IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

micikatka
1. jún 2011

jalanecek verim ze to dopadne tak ako si ty prajes. ja som mala od lekara nakazane prist hned ako mi bude meškat čo len den. tak som zasla na krv, a sestricka mi na druhy den rano povedala ze je to ani pozitvne ani negativne. ze mam prist o tyzden ak nedostanem. takze viem presne ako sa citis. takze mysli pozitivne.

jalanecek
1. jún 2011

@micikatka joj moje zlatko ja cakm uz 6 rokou na tento okamih no uvidime ja len nerozumiem tej sliznici je 8mm a je tmava takze mam z coho dojst menzes tak mi to bolo povedane no nechapem...

bibi11
1. jún 2011

@zambilka ja mám ešte jeden, ten plánujem použiť v piatok ráno pred odberom krvi....Blbé testy!! Načo to vyrábajú??

micikatka
1. jún 2011

jalanecek aj ja uz 6 rokov dufam ze sa to podari prirodzenou metodou :o(((( a az tento posledny konecne lekar (novy) so mnou začal nieco robit. takze viem ake to je čakat tak dlho na dietatko.

tinasc
1. jún 2011

@bibi11 veru tak blbé testy, keby neexistovali tak sme spokojné a asi aj pokojné 😉

jalanecek
1. jún 2011

@micikatka taaak a mame nieco spolocne je to hrozne takto v=cakat a jeste dneska od toho doktroa aj tak som tomu prd rozumela co povedal....no neviem idem do postielky citat knizku boli ma podbrusko azacinaju prska asi dojde mrska uvidim rano tak pa

zambilka
1. jún 2011

@bibi11 😀 veru a hlavne také čo ukazuju len jednu čiarku by mali prestat vyrábat 😝

dzuli08
1. jún 2011

@jalanecek Moje, viem ako sa cítiš, ale nebojkaj žiadna mrška nepríde. Ja si vždy radšej zavolám, že kto robí :D. Vieš on je dobrý odborník, však on tú ambulanciu rozbehol a pacientky, aj ja som išla k nemu preto, lebo sa vyzná a mnohým už pomohol. No ale my baby sme nežné stvorenia a potrebujeme samé povzbudenia a nežnosti. To mnohí chlapi nedokážu. Povedia na rovinu ako to je a nechápu, že sú necitliví. Ja som mala z toho tiež riadnu depku, až mi ako som písala, drahý zakázal k nemu chodiť. Ale neboj, však nechaj to na PánBožka.:D :D Držím pršteky

micikatka
1. jún 2011

jalanecek tak si oddychni. a budem netrpezlivo čakat kym sa ozves s dobrou spravou :o) ja sa krmim liecikmi a v pondelok volam lekarovi aky je postup v mojej liečbe.

ketere
2. jún 2011

@zambilka zlato ako dalšie IUI???????? veď teraz to vyjde!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

katy33
2. jún 2011

@jalanecek No mojenko, sme v 11tt, zatial sa fazulka krasne vyvija, tak verime, že bude i nadalej všetko vporiadku 🙂 U nas to bol obrovsky zázrak, pretože som bola jeden cyklus bez tabletiek, lebo sme čakali na schvalenie inj. na stimulovanie, a ked už sme mali inj. doma a ja som čakala ms, kt. neprišla, urobila som testik a ten bol pozitivny, skoro som odpadla, čiže sa nam to podarilo čistom cykle bez tabl. a prirodzene, preto verim, že i u teba to tak bude, mojenko....tiež mi bolo zvlaštne, že ma začal prsia boliet a troška sa mi naliali a mala som bolesti ako pri ms, dokonca v čase ms som tak nahnedo špinila a to som už vedela, že sa niečo deje a dialo sa 🙂 Ver svojmu inštinktu, mna zatial nikdy nesklamal 🙂 Držim palčekyyyy....

bibi11
2. jún 2011

Takže už nemusím testovať.....Začínam špiniť, takže to nevyšlo ☹ ☹ A moje tušenie nebolo správne. A to som mala také strašne silné tušenie že to vyšlo....No tak zajtra idem aj tak na krv, keďže mi tak povedali v centre a potom hurá na prípravu na IVF... 😢 😢 😢 😢

tinasc
2. jún 2011

@bibi11 tak to ma mrzí... verím, že ivf-ko už bude to pravé 😉

zambilka
2. jún 2011

@ketere ahoj mojka aj ja dufam že to teraz výde 🙂 dakujem za povzbudivé slová 🙂 😉

zambilka
2. jún 2011

@bibi11 mojka 😔 a už neskusite viac IUI? 😕

bibi11
2. jún 2011

zambilka: asi už nie, aj doktor nám hneď povedal, že vyskúšame IUI, ale potom nám odporučil aby sme sa dali radšej na IVF, že je väčšia šanca... 😒 A ty sa ako cítiš?

ketere
2. jún 2011

@bibi11 mrzí ma to.... kurnik, a tak som verila, že to vyjde... Bibi, hlavu hore, IVF určite vyjde... a možno vyjdu 2 bábätka naraz🙂 🙂

jalanecek
2. jún 2011

@dzuli08 ahojky zelam krasne ranko moja ved viem,ze mozno nechape zenu ale rpeco je potom taky ale ved uz nejako vydrzim vcera som si povedala ze co ma byt tak bude nejdem sa nervovat budem zit ako predtym a cakat samozrejme no ved sa uvidi ssom velmi rada,ze u lekara dopadlo vsetko dobre a ze jste v poriadku a inak prajem kraaasny dnik
@micikatka a ty jsi v akej liecbe co mas za sebou a co pred sebou a krasne som sa vyhajala.....a ty??
@katy33 No tak to je super,ze jsi zlatinko moje takto otehotnela robis mi velku radost no je vidiet ze zazraky sa predsa len deju.ja ti nieco poviem dnes rano som si robila testik o siestej rano obcikala som polozila a naraz jedna ciarka druha ciarka ta jedna slabsia atak tom si povedala,ze som tehotna .dala som jsi ho do spalne na stolik a lahla a spala a ked som sa zobudila o pol deviatej uz len jedna ciarka..no nechapem tomu ci to maslo byt nejake znamenie ci co...no zasa musim cakat dneska ma uz zacinaju boliet prska a bolia ma vzdy pri ms ale dufajme,ze je to priznak tehu...maj sa krasne s fazulkou a skoro napiste.kazda sporava od Vas kocky ma velmi potesi

dzuli08
2. jún 2011

@jalanecek Moje neboj, aj mňa boleli pred ms vždy prsia, ale keď som ostala tehu, boli až také extra citlivé, že som sa ich nemohla ani chytiť. Ale tých bolestí ako pred ms sa neboj, ja ich mávam ešte aj teraz občas. 😠

jalanecek
2. jún 2011

@dzuli08 ved mojko mna najprv prska neboleli mala som ich vetsie a naliatea asi od vcerajska ma bolia nie vela ale trocha no ved uvidim ja len nechpem co miam z toho vyvodit ked mi povedal ze sliznica vyssi 8mm a tmava menzes ma z coho dojst no a teraz tomu rozumej no nechapem...

zambilka
2. jún 2011

@bibi11 a nemala si mojka len 1 iui? ja sa mam celkom fajn brucho sem tam pobolieva ale už len trochu ,test som si už nerobila 🙂 tak čakám čo bude 😝

fomarik
2. jún 2011

@zambilka áno, testovala som na 13DPO aj to až nejako podvečer, nie ráno. Ja som nemala vobec v umysle testovať, ale chcela som vedieť, či si mám na druhý den ráno ešte šľahnut utroš, aby som zbytočne nepreťahovala cyklus. Takže ten 13DPO bol už čiarkovaný.

jalanecek
2. jún 2011

babulky moje kde jste ja sa nudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmm 😒 😒 😒 😒 😒

fomarik
2. jún 2011

@renika1 IUI je intrauterinná inseminácia, teda zavádzanie spermií ( buď partnerových alebo darcovských) tenkým katétrom cez krček maternice priamo do maternice. Tomu samozrejme predchádzaju rozne vyšetrenia, ako napr. spermiogram, tvoj hormonálny profil, kontrola folikulometrie ( či ti dozrievaju vajíčka a hlavne kedy) a v niekt. prípadoch odporučaju aj laparoskopiu, aby sa zistilo, či su vajcovody priechodné, prípadne či niečo iné bráni putovaniu spermiíí ( ako napr. u mna. zrasty z predch, operácií), narušenie obalu vajíčka pre lahšie vypudenie vajíčka z obalu vaječníka. 😉

bibi11
2. jún 2011

zambilka mali sme teraz 1x IUI, ale mm má horší spg, tak už aj to prvé IUI nám doktor tak navrhol, že vyskúšame, ale väčšie šance dával tomu ivf-ku...

fomarik
2. jún 2011

@jalanecek zlatko ja som tu, ale len tak sporadicky, bo ma čaká žehlenie. Ako sa mi dnes cítiš? 😉

fomarik
2. jún 2011

@dzuli08 tak maličká nechcela zapozovať. No ale ked p. doktorka nevidela visieť vajká 😀 😀 😀 😀 , tak sánd to bude predsa len dievčatko. Napína vás teda riadne ten váš malý veľký zázračik. Fajn že ste v poriadku, teším sa vami. Inak dostala si aj foto s mierami, lebo ak áno, na tej foto by si mala mať napísanu aj váhu ( teda aspon my to tak máme). No, ti poviem že čakať další mesiac...to dá zabrať. ja už som si celkom zvykla na tieto dlhšie prestávky medzi uzv, al eto plen preto, lebo viem že kopká a je spokojná. Ozaj a čo tie pohyby? už cítiš nejaké šimranie v brušku?

fomarik
2. jún 2011

@bibi11 zlatko, ešte nemáš vysledky z krvičky? a špiníš aj dnes? 😔

jalanecek
2. jún 2011

@fomarik ahojy zlatickacitim sa fajne prska bolia a menzes atial nikde mam biely vytok a podbrusko boli sem tam odpisal mi ohladne tej sliznice primar edneho gynekologickeho oddelenia tmava sliznica je v poriadku a aj hrubka a ak mavam pravidelny cyklus co mavam moze sa jednat o tehotenstvo a ak nie tak ma z coho menzes dojst a ak nedojde potom ist na injekciu no dufam,ze je to tehot.dneska rano som si robkala test a hned ako so ho polozila sa mi tam ukazali dve ciarky jedna slabsia ale dost viditelna bola to citlivost 20 ale potom ciarka zmizla a nebolo tam nic tak neviem ci to je znamenie?????

fomarik
2. jún 2011

@jalanecek no, tie príznaky su viac než dobré 😀 😀 😀 . Prská, sliznica, výtok, ahlavne meškanie ms. Tak ty si dnes aj testovala? Jééj... avidela si //? Super. zatiaľ len tak potchučky a poskromne, aby sme niš nezakríkli. Možno sa čiaročky ešte po čase opať objavia a ked nie, skusiš testnut znovu v niektorý iný den, No a ked máš pravidelný cyklus, tak ja si myslím, že to vyšlo. daj na svoju intuíciu..tá ženu nikdy neoklame. Zlatko, držím ti palce!!! 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre