IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

bibi11
2. jún 2011

fomarik, dnes som začala špiniť 😢 Na krv idem zajtra...Mám vôbec význam, alebo je treba ísť do centra na krv aj keď budem mať zajtra menzes?

jalanecek
2. jún 2011

@fomarik mojko dakujem vy mi tu vsetci dodavate tolko optimizmu a andeje ze je to neuveritelne ved keby tie priznaky boli ozaj na tehu a jeste som chcela vobec v noci nejedavam ale polednou dobou sa nejem za chvilku som zasa hladne a vcera o desiatej vecer som bolajeste jest coz ja nerobim maximalne 2 krat denne do siestej ale teraz aj 5 krat budeme tisko dufam no uvidime nech to uz konecene dopadne... 😉 😉 😉

bibi11
2. jún 2011

jalanecek, silno ti budem držať palce aby to vyšlo 🙂 🙂

fomarik
2. jún 2011

@bibi11 joj, mojka to ti neviem povedať. neskusiš najprv zavolať do centra, či sa ti tam oplatí chodiť? A možno tá mrcha nepríde, špinenie pri zahniezdovania v čase mrchy je normálne.

jalanecek
2. jún 2011

@bibi11 jej mojko dakujem kiez by to tak bolo 🙂 🙂 🙂

lea101
2. jún 2011

@zambilka juuj a to ako vies? uz si bola na krvi alebo sa nieco stalo ?? ☹ dakujem za gratulaciu... stale sa mi nechce verit ze uz mam potom... 😲

lea101
2. jún 2011

@hope2011 si zlata... aj ja velmi chcem tomu verit... a naladit sa hlavne pozitivne. 🙂 dakujem

fomarik
2. jún 2011

@jalanecek ale ved na to sme tu, aby sme sa navzájom podporovali. Tu by ťa nikto neklamal, len si podávame svoje názory a skusenosti. Aj to papaníčko je dobrým signálom.. to znamená že tvoje hormoniky su dobre naladené. ja som zase práve naopka, nejedla na začiatku skoro vobec až do 11 týždna. Ju, budem na teba veľmi myslieť, len musíš byť aj ty pozitívne naladená a veriť tomu, že PánBožko sa zľutoval a doprijal aj vám také požehnanie, ako je babtenko!!!! byť matkou je prirodzená vec v živote ženy, ...ber to tak..... ozaj, - a prihováraj sa brušku...človek nikd nevie 😉 😉 😉 😉 😉

jalanecek
2. jún 2011

@fomarik ved mojko vsrtkym Vam dakujem jste zlaticka vzdy mam velku radost ked nejaka babenka tu z konika ostane ckat babetko tehuulk mam z toho velku radost jaj mam tusenie ze to dopadlo ale nechcem to zakriknut obzac mavam simranie v podbrisklu neviem co to znamena a hej k mojmu cyklu ano mavam to teraz pravidelne uz vyse pol roka vzdy 28 den v mesiaci rano a teraz ako keby utal.... 😉 😉 😉

katy33
2. jún 2011

@jalanecek Zlatinko tie // musia už niečo znamenat, ja som tiež prve testy, čo som si robila, tak na nich čiaročka potom dost zoslabla, skus si kupit test s citlivostou 10 😉 ...tie čiaročky by tam neboli len tak....pôjdeš v mojich šlapajacch, dali sme si pauzu a šup - fazulka v brušku 😀 ...u nas najskôr tomu dr. nechceli verit, lebo po tolkych nezdaroch a komplikaciach ....a nakoniec sa im naša fazulka ukazala v plnej krase 🙂 😉 mysli na to, že v brušku je vaša lasočka a rozpravaj sa s nou 😉
@fomarik Som si prave tu v bazariku zajednala pristrojček na počuvanie srdiečka a pohybov fazulky v brušku - od 12tt - vraj nim je počut aj ked fazulka štikuta 😀 😲 😲 ....to musi byt krasa, tak očakavam balik a budeme o chviločku špizovat našu lasku 😀 😝

hope2011
2. jún 2011

@jalanecek jeeej, takze si asi tehuuuu 🙂 a testik si si robila??? alebo kedy to budes vediet????

hope2011
2. jún 2011

@bibi11 tak uz zajtra budes vediet..no to je super...tak sa neviem dockat kranej spravy 🙂 drzkam moc, moc, moc palce

jalanecek
2. jún 2011

@katy33 ach zlaticko kiez by to tak bolo to je ten najkrajsi dar ved viem,ze by sa tam neobjavili lne tak ale ze by potom zmizli??Rapid cler je 10 a nic neukazalo ale,ze vraj to nieje len tak ved som bola v cechach asi mi toi prospelo idem si ja na chvilku lahnut a v kolkom tyzdni si bola ked uz bolo fazulkuy vidno???? 😉 😉 😉

petuska123
2. jún 2011

@jalanecek oooo tak dlasie iui zabralo,??ci prirodzene??

jalanecek
2. jún 2011

@hope2011 ahojky ved kiez by to tak bolo ano robila dnes rano obidve ciarky sa ukazali ale potom ta jedna zmizela no neviem musime cakat co bude a uvidime ale verim,ze to dbre dopadne.. 😉 😉 😉

jalanecek
2. jún 2011

@petuska123 mojko ved nevieme ci sa to podarilo nie prirodzene ak je to pravda...

hope2011
2. jún 2011

@lea101 vobec nemas za co dakovat....to je to najmenej ta podporit, povzbudit...uvidis, pride to co nevidiet 🙂

hope2011
2. jún 2011

@jalanecek ako to ze zmizla???? a aka bola intenzivna???

jalanecek
2. jún 2011

@hope2011 tak to neviem mojko ani ja akoze zmizla bola dost taka viditelna ruzova to bolo rano o siestej potom som ho zobrala asi po minutke ked som videla,ze su dve a sla som si lahnut a o pol deviatej ked som sa zobudila uz tam bola len jedna...asi nejake znamenie....

hope2011
2. jún 2011

@jalanecek ja tomu nerozumiem...to mas aky test???? sup, sup do lekarne a kup nejaky kvalitny...mamatest napriklad...ja by som to nevydrzala!!!

dzuli08
2. jún 2011

@fomarik Presne tak, bude asi nejaká hanblivá, čo je dobre. :D :D. Takže najbližšie sa tejto správičky dočkáme asi až 27 týždni. Ale možno to nevydržím a zavoláme doktorke, či si nás nechce obzrieť skr 😎 😎 . No keď doktorka všetko pomerala, tak kukala mi ešte na placentu, či je ok a keď chcela drobátko odfotiť, tak sa otočilo zadočkom :D :D To nám už urobilo druhýkrát. Bude to malý fiškus. Tak povedala, že nabudúce ju odfotíme hneď na začiatku a prekabátime ju troška.
A tie pohyby, to je moja katastrofa. Nič stále nicítim. Už som si aj myslela, že áno. Také kopkanie som cítila na pravom boku, ale keď tam včera doktorka kukla, tak povedala, že to nebolo bábo, lebo tam boli už len črevá :D :D No čakám, čakám, snáď sa čoskoro dočkám riadneho kopanca :D

jalanecek
2. jún 2011

@hope2011 moja bol to via med test a co ja mam lekaren 20 km daleko a nemam ani vodickyu takze nemam sancu sa tam dostat nechme tomu volny priebeh a uvidime co bude ja verim,ze vsetko dopadne tak ako ma a citala som na internete teda tu na konikovi ze niekedy ked je nizka hladina hcg a na teste sa ti objavia normalne 2 ciarky moze ta jedna zmiznut takze je to takto... 😉 😉 😉

fomarik
2. jún 2011

@katy33 no ten monitor je dobrá vec, ja som nad tým tiež uvažovala, no kým som sa rozhodla že sho objednáme, tak malá už začala kopkať, tak moje každodenné obavy opadli. Ale určite to nie je na škodu, ked budete mimčo takto šmírovať 😀 ...... bude to krásne aj pre vás a hlavne budeš pokojná. Inak tá štikutka, ja to pocitujem niekedy dosť nepríjemne, su to také zášklby brucha, ale na druhej strane je to neopísateľne krásne. Dnes má po 2 týždnoch naša Livinka taký pokojnejší den. Trošku sme dnes povyberali veci do porodnice aby nás nič neprekvapilo, ale ešte to stále nie je vo finálnom štádiu. ešte veeeľmi veľa vecí nam treba, kým budeme mať kompletnu vybavičku. zariadim s apodla toho, čo nám v piatok povedia v Helíku, aká je veľkaá a či sa nám posunie termín porodu ( i ked už v pondelok mám poradnu a sono u mojho dokyho, ale Helík je Helík)
Ozaj, pýtala si sa, či ešte pojdeme na sono... no, neviem, toto v 30tt je posledné veľké sono, iba ak by sme šli zo zvedavosti.

fomarik
2. jún 2011

@jalanecek moja, aj ja som už na 17DPo testovala presne s takám istým testom ako ty, aj s citlivostou 20. Bud pokojná!!!!!!! 😎

micikatka
2. jún 2011

jalanecek nuz mam za sebou 1x clostyl jednu tabletku ( jeden mesiac) + 1 injekcia pregnylu 5000. nezabralo to. dalsi mesiac mam 2x1 clostyl + 1 injekcia pregnyl 5000 potom mam asi 2 mesiace pauzu kvoli sviatkom velkej noci no ateraz mam od 5. dna cyklu 2x1 clostyl a 2 x 2 estrofem. a na 12-13 den mam zavolat co dalej.

zambilka
2. jún 2011

@fomarik 🙂 dakujem moja tak ešte mám nádej 😉 test 11 dpo negat ale možno bolo skoro 🙂

zambilka
2. jún 2011

@lea101 mojka ja len stresujem 😝 lebo test bol 11 den od iui negatívny 😒 ale ešte to nemusí nič znamenat verím do poslednej chvíle 😀 ako sa máš mojka?

zambilka
2. jún 2011

@bibi11 aha spermie 😒 ja by som na tvojom mieste ešte jedno iui skusila ale to je na tebe 😕 už len zato moja že to1 iui sa málokomu podarý 😉

lea101
2. jún 2011

@zambilka juuuuj nemala si testovat. potom co si videla ako som ja dopadla.. prosiiim uz netestuuuj... viem ako sa teraz citis... 😒 presne mas pravdu nic to neznamena... 🙂 ved je to len 11 den. 😲 .. ledva v krvi by ti zachytili HCG a nie to domacim testom. 😅 ja mam najhorsiu mrchu na svete.. strasne bolestivu celu noc som bola hore . ani sekundu sa mi nedalo spat. .. 😔 .. a rano som musela do prace po dvoch tyzdnoch... 😀 ale nejak som to zvladla ... ale teraz lenzim a som mrcina... a pojdem asi o 8 buvat. 🙂 Kedy ides na krvicku ? uz netestikuj dovtedy 😵

zambilka
2. jún 2011

@lea101 no nevydržala som to 😝 na krvičku idem v pondelok, ale idem k svojmu doktorovi nech nemusím zato do BA 🙂 14 den budem v sobotu takže musím počkat 😅 Lattakovej potom zavolám ako som dopadla. fuuuha taku mrchu máš 😠 bože neznašam mrchu 😠 dufam že mi 9 mesiacov nedojde 😝 kedy idete na ifko? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre