IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

carmenuska
12. okt 2010

zuzancek tak to ti budem drzat prsty, aj ked moc tomu nedavam, po tom neuspech a este ked som si nastudovala aku nizku to ma uspesnost. No ale verim, lebo IVF nechceme a ked sa to nepodari, tak neviem co budeme robit.

apolenka6
12. okt 2010

@katy33 možno pôjdeme naIUI spolu 😉 ja ked som bola na 10den na sono tiež som mala 2vajka 10mm 1 mi dorástlo na 22mm IUI mi robili na 17DC Konečne je nás tu viacej,myslela som,že sme tu len my dve
@zuzancek22 povedz svojej polovičke nech si jeho chlapci dobre nabrusia zubky a zakusnu sa jedná radost 😀
@carmenuska aj my snažilkujeme 3 nekonečné roky nezufaj podarí sa vám to a aj zuzanček22 , tiež plánujem 2 IUI a na IVF nechcem íst budeme len všetky čakat na zááázrak...

katy33
13. okt 2010

@apolenka6 joooj, nech by si mala pravdu, zajtra sa ide znova na sono , tak uvidime 😕 a možno nas to naozaj čaka spolu 😀

fomarik
13. okt 2010

Ahojte. Takže ani naše 1 IUI nevyšlo. Bola som z toho dosť mimo, veď kto by nebol, že? Ideme do druhého kola!!!!!!!!!!

zuzancek22
13. okt 2010

@fomarik tak sa pridavaš k nám, čo to nevzdávajú a idú na druhé kolo.
Ja som dnes bola na sone, folikulky sa tvoria pekne na jednej strane je 14mm a na druhej 15 mm, idem zase v piatok a doktor tak dnes dedukoval, že asi v pondelok by to mohlo byť. takk už budem šetriť toho môjho nech sú chlapci na pondelok nachystaný. 😀

apolenka6
13. okt 2010

@fomarik to nám je luto aj ja som bola mimo,ale pri takej "uspešnosti" čo sa dá čakat musime len dufat a nezufat skušat,skušat!!!!!
@zuzancek22 to máš teda pekné folikuly ked su 2 možnoo budu aj 2detičky ja by som neprotestovala mat dve
@katy33 ja si rátam tak,že každý den ti vajko narasie o 2mm.budeš zajtra vediet... už sa neviem dočkat kedy budem môct íst na 2kolo jááj ha

zuzancek22
13. okt 2010

@apolenka6 no ja som s dvojíčok a tiež by mi vôbec nevadili dve babatenka naraz, len naprd ☹ je to že mne takto pekne folikulky idú každý mesiac aj bez nejakých tabletiek, ale nie a nie tam tých chlapcov udržať. 😖 ale tento raz ich udržím, vezmem si aj dovolenku bo mam v práci blázinec, tak aj mi to príde vhod. 😀 .

apolenka6
13. okt 2010

@zuzancek22 aj my mame v rodine dvojičky takže možno budeme kupovat všetko dvojmo 😀 mužíček by sa aj zblááznil...ja som mala tiež volno ale len v den IUI ved užívaš aj utrogestan?na udržanie ,len si pekne domka polebed 😉

zuzancek22
13. okt 2010

@apolenka6 no ano užívala, ale aj tak to nefunguje, doki povedal, že treba skúšať, a tým sa aj riadim, nikdy sa nevzdávam a či je to teraz v snažení o dieťatko alebo to bolo v iných veciach , nakoniec to vyšlo. lebo ja sa riadim tým, že : Ak ťa vyhodia dverami, treba sa vrátiť oknom. 😀 a preto ak sa to teraz nepodarí, tak to pojdem skusiť nabudúce..... veď raz to prísť musí . a verím, že každá si tu raz napíšeme, že sme TEHULKY. 😵

apolenka6
13. okt 2010

@zuzancek22 to je fajn ,že máš taký optimizmus môžeš mi trošku s neho poslat?máš pravdu kto klope tomu sa otvoríí....ale ja už chcem byt tehulka aj ked brucho mám 😀

katy33
13. okt 2010

@fomarik to mi je velmi luto ☹ Ale držim silno palce a to druhe sa určite podari 😉
@apolenka6 treba po IUI aj oddychovat, PN asi nie je potrebna, ale ako dlho by sa malo byt v klude? Až teraz som si všimla, že máš v profile okr. Topolčany, a to ja byvam priamo v TO 😎
@zuzancek22 jooooj, dve vajka, supeeer, budu dve zaraz 😀 Takže v pondelok na teba myslime a chlapa stači šetrit dva-tri dni pred IUI, aspon nam tak dr.tvrdil, vraj nie je dobre, ked su tie potvorky staršie 😅

apolenka6
14. okt 2010

@katy33 jéééé to je teda aj ja som priamo z TO to je teda nááhodička 😀 😀 😀 😀 ja som bola v klude 1den to stačí potom šup do práce aby som nemyslela ,len na to či sa to podarilo.....tak ahoj!idem pracovat

katy33
14. okt 2010

No takže dnes bolo dalšie sono so žiadnym vysledkom....vajko je na bode mrazu aj so sliznicou, ja by som sa na to 🤐 Takže cyklus bez ovulky, parada 😠 Dufam, že na další mesiac budu minimalne ako pštrosie 😝
@apolenka6 😀 a nakoniec prideme na to , že mame možno aj rovnakeho gynekologa a možno sme sa už aj stretli 😝 už si dostavala na vajka aj injekcie, al. zatial len tie tabletky? Teraz budem aspon chvilu čista 😅 ...ty teraz v praci končíš a ja prave začinam 😕

fomarik
14. okt 2010

@katy33 Katy a s čím si stimulovala? Mňa sa za 7 mesiacov podarilo vystimulovať len 4x. Ja beriem clostil 3x1.

fomarik
14. okt 2010

@zuzancek22 Takže zatiaľ blahoželám... ved už aj vajká sú takým maličkým úspechom. Pfuj, pfuj, pfuj... nech to vyjde, aspon my ostatné budemem motivované, že sa môže podariť aspon na 2x 😉

fomarik
14. okt 2010

Ešte som zabudla... Takže, u mňa dorazila mrcha 😒 - 3 dni po vysadení utrogestanu. 24-teho sme objednaní na prvé sono, takže uvidíme, či budú nejaké vajíčka. Modlím sa aspon za tie 😔

zuzancek22
14. okt 2010

@fomarik presne ako ja 3 dni po vysadení utrogestanu my dorazila mrcha.
Budem ti držať pršteky aby si ich mala také ako ja alebo aj lepšie. ja som volala dnes s doktorom na klinike a ten mi povedal že to je fanj, tak v pondelok idme s mojim drahým nato. a tfuj tfuj nech to stojí zato !!!

apolenka6
14. okt 2010

@zuzancek22 tak aj ja ta poplujem tfuj,tfuj 🙂 ozaj potrebujeme motiváciu
@fomarik ja som po vysadení utrogestanu dostala hned na druhý den ,ale to bol teda menzes "masaker" 😀
@katy33 ja som na vajka nedostávala zatial injekcie tento mesiac som aj ja čistá a veru ani neviem či som neaké mala.Ja mám gynek. v Bánovciach,ale možno sme sa už stretli a blízko seba bývame...ja robievam do 17hod.

fomarik
14. okt 2010

@zuzancek22 Tak nech je teda ten pondelok plodný 😉
Zuzanka, a ty nemusíš stimulovať? Tebe sa vajká tvoria normálne? Ja ti závidím...ale iba tak potichúčky 😔

zuzancek22
15. okt 2010

@fomarik no môj gynekolog mi robieval folikulometriu aj predtým bez liekov a vajka sa tvorili aj sami, ale dr. v centre povedal že radšej, ked som bola 1 krát na IUI tak som brala 2x denne clostybebit a ževrej som reagovala až moc , tak teraz som brala už len jednu tabletku, dnes idem na sono a uvidím ako podrástli. 🙂

katy33
15. okt 2010

@fomarik no ja mam tiez closti a tiez z 5 mesiacov som reagovala len 3x, najskor som brala 2x1, potom mi zvysili na 3x1 od 3. do 7. DC, no a minuly mesiac som mala vela vajok, tak mi to znova teraz znizili na 2x1 a z toho nebolo vobec nic 😠 . verim, že tento raz sa vam to určite podari, vajka budes mat určite krasne - už sa len zakusnut 😅 Teraz pojdes kolkykrat na IUI?
@zuzancek22 držim palčeky, moc, moc, moc, ....skušat až do umorenia 😀
@apolenka6 aj jedna znama ma gyn. v Banovciach a chvali si. To maš tiež dlhšiu prac. dobu, či ☹ My s mužičkom makame každy den od 15:30, do večera, takže je to ešte celkom dobre kvôli tomu, že môžeme dovtedy vybavovat dr. 😕 A už sa zvikendieva a nas čaka najväčšia makačka 🙄
Tak pekny vikendik, babulky 😀

fomarik
15. okt 2010

@katy33 ja idem zatiaľ len na 2 IUI. A ty?

apolenka6
15. okt 2010

@katy33 to máš teda dobru prac.dobu ozaj si môžeš všetko povybavovat Ja mám víkendik predlžený dnes som mala dovolenku a 1sobotu v mesiaci mám volnu a to je práve táto tak si to užívam tebe prajem nech ti to v práci rýchlo ubehne 😉
@zuzancek22 som zvedavá ako ti vajka podrástli 😕 mne sa vajka tvoria,ale nie vždy mi dorastu ako maju ☹ a tebe aj same dorastu do peknej velkosti?ak áno tak to máš super
@fomarik aj ty chodíš tuším do MT Heliosu a ku komu k doktorovi ,alebo k doktorke ?ak smiem vediet ja k doktorovi

carmenuska
15. okt 2010

ahojte, tak ja uz mam za tym, uz len cakat nekonecne 2 tyzdne...Mala som 3 vajka ale dve stihli prasknut este pred IUI a zostalo iba jedno. A to som brala iba 1x1 clostil.....Co je uspech, kedze mavam anovulaky. Trochu som vcera krvacala, dnes spinila a brucho a krize ma bolia statocne. Pri prvom IUI mi nebolo nic tak neviem ci je to normalne. Vas bolelo brucho? Ak sa toto nepodari, neviem co bude, doktor nechce skusat dalsi pokus.

apolenka6
15. okt 2010

@carmenuska Ahoj!tak ti teda držíme palce nech to dobre dopadne 😉 moc,moc,moc,ti to prajem Ja som mala po 1IUI bolesti brucha asi týžden,ale kríže ma neboleli... 😕 to si mala teda krásne 3 vajka ja som mala 2 a 1 mi potom prestalo rást a tiež mi to robili s 1 vajkom .Myslím,že doktor ti nemá čo rozhodovat ked by si sa rozhodla pre dalšiu IUI 😠 neboj ty ju ,ale potrebovat nebudeš 🙂 nech nás potešíš maličké dušičky

fomarik
15. okt 2010

@apolenka6 áno, chodíme do heliosu. Chodím k Dr. Krajkovičovi, ale 1 IUI mi robil DR.- Galo....bol neskutočne zlatý. U Krajkoviča to ide všetko akosi tak rýchlo, ja sa ho na nič nestihnem ani opýtať a už sme v kabínke, kde sa obliekam. Ale to preto, že má veľa pacientiek a je odborník na úrovni... teda všetci v Heliose.

apolenka6
15. okt 2010

@fomarik presne tak isto ako ty Dr.Krajkovič a IUI Dr.Galo to máš teda pravdu aj ja mám taký pocit ,že to prebieha rýchlo aj ja mám vždy neaké otázky a nestíham sa ho popýtat už som zrazu vonku...ja viem ,že je odborník ,ale 2min.na viac by nám neuškodili no nie?? 😕 trochu ma zarazilo aj to ,že doktor mi povedal IUI sa robí s 2 vajíčkami dozrelo mi 1 a nakoniec povedal ide sa na to .....???a ty sa kolko snažíš o babätko?

fomarik
15. okt 2010

@apolenka6 my sa snažíme 4 a pol roka. Do Heliosu chodíme od marca tohto roku. Aj mne hovoril, že by bolo dobre mať 2 vajka a Galo pri IUI povedal, že najvyššia pravdepodobnosť tehu po IUI je s 3 vajkami. Jasné, že čím viac vajok, tým väčšia úspešnosť, nie? mne pri 1IUI dozreli 2 vajká... prvýkrát v živote som mala až 2 vajka...to je u mna neskonalý úspech. Ale teraz sme si s manželom povedali, že ked tam pojdeme - 24-teho, tak sa ho čo-to popýtame a skor odtiaľ neodídeme 😠

zuzancek22
15. okt 2010

@apolenka6 no takže dnešné sono na jednej strane 2 vajká 19 , 20 mm a na druhej jedno 17 , v sobotu pregnil a v pondelok sa to podarí !!!! 🙂

apolenka6
15. okt 2010

@fomarik s3vajkami?to je pre mna nemožné ja budem rada ked budu aspom 2 😒 inak to som nevedela.To je teda doba pre nás su 3 roky dost nie 4a pol roka už by sme sa mohli dočkat konca.... ☹ presne tak len sa nedaj odbyt a sa ho pekne popýtaj! 😠
@zuzancek22 krááásne tak hovoríš dvojičky??? 😀 😀 😀 pozitívne myslenie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre