IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

speranza1
18. nov 2010

@katy33 aj vy ste boli na iui? a u vas je aky problem?

katy33
18. nov 2010

@speranza1 Tak to papaš vitaminy ako ja teraz, mam pocit, že to do seba hadžem ako lentilky 😀 My máme obrovsku smolu, mne zistili pco - takže vajk asa urobia ale len clostil. Minuly mesiac sme mali ist na IUI, no žiadne vajka neboli, pretože mi znižili davku tabl., začali sme stimulovat tento mesiac a v piatok som bola na sone, že kolko vajok a na prekvapenie žiadne, ale za to 5,5cm cysta 😠 tak teraz dostavam každy den inj., možno sa vstrebe...a ak nie tak buduci mesiac operacia, čo ma neteši, pretože koncom augusta som boal na LSK, tak som ponarezovana 😝 Tiež som začala užívat indol3c, je to na cysty, tak snad to pomôže, dozviem sa to až po ms, kt. by som mala mat o dva tyždne 😕

zuzancek22
18. nov 2010

@katy33 ano brala aj som bola na 3 laparkach na odstránenie endometriozy a zrastov, potom vždy polročná liečba lucrinom , a teraz naposledy chrompertubáciu, ale nič nič sa nedeje.

katy33
18. nov 2010

@zuzancek22 za aku dobu sa ti zopakovali ložiska endom.? Kedy si bola naposledy na odstraneni end. - viem, že sa to bohužial opakuje 😔 Ale verim, že teraz tam nič nie, čo by branilo fazulke zahniezdit sa 😉

zuzancek22
18. nov 2010

@katy33 cca tak po 1,5 roku sa to vždy zopakovalo, takže teraz uvidím , ale aj doktorka v Blave povedala, že pre mna by bolo najlepšie IVF

katy33
18. nov 2010

@zuzancek22 Zlatko, musiš verit, že to teraz vyšlo a mysliet pozitivne 😉 Ja sa tiež stale utešujem tym, že ak nevyjdu IUI, ešte stale môžeme skusit IVF, dokial je stale nejaka možnost , tak nezufam 😎

zuzancek22
18. nov 2010

@katy33 OK,dosť zúfania idem sa dať dnes nakaziť tehu vírusíkmi k mojej tehotnej kamoške. papa

katy33
18. nov 2010

@zuzancek22 Veru, len nech ta dobre popluva 😀

makovicka53
18. nov 2010

Ahojte...mam ist tento mesiac na IUI a uzivam 3x1 clostyl..zial uz druhy den mam silny zapal močovych ciest..uzivam antibiotika...kym pojdem na IUI tak lieky doberiem....poradte mam tam ist alebo to radsej odlozit...i ked sme planovali bud cyklus IVF...vsetko sa to skomplikovalo sakra....nemate niektora skusenost?

aby
18. nov 2010

@fomarik hoj si ma pobavila heh nosnica nejaká som v pposednej dobe plná smiechu heh 😉
@katy33 heh no neviem no čučkoši sú strašný hlavne keď ich klepe heh 😀

NOOO bambulky ďakujem veľmi mocno heh mám 3folikulky 15,15 a 12 no mám ísť ešte v nedeľu na sono a hádam v utorok lebo v stredu na IUI heh som nejaká dneska popletená 😀 😀 😀
ale dnešná cesta do Mt strach a hrôzs kolóny ako blázen aj tam aj na späť hádam aj hhodinu som v nich strpla sakra 😝

elienocka
18. nov 2010

@zuzancek22 dakujem som ti moc vdacna za odpoved.pekny den ti prajem.

elienocka
18. nov 2010

@zuzancek22 a ty kde pracujes?pracujes aj v noci?

zuzancek22
18. nov 2010

@elienocka nie chvalabohu len ráno od 6-14, a potom padla 🙂

bodka4
18. nov 2010

@zuzancek22 mame rovnaky osud, tiez sa trapime uz cez 4 roky a som po 3 IUI ale na testy idem az 29.11. a tiez sem chodim citat ze ktora to uz konecne odpali. Potrebujem to jak vodu pocut ze uz to niektorej vyslo. Tiez uz na dalsie nepojdem.

apolenka6
18. nov 2010

babulky tuším som niekde zachytila ,že v ˇCechách IUI prepláca poisťovňa u nás sa to "náhodou"neprepláca?keby aspom 1/2 😝

speranza1
19. nov 2010

ahojte babulky takze ja som si dnes robila test po iui a bol snehobiely.. takze prve iui nevyslo ani mne 😢

katy33
19. nov 2010

@speranza1 Mojenko, hlavu hore, musiš vyčkat na krvičku a potom budeš vediet 100%, kolky si dnes den po IUI?

speranza1
19. nov 2010

@katy33 ja som este len 11dpo.. takze vselico je este ,mozne..ale zrejme to asi nevyslo 😖 .. co uz musime ist dalej.. zrejme nas IVF neminie... ☹

katy33
19. nov 2010

@apolenka6 Zlatino, tak u nas to určite nepreplacaju, jedine , čo preplatia je odber vajok pred IVF a potom si aj tak všetko musime hradit my 😠 No nerozumiem, prečo su v centrach rôzne sumy za IUI, každe si to učtuje inak 😕 A potom sa čuduju, že ludia kradnu, ja sa tomu nečudujem 😖

katy33
19. nov 2010

@speranza1 11DPO je naozaj ešte možno priskoro a existuje x-babuliek, kt. dokonca teh.test neukazal teho až do 6.tt, zaleži od toho, ako sa ti zvyšuje hladina hcg, ved každa sme ina 😉 Aj maš nejake pocity? Na krvičku ideš asi v pondelok, však?

katy33
19. nov 2010

A kde mame fomarikaaaaaaaaaa ☹

speranza1
19. nov 2010

@katy33 pocity nemam absolutne ziadne..akurat ma bolia prsia..ale to ma bolia skoro pred kazdou mrchou.. takze 😒 ..a na krv som mala ist do Heliku v pondelok ale zrusila som to a chcem ist na krv k mojej gyndoske..pretoze sme dost vzdialeni od MT (cca 350km)

speranza1
19. nov 2010

@katy33 a ty si na tom ako?

katy33
19. nov 2010

@speranza1 Dobre vediet, že sa da krv riešit so svojou gyn., aspon budem vediet, i my to tak budeme riešit, ak vôbec k tomu dojde 🙄 Ja sa citim celkom fajn, už sa neviem dočkat ms a šup rychlo na sono, čo povedia, dufam, že budem mat Vianoce bez cysty....a to som chcela mat Vianoce s fazulkou v brušku a teraz sa modlim, aby tam nič nebolo-paradox 😔 Ten čas tak neuveritelne leti...o chvilu Novy rok 😎

shira_
19. nov 2010

@speranza1 ja som mala pocity presne ako pred menzesom, žiadny rozdiel. a bola som tehu. teh. test je skoro robiť, hladina hcg je dostatočná až po zahniezdení, najlepšie je vydržať na tú krv. ak to nevyjde, stále máš ďalšie možnosti. niekto nemá ani tie, musíš byť optimista.

speranza1
19. nov 2010

@shira_ viem, ze niekto nema dalsie sance a je mi to luto... a optimizmus som okolo seba sirila cca 3 roky aj ked sa nedarilo otehu .. len teraz ma to troska vzalo.. takze asi tak.. ale uvidime co napovie viac krvicka...

speranza1
19. nov 2010

@katy33 veru katy... cas je neuprosny... len nedavo bol silvester a co nevidiet je tu znova 😕 🙂

katy33
19. nov 2010

@shira_ Gratulujem k tehu 🙂 Vy ste boli tiež na IUI a ak sa môžem spytat, na kolkykrat to vyšlo? 😕

shira_
19. nov 2010

@katy33 nám na druhý, ale mne sa zdá že to bol zázrak, ja som ok, len spermiogram na figu... aj nám hovorili, že asi bude ivf, ale že skúsime najprv jednoduchšiu metódu. na druhé iui sme šli, len aby bol využitý čas, kým sa povybavuje a schváli ivf, manžel bol z toho úplne hotový mali sme strašné obdobie...hrozne zle to niesol, že ja za to nemôžem a budem brať lieky a pichať inj. do brucha kvôli nemu. ale nakoniec sme sa tomu vyhli a žiadosť na ivf stiahli.

speranza1
19. nov 2010

@shira_ 😵 ... tak to vam gratulujem k tehu.. nech vam vsetko dobre dopadne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre