IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
6. jún 2011

@tinasc mojenko, vidíš, myšlienky na teba a zasielanie pozitívnej energie sa oplatilo. Držím palce, nech je to na tej najsamlepšej ceste!!!!!!!!!

tinasc
6. jún 2011

@fomarik ďakujem... ale akurát som vystrašená, lebo u malej v škôlke bol oznam, že sa tam vyskytla šarlachová angína, tak som z toho trochu vystrašená, ale snáď nič nehrozí 🙂

fomarik
6. jún 2011

@tinasc šarlachova angína?! tak si dávajte aj s malou pozor!!!!!!!!
juj, nech sa ti už splní tvoj sník 😵 😵 😵 😵 😵

tinasc
6. jún 2011

@fomarik tak snáď to nič nebude... a ďakujem 🙂

fomarik
6. jún 2011

@tinasc ale ved nemáš za čo moja!!!!!!
Joj, vypadáva mi internet 😠 😠 😠 😠 😠 😠 . A práve teraz..... 😠 nečítala som predchádzajuce príspevky, ale chcem s aopýtať, aj si si urobila test cikací? 😉

@jalanecek no zlatko, ja byť na tvojom mieste, ja by som ihned išla k dr. ja by som od nervov skolabovala, kebyže neviem, na čom som!!!!!

tinasc
6. jún 2011

@fomarik urobila dnes ráno 😀

fomarik
6. jún 2011

@tinasc jáááj, aká som rada! Ked si sa už dlhšie neozývala, tak som sa začala báť, ale pomyslela som si, ved máš malu a iné povinnosti a nie tu v jednom kuse koníkovať. 😀 😀 😀 😀 veľmi, ale vľmi s ateším...ešte tak potichúčky,a le zo srdca ♥ ti to prajem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

tinasc
6. jún 2011

@fomarik vidíš tak som na to čakala a teraz sa budem báť 🙂 že čo mi malá dotiahne zo škôlky a pod....

fomarik
6. jún 2011

@renika1 aha, takže vy máte babulku menom Reneé. prepáč. No tak hádam sa vám podarí surodenec tiež prirodzene 😉

@tinasc Páni moji, na každom kroku niečo...španielske uhorky, klíčky, v Ukrajine mor, u vás šarlachova angína, u nás nejaká hnačková epidemia...no hruza. Clovek aby len radšej doma na zadku sedel, aby nejaku pliagu neschytal.
A už si sa pochválila a j drahému? 😉

fomarik
6. jún 2011

@tinasc a možem s aopýtať? Aku si mala hodnotu hcg? Ak nechceš, nemusíš odpovedať. Hlavne, že bola pozitívna 😉 . Vidíš, a táto IUI bola vlastne ako skrátenie času pred IVF. Teda snád sa nemýlim, písalal si, že skusite ešte IUI, nie?...pred tým než sa do všetkého postíte? či? 😕

tinasc
6. jún 2011

@fomarik ja neviem asi najradšej doma sa zavrieť a nevystrčiť nos... hej povedala som to drahému, no ale ešte aby sa ešte netešil... moja, lenže my sme po ivf... aha a to hcg neviem, len mi povedala sestrička, že pozitívne...

fomarik
6. jún 2011

@tinasc zlatko, tak ja mám vtom poriadny gulášt eda. nehnevaj sa!!!!
Tak nech krvička pozitívnie dalej!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😀 😀

tinasc
6. jún 2011

@fomarik nevadí, však aj ja strácam miestami prehľad... ďakujem dúfam, že všetko bude ok...

ketere
6. jún 2011

@tinasc palec hore🙂 🙂 veľmi Ti to prajem🙂 nech je všetko v najsamlepšom poriadku🙂

tinasc
6. jún 2011

@ketere ďakujem... istejšia budem po štvrtkovej krvi, snáď hcg bude obrovské...

ketere
6. jún 2011

@tinasc tak držím päste🙂

micikatka
6. jún 2011

@fomarik mozem sa spytat ty si otehotnela prirodzene alebo akou metodou? prepac ak ti to je neprijemne
ale snazim sa ziskat informacie

katy33
6. jún 2011

@tinasc Srdienkooooo, potichučky gratulujem 🙂 🙂 🙂 ....žiadne obavy, všecičko už bude v najsamlepšom poriadku 😉 ...vo štvrtok bude hcg prenadherne vysoke 😉 Davajte na seba pozor a šarlach zažen straaaašne daleko 😠 😎

tinasc
6. jún 2011

@katy33 ďakujem moja, aj mužovi som povedala, že nech sa ešte neteší veľmi, že ešte vo štvrtok krv a o mesiac sono, ak bude druhá pozitívna... tak dúfam, že bude všetko OK 🙂

katy33
6. jún 2011

@tinasc Jasne, že bude, o tom ani len nepochybuj....sice my sa budeme obavat stale, lebo sme sa k fazulke dopracovavali dlhšie a s problemami, ale ked ich už mame v brušku, už si ich nedame, no nie 😉 O chvilu vam bude domka behat aj druhy červiček 😀

tinasc
6. jún 2011

@katy33 jaaaaj dúfam aj ja... ale ešte sa o tom opatrne vyjadrujem 🙂

dzuli08
6. jún 2011

@tinasc Aj ja Vás čitkam a potichučky tichučky gratulujem. Psssst. Držkám prsty všetky všetky. 😀 😀

dzuli08
6. jún 2011

@fomarik No parádička, samé dobré správičky :D. Tvoj doky si nejak šetrí to úúúžasné sono :D Ale neva, však zajtra by ste mali ísť do Heliku ak sa nemýlim, tak uvidíš svoju lásočku :D. Ja tak silno silno rozmýšľam a pozorujem, že cítim v brušku také divné veľké bubliny. Myslíš, že to sú už tie kopance? Kedy ťa začala Livinka tak riadne kopkať? Už si mi to asi aj písala, len ja som zabudla. Kamarátku už kopkalo od 21 týždňa, ale ona čaká chlapca a dievčatká sú vraj kľudnejšie, tak preto som zvedavá :D.

lea101
7. jún 2011

@timona ahojky, a tebe odporucili v iscare 3 IUI? lebo ja tam tiez chodim .. presne ten isty... 2 negativny pred tyzdnom☹ a mne povedali ze nie 3 IUI ze to zle znasam ze sa mam dat dokopy.. a aby sme vraj "nezmykali " vajesniky pred IVF.... takze pauza od hormonov... a akam na telefonat ze schvalili IUI.. mm ta ista diagnoza.. Astenozoospermia. 😒

lea101
7. jún 2011

@fomarik dobre ranko. citala som si tu novinky. po 3 dnikoch... ja som bola von s mm na bicykli... a pociatc az terazzapinam. juj tak tebe stvrdlo brusko .. myslim na teba a dufam ze je vsetko .. nie.. verim ze je vsetko v najlepspom poriadku... to znie nadherne ako sa ti babtko vlni v brusku hihi 🙂 🙂 🙂 pekny dnicek prajem

lea101
7. jún 2011

@tinasc ahoj zlatik .. co to tu citam??? juuuj tak to je parada... ano.. viem potichucky.... budem sa tesit s tebou.. a cakat do stvrtku... 🙂 🙂 🙂

lea101
7. jún 2011

@zambilka ahojky... uz vies moja vysledky? citam si vsetky spravy za 3 dni... dufam ze som spravne postrehla vsetko... dnes by si mala mat vysledok. myslim na teba.

tinasc
7. jún 2011

ďakujem babulky, ste zlaté... ale tento úspech je veľmi krehký takže radšej som ešte opatrná 🙂 uvidíme na krvičke 🙂

dzuli08
7. jún 2011

@jalanecek Tak ako, testla si?

jalanecek
7. jún 2011

@dzuli08 ahoj zlaticko akurat som na teba myslela,ze ti napisem ze idem na gynekologiu autobusom ci nezajdeme na kavicku a ano testla som zda sa mi,ze tam je aj druha ale mozno to su len moje predstavy krvacanie uz ustalo len kvapocky su ziadne kusy a ziadne bolesti...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre