IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
11. okt 2011

@pici a ty si si dala vždy vložiť dve?

jovanka81
11. okt 2011

@apolenka6 no teda, takze budeme oslavovat, xixixi to bude zurka 🙂

pici
11. okt 2011

@apolenka6 ano zatial vzdy 2...

katy33
11. okt 2011

@apolenka6 No, čo micka, už si domka? Si ty rychla 😀
@pici Mojenko, včera mi sestrička nakazala vysadit magnezko a dnes som nebola na ec-ku pre zmenu vôbec 😀 😝 ...ale už neprehana, vraj to zvykne robit, ak je v tele vela magnezka 😕 o par dni ho mam nasadit znova, tak som zvedava...a malinka sa uspokoji aj s kamoškou 😀

pici
11. okt 2011

@katy33 aha.. no vidis to... tak aspon sme mudrejsie :D a hlavne ze ti je lepsie...

apolenka6
11. okt 2011

@pici všetko je asi o náhode.ked má byť tak bude a ked nie tak nebude ....

pici
11. okt 2011

@apolenka6 presne tak... ty kedy ides podpisat ziadost?

apolenka6
11. okt 2011

@jovanka81 jasné bude žúrka,ale mohlo by byť menej rôčkov 😒 alebo už nestarnúť 😖

apolenka6
11. okt 2011

@katy33 áno zlatíčko naše "ukakané" 😀 😀 už som domka ..ved sa ponáhlam na MK 😝

apolenka6
11. okt 2011

@pici no v piatok..ešte dlhá cesta pred nami 😝

tinasc
11. okt 2011

@pici tak teda nech sa riadne zahryznú a nepustia 🙂

tinasc
11. okt 2011

@apolenka6 no to dúfam, že bude plná tehuliek, potom v januári budete všetky synchrónne posielať vírusy smerom ku mne, síce niektoré už nie, ale väčšina ešte áno... a potom to musí vyjsť 🙂

pici
11. okt 2011

@tinasc dakujeeeeeeeeeeeeem

apolenka6
11. okt 2011

@tinasc no ved ja ked tak rátam asi tak v decembri začnem stimulovať ,mesiac a pol rátam schválenie a potom sa zas objednať ku koordinátorke a tá má vraj toho veľa 🙄 apotom čakať na MS december to istí ...jasné veľmi rada potom pošlem vírusy

tinasc
11. okt 2011

@apolenka6 no však tak nejako aj ja... len netuším ako mi v decembri vyjde mrcha...

jovanka81
11. okt 2011

@apolenka6 ale co, mame najkrajsi vek, chlapi, traste sa, xixixxi 🙂 ja si uz otvaram vinko, treba sa na tu zurku pripravit, nieze budem hned pod stolom 😉

dadax84
11. okt 2011

ahojte baby, som tu nova,prepacte ze som sa vam tu vtisla, ale dost som toho tu pocitala, chcem podstupit IUI - bez stimulacie, funguje to? Ma niekto s tym skusenosti, ja sa strasne bojim OHSS 😒

apolenka6
11. okt 2011

@jovanka81 tak už sa pripravuješ pri vínku 😀 😀 treba kondíciu ,nie? 😕 😉 hm...najkrajší vek .... 🙂

tinasc
11. okt 2011

@dadax84 ahoj pri iui sa ohss až tak nemusíš báť, tam nie sú také kvantá hormónov ako pri ivf... pri iui stimuluješ tabletkami... ale nemusíš ak sa ti tvoria folikuly... tuto ešte žiadne baby pri iui ohss nemali...

apolenka6
11. okt 2011

@tinasc ved ani ja neviem ako to všetko bude 🙄 ja mám MS v polke mesiaca ...a možno budeme mať spolu IVF 😨 🙂

tinasc
11. okt 2011

@apolenka6 možno uvidíme ako to vyjde... 🙂

apolenka6
11. okt 2011

@dadax84 presne tak ! ako ti píše @tinasc nemusíš sa báť ,OHSS 😉 ja som mala vždy stimulku 😕

apolenka6
11. okt 2011

@tinasc ja som taká hlava deravá..kde chodíš do akého CAR? ja si to budem musieť zapisovať,lebo som potom ako trdlo 🙄

tinasc
11. okt 2011

@apolenka6 do gynfiv, do BA 🙂

apolenka6
11. okt 2011

@tinasc no snád nezabudnem 😀 a bývaš kde,ak nechceš nepíš ....je to dobrovolná odpoved 😝

lenisko1
11. okt 2011

ahojte baby zajtra idem na ultrazvuk po clostile som zvedava čo povie ze kedy ideme na IUI... drzte palce... vy ste na ktorý DC boli?? ja som zajtra 12DC

jovanka81
11. okt 2011

@apolenka6 sa pripravujem ,pojdme hadam buduci tyzden darovat krv, tak nech som fit 😉

apolenka6
11. okt 2011

@jovanka81 ja nemôžem darovať,mám menej trombocytov 🙄 ..ale keby som mala krvičku na 1* tak by som išla ,kedysi dávno som chcela darovať aj ja ,ale nemohla som...tak si doplň krvinky 🙂

tinasc
11. okt 2011

@apolenka6 no tuším si vás budem musieť pridať na facebooku 😉 aby sme sa aj konečne videli 🙂

tinasc
11. okt 2011

@lenisko1 ja som chodila vždy na 9DC... a iui bolo o dva dni neskôr...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre