IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

speranza1
15. nov 2010

@fomarik a po zakroku si brala utrogestan, alebo duphaston? aj ty chodis do Heliku? a tebe kto robil zakrok?

fomarik
15. nov 2010

@speranza1
@strelicia aj ja oficiálne chodím ku Krajkovičovi. Som spokojnejšia,ked ma vyšetruje on, i ked všetci sú tam suproví. Mne obe IUI robil Dr. galo a soná dr. gaťová. Náhoda to zariadila tak, že som môjho Dr. krajkoviča nevidela 2 mesiace 😔 . Ale dnes mi robil sono on, juj, tak som sa potešila 😵

fomarik
15. nov 2010

@speranza1 áno, brala som utrogestan. Pri 1 IUI som si ho vkladala2x2, a teraz po 2 IUI som ho papala 3x1.

speranza1
15. nov 2010

@fomarik ja si ho tiez vkladam 2x2 tabl. ... a samotny zakrok bol pre teba bolestivy alebo nie?

fomarik
15. nov 2010

@speranza1 1 IUI bolo v pohode, troška ma to poštipkalo a bolo...trvalo to len pár sekúnd, ale toto 2 IUI bolo oveľa-oveľa horšie- bolestivejšie, aj som trošku plakala pri ňom. Ale dr. mi to vysvetlil tak, že nie vždy má žena rovnaký krčok maternice a ja som ho práve vtedy mala veľmi zúžený. I ked mna to bolelo, ked vháňal do mna spermijky. A aj potom,ked som ležala tak som dostala akési kŕče- až tak že som sa musela pridŕžať toho kresla. No strašné! Dúfam, že 3 IUIbude v poho....

speranza1
15. nov 2010

@fomarik presne taketo ohlasy som pocula aj ja... ja som ziadne bolesti nemala..ani len najmensie..ja som vobec nic necitila.... az neskor po zakroku cca po 3-4 hodinach som zacala mat krce.... dost bolestive...a aj som trolinku spinila..ale potom to prestalo a od vtedy nemam ziadne problemy...

fomarik
15. nov 2010

@speranza1 snád 2 iui nebudeš potrebovať 😉 veľmi by nám tu bodlo, aby niektorá z nás otehulkovala, aby sme mali nádej a väčšiu silu bojovať 😔

speranza1
15. nov 2010

@fomarik na druhe iui ani nepojdem... ideme rovno na IVF...

fomarik
15. nov 2010

@speranza1 hned na IVF?????? Už ste si podali aj žiadosť?

fomarik
15. nov 2010

predsa len, tá svadobná nebola aktuálna....

speranza1
15. nov 2010

@fomarik jeeej mas nove foto.... ziadost uz mame vypisanu..uz ju len podame ak nam potvrdia ze to iui nevyslo... u nas je zbytocne skusat iui...mm ma zle spm a ja mam nepriechodny 1 vajickovod.. tak naco sa zbytocne trapit... tak sa dufam vytrapim 1 mesiac kym budem pichat rozne hormony a dufat ze ivf uz dopadne dobre... 😉

fomarik
15. nov 2010

Idem si trošku ľahnúť. je mi akosi zle-nedobre. Aj manžel búva, on je chudatko po 24-hod.šichte a to ešte musel šoferovať do MT a späť. Mne ešte celkom nedopína, že to nevyšlo. Mna to položí až po tom telefonáte, takže ja sa vám ozvem už asi iba zajtra podvečer. 😔

speranza1
15. nov 2010

@fomarik ja budem stale dufat a verit ze ti to vyslo....a dobre si oddychnite... 🙂

fomarik
15. nov 2010

@speranza1 tak v tom prípade áno, načo to odkladať, ved čas tak rýchlo letí, najmä ked si neustále počítame dni cyklu 😒
Inak ja som mala tiež jeden vajcovod nepriechodný ale už je to ok. - pomohla laparka

speranza1
15. nov 2010

@fomarik ano a tebe ho spriechodnili? pretoze mne ho "znetvoril" myom, kt. mam...

jerryjanka
15. nov 2010

@fomarik ahojky
škoda tohto pokusu
skus si švihnuť 5x1 ako ja 😉

speranza1
15. nov 2010

@jerryjanka ahoj... tebe to vyslo na 5ty pokus?

jerryjanka
15. nov 2010

@speranza1 nie nie
na druhy pokus ale bola som presvedčena že do ivf nepojdem skôr ako po 6tich neuspešnych pokusoch lebo poznam holky čo im vyšiel piaty šiesty pokus
to 5x1 som myslela clostil 5 denne

katy33
15. nov 2010

@aby Ahojte babulky
@fomarik 😔 kde sa ta sliznica podela 😕 Ja už som to tiež tak mala a nepochopila som to, tiež som nešpinila a bola menšia 😠 Ono to spôsobuje ten hnusny clostil. Zlatíčko, vyčkaj ešte na telefonat, su baby , kt. sa fazulka zahniezdila i ked mali nizku sliznicu 😉 Len si pekne oddychni, musiš byt vystresovana, kuriatko moje 😲

speranza1
15. nov 2010

@jerryjanka fuuu 5x denne clostil... tak to uz je poriadna davka... a ak sa smiem opytat aky bol u vas problem?

katy33
15. nov 2010

Dnes som to nevydržala a šla som k mojej dr. nech mi niečo povie na tu cystu. Dozvedela som sa, že je to nasledok užívania clostilu bez prestavky-mala som ho 6 mesiac a tak by sa vraj nemal užívat - po troch mes. by mala byt vždy trojmesačna pauza, čo som ja nemala 🙄 Dala mi 10 injekcii Thiaminu+tabletky na 10dni a vraj by sa mala ta hnusoba vstrebat. Čudovala sa, prečo ma dr. z MT nechal len tak a nedal mi žiadne inj. a ani liečbu 😒 Ja som už z toho vôl, takže teraz by som mala byt tri cykly ,,čista,, a až potom začat znova so stimulaciou, lenže som zvedava, čo mi povedia v MT? Vravela, že ak si nedam pauzu, bude sa to len zhoršovat a budem sa dostavat do hyperstimulaku 😠 Teraz ma nič netrapi, len nech ta svina zmizne 😝

jerryjanka
15. nov 2010

@speranza1
no my sme ich mali viac
spg 98% zla morfo
nepriechodny vajičkovod - totalne pravy
ale vajička sa mi tvorili prave len vpravo lavy vaječnik akoby spal svinucha preto som ho prebrala tolkym clostilom 😀
no a ešte pco

inak babulky mne velmi na sliznicu pomohol femigard - ja som aj ked som brala tolko clostilu a ten sliznicu znižuje mala aj pri iui už 12-13 mm čo je super.
@fomarik takže ak si ho neskusila skus ho. inak stoji flaška 15 eur - mne zostalo presne ale presne pol flaše a už ho snad nevyužijem - tak ak chceš pošlem ti ho za ja neviem 6 eur alebo tak. nechcem na tom zarobiť preto ta srandovna cena 😉

katy33
15. nov 2010

@aby Zlatinko vdaka, už som si aj zaobstarala indol3C, dr. mi ho takisto poradila, že je to dobre uživat pri cystach, tak snad to pomôže 😉 A tebe sa podarilo nastimulovat, i ked si mala cystu, či? 😕

jerryjanka
15. nov 2010

@katy33 ja som mala 5 cm cystu tiež
s ms sama naštastie praskla a vyplavila sa.

katy33
15. nov 2010

@jerryjanka No tak to dufam, že nastane aj u mna 😕 A kolko mesiacov po sebe si stimulovala clostilom? Urobila sa ti v čase, ked si ho mala?

jerryjanka
15. nov 2010

no ja som dokopy stimulovala vela krat cca 11 x
najskôr 4 mesiace - na ten 4ty sa mi urobila cysta
potom pauza asi 3 mesiace - bolo leto
potom 3 mesiace
potom laparka
a potom dalšie 3 mesiace ale to už tymi davkami 5x1

aduskatt
15. nov 2010

@jerryjanka mozem sa spytat.ten Femigard..je to tvoj pocit, ze ti pomohol k tej sliznici, alebo sa trebars aj lekar vyjadril k tomu? Pytam sa preto, ze ja som vychlipala dve flasky femigardu a prd z toho, tak reku, ci pokracovat, lebo mam este aj dalsiu doma, alebo kaslat na to.........fakt sa neviem rohodnut☹.....mam "ukazkove" PCO 😒

jerryjanka
15. nov 2010

@aduskatt lekar sa nevyjadril nevedel že ho pijem
ale sliznica pri takych davkach clostilu už na 11 DC 13 mm hovori sama za seba. 😉

aduskatt
15. nov 2010

@jerryjanka ja ti to prajem🙂))len ze mna femigard nepomohol k nicomu a fakt nevierm, ci pokracovat

fomarik
15. nov 2010

Takže definitívne potvrdené - negatívne 😢

@jerryjanka zlatko, tak to si píš, že si dám konskú dávku!!!! No, bola by som rada, ak by to šlo. A tá polovica fľaše mi bude dosť?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre