IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
9. aug 2011

@ursula5 ano, je to mozne, ale tak citim sa stale choro, ale mam dalsie stadium choroby, uz sa poznam, a snad to o par dni prejde... a dakujeeeeem ti moja.... papaaaa 😉

zuzana151
9. aug 2011

@katy33 vy budete mat dievcatko? preco som ti pisala ze chlapceka? 😀 tak gratulujem k dievcatku , prave citam ze ty si si len myslela ze bude Davidko...toto inac cakam aj ja. Ja hladkam brusko a rozpravame sa s priatelom s malym Lukaskom, kazdy hovori ze to bude chlapec ze mam take brusko a urcite to bude dievcatko...to tak byva, ale mne je to jedno hlavne nech je zdravucke babo ! Takze vy uz mate aj 3D za sebou> My ideme 19 augusta, strasne sa tesim , lebo na tom ciernobiolom sone nikdy nic nevidim poriadne 😒

zuzana151
9. aug 2011

@katy33 ozaj a ake mena zvazujete pre dievcatko? 😲

fomarik
9. aug 2011

@zuzana151 tak my sme mali v 20tt presne rovnako 380g. 😉 Takže idete v našich šľapajách 😉 Inak aj ja, ked sa spätne zamyslím nad tými pohybmi, tak boli aj skor ako pred tým 20tt, ale práve v tom 20tt som si ich najlepšie uvedomovovala a bola som si na 100% istá, že su to pohyby anie črevá. tú sms ti pošlem, sedí vec. 😵

fomarik
9. aug 2011

@zuzana151 @katy33 aj ja som mala tušáka, že budeme mať chlapca. Všetci v rodine tvrdili, e bude dievčatko. A nakoniec...prekvapkanie...mali pravdu...aj nám dr. Galo ukázal kávové zrnko 😅 😅 😅 Takže ja už na moju intuíciu neverím. i ked intuíciu teraz mám takú, že do týždna porodím 😉 . V noci som mala bolesti ako pri silnej ms, malá sa hemžila v jednom kuse, normálne si vystrela nožičku a mne šlo brucho rozdrapiť. Aj ked stojím, už cítim ako mi hlavičkou tlačí. Normálne sa niekedy bojím, že ju pri chôdzi stratím a ona vypadne, že...čľup.

katy33
9. aug 2011

@zuzana151 Mojenko, to nebolo ešte 3D - to robia až medzi 25.-28.tt, on nam len fotočky vytiskol vo forme 3D, lebo tiež tam inak nebolo nič vidiet, iba malinkej škaročku 😀 ....mm si presadzuje Dominiku, mne sa páči Kristínka, aj Viktorka....ale asi to nakoniec bude Dominička 😉 Aj mne každy tvrdil, že to bude chalan, tiež podla bruška...dokonca aj dr. včera pred sonom stihol povedat, že ked som začala citit pohyby tak zavčasu, tak to bude asi chlap a šup ho babulka 😀

katy33
9. aug 2011

@walta No, mm lečo luuubi, dufam, že nam tu nebude šmirovat a zajtra rano budem mastit pri sporaku lečo 😀 😀 😀 ...dnes budeš mat asi najhorši den s chorobou a potom sa ti už bude polepšovat 😉 Zlatinko, mam pocit, že všetky tu budeme mat baby 😀 ...budeme mat ,,babsku jazdu,, 😀

katy33
9. aug 2011

@fomarik 😀 😀 😀 ..som čitala mamine , ako sa bojiš, že malinku vytratiš, sa smiala, že určite ju nestratiš 😀 😉 veru, teraz by ta ta intuicia nemusela sklamat a do tyždna bude Livinka medzi vami-nami 😀 ...u nas bola mamina jedina, čo mi tvrdila, že to bude babulka...včera bola s nmai v MT , a ked ju Galo uvidel, kričal na nu, nech ide dnu aj ona, tak mama hned vytešena, cela bez seba, samozrejme buulila, ake to je krasne, že ona nikdy take nič nezažila, za ich éry to bolo ine 😕 🙂

zuzancek22
9. aug 2011

ahojte zlatíčka, ako ste sa mávali, čo je tu nové, aká nová tehuľka, ja som dnes vnoci dorazila z dovolenky, bolo krásne

walta
9. aug 2011

@katy33 veru, ked nas tvoj mm odhali, zajtra mu robis leco aj ty 😀 😀 😀 . Tak teraz kycham, jak macka.... spravila som si to mlieko s maslom a cesnakom, ako mi poradila zuzka a teraz si miesam stavu z citrona s medom- ked mi uz toto nezaberie, tak uz nic na svete 😎 A s tymi babami budes mat asi pravdu- teda, aj ja by som veeeeelmi chcela dievcatko. Uvidime, ake bude prekvapko 🙂

pici
9. aug 2011

@petuska123 po prvom vklade dva tyzdne, po druhom tyzden... myslim ta nasledujuca menstruacia...

hope2011
9. aug 2011

@zuzanka7834 ja ked som bola PN jeden mesiac, hned na zaciatku tehu, tak som myslela, ze sa zblazdnim, lebo prve dva tyzdne som vobec vychadzky nemala, tak som bola stale doma a veru mne to moc dobre nerobilo....teraz ked som doma na dovolenke uz viac ako mesiac, tak ani neviem ako mi dni idu, az sa desim, ze o chvilu opat nastupujem do prace a skoncia mi moje vylihovacky v postielke aj s malickym 🙂 ozaj, chcela si tie fotky kuchyne, posli mi tvoj mail, tam ti poposielam fotocky, dobre?
pozdravujeme teba aj vsetky nase kamoskyyyyyyyy 🙂 a posielame vam vsetkym velku pusinku 🙂🙂🙂

hope2011
9. aug 2011

@katy33 ahojkyyy, tak co sa skryva v tvojom brusinku???? prepac, mozno si aj pisala, ale necitala som dozadu prispevky? a robili vam 4D? velmi som zvedava 🙂

hope2011
9. aug 2011

@katy33 tak uz som si precitala...tak babulku cakate??? to je krasne 🙂 moc sa s vami tesim....a pridas aj nejake fotocky? budeme sa velmi tesit 🙂

petuska123
9. aug 2011

@pici hm no ale ty si brala asi utros. v cykle kde som mala odber v juny mi mrcha prisla normalne a teraz ked je mesiac uz po tom nic neberem meska.dake divne 😠

pici
9. aug 2011

@petuska123 nie nebrala. brala som ho do vysledku ten bol negativny vysadila som kramy prisli. tie dalsie meskali dva tyzdne a to som nebola na ziadnych liekoch... to iste bolo po ket

petuska123
9. aug 2011

@pici aha tak to iste mam teraz aj ja. 😖 nevies preco ???nepytala si sa dokiho??

pici
9. aug 2011

@petuska123 neviem. ja som mala dve ovulacie, normalnu z laveho vajecnika v polovici cyklu a dalsiu ovulaciu dva dni pred ocakavanou mrchou z praveho.... tak preto sa mi to tak posunulo a musela som na vyvolavacku... ze je to odozva hormonov, stava sa...

petuska123
9. aug 2011

@pici ty brdooooooooooooo

pici
9. aug 2011

@petuska123 no odveci... tak ale co uz :D

strelicia
9. aug 2011

ahojte baby,

dlho som tu nebola, udiali sa nejake zmeny a uz nechodime do MT ale do Gyn fiv. No neviem ci to bolo najstastnejsie riesenie. my sme boli v MT spokojni, ale uz to bolo moc casovo narocne dochadzat z BA. tu v GF nam dali moznost ze nemusime ist s darcom, ale skusit to s muzovym materialom, vraj ked sa pouzije PGD tak je sanca. Tak iba koli tomuto sme sa rozhodli ze do toho pojdeme, ale jedine s PGD. Aby nebolo postihnute babo. Prisli sme tam a oni mi este hned v ten den pichli prvu injekciu a uz som zrazu naskocila na stimulku, ani som nevedela ako. v MT mi najprv dali na cely cyklus Proveru tbl a az dalsi cyklus som stimulovala, tu hned pri prvej navsteve od schvalenia ziadosti mi pichli tu injekciu a uz som v tom. no a dnes - v stvrty den stimulky mi zavolaju ze oni tu sondu na PGD asi nestihnu pripravit, ze ta bude az v septembri!!!!! a ja mam ist o dva tyzdne na odber oocytov. co som teda bola v soku, ze jak sa toto moze stat. a potom ma este utesili, ze ved mozno ani nebude co vkladat, ze mozno budem mat malo embrii a vtedy sa nic nevysetruje cez PGD....super utecha nie?

walta
9. aug 2011

@strelicia ahoj... ja ani neviem, ako mam zareagovat... keby to spravia mne, tak ich udam na urad na dohlad nad zdravot. starostlivostou... lebo ta zbytocne pchaju hormonmi a nie je to plus pre organizmus, ked uz vedia, ze teraz z toho nic nebude- az v septembri... konali unahlene a nezodpovedne.. ja nastastie nechodim do GinFivu 😀 😀 😀

ketere
9. aug 2011

@zubrienocka Ako mojka? 🙂 Nevoľnosti ešte pretrvávajú? mne hej 😒 fuuuuuuuj , hnusí sa mi tuším všetko!! ☹

strelicia
9. aug 2011

@walta uvidime, skusia to este stihnut. ale ak som koli nim premrhala druhy pokus IVF tak to by ma fakt dost nastvalo. :(

zubrienocka
9. aug 2011

@ketere Ahoj poklad, casto sa mi stava, ze nemam na nic chut, ale ako tak sa viem donutit jest. Co som si vsimla, tak mi vyslovene byva zle po muke, hlavne takej zdravsej razno-psenicnej,takze tu som uplne vylucila. Uz ste oznamili niekomu radostnu novinu? Ja to akurat zvazujem,lebo som uz 2 tyzdne PN a zacina im to byt v praci podozrive.... 😖

ketere
9. aug 2011

@zubrienocka hej, oznámili sme zatiaľ mojim a mm rodičom a ja som musela povedať v práci.. ale čo sa týka nejakého širšieho okolia, ešte nevie nikto, ani kamošky... ešte počkám ale 1-2-3 týždne.. Veď je ešte čas.. 🙂

zubrienocka
9. aug 2011

@ketere My sme este rodicom nepovedali. Tiez by som to rada povedat v praci a mat cisty stit, len sa obavam toho,ze moj sef nebude schopny nechat si to pre seba a bude to vonku... 😠

alibabaa
9. aug 2011

@zuzanka7834 ano, znamenalo to ze mi maju oznamit kedy pojdem na iui... tfuj urobila dnes aj sestricka a povedala, ze do tretice vsetko najlepsie 🙂

zambilka
9. aug 2011

@strelicia 😠 ja som bola v gin five na prvom ivf a povedala som si že nikdy viac to bola katastrofa 😒 a teraz sa mi to pri tvojom prispevku zas len potvrdilo 😠 nemám slov a že hlavne nestresovat a to sa dá pri takomto prístupe?? 😕 už nemožte dat oplodnit tie vajka darcom? ak nestihnu to PGD 😕

zambilka
9. aug 2011

@alibabaa tfuj tfuj tfuj pekné oplodnené a zdravé vajko prajem a hlavne na 9 mesiacov 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre