerozpustí ako má 😕 a ,že radšej si máme tam dávať gél ,či niečo také 😨
A ty si ako víkendovala ? domka,či??

walta
1. máj 2011

@hope2011 nooo, to este nevieme, musime ist do CARu najskor, co povie dr. 😉

katy33
1. máj 2011

@apolenka6 No kooooonečne, krtek prekrtkoval potrubičko tak, ako mal, no a to sifo 😕 😕 😕 ...prečo to potom predavaju? Inak my tiež davame gel, ale je to tušim tiež sifo 😕 🤐 Určite bude na vikendik teplučko, len si pekne vezmi volničko v piatok a užite si to s mm 😉 Urobite si aj nejaky vyletik?
No ja som vikendovala domka, už mam asi preležaniny 😝 😀 Bol tu brat s neterkou a čučali so mnou doma, chudence, aj som šla včera na chviločku s nimi von, no necitila som sa dobre, tak som sa radšej šla vystriet 😉 Zajtra ideme do MT, tak som trošku aj nervozna, čo nam zasa mudreho povedia...ale snad tam ten naš klokani vak stale je 😉

katy33
1. máj 2011

@walta Idete ešte na konzultaciu, či?

walta
1. máj 2011

@katy33 urcite to tak bude, lebo ked mi volala sestricka a oznamila mi to schvalene, hned som sa objednala, lebo teraz tam mam ist 2 dni pred mrchou, a to bude teraz v utorok, tak tam aj ideme. A neviem, co konkretne ma caka, dam vediet 😎

tinasc
1. máj 2011

ahojte babulky, nepozeráte hokej? 🙂

@fomarik krásne bruško, pekne hladkaj, teším sa na 4D foto 🙂

katy33
1. máj 2011

@walta ...tak asi už od ms začne stimulka 😉 ..daj vediet 😉
@tinasc ....ahoj mojenko, ja sem-tam prepinam, aky je stav, nemam na to nervy - velky adrenalin to je 😀 😝

apolenka6
1. máj 2011

@katy33 To máš dobré ten sifo gel, ten odporučil nie granule ktoré sme my mali ,že sa pekne nerozpustia ako majú a sa tam usadia 😕 a bola potom neplecha a my sme ho tam opakovane dávali 😀 až sme to upchali 😒
Ja by som potrebovala okná umyť a za 1 deň by som to zmákla a potom by som mala sobotu ,len pre seba a mm 😵 😵 😵
Katka neboj! klokaní vačok tam je 🙂 tak sa neboj a v MT majú 100% sono možno už budú vidieť aj 😲 😲 a tiež možno povedia termín ,som zvedavá či sa bude zhodovať 25.12 😕 😀 a už si aj unavená tak to značí ,že hcg už začína "šarapatiť "

tinasc
1. máj 2011

@katy33 no ja tu radšej tiež písmenkujem, nervy z toho mám a to sa ešte začalo... 😉

apolenka6
1. máj 2011

@tinasc Ahoj!ja pozerm superstar a prepínam na hokej 😕 😕 nemám na to nervy je to napínavé ako guma na trenkách 😀

walta
1. máj 2011

@katy33 vediet dam, to je jasne 😉

apolenka6
1. máj 2011

@walta držím palce a teším sa ,že máš schválenú žiadosť už nech ,len to dobre dopadne 😉 😉 😉

tinasc
1. máj 2011

@apolenka6 😀 😀 😀 to teda je... ma tu nadvihuje 😉

mirus11
1. máj 2011

@fomarik moje pekne.no my sme mali ist lezat do nemocnici,lebo nam tvrde podbrusko a mame mekky krcok maternici

tinasc
1. máj 2011

@mirus11 fíha a ako podarilo sa zažehnať???

katy33
1. máj 2011

@apolenka6 ...takže minimalne jeden den bude pracovny, ale potom si to s mm pekne-krasne užijete, ale zasa radšej doma okna umyvat, ako byt v robote 😀 😀 😎
Veru unavena som, aspon mam vyhovorku, že po väčšine lehnim 😝 ...už mi zasa bubaky klipkaju 🙄 ...zlatinko, nech ti to pekne v robotke ubehne a dufam, že sa nam podari v stredu aspon minutku byt spolu 😉 Mna zasa akosi hrdlo začina boliet, tak cuckam homeopatika, ale pila som bublinkove a to ja nemusim, tak asi len z toho 😕 Inak som schudla 1,5kg a mm sa dnes pochvalil, že pribral 2kila, že on s nami suciti a papa zarovno mna, aby som vtom nebola sama 🙄 😝

katy33
1. máj 2011

@mirus11 ach jaj, ale dufam, že je už všetko vporiadku a to si citila, že bruško tvrdne?

mirus11
1. máj 2011

@tinasc co ako sa podarilo?

tinasc
1. máj 2011

@mirus11 no že či sa podarilo zažehnať problém a nemusíš do nemocnice, či? 😉

mirus11
1. máj 2011

@katy33 nie,mna len strasne bolelo cele podbrusie a na to som sla k doktorovi,ze mam strasne bolesti.a on ma vysetril zo spodu a povedal toto.a v nemocnici mi zasa este k tomu povedal,ze mam mekky krcok a ze to by nemalo byt.ze by mal byt tvrdy.a dal mi lieky,liebo som stale vracala a neake tabletky a ze nemam nic robit,len lezat s vylozenymi nozkami.dokonca ani varit ani riad umyvat nemam.

mirus11
1. máj 2011

@tinasc no nepodarilo sa zazehnat problem,bolesti mam stale,ale mi doky v nemocnici povedal,ze na oddeleni je vela prechladnutych zien,tak ze mi da tie iste lieky,co by mi davali oni tam a ze mozem lezkat aj doma.a ja som tam moc nechcela byt,lebo ja mam za 2tyzdne svadbu a nemala som ani skusku siat este hotovu.

apolenka6
1. máj 2011

Dnes bol blahorečený Ján Pavol druhý a kňaz dnes v kostole povedal, ked budeme vychádzať z kostola vonku budú stáť reholné sestry ktoré budú mať v košíkoch lístočky na kt. sú písané jeho myšlienky a tá ktorú vytiahnete vám majú niečo povedať,že bude to posolstvo od neho a tú je tá moja : " Nebojte sa odovzdať Márii a veriť tak, ako verila ona !" 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre