IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ursula5
5. okt 2011

@mirka2010 dík moc ale asi to už nebudem potrebovať ☹ už dostávam menzes

ursula5
5. okt 2011

@sijust tak fajn mala si vajíčok presne ako ja 9 a 2 trojkové tak teraz prajem aby všetko dopadlo dobre 😉

ursula5
5. okt 2011

@sijust tak sa moja pekne drž a veľa pi vodičku, držím palce nech Ti to dobre dopadne 😉

jovanka81
5. okt 2011

babule, ahojte,ako? 🙂 som na skoleni od 12 pri PC, uz som z toho KO 🙂 dnes mam zravku, xixxi a celu noc som behala na wecko, cikam ako babatko, xixixi neviem, cim to bude? 😉 ale nejdem si ani namyslat nic, 🙂

mirka2010
5. okt 2011

@katy33 no presne ako pises.....hlavne ze su drobciatka vyvinute tak ako maju byt...a to ze su vacsie podla mna vobec nevadi...no ja moc ani neratam, ze Vianoce uz budeme mat maleho doma, ale clovek nikdy nevie...ale to by bolo pre nas asi velmi skoro....skor tak novy rok, alebo medzi sviatkami....nikdy by som si nemyslela, ze prave v ten cas by som mala rodit 🙂 a ako sa inak citite???? bolesti uz nemas, vsak??? mi je strasne smutno, ze mala Livinka je v nemocnici...je to hrozne...ach, jaaaaaj.....dufam, ze ciapocku co ustrikujes nam odfotis...som velmi zvedava 🙂

mirka2010
5. okt 2011

@sijust moj zlatusik...tak uz to mas za sebou...to je uzasne...a som na teba pysna, ze si to tak zvladla....hlavne nech sa krasne vajicka pospajaju a nech su co najskor u teba v brusku....teda, vy si idete dat len jedno...tak nech to najlepsie je co najskor u maminky....jooooj....a kedy by mal byt klad?????

mirka2010
5. okt 2011

@ursula5 ach, tak to ma mrziiii....skoda, preskoda...a tak som verila, ze aspon troska pomozem....a myslis, ze naozaj?

pici
5. okt 2011

@ursula5 krvacanie nic neznamena... falosne nadeje ti nechcem davat ale kamoska krvacala a dnes ma pol rocneho chlapceka

pici
5. okt 2011

@kuspitka my dve a neuspesne tak sme sli na IVF lekar chcel este dve IUI

pici
5. okt 2011

@tinara23 nie je. pokial nekoji, nema narok... cele zle

alibabaa
5. okt 2011

@petuska123 neverim vlastnym ociam!!! uzasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dalsi zazrak v nasej skupine... az neuveritelne. drzim strasne moc prsteky aby vsetko dobre islo a boli ste obaja v poriadkuuuu 🙂 🙂 🙂

kuspitka
5. okt 2011

@pici my mame za sebou úspešné IVF ,ale už nechcem dalšie ,ešte máme jedno zmrazené tak teraz ideme na KET,ale keď sa nepodarí tak chcem už len IUI....

katy33
5. okt 2011

@pici 😀 😀 😀 ...no tak nejako 😀 ...cica a vkladik sa bliži 😉

katy33
5. okt 2011

@ursula5 Mojenko, nezufaj ešte, špinit môžeš stale....vyčkaj na krvičku 😉 ..držim palce 😉

pici
5. okt 2011

@katy33 aaaaaaaaaaaaaaaaano blizi.. vpiatok idem na kontrolu sliznice :D

pici
5. okt 2011

@kuspitka a to nie je nejaky opacny postup od ivf k iui?

katy33
5. okt 2011

@sijust No vidiš, chrustik, a tak si sa silno bala a kto vie, čo si im tam ty ešte natarala, určite tam mali z teba show 😀 😀 😀 ...vajka su krasne užasne, budu sa aj delit na jednotku, zajtra budeš kedy volat, ako sa im dari? Hned sem musiš dat info, nech vieme, ako sa baburiatka maju 😉 Ako Zuzka piše, pekne zalahni, pi a cikaj, klud, oddych a verim, že zajtra nam napišeš, že už ti je lepšie 😉 😲

alibabaa
5. okt 2011

@fomarik bambulka drz sa a daj vediet ako ste dopadli... velmi vam drzim palceky aby ste rychlo prerychlo vyzdraveli... a pozdrav livinku ked ju uvidis 🙂 (ak si spomenies 😅 .verim ze budes mat myslienky inde)

alibabaa
5. okt 2011

@sijust super si to zvladla 🙂 a vajicka tiez krasa, teraz nech sa este aj tak krasne delia 🙂 tak nazdravie a pekne oddychuj ..

katy33
5. okt 2011

@mirka2010 Mi ani nevrav o Livinke, stale premyšlam, prečo chudatko musi mat takto stale nejaky problem, Lucka musi byt tiež velmi silna 😔 Ale verim, že malinka si to teraz odkruti a potom bude mat s dr.minimalne do 18-ky pokoj 😉 ....dnes sa citim skvele, no su dni, ked bruško hned od rana neposlucha-dnes sa mi podarilo aj pradlo vyvešat 😀 -v klude , pomalinky...ked sa čiapočka podari, tak odfotim-jasne 😀 😝 ...ale inak to hrozne uteka, včera sa nam podarilo s mm vybehnut do NR, tak som zasa niečo prikupila-vaničku, stojan, zavinovačku, aj do autosedačky, podbradničky, plyšovu ovečku 😀 ...pomalinky vyškrtavam zo zoznamu, no stale je tam toho akosi vela 😕 😨 ...mojenko, už si aj kupovala do postieločky obliečky? Kupovala si celu velku sadu, či?a plachtičky aj nepremokave?Musim sa informovat, lebo som z toho jelen 😕 😀

majca55
5. okt 2011

@mirka2010 mám dvoch chlapcov 🙂 hrozne by som chcela dievčatko 😲 dakujem ti moc si zlatá 🙂

ursula5
5. okt 2011

@mirka2010 neviem či naozaj ale už tomu nedávam nádej je to už tmavé špinenie a pocity ma neoklamú 🙂 čo už bojujem ďalej

majca55
5. okt 2011

@ursula5 hej zostal mám si nechať do dalšieho kola ale velmi rada ti tu tabletku dám 🙂 povedz kde a kedy?

ursula5
5. okt 2011

@pici to hovoria viacerí s tým krvácaním ale ja nedávam moc nádeje sebe, uvidíme v piatok aspoň mi presunuli kontrolu z pondelka na piatok 😉

ursula5
5. okt 2011

@katy33 špiním ale už tmavšie a je medzi tým krv a pocity sú zle 🙂 nevadí bojujeme ďalej asi to fakt málo komu vyjde na prvý krát 🙂

ursula5
5. okt 2011

@majca55 zlatko už ju nepotrebujem idem do Helíka v piatok 🙂

cmelica
5. okt 2011

@sijust tak to je parada...drzkam palceky aby sa vajkam dobre vodilo a coskoro bol vklad 🙂 🙂 Na zdravie!!!! 😀 😀

cmelica
5. okt 2011

@petuska123 gratulujem!!!!je to take krasne az je to neuveritelne 🙂 🙂 🙂 DRZKAJTE SA!!

majca55
5. okt 2011

@ursula5 tak nič celkom som sa tešila že sa stretneme 🙂

cmelica
5. okt 2011

@fomarik to mi je mooc luto!!!prajem malickej skore uzravenie a skori navrat domkov 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre